مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن رالی “بیش از احتمال” منجر به COVID-19 سنبله در تولسا, بالا, سلامت رسمی می گوید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رالی “بیش از احتمال” کمک به افزایش COVID019 موارد در تولسا با توجه به Oklahoma county بالا سلامت رسمی.

Tulsa County گزارش یک رکورد بالا 261 جدید موارد تایید شده در دوشنبه به علاوه اضافی 206 جدید تایید عفونت های روز بعد. دکتر بروس زوبین مدیر تلسا وزارت بهداشت متصل مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع به سنبله در یک شنبه در کنفرانس خبری.

تبلیغات:

“دو روز گذشته ما تا به حال تقریبا 500 مورد و ما می دانیم که ما تا به حال چندین مراسم بزرگ کمی بیش از دو هفته پیش که در مورد حق,” دکتر گفت:. “بنابراین من حدس می زنم شما می توانید نقطه اتصال.”

دارت اضافه شده است که این شهرستان در حال حاضر دارای عفونت بیشتر از هر جای دیگر در دولت “ما تا به حال برخی از رویدادهای مهم در چند هفته گذشته است که بیش از احتمال کمک به آن است.”

کاخ سفید مورد مناقشه این ادعا است. دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany استدلال کرد که “هیچ داده ای را نشان می دهد” یک لینک بین این تجمع و خروش است. او اشاره کرد که این کمپین تا به حال توزیع ماسک برای شرکت کنندگان هر چند بسیاری از شرکت کنندگان بودند گرفتار در دوربین بدون پوشش چهره.

تبلیغات:

شهرستان caseload کاهش یافته بود در ماه ژوئن شده است روند رو به بالا از ابتدای این ماه است. مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در ماه ژوئن برگزار شد 20.

فشرده اینکه این شهرستان شناسایی از طریق لینک تماس با ردیابی یک سخنگوی اداره بهداشت نیویورک تایمز گفت که “نمی خواهد علنا شناسایی هر فرد و یا تسهیلات در خطر قرار گرفتن در معرض و یا که در آن انتقال رخ داده است.” این گروه گفت که تماس با ردیاب شد “هولناک” با موارد پس از این تجمع است.

کارن کیت یک شهرستان کمیسر در تولسا گفت: این بار که تماس با ردیاب شد “تلاش برای متقاعد کردن مردم به نشان می دهد که آنها تا به حال بوده است و خسته کننده و مقامات محلی است.” او افزود که “افزایش موارد در مناطق روستایی از دولت بود و به احتمال زیاد نشانه های دیگری که در این تجمع می تواند مسئول اخیر شیوع است.”

تبلیغات:

دارت گفت: محلی اخبار خروجی تولسا جهان است که تیم خود را مورد بررسی قرار Google تحرک داده برای تجمع کنندگان که ارائه یک “ورزشگاه” رقم برای جایی که آنها به پایان رسید تا پس از این رویداد.

پزشک پیش بینی شده در هفته گذشته است که داده ها نشان می دهد تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع این هفته به دلیل تاخیر در نشانه توسعه و گزارش. او خواست تهمت به لغو این رویداد قبل از این تجمع است.

تبلیغات:

“من آرزو می کنم ما می تواند به تعویق انداختن این به زمانی که ویروس نیست و به عنوان یک نگرانی بزرگ به عنوان آن امروز است,” او گفت: Tulsa جهان در ماه گذشته. “. . . من در مورد توانایی ما برای محافظت از هر کسی که حضور زیادی داخل رویداد و من نیز در مورد توانایی ما برای اطمینان از رئیس جمهور باقی می ماند امن به عنوان به خوبی.”

Dart صرف مقدار از روز چهارشنبه در کنفرانس خبری ترغیب ساکنان به پوشیدن ماسک, که اکثریت قریب به اتفاق تجمع را برانگیخت نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان نیز فیلم برداری از بین بردن اجتماعی فاصله پوستر در نظر گرفته شده برای جلوگیری از ازدحام که قرار داده شده است در محل با محل.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین bragged که آن را دریافت کرده بود بیش از 1 میلیون بلیط درخواست, اما بسیاری از کسانی که تبدیل به بخشی از یک آنلاین شوخی. حضور پراکنده شد.

تبلیغات:

شش مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از کمک به راه اندازی این رویداد و دو آزمایش مثبت پس از این رویداد. دو عوامل سرویس مخفی نیز آزمایش مثبت است.

هرمان قابیل سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری و روسای سیاه و سفید “صدای برای مغلوب ساختن پیشی جستن” ائتلاف شده است در بیمارستان برای یک هفته پس از آزمایش مثبت برای این بیماری در مدت کوتاهی پس از او دیده می شد maskless در این تجمع است.

Kimberly Guilfoyle, یک جمع آوری کمک های مردمی رسمی در مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و, دوست دختر, Donald Trump Jr., همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از حضور در تولسا رالی.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع بعدی برای برنامه ریزی روز شنبه در پورتسموث, N. H. رویداد برگزار خواهد شد در خارج از منزل و کمپین کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در این تجمع است.

نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu یک جمهوری خواه که حاضر نیاز به ماسک برای این رویداد به خبرنگاران گفت که او را خوش آمد می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن اما نمی خواهد شرکت در این تجمع است.

“من نمی خواهد در جمعیت هزار نفر از مردم من قصد ندارم خودم را در وسط یک جمعیت هزار نفر از مردم,” او گفت:. “من سعی می کنم به احتیاط اضافی برای خودم خانواده ام.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>