مغلوب ساختن پیشی جستن زمین رئیس دفتر عمومی تضعیف آژانس رنجرز

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرپرست اداره مدیریت زمین می گوید مقامات محلی باید اولیه اجرای قانون مقامات در زمین فدرال.

مدیر وکیل ویلیام پری Pendley عموم تضعیف آژانس رنجرز گفت: آنها باید تسلیم به اجرای قانون محلی است. او می تواند با قرار دادن رنجرز در معرض خطر خود را با کلمات.

تبلیغات:

Pendley مدیر اقدام پس از ژوئیه سال 2019 نوشت: در ماه نوامبر در لاس وگاس را نقد کنید مجله که اجرای قانون محلی است که مسئولیت اصلی برای حفظ دولت و قانون فدرال است.

“حفظ احترام ضروری است برای ساخت (اداره) واقعا پربار و با ارزش شریک زندگی غربی به جوامع” Pendley نوشت.

تیم وایت هاوس مدیر اجرایی عمومی کارکنان برای مسئولیت زیست محیطی (نظیر) گفت: Pendley را pronoucement هیچ پایه و اساسی در قانون است.

تبلیغات:

“فدرال قوانین و مقررات دقیقا چه … رنجرز به طور خاص آموزش دیده و وظیفه اجرای” وایت هاوس نوشت: در رنو روزنامه-مجله. “واگذاری دور اجرای آنها تقدم و بدون روشن قانون کنگره کاملا غیرقابل دفاع.”

اداره نظارت بر 247 میلیون هکتار از زمین های عمومی تقریبا به اندازه تگزاس و کالیفرنیا ترکیب زمین بیشتر از هر آژانس فدرال. این اداره تا به حال نه یک مجلس سنا-تایید مدیر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

وزیر کشور دیوید برنارد sidestepped سنا تایید مورد نیاز برای منصوب اجرا می شود که این اداره منصوب و Pendley به عنوان سرپرست در جولای 2019.

تبلیغات:

انتصاب به چالش کشیده

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد Pendley در ماه ژوئن برای تبدیل شدن به مدیر پس از همتا و غربی حوضه پروژه دیگر زیست محیطی, دیده بان, شکایت بیش از, قرار ملاقات, از Pendley و معاون مدیر خدمات پارک های ملی.

Pendley کلمات می تواند به طور بالقوه منجر به برخورد خشونت آمیز با کارکنان اداره که به طور معمول در صورت تهدید به آزار و اذیت و خشونت از مردم ناراحت محدودیت در زمین فدرال.

تبلیغات:

در سال 2014 مسلح معترضان گفته می شود اشاره کرد و تفنگ خود را در افسران در جنوب نوادا بودند که گرد کردن گاو متعلق به گله دار Cliven باندی. گله دار بدهکار بیش از 1 میلیون دلار در, چرا هزینه ها. باندی را آمون باندی رهبری مسلحانه تصاحب این Malheur ملی پناهگاه حیات وحش در سال 2016.

عقب اجرای قانون

اداره 212 و یا پس رنجرز هر گشت زنی در منطقه مورد اندازه دلاور. محقق زو Nemerever نوشت: در رفتار سیاسی است که استان ها با “مشروطه کلانتر” که می گویند دولت فدرال و دولت مقامات وابسته به شهرستان دولت هستند 50 درصد بیشتر احتمال دارد که خشونت علیه کارکنان اداره.

تبلیغات:

Kane County, که در آن کلانتر سابق لمانت اسمیت تخریب بیش از 30 “دسترسی محدود” علائم ارسال شده در زمین های عمومی در سال 2003 دارای بالاترین میزان خشونت سیاسی در مقابل دفتر کارکنان در ایالت یوتا است. نزدیکی بیش از حد شهرستان در یوتا تا به حال هیچ خشونت سیاسی در مقابل دفتر کارکنان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>