مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین حمله جف جلسات سهوا تایید یکی از مولر کلیدی یافته

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به جف جلسات را به طوری اولیه نشان خود را در تلاش به دست آوردن مجدد او پیر آلاباما آمریکا صندلی با در نظر گرفتن و در عین حال یکی دیگر از شات خود را در سابق دادستان کل. اما در روند انجام این کار تهمت تایید یکی از مولر گزارش یافته های کلیدی در مورد تلاش های خود را برای مانع عدالت است.

صبح روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن نقل قول-توییتی یک پست از سیاسی در مورد جلسه دوم-محل در پایان روز سه شنبه جمهوریخواه اولیه — که در نتیجه یک انتخابات ماه آینده بین جلسات و اول دان تامی Tuberville — و نوشت: “این چیزی است که اتفاق می افتد به کسی که وفادار منصوب می شود دادستان کل ایالات متحده و پس از آن ندارد عقل یا شجاعت برای خیره کردن & end ساختگی روسیه شکار ساحره. Recuses خود را در روز اول در اتاق و مولر کلاهبرداری آغاز می شود!”

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر اساسا نادرست. جلسات در واقع خدمت به عنوان دادستان کل برای حدود سه هفته قبل از او recused خود را از روسیه کاوشگر در تاریخ 2 مارس سال 2017 بر روی پاشنه از آیات است که او گمراه هستهای خود را در طول سه ماهه آخر مورد میزان ارتباطات خود با روس ها در سال 2016. اما مهم تر از آن دروغ گفتن است گسترده تر نقطه تهمت ابلاغ: این جلسات باید به سرعت تعطیل رسیدگی به تهمت کمپین تماس با روسیه به جای recusing خود را.

در اینجا چیزی است: رئیس جمهور قرار نیست به طور مستقیم دادستان کل به پایان خاص تحقیقات به ویژه آنهایی که به طور مستقیم مربوط به مبارزات انتخاباتی خود را. در واقع درک که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال دخالت در روسیه بررسی (با شلیک سپس به اتهامات مدیر James Comey دو ماه پس از جلسات را recusal) منجر به مشاور ویژه رابرت مولر انتصاب در وهله اول.

به عنوان بخشی از تحقیقات مولر بررسی 10 نمونه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به طور بالقوه متعهد انسداد عدالت است. تعدادی از آنها درگیر تهمت را تکرار تلاش برای گول زدن جلسات به یا محدود کردن تحقیقات و یا unrecusing خود و پایان دادن به آن است.

به عنوان مارشال کوهن از سی ان ان اشاره کرد شواهد مولر گذاشته شد نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام ملاقات تمام معیارهای یک انسداد عدالت اتهام. اما مولر در نهایت مشخص شد که به دلیل از وزارت دادگستری دفتر مشاور حقوقی را 2000 نظر است که این اداره نمی تواند دادستانهای یک رئیس جمهور نشسته, شارژ تهمت جنایت در حالی که او هنوز هم در اتاق نبود یک گزینه برای او است.

چهارشنبه جیر است اولین بار تهمت اساسا علنا اعتراف کرد که او خواسته جلسات برای پایان دادن به روسیه بررسی است. او با ارسال یک صدای جیر جیر است که حتی بیشتر مستقیم که در مورد تقاضا در ماه اوت سال 2018 یک روز پس از محاکمه سابق خود مدیر کمپین پل Manafort شروع بر روی یک میزبان از اتهامات مربوط به جرائم مالی و پول شویی که ریشه از مولر بررسی است. این هم که پشت جلسه بود که هنوز هم در خدمت به عنوان AG (جلسات استعفا تحت فشار سه ماه بعد و جایگزین شد ویلیام Barr).

در گزارش خود که منتشر شد تقریبا یک سال پیش در حال حاضر مولر به این نتیجه رسیدند “که در جلسه بود که به دستور” با مغلوب ساختن پیشی جستن “به ویژه مشاور برای پایان دادن به موجود و تحقیقات به رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود را.”

از مولر گزارش تصريح شده است):

رئیس جمهور به دنبال جلسات اعلام کرد که رئیس جمهور “باید یک ویژه دادستان/وکیل” و این جلسات که قرار بود به “ملاقات با دادستان ویژه برای توضیح این بسیار ناعادلانه و اجازه مخصوص دادستان حرکت رو به جلو با بررسی انتخابات دخالت برای انتخابات آینده به طوری که هیچ چیز می تواند اتفاق می افتد در انتخابات آینده.” رئیس جمهور می خواست جلسات به بی اعتنایی خود را recusal از این تحقیقات بود که پس از رسمی DOJ اخلاق نقد و بررسی و جلسات اعلام کرد که او می دانست که “برای یک واقعیت” است که “هیچ روسها درگیر با کمپین” چرا که او “وجود دارد.” رئیس جمهور بیشتر کارگردانی که جلسات باید توضیح دهد که رئیس جمهور نباید موضوع را به بررسی “چرا که او هیچ کار اشتباهی نکرده بودم.” هم رئیس جمهور دستورالعمل نشان می دهد که جلسات بود که دستور به ویژه مشاور برای پایان دادن به موجود و تحقیقات به رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود رابا مشاور ویژه که مجاز به “حرکت رو به جلو با بررسی انتخابات دخالت برای انتخابات آینده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در چهار شنبه اساسا تایید کلید عبور جسورانه — که او دستور جلسات برای پایان دادن به تحقیقات و عصبانی شد و با او زمانی که او حاضر به انجام آن است.

چرا هر یک از این مهم است ؟ گذشته از خدمت به عنوان یک مثال از اینکه چگونه بی پروا تهمت را به tweeting همچنان — و به عنوان یک تصویر است که خود نهفته یک طرفه دشمنی با جلسات نیست بیش از این هم ارزش به خاطر سپردن است که در حالی که مولر به این نتیجه رسیدند تهمت نمی تواند متهم با انسداد عدالت در حالی که او را در دفتر او هنوز هم می تواند چهره اتهامات پس از ریاست جمهوری او به پایان می رسد.

بخوانید در این زمینه مغلوب ساختن پیشی جستن را توییت می خواند خونتان مانند پذیرش.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>