مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین coronavirus نشست خبری ویژه یکی از به یاد ماندنی ترین meltdowns هنوز

در یک ماه سالگرد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام “من نمی مسئولیت در همه” مشکلات با دولت در پاسخ به Covid-19 pandemic رئیس جمهور در روز دوشنبه ذوب پایین در تلویزیون ملی در یکی از خود را بیشتر صحنه های به یاد ماندنی در طول روزانه کاخ سفید coronavirus نشست خبری. او در ادامه به ادعای خود “اداره کل” به عنوان رئیس جمهور.

قطعه ای بسته بندی شده است با اسناد و مدارک, ایمیل, موضوعات, و در-و-off-the-record به نقل از مقامات دولت — همه از آن حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در آن زمان است. مغلوب ساختن پیشی جستن اما رد این ایده است که او می تواند شناخته شده اند چقدر بد این ویروس می تواند دریافت کنید. در عوض در دوشنبه او اقدام به سرزنش رسانه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز را با بازی تلفیقی از تلویزیون اخبار کلیپ برای خبرنگاران در اتاق جلسه به منظور نشان می دهد که آنها فقط به عنوان گناه به عنوان او از کم اهمیت جلوه دادن تهدید coronavirus در ماه ژانویه ، فوریه و مارس.

تفاوت این است که تهمت یا نادیده گرفته و یا آگاه نیست در مورد کاخ سفید, یادداشت نوشته شده در ژانویه و فوریه توسط برترین مشاوران که توضیح داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند کشتن میلیون نفر از آمریکایی ها. نه تنها این, اما در اواخر فوریه 28, تهمت بود این ادعا که coronavirus خواهد برود به خودی خود “مانند یک معجزه است.”

روز دوشنبه پايه بلند كن بادي است که یک مثال از یک هدف بزرگتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن. در هفته های اخیر او را به تلاش برای بازنویسی تاریخ و رنگ خود را در یک نور بهتر. تلفیقی از کلیپ های ویدئویی است که به نظر می رسد شبیه به یک کمپین تبلیغ طراحی شده بود را به تهمت و مانند او در زمان coronavirus به طور جدی از یک روز.

و حتی آن را همراه با موسیقی دراماتیک. سازمان دیده بان برای خودتان:

یکی از اولین سوالات مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت کرده بود از ABC جان کارل که اظهار داشت: در طاقی از ارائه ویدئو.

“من هرگز دیده می شود یک ویدئو بود که در این اتاق” کارل آغاز شد. “این نگاه کمی مانند مبارزات انتخاباتی آگهی. که تولید شده است که برای شما؟”

“که انجام شد توسط یک گروه در دفتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اساسا copping به استفاده از منابع عمومی برای اهداف سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت حاضر به اعتراف به اشتباه تنها در طول coronavirus پاسخ حتی اگر ایالات متحده در حال حاضر بیشتر از کل موارد (بیش از 585,000) و مرگ و میر بیشتر (بیش از 23,000) بیش از هر کشور دیگر.

فراتر از عجیب و غریب ارائه تصویری دیگر هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه جلسه به نظر می رسید برای ایجاد آن است که او قدرت مطلق به ابطال دولتی دموکراتیک و فرمانداران اگر آنها به برنامه های خود را برای استراحت اجتماعی فاصله به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت است که مجموع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک نقطه. “و این راهی است که آن را باید. آن را به کل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا نادرست است — فرمانداران باید گسترده اختیارات به مدارس و کسب و کار در کشورهای خود را. جای تعجب نیست که تهمت قرار دادند و به بیان یک توجیه قانونی برای موقعیت خود او نمی تواند آمد تا با چیزی.

اما بعد از آن معاون رئیس جمهور مایک پنس حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من به پشتیبانی رئیس جمهور, رهبری, تحت اضطراری ملی اعلام او را امضا کردند.”

طنز این است که در حالی که تهمت ادعا می کند که دیکتاتوری قدرت دولت فرمانداران نگه داشتن در تماس با او را به انجام بیشتر به ارائه آنها را با تجهیزات پزشکی آنها نیاز به مطمئن شوید که هر Covid بیمار می تواند به اندازه کافی دریافت مراقبت های پزشکی. مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه دروغ در مورد این امور با این ادعا “هیچ کس درخواست برای هواکش.” (مریلند جمهوریخواه فرماندار لری هوگان — رئیس انجمن فرمانداران ملی — گفت: در روز یکشنبه قسط از این هفته که “می گویند که همه کاملا خوشحال است و ما باید همه چیز ما نیاز داریم این است که کاملا دقیق نیست.”)

اما انتقال اطلاعات درست است و نه نقطه ای از این جلسات. به جای تهمت را هدف reframe مشکلات به عنوان نتیجه ناعادلانه پوشش رسانه ای و, خوراک, گوشت قرمز را به پایه خود را با مبارزه با خبرنگاران. روز دوشنبه تهمت حمله دو زن خبرنگاران — پائولا رید از CBS و Kaitlan کالینز از سی ان ان — در زمانی که آنها جرأت از او بخواهید سوال در مورد دولت را آهسته coronavirus پاسخ و دیکتاتوری اظهارات بود.

“شما آنقدر شرم آور” مغلوب ساختن پیشی جستن اندرز رید در یک نقطه. “شما می دانید که شما جعلی است.”

که بخشی از این coronavirus جلسات است که به وضوح kayfabe — بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد. اما در میان مرگبار گیر دیکتاتوری نمایشهایش کمتر سرگرم کننده تر از همیشه است.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>