مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین جرم ولگردی و قانونی شکنی: با همه گیر به عنوان پوشش او را به رفتن برای حماسه فساد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در جستجو و از بین بردن ماموریت برای خلاص شدن از هر کسی که ممکن است در راه او را به ارتکاب جرم و جنایت بیشتر و یا با استفاده از دولت فدرال به عنوان یک شخصی piggybank برای خود و دوستان خود را. و او با استفاده از coronavirus همه گیر به عنوان یک پوشش دانستن است که هر دو در رسانه ها و کنگره ها بیش از حد شلوغ در برخورد با بحران به اولویت بندی تهمت وسواس با به حداکثر رساندن سطح خود را از جرم و جنایت و فساد است.

هفته گذشته با رسانه ها دغدغه با افزایش عوارض مرگ و انفجار بیکاری, آمار و ارقام تهمت اخراج مایکل اتکینسون بازرس کل برای سرویس های اطلاعاتی به عنوان یک برش روشن عمل انتقام در برابر اتکینسون برای گزارش اصلی اوکراین whistleblower شکایت به کنگره در تابستان گذشته. که شکایت, البته, در معرض تهمت جنایی توطئه برای باج خواهی رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به ساختگی تحقیقات از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که در حال حاضر برخی به تهمت دموکراتیک حریف در سال 2020 انتخابات. (برنی ساندرز رسما به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در روز چهارشنبه.) نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح توسط مجلس نمایندگان که باید منجر به حذف او از دفتر — اگر جمهوری خواهان مجلس سنا نیست مایل به ثبت نام در هر جرم و جنایت او بخواهد به ارتکاب.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف اتکینسون به عنوان “نه بزرگ مغلوب ساختن پیشی جستن فن, من می توانم به شما بگویم” به عنوان اگر که توجیه شلیک یک بازرس کل که در انجام مسئولیت قانونی به گزارش رئیس جمهور به طور بالقوه اقدامات مجرمانه به کنگره است.

در روز سه شنبه تهمت حذف یکی دیگر بازرس کل گلن خوب که نظارت وزارت دفاع. خوب در اصل مجموعه ای به ریاست این کمیته که نظارت چگونه 2 تریلیون دلار در coronavirus بودجه امداد پرداخت خواهد شد. تهمت می خواهم به جای او با جیسون Abend یک گمرک و حفاظت مرزی رسمی. این حرکت همراه با گزارش که مغلوب ساختن پیشی جستن است انتصاب برایان میلر یکی از شخصی وکلا — که علنا sneered در این ایده است که کنگره باید قدرت نگه مجریه پاسخگو— به عنوان بازرس ویژه نظارت بر مخارج محرک را باید رئیس جمهور نیت روشن است.

به عنوان دموکرات ها هشدار داده اند تهمت به وضوح می خواهد به درمان محرک صندوق که قرار است برای کاهش این کشور سقوط اقتصادی به عنوان یک دوغاب صندوق خود را غنی کرد. یکی یکی او را به از بین بردن هر کسی که او را درک به عنوان یک مانع به این هدف است.

تبلیغات:

در طول روز دوشنبه تبلیغاتی رالی و/یا نشست خبری تهمت شدت انتقاد کرد با عصبانیت زمانی که ABC News خبرنگار جان کارل او را در مورد یک گزارش از سلامت و خدمات انسانی بازرس کل که دقیق تهمت عظیم شکست به کمک جامعه پزشکی مقابله با یورش COVID-19 بيمار.

“آیا من می شنوید کلمه” بازرس کل?” مغلوب ساختن پیشی جستن ranted. “می تواند سیاست وارد شود؟”

ترجمه مغلوب ساختن پیشی جستن نامنسجم ramblings نیست سرگرم کننده برای هر کسی اما خود مفهوم روشن بود — هر بازرس کل که نیست دست برداشت توسط او انگیزه “سیاست” و بنابراین نمی توان اعتماد کرد. چه HHS بازرس کل کریستی گریم به حال در واقع این نتیجه رسیده بود که مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بحران شده است بی کفایت است که در مورد به عنوان بحث برانگیز مشاهده است که گربه ها سبیل.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله گریم و می فرستد پیام به عنوان دو نفر دیگر اخراج: هر کسی که تلاش می کند به انتقاد از تهمت بسیار کمتر او جلوگیری از ارتکاب جرایم و یا درمان با پول دولت به عنوان یک دوغاب صندوق است در معرض خطر از دست دادن شغل خود.

در واقع آن شروع به نگاه مانند پاکسازی بازرسان به طور کلی — و جایگزینی خود با مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان که دنبال راه های دیگر در حالی که او خود را خیس می کند منقار یا تغذیه متحدان خود را — به تازگی آغاز شده است. اواخر روز سه شنبه واقعی روشن سیاست کاخ سفید خبرنگار سوزان Crabtree توییتی که “مغلوب ساختن پیشی جستن است شلیک 7 IGs” در یک سقوط کرد از بین بردن و “می خواهد مردم خود در آن موقعیت در حال حاضر.”

تبلیغات:

Crabtree تلاش برای قرار دادن یک چرخش مثبت در این, در روح RCP را آشکار جمهوری خواه شیب. اما مغلوب ساختن پیشی جستن — که در صورت هر تعداد جنایی کیفرخواست اگر او نبود حفاظت شده توسط اداره — سزاوار هیچ نفع شک.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تایید این شایعه در عین حال یکی دیگر از خسته کننده دوربین خمیدگی جلسات مبدل به عنوان بهداشت عمومی جلسات. او ادعا وجود دارد “گزارش تعصب” شامل بازرسان عمومی و تیم او خواهد بود “قرار دادن در هفت نام. من فکر می کنم آن هفت بود.”

“رئیس جمهور تهمت است سوء استفاده از coronavirus همه گیر برای از بین بردن صادقانه و مستقل خدمتگزاران مردم به خاطر آنها حاضر به صحبت می کنند حقیقت به قدرت و به خاطر او است که به وضوح ترس از قوی نظارت” رهبر اقلیت سنا چاک شومر در بیانیه ای گفت.

تبلیغات:

که همه درست است اما می تواند به عنوان یک کتمان حقیقت با توجه به آنچه که ما دیده ایم از مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار بیش از گذشته سه سال و نیم. وجود دارد هیچ گفتن چه نوع جنایتکار و فاسد رفتار او قصد دارد برای رسیدن به بین در حال حاضر و انتخابات ریاست جمهوری و آنچه که او معتقد است که صادقانه بازرسان به طور کلی ممکن است بگویید که کنگره اگر آنها را بیرون رانده و به جای تهمت flunkeys.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال تنها سه گل به عنوان رئيس جمهور: 1) آیا به همان اندازه نژادپرستانه تلخه به عنوان امکان پذیر است; 2) کار به عنوان بسیاری از زوایای ممکن به غنی سازی خود و خود را فاسد متحدان; و 3) دوباره انتخاب شود, حتی اگر آن را به معنی عظیم تقلب و یا دخالت غیر قانونی در قبلا در مقیاس غیر قابل تصور.

داشتن صادقانه بازرسان عمومی تعبیه شده در سازمان های دولتی تهدیدی برای همه سه گل اما به خصوص به Nos. 2 و 3. (متاسفانه به طور کامل بیش از حد از مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستانه دستور کار قانونی است یا رندر شده است تا توسط یک دادگاه عالی تحت کنترل جمهوری خواه هک.)

تبلیغات:

که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ساخت خود را حرکت بزرگ در حال حاضر نیست ،

برای یک چیز, coronavirus و در نتیجه فروپاشی اقتصادی هستند و بدیهی است که تهدید شانس خود را در برنده شدن در ماه نوامبر. که تنها به تشدید علاقه خود را در پیدا کردن راه هایی برای استفاده از قدرت خود را به تقلب در انتخابات همان چیزی است که او استیضاح برای انجام این کار در وهله اول.

اما حتی اگر تهمت از دست می دهد, انتخابات, او می خواهد به گرفتن به عنوان بسیاری که برای خود و دوستان خود را به عنوان او می تواند در راه خود را درب. (حتی با این فرض او را می پذیرد و نتایج را ترک داوطلبانه.) که 2 تریلیون دلار بسته محرک است که به وضوح کاملا وسوسه برای مغلوب ساختن پیشی جستن و می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که غارت آن است که هدف عمده. وجود مقررات در این لایحه به منظور جلوگیری از تهمت و متحدان نزدیک از انحراف مسیر بودجه محرک, اما مطمئن شوید که مفاد مشاهده شده نیاز به نظارت شدید — که بدیهی است و پرهیاهو چه تهمت نمی خواهند.

این بدان معناست که کنگره و رسانه ها در حال رفتن به به گام تا و بیشتر — که بخواهید در وسط یک بیماری همه گیر. Coronavirus است قطع توانایی کنگره برای انجام کار خود را و از بین بردن بازرسان عمومی که قرار است به اطلاع کنگره ریاست جمهوری تخلف تنها باعث می شود مشکل را بدتر می کند.

تبلیغات:

رسانه ها در حال حاضر در حال گرفتن آمار با کاهش درآمد تبلیغات — حتی اگر خوانندگان و بینندگان هستند تا با بسیاری از مردم در خانه گیر کرده — و عمدتا متمرکز بر گرفتن اطلاعات دقیق در مورد این بیماری همه گیر به جای حفر عمیق به تهمت فساد. حتی خبرنگاران که انجام این کار می توانید انتظار مردم کمتر به آن را بخوانید و یا بالا بردن آن را در اخبار تلویزیون و یا رسانه های اجتماعی به دلیل داستان های دیگر به نظر می رسد بیشتر با فشار دادن.

در بیانیه منتشر شده پس از شلیک اتکینسون خواست دولت پیمانکاران و کارکنان به گزارش “غیر اخلاقی بی فایده و یا رفتار غیر قانونی در دولت فدرال” چرا که “مردم آمریکا شایسته صادقانه و موثر دولت است.”

“لطفا اجازه ندهید حوادث اخیر خود را به سکوت صدای” او به این نتیجه رسیدند.

اما البته که دقیقا چه مغلوب ساختن پیشی جستن, فرصت طلب, جانوران پستاندار شبیه راسو به هسته اصلی خود را که امیدوار است اتفاق می افتد در طی چه چیزی می تواند سال گذشته خود را در دفتر. مردم در حال مرگ هستند و از دست دادن شغل خود را, اما رئیس جمهور ما اصلی تمرکز بر گرفتن به عنوان مقدار نقره ای که ممکن است قبل از او را به اخراج از کاخ سفید است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>