مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای استیضاح دفاع خواهد تغییر شکل دفتر رئیس جمهور


Dershowitz raises his arms while speaking at a mic before the Senate.

وکیل Alan Dershowitz آدرس یک سوال از سناتورها در طول استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سی روز چهارشنبه.

آمریکا تلویزیون/جزوه کرج

این مدت طولانی است که پاک کردن به کسی توجه این است که هیچ قابل تشخیص نور روز به توان بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فوری احساسات به عنوان یک فرد و اقدامات او طول می کشد در نقش رئیس جمهور. زمانی که او عصبانی است او خشم-توییتهایی; هنگامی که او دوست ندارد یک برنامه فدرال او شتابزده لغو آن; هنگامی که او دیوانه است در ایران او را می کشد یک مرد; و هنگامی که او می خواهد برای ترساندن یک شاهد midtestimony او را تهدید می کند. این درست نیست که او نمی تواند باز کردن منافع خود را از کسانی که از دفتر رئیس جمهور و یا بیشتر منافع کشور; این است که ما همه در ثابت رحمت خود احساسات و پاسخ به آن احساسات است. که همه “سیاست” واقعا دیگر: همه چیز او می کند در پاسخ به مسائل او احساس می کند. وکلای او صرف بخش عمده ای از وقت خود را در تلاش برای پیدا کردن دکترین حقوقی برای حمایت از خود را خود به خود ادعا می کند که او می تواند آتش هر کسی او متنفر ساخت هر چیزی که او می خواهد ترور هر کسی که او html کد خاموش خودداری هر یک از congressionally اختصاص کمک او را دوست دارد و به خاطر هر سفیران خارجی حتی برای فاسد دلایل. بقیه از ما به سادگی سفید بند انگشت راه ما در طول careening غلتک coaster خود کج خلق توپ لیس و نهفته است. آنچه ما با تجربه بیش از سه سال گذشته بوده است نه چیزی بیشتر و نه چیزی کمتر از آنچه در آن است به مانند حکومت توسط یک مرد خود وسواس چالاک احساسات.

مفاهیم برای رئیس جمهور آینده هستند و نفس گیر است.

که بدان معنی است که ما نیز در حال حاضر اشغال قانون اساسی رژیم که در آن کل رفت و برگشت و محدوده ماده 2 قدرت پیکربندی مجدد اجازه می دهد تا برای این به او اجازه می دهد به عنوان او معروف قرار داده و آن را به “انجام هر کاری که من می خواهم به عنوان رئیس جمهور.” آنچه ما را تماشا کرده ام در طول این استیضاح محاکمه است constitutionalization از این رفتار است. و از آنجا که رئیس جمهور و وکلای دیگر نمی تواند دفاع در برابر حقایق رفتار خود را با آنها بار دیگر اقدام به پیکربندی مجدد قانون به آن اجازه می دهد. به همین دلیل Alan Dershowitz را سرد دفاع از رئیس جمهور اقدامات بود که پس از دستگیری در روز چهارشنبه زمانی که او ارائه شده تا دوقلو ادعا درباره رئیس جمهور و دولت از ذهن در فساد به دنبال خودداری از کمک نظامی به اوکراین مگر اینکه این کشور به او کمک کرد تا آسیب های سیاسی رقیب در پیش از سال 2020 انتخابات. بسیار توجه شده است به صراحت وحشتناک ادعا که یک رئیس جمهور را نمی توان استیضاح برای انجام هر کاری برای پیشبرد انتخاباتی خود را با بخت و اقبال از او باید به درستی بر این باورند که این به نفع کشور است. (Dershowitz در حال حاضر ادعا می کند که نظر او بوده است “تحریف” اما او ارائه کرده است بدون اصلاح به سابقه بوده است. علاوه بر این, Patrick Philbin, یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل ساخته شده همان نقطه است.)

“هر مقام دولتی که من می دانم معتقد است که در انتخابات خود را در منافع عمومی” او گفت: “در زبان انگلیسی در آمریکا هستند. “و اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح گفت:” beclowned حقوق کیفری ، قانون اساسی قانون کارشناسان در سراسر طیف به سرعت واکنش نشان داد و در وحشت است. چه Dershowitz است که نشان می دهد این است که رئیس جمهور می تواند بررسی رقبای نزدیک حوزه های رأی گیری شروع جنگ دعوت خارجی انتخابات دخالت گرفتن هر کسی اویزان عفو و اساسا انجام مطلقا هیچ چیز دیگری او معتقد است که پیروزی او در انتخابات و این که هیچ یک از این می تواند impeachable. به عنوان هارون Rupar به درستی مشاهده در یک هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع torqued از “هیچ عوض” به “او آن چه بوده است.” که خواهد بود که پایه و اساس این استدلال که ما نیاز به هیچ شاهدان بیشتر. جان بولتون اگر نام را صرفا تایید می کنند که اوکراین طرح اتفاق افتاده است. اما خب که چی ؟ اگر رئیس جمهور آن را در تلاش برای انتخاب مجدد, آن را خوب است. مفاهیم برای رئیس جمهور آینده خیره کننده هستند.

اما بخش دوم از Dershowitz دفاع است که تقریبا به عنوان وحشتناک به عنوان خود را “ل ام c’est moi” ادعا در مورد قدرت بی حد و حصر به خود رای. که خود را مرتبط با ادعای اینکه رئیس جمهور وضعیت روانی بسیار بسیار و multifariously ناشناختنی است که هیچ کس در طبقه سنا جرات تلاش برای درک پیچیدگی اوکراین طرح. برای توضیح این Dershowitz توصیف آبراهام لینکلن طرز فکر در طول جنگ های داخلی:

رئیس جمهور یک) بر این باور بود که در جهت منافع ملی اما ب) به اعتقاد او خود را در انتخابات ضروری بود به پیروزی در جنگ. هر رئیس جمهور معتقد است که. است که چرا آن را بسیار خطرناک است که سعی کنید به psychoanalyze یک رئیس جمهور به سعی کنید به پیچیدگیهای ذهن انسان. همه مخلوط انگیزه و وجود دارد به یک قانون اساسی استیضاح بر اساس مخلوط انگیزه خواهد اجازه تقریبا هر رئیس جمهور به استیضاح.

به طور دقیق Dershowitz است که نه تنها این ادعا که هر چیزی که یک رئیس جمهور می کند به رای است در جهت منافع ملی; او همچنین مدعی آن است که غیر ممکن است برای جدا کردن یک رئیس جمهور مخلوط انگیزه. بنابراین با توجه به بزرگ وصف جای تعجب است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال روند و ناشناختنی ذهن او را نمی توان استیضاح حتی اگر او 99 درصد اخاذی اوکراین برای اهداف انتخاباتی و تنها 1 درصد انجام این کار برای منافع ملی است. تا زمانی که 1 درصد وجود دارد, آن را خوب است. بلکه ناشناختنی.

استاد Randall D. Eliason اشاره کرد در روز پنجشنبه واشنگتن پست که Dershowitz را “که می دانید vagaries از ذهن انسان” دفاع است که تقریبا به عنوان دیوانه به عنوان ادعا می کنند که رئیس جمهور می تواند انجام هر کاری که آنها می خواهم برای برنده شدن در انتخابات به دلیل آنها بر این باورند آن را در منافع ملی است. تقریبا همه از قانون کیفری در کاوش مردانه reaیا وضعیت روانی. به عنوان Eliason یادداشت “معمولا موضوع کلیدی در یقه سفید جرائم مانند رشوه و یا انسداد دادگستری است که مندرج در متن مقالات از استیضاح. در چنین مواردی اثبات آنچه در متهم در ذهن است که معمولا وجه تمایز غیر این صورت قانونی عمل از یک جرم جنایی.” ادعا می کند که ما نمی توانیم تعیین مغلوب ساختن پیشی جستن انگیزه زیرا ما نمی توانیم اعتماد رئیس جمهور اظهارات توییتهایی و گزارش از رفتار او به روشن و چرا از او به دلیل خودداری از کمک به اوکراین پوچ هستند. به عنوان Eliason آن قرار می دهد “اثبات دولت از ذهن است که نه تنها به امری عادی آن ضروری است.” این است چگونه قانون کار می کند. Dershowitz استدلال اساسا boils پایین به “این رئیس جمهور است که در بالا مردانه rea.”

اما ادعا می کند که تهمت بیزانس دولت از ذهن جرات نمی شود جستوجو کرد با صرف حقوقدانان کلاه قدیمی است در حال حاضر. مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان ساخته شده همان پوچ “psychologizing” ادعا می کند در این سفر بان کی مون موارد به منظور اصرار دادگاه به disaggregate رئیس جمهور باز می بالد که سفر بان کی مون متولد شد و از ضد اسلامی عناد از آشکارا ضد اسلام فرمان اجرایی او در نهایت به امضا رسید. “آیا شرکت در روانشناسی از این دلیر موسسه است که در انتخابات ریاست جمهوری” یک ترفند اعزام به پاک تهمت و بد اعمال در دادگاه بدون توجه به قانون و بدون توجه به دادگاه. لیندزی گراهام پیش نمایش این بحث قبل از Dershowitz ساخته شده است آن را سرد زمانی که او اصرار داشت در هفته گذشته که هر چه تهمت بود به دور اوکراین, رشوه خواری و جو بایدن خوب بود چرا که “از رئیس جمهور از نظر او هیچ چیز اشتباه در ذهن خود.” این درست نیست که اگر رئیس جمهور آن را برای دریافت رای آن را حلال; همچنین است که اگر رئیس جمهور بر این باور بود که قانونی وجود دارد هیچ چیز برای هیئت منصفه به پروب.

جمهوری خواهان در سنای آمریکا مجبور به قبول Dershowitz این ادعای خنده دار در مورد رئیس جمهور وضعیت روانی بودن بیش از حد پیچیده به تجزیه. ساده وجود دارد مراجعه به آنها در دسترس است که به تماس شاهدان صحبت کرد که به ناروا در مورد اعمال در سوال. که آنها را به جای خودشان اجازه میدهند به رهبری از طریق شیشه به دنبال به “اعتقاد ما بر این او معتقد است آن قانونی بود” چیزی کمتر از constitutionalization یک مرد خودشیفتگی بی حد و حصر.

اجازه دهید این خدمت حداقل به عنوان یک یادآوری است که در تمام راه های ما را تخریب و تخریب اصول قانون اساسی در این دوران فاحش ترین حرکت ممکن است آمده اند با این دفاع. ترکیبی از “ل ام c’est moi” با “چه کسی در میان ما جرات پروب آنچه که وزارت امور داخله است که تفکر” است و نه فقط مهلک برای چه مانده است از قانون اساسی کنترل و توازن بلکه به حکومت قانون است. هر چه استبداد به معنی آن است برای در بر گرفتن ایده که اجرایی می تواند انجام آنچه او می خواهد به هر دلیل و نمی توان دوم حدس زده است.

ما آنقدر عادت کرده اند به این واقعیت است که رئيس جمهور در خلق و خو و هوی و هوس و زودگذر خیالات هستند و آنچه قانون به ما که ما در حال حاضر فرض خود را خلق و خو و هوی و هوس قانون است. آنها همچنین در حال حاضر فرض exculpatory در دادگاه و آنچه را او به نحوی سیستم ایمنی بدن به هر گونه نظارت در روند استیضاح و یا توسط قوه قضائیه. به نوعی فراموش کرده ایم که تدوین کنندگان قانون اساسی ابلهانه معتقد بودند که آنها ایجاد یک دولت است که فراتر از فرد و خلق و خو و احساسات لحظه ای و معماری اصلی آنها گذاشته بود در مورد بیش از فقط یک حرم به یک مرد باور است که او قانون و همچنین بالاتر از قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی