مغلوب ساختن پیشی جستن توجیه قانونی برای ربودن پورتلند معترضان پوچ است


Trump sits with his arms crossed at the Resolute Desk
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات به خبرنگاران در روز دوشنبه در کاخ سفید در مورد گسترش his secret police force.
داگ میلز/استخر/گتی ایماژ

بیش از آخر هفته یک گروه از پورتلند, اورگان, مادرم مواجه فدرال افسران که تا به حال شلیک گاز اشک آور در آنها و دیگر معترضان مسالمت آمیز در روز شنبه در خارج از دادگاه فدرال. تشدید پورتلند اعتراضها به عنوان ناشناس فدرال ماموران در لباس شبه نظامی بودند گرفتار ربودن معترضین و به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد روز دوشنبه که او ممکن است ارسال “بیشتر اجرای قانون فدرال” به شهر “اجرا شده توسط لیبرال دموکرات” به تکرار پورتلند تاکتیک در برابر معترضان از جمله تلاش برای “گرفتن آنها بسیاری از مردم در زندان است.” روز دوشنبه گزارش شد که وزارت امنیت داخلی خواهد بود ارسال 150 ماموران فدرال به شیکاگو این هفته با نامشخص دستور. آشکار توجیه قانونی برای ربودن معترضین ضعیف است و باید آن را با شور و نشاط در دادگاه به چالش کشیده قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند صادرات این تاکتیک به دیگر شهرستانها برای استفاده علیه شهروندان ورزش اول خود را اصلاح حقوق.

هفته گذشته مردم با پوشیدن مبارزه با خستگی دیده می شد کشیدن ظاهرا مسالمت آمیز معترضان از خیابان پورتلند اورگان و hustling آنها را به بینام و وسایل نقلیه. لباس خود را انجام شده بدون شناسایی insignia, اما آنها به وضوح لباس نظامی. بر اساس شواهد تا کنون مردم دستگیر شد و نه درگیر در جرم و جنایت. بنابراین ما با دو پرسش. اول این افراد پرسنل نظامی و یا آنها افسران پلیس لباس تا مانند سربازان ؟ دوم اینکه آیا این افراد باید قدرت به مردم به جارو کردن خیابان بود این ؟

با توجه به وزارت امنیت میهن, پاسخ به اولین سوال این است که نیروی گشت زنی در خیابان پورتلند شامل فدرال خدمات حفاظتی که کار آن است که برای محافظت از اموال فدرال. پرسنل از دیگر آژانس های فدرال—اصولا گشت مرزی—نیز گزارش شده است deputized برای کمک به این ماموریت است. بنابراین این یونیفورم پرسنل یک نظامی نیروی پلیس است که همیشه یک چیز خطرناک. پاسخ به سوال دوم این است که تحت متمم چهارم این نیرو ندارد قدرت به بازداشت افرادی مانند این. اما دولت وکلا را تکیه بر گسترده نظریه های پلیس قدرت که فلج چهارم قانون حفاظت در برابر تشنج غیر قانونی. این خواهد بود که اولین بار دولت فدرال در تلاش است این هر چند به نظر می رسد یکی از اولین هدف قرار دادن مردم اعمال خود را در متمم اول قانون اساسی حق اعتراض.

فدرال خدمات حفاظتی اقتدار به دستگیری “اگر مامور یا نماینده دارای دلایل منطقی به این باور است که فرد به بازداشت مرتکب شده و یا در حال ارتکاب یک جنایت است.” در صورتی که صدا نیست حق شما نباید. مردم را نمی توان دستگیر کرد مگر اینکه دستگیری افسر علت احتمالی—و نه صرفا با دلایل منطقی به این باور جرم شده است و یا در جریان است. که مورد نیاز اصلاحیه چهارم قانون اساسی که presumptively ممنوع تشنج بدون علت احتمالی.

مشکل این است که این فرض شده است غرق در قانون اساسی معانی. زمانی که دادگاه عالی تصمیم گرفت که توقف-و-frisk تاکتیک بود مجاز تحت متمم چهارم قانون اساسی آن ایجاد یک دسته از بازداشت, از بازداشت و مجاز آن را که در آن یک افسر پلیس است “سوء ظن معقول” از یک جرم به جای علت احتمالی. در طول زمان دادگاه را کنار بگذارند علت احتمالی مورد نیاز برای هر تشنج است که به حساب نمی کند به عنوان مستقیم اجرای قانون جنایی. زمانی که ماموران مرزبانی بازداشت کسی برای رخنه در سراسر مرز به عنوان مثال, آنها لازم نیست علت احتمالی. آنها حتی نمی نیاز به یک سوء ظن معقول. آنها فقط نیاز به بازداشت این فرد به شیوه ای معقول—چون گشت مرزی است نه کیفری اجرای قانون است. بنابراین هر دو از آژانس های فدرال درگیر در اینجا گفته شده است که آنها لازم نیست علت احتمالی را بازداشت. و نظریه های حقوقی پشت این خطرناک قوانین همان است: که این فدرال عوامل درگیر در حفاظت از امنیت ملی به جای جنایی اجرای قانون است.

اما در جایی که این دستگیری ها در پورتلند نگران هستند وجود دارد به دو دلیل به این باور است که این برنده نمی شوی. اولین کلمه وجود دارد جرم در قانون اجازه فدرال خدمات حفاظتی به بازداشت بدون علت احتمالی. بازداشت یک جنایت مستقیم اجرای قانون کیفری تعریف. هیچ چیز در معنایی کمپین به کشیدن به عنوان بسیاری از تشنج ممکن است به امنیت ملی دسته می توانید تغییر دهید که تعریف. و دستگیری به جنایت نیاز به علت احتمالی.

دوم زمانی که ماموران دولت ادعا می کنند که آنها را ساخته اند یک تشنج برای برخی از هدف دیگر از جنایی اجرای قانون—مانند امنیت ملی—دادگاه عالی اجازه داده است که هدف از آن تشنج به استدلال می کنند که این ادعا با هدف غیر قانونی بهانه. در این عملیات دستگیر شده در تصویری که تا کنون هیچ تهدید قریب الوقوع به اموال فدرال دیده می شود. از همه مهمتر در حالی که تهمت گاهی اوقات اشاره حفاظت از اموال او اصرار داشت دوباره و دوباره است که مقامات شهرستان را شکست خورده برای به دست آوردن کنترل بیش از antifa دولت و آشوبگران و که او را به انجام این کار اگر آنها نمی تواند. اگر ما به رئیس جمهور در کلام او سپس به دفاع از اموال یک بهانه و قانون اجازه می دهد دستگیری یک مبنای منطقی برای این منظور نمی شود.

لباس این عوامل دولت در حال پوشیدن یک تلاش عمدی برای فرار از پاسخگویی. اما در نهایت مهم نیست که آژانس فدرال است ارتکاب این تشنج غیر قانونی. قانون اساسی جستجو و تشنج سوالات نوبت در چه مقامات دولتی نیست که آژانس آنها را برای کار. نکته مهم این است که ماموران فدرال در حال lawless بازیگران اینجا. لباس خود را چیزی بیشتر یا کمتر از بخشی از امنیت ملی بهانه ای برای اقدامات خود را.

مهم است که به درک کامل مفهوم دولت حقوقی به عنوان نظریه آن است که بازی کردن در پورتلند. آن را معادل اعلام حکومت نظامی برای مقاصد امنیت ملی بر اساس دروغ است که نیروی نظامی مورد نیاز است برای حفظ صلح است. تحمیل حکومت نظامی برای امنیت ملی است یک ابزار دیکتاتورها و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است یک دیکتاتور در انتظار برای سال. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که منتظر نیست بیش از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>