رئیس جمهور تهمت تیم حقوقی متعدد ساخته شده کمپین کمک به سناتور جمهوریخواه نظارت بر استیضاح محاکمه.

سابق مستقل وکلای کن استار و رابرت ری که در هر دو بررسی قرار گرفت رئیس جمهور سابق بیل کلینتون جلوتر از استیضاح کمک هزاران دلار به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در سال گذشته قبل از آنها پیوست و رئیس جمهور تیم با توجه به داده ها از مرکز سیاست پاسخگو (CFPR).

تبلیغات:

استار که اظهار تاسف کرد که “ما در حال زندگی در … سن استیضاح” در دادگاه روز دوشنبه و متهم دموکرات ها از راه انداختن یک “داخلی جنگ” به $2,800 به مک کانل در ماه جولای سال 2019 با توجه به CFPR.

ری که می خواستم به متهم کلینتون بیش از Monica Lewinsky امر اما در حال حاضر ادعا می کند مغلوب ساختن پیشی جستن شده است توجیه با متن خود را در 25 ژوئیه در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky کمک حداکثر $5,600 به مک کانل در ماه سپتامبر سال 2019 با توجه به گزارش.

سهم آمد ماه قبل از مک کانل bragged به رادیو فردا میزبان Sean Hannity که او را در “کل هماهنگی با کاخ سفید مشورت و افرادی که به نمایندگی از رئیس جمهور در مجلس سنا.”

تبلیغات:

“همه چیز من در طول این, من با هماهنگی با کاخ سفید, مشاور,” او گفت:. “وجود خواهد داشت هیچ تفاوتی بین رئیس جمهور و جایگاه و موقعیت خود را به عنوان به چگونه به مسئولیت رسیدگی به این.”

استار نیز کمک $2700 به سن. لیندزی گراهام R-S. C. در سال 2017. گراهام بوده است که یکی از سرسخت ترین تهمت مدافعان در سنا و قبلا تحت فشار قرار دادند برای جمهوری خواهان اخراج استیضاح اتهامات ناروا و بدون محاکمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل جی Sekulow کمک کرده به چندین سناتور جمهوریخواه بیش از دو دهه گذشته با توجه به CFPR از جمله بهداشت ، تد کروز از تگزاس و ایالت جان Thune از داکوتای جنوبی. جناح راست واشنگتن تایمز اشاره کرد که “هیچ حزب جمهوری خواه شده است فعال تر در دفاع از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در طول استیضاح محاکمه از سوی دیگر ، تد کروز.” Thune متهم کرده است دموکرات ها از ارائه یک “به خصوص حزبی” مورد و رد تماس جدید شاهد استدلال رکورد است “بسیار کامل است.”

تبلیغات:

Sekulow, کاخ سفید, مشاور پت Cipollone و معاون کاخ سفید مشاور پاتریک Philbin همه نیز به هزار نفر به دیابت میت رامنی در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری با توجه به CFPR. جالب اینجاست که رامنی شده است یکی از مهمترین و آوازی جمهوری خواهان برای فشار دادن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به شهادت بعد از خود را به بیرون درز کتاب مقاله منفجر مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه دفاع. رامنی نظرات درو انتقاد از همکار جمهوری خواهان مانند بهداشت ، کلی Loeffler, R-Ga., که او را متهم کرد از تلاش برای “دلجویی از چپ” توسط “تماس شاهدان که تهمت ناروا”.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تحت آتش پس از او راه اندازی یک جمع آوری کمک های مردمی کمیته تلاش برای جمع آوری پول برای آسیب پذیر سناتور جمهوریخواه جلوتر از استیضاح محاکمه. مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده پول برای چندین آسیب پذیر خواهان است که حمایت او پیش از محاکمه اما توبیخ دیگران از جمله بهداشت ، سوزان کالینز R-مین, که گفت که او ممکن است باز به شهود.

تبلیغات:

همراه با جمع آوری پول برای سناتورها خواهد شد که تصمیم گیری سرنوشت خود را تهمت نیز متهم به تهدید جمهوری خواهان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن محرم گفت: رادیو فردا که سناتورها هشدار داده بودند: “رای در برابر رئیس جمهور و سر خود را در یک پیک.”

سناتور مانند کالینز به شدت رد کرده است که هر جمهوریخواه تهدید شد با مغلوب ساختن پیشی جستن اما Rep. علامت مراتع R-N. C. است که یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم را تایید کرد و به ایسنا روز دوشنبه که هر سناتور که رای در برابر تهمت مه”, چهره پیامدهای سیاسی.”

“منظورم این است که من نمی خواهم به صحبت می کنند برای من سنا همکاران. اما همیشه وجود دارد پیامدهای سیاسی برای هر رای شما را” مراتع گفت. “وجود دارد هیچ رای گیری ای که مشخصات بالاتر از این است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی