مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر جادویی: روغن مار, یک عید قیام و کشتار نانا برای سرمایه داری

شما باید به احساس متاسفم برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او را تحت فشار زیادی است و او را به برخی از اخبار بد این هفته است. مطمئن coronavirus همه گیر است که مسابقه را از طریق جمعیت آمریکا مانند خارج از کنترل لوکوموتیو. و بله اعداد بزرگ آمریکایی که به طور ناگهانی از دست داده و درآمد خود را. اما این هفته بحران به خانه آمد به ناروا خود را. او تا به حال به این واقعیت است که او شخصا می ایستد به از دست دادن ثروت خود را به عنوان هتل ها و استراحتگاه در اینجا و خارج از کشور در حال تعطیل و او و خانواده اش در حال خونریزی پول است.

به طور معمول آمریکایی ها می تواند احساس امنیت است که رئیس جمهور ایالات متحده نبود زندگی یا مرگ تصمیم گیری مبتنی بر نیازهای مالی خود را از کسب و کار خانواده — یکی از او همچنان به خود درگیر می شود و حتی در حالی که او در کاخ سفید است. اما این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هیچ چیز عادی بوده است برای سال در حال حاضر.

تبلیغات:

بیش از آخر هفته از او خواسته شد که در یکی از روزانه خود را در کاخ سفید coronavirus تجمعات انتخاباتی در مورد اینکه آیا یا نه او خواهد بود در نظر گرفتن هر گونه پول کمک مالی و یا اگر او تا به حال به فروش می رسد هر سهام قبل از بازار سقوط کرد. او پاسخ داد با نوک بلند و پر پیچ و disquisition در مورد چقدر سخت است برای افراد ثروتمند به اجرا برای دفتر:

https://twitter.com/PodSaveAmerica/وضعیت/1241874569205403648

او گفت که نوع از چیزی که قبل از, اما, فرار از سوال بود و حتی بیشتر دست و پا چلفتی تر از حد معمول است. او اعتراف کرد برای اولین بار است که او صحبت می کند به فرزندان خود در مورد کسب و کار است که او در ابتدا وعده داده شده به انجام. بنابراین او به خوبی آگاه از همه جزئیات مشخص شده در این واشنگتن پست داستان آشکار است که این سازمان نسبت ناروا تا به حال به خواص آن و از آن است که او هزینه نزدیک به نیم میلیون دلار در روز است.

تبلیغات:

این ممکن است توضیح واقعی اش اخیر ناگهانی اعلام که او قصد دارد برای پایان دادن به این همه ماندن در خانه همه گیر folderol و ارسال همه بازگشت به کار. او به پول نیاز دارد.

اما واقعا این فقط آخرین دور از Trumpian تفکر جادویی او زیاده روی در از آغاز این بحران است. آن را روشن است که او به طور کامل در بیش از سر خود را و واقعا نمی دانم چه باید بکنید. کارشناسان بهداشت و درمان به او بگویید که او باید انجام چیزهایی است که خطر اندازد شخصی خود ثروت و چشم انداز خود را از انتخاب مجدد. کسب و کار خود و رفقا از سوی دیگر به او بگویید که پزشکان و دانشمندان در حال ساخت کوه از molehills: همه او نیاز به انجام است دلجویی از بازار و کسب و کار, اعتماد به نفس و همه چیز خوب خواهد شد. به عنوان او انجام داده است و پس از او رئیس جمهور شد او باعث می شود تصمیم گیری تکانه بر اساس واهی و مشاوره او از آخرین فرد او صحبت کردم.

برای اولین بار دو ماه از این بحران بلندی تهمت شمارش شانس به او را به خارج از آن. او همه مطمئن باشید که او تا به حال آن را کاملا تحت کنترل است و مردم نمی باید به نگرانی های خود را کمی سر در مورد هر چیزی. وقتی که شکست خورده و موارد شروع به چرخش در اطراف کشور همانطور که کارشناسان پیش بینی کرده بود او سعی کرد به ادعا می کنند که سیستم در واقع کار کاملا افرادی که بیمار شد همه بهتر بود و همه آن را کار بزرگ.

تبلیغات:

این زمانی بود که او شروع به جستجو برای یک معجزه است.

در ابتدا مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید فکر می کنم او می تواند نیروی صنعت داروسازی به سرعت به شلاق تا یک واکسن. او تحت فشار قرار دادند آنها را علنی و خصوصی به توپ و فقط ‘استروژن انجام می شود. با وجود خود استادانی “توانایی طبیعی” به درک ایمونولوژی و اپیدمیولوژی آن زمان کاملا در حالی که قبل از آن در نهایت غرق شد که این می تواند احتمالا نمی تواند انجام شود در چند روز یا چند هفته.

تبلیغات:

این زمانی بود که او تبدیل به یک درمان معجزه. این معلوم نیست که او در ابتدا فکر کردم که پزشکان تا به حال کشف درمان با استفاده از یک مالاریا مواد مخدر است. اما هر کجا که او شنیده ام در مورد هیدروکسی کلروکین او تصمیم گرفت این بود که به گلوله سحر و جادو است که او را از این مربا. او شروع به فروش آن به عنوان “پاسخ” بی وقفه و حتی در یک نقطه به tweeting:

https://twitter.com/realDonaldTrump/وضعیت/1241367245143642113

به عنوان این سالن مقاله توسط نیکول Karlis اشاره می کند که یک شات. بلومبرگ گزارش داد که روز سه شنبه یک جدید چینی مطالعه نشان داده است که این دارو باعث می شود هیچ تفاوتی برای بیماران مبتلا به COVID-19. اما مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و شعار این واقعیت است که نیویورک آغاز خواهد شد در حال اجرا از یک دادگاه این هفته نیز در صورتی که نشانه های آن در حال حاضر ثابت شده درمان است.

تبلیغات:

داشتن امن “درمان” او مبهوت هر حرفه ای بهداشت و درمان و رهبر سیاسی در کشور جدید خود را با شعار: “درمان نمی شود باید بدتر از این بیماری است.” آشکارا او شده است فیلدینگ تعداد زیادی از تماس از رهبران کسب و کار که فقط می خواهید برای دریافت سود خود جریان دوباره بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از مردم خواهد مرد. پس سود خود در معرض خطر هستند و همچنین تهمت مشتاقانه تغییر چرخ دنده ها.

به طوری که خود را پیروان اختصاص داده شده از جمله تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک که رفت فاکس نیوز و گفت که سالمندان (مثل خودش) باید مایل به “قربانی” به طوری که کودکان نیست “از دست ما کل کشور” به یک “فروپاشی اقتصادی.” گلن بک پیشنهاد کرد که سالمندان باید همه رفتن به نیروی کار و خطر ابتلا به این بیماری در حالی که افراد جوان پناهگاه در محل احتمالا تا زمانی که این ویروس نابسامانی بزرگان و برنز خود را. ظاهرا این افراد آنقدر بدوی آنها معتقدند در قربانی کردن انسان به بازار خدایان است. آنها قطعا بسیار کمی ایمان در انعطاف پذیری مردم آمریکا و یا اقتصاد.

در هر صورت این همه یک ایده بسیار بد:

تبلیغات:

https://twitter.com/markberman/وضعیت/1242538674719514624

مغلوب ساختن پیشی جستن یک sunnier مشاهده. در یک فاکس نیوز تاون هال در روز سه شنبه اعلام کرد که آمریکا می تواند در کار با عید پاک تنها دو هفته و نیم به دور است. او گفت: “یکشنبه عید پاک و شما باید بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما است. من فکر می کنم این امر می تواند یک زمان.” فاکس لنگر لایحه Hemmer محبت پیشنهادی خواهد بود که “رستاخیز امریکا است.”

این همه مزخرف ، مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز دستور ملی مستند نمی توانید سفارش یکی برداشته. او می تواند همه آنها را به بازگشت به کار تا زمانی که آنها دست خود را بشویید اما “در خانه ماندن” سفارشات در حال آمدن از فرمانداران و شهرداران و نه دولت فدرال. او فقط نمی تواند منظور این ویروس برای جلوگیری از آلوده کردن مردم به طوری که ما می توانیم اقتصاد دوباره رفتن. ماده دوم قانون اساسی قدرتمند است اما نمی توان او را خدا.

بسیاری از دولت ها در تمام سطوح آموخته است که به منظور مجاز به انجام کار خود را در این اورژانس مقامات باید وانمود کند که مغلوب ساختن پیشی جستن یک رهبر بزرگ کارگردانی بی نقص و موفق پاسخ. اما حقیقت این است که تفکر جادویی از آغاز در سمت چپ کل کشور محزون می خوانی پشت منحنی در برخورد با این, و در حال حاضر متحده و محلات تا به حال به کمر تحت شرایط وحشتناک. مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط یک نشانده به مماشات با چاپلوسی در حالی که رهبران واقعی سعی کنید برای گرفتن کار انجام می شود.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>