مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو دوستان استفاده می شود خود را “سایه” نوسان بیش از این و به منظور ترویج کتاب های کمیک امپراتوری

دو سال و نیم پیش به مقامات بالا از U. s. Department of Veterans Affairs زنگ زد زنگ بسته شدن از بازار بورس نیویورک. ایستاده بر روی سکو با آنها بود تشویق خم کاپیتان امریکا. مرد عنکبوتی دست تکان دادند از این طبقه تجاری زیر.

این رویداد تا به حال شده در صورتحساب یا لیست به عنوان یک خودکشی پیشگیری از کمپین آگاهی. هیچ کس نمی تواند کشف کردن آنچه که شخصیت های مارول انجام شد وجود دارد. دیوید Shulkin VA وزیر در آن زمان گفت: در خاطرات مورد تصدی خود را که او به عنوان تعجب هر کسی.

تبلیغات:

جواب معلوم نهفته است با فراگیر نفوذ بیش VA که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یکی از بزرگترین اهدا کنندگان Marvel Entertainment رئیس آیک Perlmutter.

قبل از این رویداد Perlmutter فرستاده ارشد و مقامات است که او تا به حال “مرتب” برای شخصیت های مارول وجود داشته باشد با توجه به تازگی منتشر شده yearlong حسابرسی توسط دولت دفتر پاسخگویی کنگره ” مستقل ناظر است.

شناخت پتانسیل های اخلاقی سوالات VA رسمی به دنبال مشاوره از سازمان وکلا. “مارول ارتباطات در حال انجام است و این ما نیست تا آنجا که من می دانم که انجام کسب و کار با آنها” بینام رسمی نوشت: در یک ایمیل ذکر شده در این گزارش گائو.

تبلیغات:

این گزارش را تقویت یافته ها از Marketplace را بررسی نوسان است که Perlmutter و دوستان او برگزار شد و حتی اگر هیچ یک از آنها تا به حال تجربه خدمت در ارتش ایالات متحده و یا دولت است.

پس از انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته Perlmutter یک شدت خصوصی میلیاردر به توصیه او در مسائل جانبازان و Perlmutter داوطلب خدمت سربازی به کمک یک دکتر بروس Moskowitz و یک وکیل مارک شرمن.

سه نفر “ایجاد یک” سایه گزارش ساختار’ که در آن آنها ذینفعان بدون رسمی نقش” ناشناس مقام سابق گفت: گائو.

تبلیغات:

آنها شناخته شده در داخل و به عنوان “Mar-a-لاگو جمعیت” از آنجا که آنها در مغلوب ساختن پیشی جستن در پالم بیچ فلوریدا که در آن Perlmutter است یک عضو پرداخت.

Perlmutter, Moskowitz و شرمن با ابلاغ و مقامات به عنوان اغلب به عنوان هر روز از اواخر سال 2016 تا اواسط سال 2018 به گائو گفت: ارائه مشاوره و توصیه های VA برنامهها و پرسنل.

تبلیغات:

سنسور. الیزابت وارن و برایان با خواهرم که درخواست گائو را بررسی و پس از Marketplace را پوشش گفت: این گزارش تایید می کند که تهمت تقویت دوستان خود را به طور مخفیانه هدایت بزرگترین سازمان دولتی بدون هیچ گونه پاسخگویی و یا نظارت.

“سه حد و حصر غیر قابل توصیف cronies استفاده شخصی خود را در رابطه با رئیس جمهور و عضویت در باشگاه کشور به عنوان اهرمی برای اعمال نفوذ شخصی بیش از مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, پرسنل و سایر تصمیم گیری های کلیدی در وزارت امور سربازان سابق” وارن D-Mass., در بیانیه ای گفت. “VA باید تصمیم گیری تنها بر اساس منافع جانبازان — و نه از روی هوی و هوس افراد خصوصی با دسترسی ویژه به رئیس جمهور.”

در یک بیانیه Perlmutter, Moskowitz و شرمن گفت: آنها ارائه کمک به رئیس جمهور و VA مقامات که خواسته آن. “ما به طور داوطلبانه برای کمک و صرفا به دلیل ما می خواستیم برای کمک به امریکا جانبازان دریافت بهترین مراقبت ممکن” گفتند.

تبلیغات:

دیزنی که صاحب تعجب نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

VA گفت: گائو آن را به حال هیچ دیدگاه در گزارش. آژانس سخنگوی نمی بلافاصله در پاسخ به Marketplace درخواست برای نظر.

در بیش از 1000 ایمیل مبادلات و همچنین مصاحبه با مقامات فعلی و سابق این گائو در بر داشت که سه نفر با تعامل و در مورد تعداد زیادی از مسائل: استخدام از مدیران ارشد یک تا 10 میلیارد دلار قرارداد برای تعمیرات اساسی این سازمان سوابق پزشکی الکترونیکی, خودکشی پیشگیری و بهداشت روانی تلاش های یک همایش ثبت برای دستگاه های پزشکی و یک دولت شراکت با اپل به منظور توسعه یک برنامه تلفن همراه.

تبلیغات:

این سه نفر همچنین در مورد “جانبازان توانایی به دنبال مراقبت های بهداشتی در خارج از, VA facilities” گائو گفت. این مسئله — که تهمت تماس “انتخاب” و منتقدان تماس مارس به سمت خصوصی سازی — یک وعده انتخاباتی و سیاسی اولویت برای رئیس جمهور.

گائو را ندارد هر گونه نتیجه گیری در مورد ادب و نزاکت از سه نفر را دخالت در, VA. یک قاضی فدرال با رد ادعای لیبرال گروه فعال است که سه نفر دخالت نقض واترگیت-عصر آفتاب قانون تنظیم چگونه سازمان می تواند به دنبال در خارج از ورودی است. گروه VoteVets است به دادگاه تجدید نظر.

خانه امور جانبازان کمیته تحقیقات خود را به Perlmutter, Moskowitz و شرمن. به ویژه در خانه های محققان نشان داده اند علاقه به یک اتصال ممکن است به یک مخاطره آمیز ضد افسردگی که تهمت شخصا ترویج برای جلوگیری از کهنه خودکشی. یک سخنگوی این سه نفر گفته آنها درگیر VA نظر از مواد مخدر است.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>