مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک ترین flim-flam: امید کاذب و قات مشاوره

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن” سی ان ان پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا گفت: جان پادشاه پس از دیگری شدید غیر طبیعی کاخ سفید در کنفرانس خبری در نهایت به جمعه.

گوپتا نبود صحبت کردن در مورد تهمت را کبود بیهوده گویی در ان بی سی خبرنگار پیتر الکساندر که فقط از او پرسیدم اگر او تا به حال هیچ گونه همدلی برای “آمریکایی ها که می ترسند.” (نگاه کنید به خبرنگار واشنگتن پست آرون بلیک عالی تفسیر در مورد آن است.)

تبلیغات:

گوپتا نبود صحبت کردن در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن شفاف غلط همینگ و hawing به اثر است که او استناد فدرال قدرت بسیج صنعت به ارائه coronavirus منابع است. او تا به حال. (نیویورک تایمز خبرنگاران کتی راجرز مگی Haberman و آنا سوانسون skewered است که کاملا به سادگی.)

چه گوپتا بود صحبت کردن در مورد بود و مغلوب ساختن پیشی جستن, عجیب و غریب, از جان گذشته, چک و چانه زدن فروش زمین برای مبارزه با مواد مخدر است که هیچ اثرات اثبات شده ای در coronavirus اما او اصرار داشت او احساس خوبی در مورد. او گفت: این می تواند یک “بازی-changer.” در اینجا تصویری.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید تریبون واسطه جعلی برای درمان یک ویروس است که می تواند کشتن صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها در راه است که می بدست او لگد کردن خانه, خرید, شبکه و به طور بالقوه به دعوت دادستان فدرال برای ادعاهای دروغین و تقلب.

تبلیغات:

فقط روز دیگر FDA کمیسر Stephen هان نوشت: یک op-ed برای ایالات متحده آمریکا امروز هشدار در مورد افرادی مانند که. و او در توئیتر خود نوشت:

لو Facher نوشت: آمار اخبار در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن “باز مخالفت با ملت بیماری های عفونی متخصص در کاخ سفید نشست خبری”:

هنگامی که خبرنگاران خواسته تونی Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که آیا این دارو هیدروکسی کلروکین شد موثر در جلوگیری از coronavirus او به سادگی گفت:: “جواب این است: هیچ.”

در واقع Fauci توضیح داد که تنها مدرکی است که این دارو (همچنین به عنوان شناخته شده کلروکين) موثر است حدیثی است که یک دانشمند را راه گفت: به این معنی هیچ چیز نیست. “آن انجام شد و نه در یک کارآزمایی بالینی کنترل شده — بنابراین شما واقعا می توانید هر گونه بیانیه قطعی در مورد آن.”

تبلیغات:

اما برگ برنده برای قرار دادن آن ملایم بود نه منصرف.

این دیوانه بود.

“من فکر می کنم بدون دیدن بیش از حد من احتمالا بیشتر از یک فن که از — شاید کمتر کسی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما من یک فن بزرگ. و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. من چیزهایی دیده می شود که قابل توجه هستند. و ما را ببینید. ما می دانیم که به زودی.”

تبلیغات:

او ادامه داد:

ما سفارش آنها بله. ما میلیون ها نفر از واحد دستور داده است. بایر یکی از شرکت های که شما می دانید. بسیار بزرگ یک شرکت بسیار بزرگ بود. میلیون ها نفر از واحد دستور داده است. و ما میخوایم ببینید چه اتفاقی می افتد ….

اما من می گویم که من یک مرد هستم که می آید از یک بسیار مثبت مدرسه وقتی که می آید به طور خاص یکی از این مواد مخدر. و خواهیم دید که چگونه آن کار می کند ، من نمی گویم آن را, اما من فکر می کنم که مردم ممکن است تعجب. که خواهد بود یک بازی-changer.

الکساندر خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او موافق با Fauci باور بود که “هیچ سحر و جادو مواد مخدر است.” تهمت نمی رفتن وجود دارد.

“من فکر می کنم ما تنها مخالف کمی. من مخالف,” او گفت:. “شاید و شاید نه. شاید وجود دارد و شاید وجود ندارد. ما باید برای دیدن.”

تبلیغات:

الکساندر خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن “است که خود را ضربه به قرار دادن یک چرخش مثبت در چیزهایی که ممکن است آمریکایی ها یک حس کاذب از امید؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن sarcastically نامیده می شود که یک “دوست داشتنی سوال” سپس در ادامه می گویند:

ممکن است کار ممکن است کار نمی کند … اما من احساس خوبی در مورد آن. که همه این است که فقط یک احساس است. شما می دانید که من یک مرد هوشمند. من احساس خوبی در مورد آن. و میخوای ببینید. میخوای به زودی به اندازه کافی.

مغلوب ساختن پیشی جستن حتی نشان داد او پیش بینی بسیاری از آمریکایی ها مصرف آن را برای پیدا کردن.

تبلیغات:

و ما قطعا برخی بسیار بزرگ نمونه از مردم است. اگر شما در نگاه مردم وجود دارد بسیاری از مردم که در دردسر بزرگ ….

بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد. ما چیزی برای از دست دادن. شما می دانید بیان: “جهنم چیست و آیا شما به از دست دادن؟”

Fauci سعی کردم به پاک کردن همه چیز را بدون تیک تاک کردن تهمت است که اساسا عدم امکان.

“واقعا وجود دارد که بسیاری از تفاوت در بسیاری از جهات با آنچه که ما می گویید. رئيس جمهور احساس خوش بینانه در مورد چیزی احساس خود را در مورد آن” Fauci گفت. “آنچه من میگویم این است که آن را ممکن است موثر باشد — من نمی گویم که از آن نمی باشد. آن را ممکن است موثر باشد. اما به عنوان یک دانشمند به عنوان ما در حال گرفتن آن وجود دارد ما نیاز به انجام آن را در راه است که در حالی که ما در حال ساخت آن را در دسترس برای افرادی که ممکن است می خواهم به این امید که این کار ممکن است شما نیز در حال جمع آوری اطلاعات است که در نهایت نشان می دهد که آن را واقعا موثر و امن تحت شرایط COVID-19.”

Fauci عقب رانده کمی بیشتر پافشاریای در مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که کلروکين امن است که بر اساس دهه از استفاده از مالاريا. “چه ما نمی دانیم این است که هنگامی که شما آن را قرار داده در زمینه بیماری دیگری که آیا آن را بی خطر است,” او گفت:. “من فکر می کنم احتمالا جاوا امن است. اما من می خواهم برای اثبات چیزهایی اول است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس بحران شده است همه جا — اما هرگز در جای مناسب. او شروع به خاموش انکار آن مشکل بود در نهایت تصریح می کند که او آن را تحت کنترل. اخیرا به واشنگتن پست بلیک قرار داده و آن را “در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است کم اهمیت جلوه دادن coronavirus آنجا که او استفاده می شود به او مطمئن است overplaying برخی از اقدامات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با آن است.”

تبلیغات:

یک تم سازگار است که تقریبا هیچ چیز او می گوید می توان اعتماد کرد. و یا به عنوان تیتر بیش از یک NBC News, مقاله توسط شانون Pettypiece قرار داده و آن را “مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus ادعا نکرده همسان پاسخ واقعیت است.” Pettypiece نوشت:

به گوش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بگویید آن وجود دارد یک وب سایت که در آن شما می توانید پیدا کردن اگر شما نیاز به آزمایش برای coronavirus و میلیون ها تست کیت در دسترس برای هر کسی که نیاز به یک. وجود دارد مورد تایید درمان و واکسن به زودی مقدار زیادی از ماسک محافظ در گردش و یک کشتی خواهد بود که در سواحل نیویورک در هفته آینده برای کمک به بیماران.

اما رئیس جمهور توضیحات دولت از اقدامات گرفته شده توسط دولت او می ایستد در گره زدن به این واقعیت که شرح داده شده توسط کارشناسان در زمین درگیر در پاسخ. و به این ترتیب رئیس جمهور بود که انتقاد در اوایل بحران برای کم اهمیت جلوه دادن خطر ناشی از این ویروس در حالی که مقامات بهداشت بودند, صدایی زنگ در حال حاضر چهره ادعا می کند که او overplaying موجود کمک.

چیزی است که وجود دارد به خصوص اخلال در مورد تهمت ترجمه یک مشکوک به مواد مخدر در حالی که او mismanages عمومی-بهداشت و درمان اضطراری.

آلمانی لوپز نوشت: برای بورسی:

آنچه آمریکایی ها نیاز واقعی اطلاعات عملی در مورد آنچه آنها می توانند برای مبارزه با این بیماری همه گیر. اما مغلوب ساختن پیشی جستن از غریزه است به تطهیر شیوع آن چیزی است که او برای ماه ها قبل از این هفته و برای اطمینان از افرادی که با او همه چیز تحت کنترل است. بنابراین او قرار می دهد یک چرخش مثبت در مواد مخدر است که شواهد زیادی در پشت آن برای Covid-19 و خود را متخصص به گام و به آرامی او را درست ….

در طول بحران بهداشت عمومی این نوع از اطلاعات غلط نیست فقط مدعی آن خطرناک است. به عنوان مورخ John Barry گفت بورسی دولت اطلاعات غلط و دروغ ها در طول سال 1918 flu pandemic به احتمال زیاد ناشی از مرگ و میر بیشتر و درد و رنج: “این یک فاجعه بود. مردم از دست ایمان همه چیز را در دولت خود را در آنچه که آنها در حال گفت در هر یک از دیگر. آن را فقط جدا از مردم و حتی بیشتر. اگر اعتماد فرو می ریزد و سپس آن را می شود همه را برای خود و این که بدترین غریزه در بحران این مقیاس است.”

گوپتا تکان دادن سر خود قرار داده و آن را در این راه در سی ان ان:

تبلیغات:

آن را فقط می شد قابل توجه مرتب به عقب و جلو بین کسی که با استفاده از روده غرایز نه علمی مبتنی بر شواهد نیست مبتنی بر علیه شما می دانید یک ارجمند دانشمند که نگه داشته — در پرواز به نظر می رسد — تلاش برای واقعیت-بررسی رئيس جمهور. من فقط هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. من فکر می کنم تونی Fauci احتمالا یکی از سخت ترین مشاغل در آمریکا در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>