مغلوب ساختن پیشی جستن جدید کروناویروس واکسن تزار صاحب 10 میلیون دلار در گزینه های سهام در شرکت توسعه واکسن

سابق دارویی اجرایی به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رهبری فدرال coronavirus واکسن توسعه پروژه دارای بیش از 10 میلیون دلار در گزینه های سهام در یک شرکت است که با دریافت بودجه فدرال به منظور توسعه یک واکسن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اعلام کرد که Moncef Slaoui رئیس سابق واکسن توسعه در داروسازی غول گلاکسو خواهد بود که دانشمند ارشد برای “عملیات با سرعت پیچ و تاب” یک دولت ابتکار عمل برای سرعت بخشیدن به روند.

تبلیغات:

Slaoui استعفا از سمت خود در هیئت مدیره در مدرن, یک ماساچوست بر اساس شرکت های دارویی است که در حال حاضر در حال برنامه ریزی یک کارآزمایی بالینی یک واکسن آن توسعه یافته را در این کار است. خود را در کاخ سفید موقعیت است که پرداخت نشده و با توجه به آسوشیتد پرس.

اما کمیسیون بورس و اوراق بهادار براده نشان می دهد که Slaoui هنوز دارای بیش از 150 ، 000 گزینه های سهام در مدرن. کسانی که عرضه شد و به ارزش بیش از 10 میلیون دلار در روز دوشنبه قبل از سهام این شرکت به ضرب گلوله پس از آن گزارش امیدوار کننده نتایج اولیه از آن واکسن تست. سهام را نزدیک به سه برابر ارزش پس از آغاز سال, Business Insider گزارش شده است.

مدرن سهام سر به فلک کشید در ماه گذشته پس از این شرکت اعلام کرد که آن را دریافت کرده بود $483 میلیون دلار بودجه فدرال خود را برای توسعه واکسن.

تبلیغات:

Slaoui انتصاب نگرانی در مورد یک “تقابل منافع اگر این شرکت واکسن برای اولین بار به طور ثابت موثر” آمار اخبار گزارش. سناتور. الیزابت وارن D-Mass., به نام Slaoui به “محروم فورا” گفت: وابستگی مالی به این شرکت بودند “بزرگ تضاد منافع.”

“من بسیار به تازگی دیده می شود آمار اولیه از یک کارآزمایی بالینی با کروناویروس واکسن” Slaoui گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته است. “و این اطلاعات به من حتی بیشتر احساس اعتماد به نفس است که ما قادر خواهد بود به ارائه چند صد میلیون دوز از واکسن تا پایان سال 2020 است.”

Slaoui که به نظر می رسد اشاره به خودی اطلاعات او را دیدم در Moderna گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن هدف به منظور توسعه یک واکسن قبل از پایان سال بود “بسیار معتبر است.” سریعترین واکسن ساخته شده است آن را از یک آزمایشگاه به درمانگاه چهار سال است و اکثر گرفته اند بسیار طولانی است.

تبلیغات:

کارشناسان پزشکی طرفین جمهور در این کنفرانس خبری — Dr. Anthony Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در کشور دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده از coronavirus نیروی کار و فرانسیس کالینز رئیس موسسه ملی سلامت — شد “قابل توجه سکوت” در طول خوش توجیهی, آمار, اخبار اشاره کرد.

Fauci سعی شده است که به خلق و خوی انتظارات در یک واکسن هشدار یک کمیته سنا هفته گذشته که او شک یکی در دسترس خواهد بود در زمان مدرسه شروع می شود در پاییز.

تبلیغات:

“ایده داشتن درمان های در دسترس و یا واکسن برای تسهیل ورود مجدد دانشجویان به سقوط مدت خواهد بود چیزی است که می تواند یک بیت از یک پل خیلی دور است,” او گفت: “حتی در سرعت بالا میرویم.”

Fauci گفت: واکسن ژانویه ممکن است “در عالم امکان” هر چند این امر نیاز شرکت به “خطر” ramping تا تولید به صورت گسترده ای انتشار قبل از آنها می دانند که آیا این واکسن کار می کند.

“به عبارت دیگر شما لازم نیست صبر کنید تا زمانی که شما دریافت یک پاسخ قبل از اینکه شما شروع به ساخت. شما در معرض خطر — فعالانه شروع به ساخت آن فرض می کند گفت:” ان بی سی نیوز. “و اگر آن را ندارد, سپس شما می توانید مقیاس و امیدوارم که به جدول زمانی. من فکر می کنم که شدنی است اگر همه چیز سقوط در جای مناسب است.”

تبلیغات:

دکتر ریک روشن, رئیس سابق واکسن توسعه در پزشکی پیشبرد تحقیق و توسعه خودگردان (بردا) ارائه شده است که مدرن با بودجه فدرال شده است کمتر خوش بینانه در مورد جدول زمانی.

“بسیاری از خوش بینی است که چرخش در اطراف یک 12 تا 18 ماه زمان اگر همه چیز کاملا. ما هرگز دیده می شود همه چیز را کاملا” روشن است که منفجر سوت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ پس از او سرنگون شد برای برخورد با دیگر مقامات گفت: یک کمیته مجلس در هفته گذشته. “من هنوز هم فکر می کنم 12 تا 18 ماه است که یک برنامه تهاجمی و من فکر می کنم آن را بیش از است که برای انجام این کار است.”

هر چند Fauci پیشنهاد کرده آن را به کمتر از 18 ماه به منظور توسعه یک واکسن روشن اشاره کرد که “به این معنا نیست برای یک مورد تایید FDA واکسن.” روشن همچنین نگرانی در مورد “پروژه با سرعت پیچ و تاب.”

تبلیغات:

“نگرانی من این است که اگر ما عجله بیش از حد به سرعت و در نظر گرفتن برش بحرانی مراحل ممکن است ما باید یک ارزیابی کامل از ایمنی است که واکسن پس از آن هنوز هم برای رفتن به گرفتن برخی از زمان,” او گفت:.

Fauci اذعان کرد که هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد هر یک ممکن است واکسن.

“هیچ تضمینی وجود ندارد که این واکسن می تواند موثر باشد,” او گفت:. “شما می توانید همه چیز شما فکر می کنم که در جای خود و شما نمی وادار نوع پاسخ ایمنی که تبدیل به محافظ و محافظ محافظ. بنابراین یکی از ناشناختهها است: آن موثر باشد ؟ با توجه به راه پاسخ بدن به ویروس ها از این نوع من با احتیاط خوش بینانه است که ما را با یکی از نامزدهای دریافت یک اثر سیگنال.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>