مغلوب ساختن پیشی جستن جدید وزیر مطبوعات دارای سابقه birtherism و شدید نادرست coronavirus طول می کشد

به عنوان کسی که رفته در کابل اخبار زیادی برای به اشتراک گذاشتن نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد که توجه دلایل اشتباه Kayleigh McEnany قبلا یک سخنگوی تهمت 2020, کمپین باید طبیعی به عنوان رئیس جمهور تهمت بعدی را فشار دهید ،

خبری که McEnany است برای تبدیل شدن به مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم دبیر مطبوعاتی برای اولین بار به گزارش سی ان ان روز سه شنبه. او را جایگزین استفانی گریشام که پس از اتمام او نه ماه از روی لئامت دادن در این نقش تا کنون که بدون داشتن برگزار شد نشست خبری اما با بسیاری از فاکس نیوز ظاهر زیر کمربند.

که اتفاق نمی افتد حادثه توسط: مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش خود مطبوعات دبیران در درجه اول خدمت به عنوان کابل, اخبار جانشین برای او. اما زمان McEnany پیوستن به کاخ سفید آورده اخیر نظرات او را در مورد کوروناویروس تحت تجدید انتقاد.

مانند بسیاری از مردم دیگر در مدار جمهور از جمله تهمت خود McEnany زیادی را صرف دوره بین ماه های ژانویه و مارس کم اهمیت جلوه دادن coronavirus — از جمله در اواخر مارس 11 همان روز NBA معلق بازی بعد از یک بازیکن تست مثبت برای این ویروس تبدیل شدن به یکی از بیش از 1200 نفر که تا به حال آزمایش مثبت در آمریکا که در آن نقطه.

در آن زمان تهمت بود هنوز برنامه ریزی برای برگزاری تظاهرات سیاسی حتی اگر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci در حال حاضر توصیه می شود همایش بزرگ برگزار نمی شود گفت: در کنگره شهادت است که “هر چیزی که دارای جمعیت زیادی است که چیزی که به خطر ابتلا به گسترش است.”

در طول یک مصاحبه با فاکس کسب و کار که در آن میزبان استوارت Varney کبابی McEnany در مورد حکمت اقدام با تظاهرات با وجود Fauci مشاوره McEnany پیشنهاد کرد که رئیس جمهور — که یک بار ادعا کرد که آسیاب های بادی باعث سرطان می دانستند بهتر از یک ملت کارشناسان بهداشت عمومی.

“رئیس جمهور این است که بهترین مرجع در این موضوع,” او گفت:.

اما حتی بیشتر فاحش در ادراک شد نظرات McEnany ساخته شده در تریش ریگان را فاکس کسب و کار نشان می دهد در فوریه 25. (Regan خود را از دست داده نشان می دهد دو هفته بعد پس از بیهوده گویی که در آن او را رد کرد و رو به رشد بیماری همه گیر به عنوان یک “coronavirus استیضاح اومدی.”)

“ما نمی خواهد ببینید, بیماری هایی مانند coronavirus بیا اینجا” McEnany گفت: “آیا آن طراوت که متضاد [تهمت و اداره بهداشت عمومی تلاش] با افتضاح ریاست جمهوری از رئیس جمهور اوباما.”

کلیپ از McEnany گفت: “ما نمی خواهد ببینید, بیماری هایی مانند coronavirus به اینجا می آیند” به تازگی ارسال شده به توییتر توسط سی ان ان ویرایشگر اندرو Kaczynski. McEnany پاسخ با ترکیبی از انحراف تهمت ستایش و حمله به مطبوعات ترکیبی رئیس جمهور به نظر می رسد به یک فن بزرگ است.

زمانی که McEnany ساخته شده کسانی که نظرات در فوریه 25, ما تا به حال کمتر از 20 non-کشتی کروز-مربوط coronavirus موارد است. متاسفانه در ادراک آنها ایستادگی کردن به عنوان فجیع نادرست است. از آن پس صدها هزار نفر از آمریکایی ها آلوده شده اند و بیش از 12,200 فوت کرده اند.

زمانی که او شروع می شود در کاخ سفید McEnany خواهد بود تا از این تنها برگ برنده دولت رسمی که رفته ویروسی با توجه به اظهارات نادرست در مورد کوروناویروس.

که من دقیق در هفته گذشته 10 میلیون تعداد مدعیان بیکاری پیش, تجارت, وزیر ویلبر راس ادعا کرد coronavirus “کمک خواهد کرد که برای سرعت بخشیدن به بازگشت به مشاغل شمال امریکا است.” در اواخر ماه فوریه در کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: coronavirus بود “موجود” و خواست سرمایه گذاران به “خرید غوطه” فقط جلوتر از داو انداختن شتاب. در مارس 6, کاخ سفید مشاور ارشد کلیان کانوی indignantly خبرنگاران در کاخ سفید که coronavirus بود که “موجود است.”

اما McEnany پیشی تمام مقامات در تعهد طولانی مدت به تقویت تهمت پیام روز. تاریخ خود را از کنیا برای مغلوب ساختن پیشی جستن می رود تمام راه را به سال 2012 زمانی که او تقویت آپارتاید به تئوری های توطئه در مورد پرزیدنت اوباما گواهی تولد که تهمت سوار به برجسته سیاسی.

در اکتبر سال 2016 McEnany همچنین رفت و به طول های شدید به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن پس از انتشار این Access Hollywood hot میکروفن ضبط که در آن او شنیده می شود لاف زدن در مورد اتوبوس زنان با این استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن نظر در مورد چگونه “زمانی که شما به آنها اجازه دهید شما آن را انجام دهد” در واقع شواهد او به دنبال رضایت قبل از دست زدن به آنها را. او همچنین در دفاع از همه چیز از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای نادرست در مورد اوباما موسس داعش به امتناع خود را به سمت از کسب و کار خود را بر منافع است.

این دفاع از رئیس جمهور شده است به طور گسترده ای مورد تمسخر خارج از MAGA اکو مجلسی. اما به عنوان Sean اسپایسر به ما آموخت در اولین روز از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری زمانی که او در بوق و کرنا دروغ آشکار در مورد اندازه از مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه جمعیت اندازه کار بودن مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی است همه چیز در مورد در حال حاضر به می گویند هر چیزی که رئیس فکر می کند لازم است برای برنده شدن در این لحظه. و در این رابطه McEnany در حال حاضر نشان داده او را به این کار است.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>