مغلوب ساختن پیشی جستن جدید دبیر مطبوعاتی است که یک مدافع به صورت صریح و روشن نژادپرستی


Kayleigh McEnan speaking in front of an American flag

Kayleigh McEnany صحبت می کند در لگزینگتون کنتاکی در سال 2019.

جیمز ترد/ویژه به پیک مجله از طریق Imagn محتوای Services, LLC/ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده به اجرا برای انتخاب مجدد در یک اقتصاد قوی. در عوض, او را در مواجهه با ده ها هزار نفر از مرگ و میر و بیکاری توده. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و موضوع دیگر او می تواند اجرا شود و او در حال حاضر استفاده از آن: سفید اضطراب. آخرین مبارزات انتخاباتی آگهی قاب coronavirus بحران به عنوان یک نبرد در برابر چین است. آگهی وزیر سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن از جانبداری با پکن و این نشان می دهد Gary Locke چینی آمریکایی و فرماندار سابق واشنگتن ایستاده بین چینی پرچم—یک یادآوری است که تهمت اغلب conflates اصل و نسب ملی و وفاداری. مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین احیای صحبت از کارتل های مواد مخدر مهاجر کاروان “در مرز.” در آوریل 1, زمانی که یک خبرنگار از او پرسید در مورد خشونت خانگی مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردم سوال بود در مورد پیام خود را از روز است. “مکزیکی خشونت?” رئیس جمهور پرسید.

اگر تهمت اجرا می شود یک کمپین از ناسیونالیسم قومی و ترس به عنوان او انجام داده است و قبل از او باید دلسوز تبليغاتي در سمت خود را. هفته گذشته او منصوب Kayleigh McEnany خود کمپین سخنگوی جدید کاخ سفید را فشار دهید ، McEnany سابقه طولانی در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن اسمیر است. او به شوخی در مورد رئیس جمهور باراک اوباما زادگاه دروغ در مورد او گلف پس از یک تروریست به قتل و ادعا کرد که زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “گرفتن اونا توسط گربه” مقدمه—”آنها به شما اجازه آن را انجام دهد”—”به معنی رضایت است.” اما McEnany ترین عملکرد قابل توجه در آمد و در سال 2016 پس از آن هنگامی که نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد آمریکا در منطقه قاضی گونزالو Curiel—که ریاست بیش از یک مورد تقلب در برابر تهمت دانشگاه—به عنوان “مکزیک.” برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن McEnany اصرار داشت که حتی آشکار نژادپرستی نیست نژادپرست است. انتصاب وی به عنوان دبیر مطبوعاتی نشان می دهد که چگونه پایین کاخ سفید مایل به رفتن.

این کمپین اسمیر در برابر Curiel ارزش بازبینی به خاطر آن عریان تعصب. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم مورد حمله قرار Curiel را اصل و نسب. او گفت: Curiel را “مکزیکی, میراث” ساخته قاضی خصمانه به مغلوب ساختن پیشی جستن از “من بسیار قوی در مرز.” (Curiel متولد شد و در ایندیانا است.) مغلوب ساختن پیشی جستن به نام این “ذاتی تضاد منافع.” او خواستار آن شدند که Curiel “recuse خود” و او گفت: قوه قضائیه باید “نگاه به قاضی Curiel.” در سی ان ان مصاحبه تهمت قرار داده و کیفرخواست خود را با صراحت: “ما در حال ساخت یک دیوار. او یک مکزیکی.”

برخی از جمهوری خواهان را محکوم کرد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما McEnany بود که پس از آن یک مفسر سی ان ان ایستاده بود ، در بیش از یک دوجین حضور او نگهداری می شود که شفاف متعصب اظهارات نبودند متعصب. در اینجا برخی از دلایل او آمد تا با.

1. آن را نژاد پرستی اگر این هدف در یک گروه قومی. در ژوئن 7, 2016, Paul Ryan, بود که پس از آن جمهوری خواه مجلس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات ملاقات “کتاب درسی تعریف یک نژادپرست نظر.” McEnany سرزنش رایان و رد انتقاد خود را. “اول از همه اینکه, مکزیک یک قومیت. آن را یک مسابقه دو نیست,” او گفت:. “بنابراین به موجب آن نه کتاب درسی نژادپرستی است.” (مکزیک است که از یک ملیت. اما ذهن هرگز.)

2. آن را نه تعصب اگر شما می توانید آن را گفته اند کمتر وقاحت. McEnany حاضر به تن است که مغلوب ساختن پیشی جستن زبان—میراث, ذاتی, او یک مکزیکی—تا به حال “نژادی undertones.” او معاف از آن به عنوان “inartful” و “ضعیف دقت کنید.” او توصیه او را به “تجدید نظر” حمله خود را نه نفی آن. “او نیاز به طلاق ‘میراث’ از استدلال خود و سپس او را بیشتر کشش” به او پیشنهاد شد.

3. آن را نه تعصب اگر آن را تنها در مورد دشمنی. زمانی که سی ان ان اندرسون کوپر خواسته McEnany که آیا “یک قاضی نمی تواند حکومت در مسائلی که مربوط به آمریکایی های آفریقایی تبار” او پاسخ داد که اسناد از تعصب و بر اساس اصل و نسب مانند تهمت و ادعا می کند در مورد Curiel نمی تواند نژادپرست است. تنها ادعا در مورد “حقارت از نژاد دیگری” می تواند نژادپرست است.

4. آن را نه تعصب اگر شما یک شکایت. McEnany با اشاره به این که تهمت آورده Curiel میراث تنها پس از قاضی صادر شده “یک سری از احکام” در برابر او. انتظار تا زمانی که او تا به حال “قابل دوام ادعا می کند در برابر قاضی”—به جای اعلام در ابتدا “من نمی خواهم این قضاوت در مورد من او را از مکزیک میراث”—مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به McEnany ثابت او “نه یک نژادپرست است.”

5. آن را نه تعصب اگر افراد دیگر نیز ساخته قومی اظهارات. McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن از اتهامات تعصب بودند فقط یک فرمت از این ادعا ساخته شده توسط بسیاری از صاحب نظران که Latinos مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی. آن ساخته شده تفاوت در نظر او که تهمت استفاده از این کلیشه به رد صلاحیت قاضی, به جای بحث سیاست در تلویزیون. “هر کس خوب با آن که یک لیبرال می گوید که در این پنل” او اعتراض در طول سی ان ان ، “اما زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید از آن همه ناگهانی مردم باید یک مشکل با آن است.”

6. آن را نه تعصب اگر شما می توانید اختراع دیگر انگیزه. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت کرده است که Curiel بود “مکزیک” هواداران خود را درهم برای یک مورد بهتر در برابر قاضی. آنها را هدف قرار Curiel عضویت در سن دیگو La Raza کانون وکلای. اولین آنها گفت: انجمن درگیر شد در اعتراض به مغلوب ساختن پیشی جستن. سپس, وقتی که افشا و خنثی و آنها را متهم به انجمن ترویج مهاجرت غیر قانونی از آنجا که در میان بسیاری از دانش آموزان به آنها اهدا کرده بود بورس های تحصیلی کالج, یکی تبدیل به مستند نشده. (انجمن هرگز خواسته متقاضیان در مورد وضعیت خود را.) McEnany گفت: هر دو داستان است. او تصریح کرد: دروغ که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال محکوم کرد Curiel فقط پس از او “پیدا کردن در مورد وابستگی” با انجمن. زمانی که سی ان ان جیک Tapper اشاره کرد که McEnany بود و استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته نشده بود خودش او را رد کرد و این را به عنوان یک نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن ، “او یک جلا سیاستمدار” او التماس کرد.

7. آن را نه تعصب اگر آن را فقط برای غیر شهروندان. در طول بحث در مورد Curiel سی ان ان اعضا گاهی اوقات در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن حملات قاضی به تهدید علیه مسلمانان است. McEnany در دفاع از این تهدیدات گسترش او apologism به تبعیض مذهبی. زمانی که یک روزنامه نگار مارک لمانت تپه انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن 2015 پیشنهاد برای یک “کل و تعطیلی کامل مسلمانان از ورود به ایالات متحده” McEnany او را سرزنش. او اشاره کرد که آن را تنها یک “توقیف موقت غیر شهروند ایالات متحده مسلمانان است.”

8. آن را نه تعصب اگر شما نیز بی اعتمادی برخی از مردم سفید. پس از McEnany در دفاع از این پیشنهاد مسلمان ممنوعیت مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و آن را یک گام بیشتر است. او گفت که او ممکن است همین مشکل را با یک مسلمان قاضی که او با Curiel. زمانی که جان Dickerson از CBS خواسته تهمت که آیا او نگران است که “یک مسلمان قاضی … نمی خواهد بود قادر به درمان شما نسبتا” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “بله خواهد بود که ممکن است کاملا.” این پاسخ خوب بود McEnany استدلال به دلیل تهمت نیز باید گفت که “یک لیبرال قاضی می تواند با گرایش” در برابر او.

9. آن را نه تعصب اگر شما همراه با برخی از nonwhite مردم است. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن بودند تعصب گفت: McEnany, “تن و تن از کارکنان خود را در” نشان داده اند تا در تلویزیون به ارائه شواهد علیه او. در واقع کارمندان سابق و وزارت دادگستری ایالات متحده بود و در واقع متهم به تهمت و شرکت های نژادپرستانه و اقدامات و اظهارات. اما McEnany اصرار داشت که او نمی تواند نژادپرستانه و پس از او “مذاکره در معاملات با مردم و … همه نژادها.”

10. آن را نه تعصب اگر ما نیاز به دفاع از آن را به منظور نگه داشتن قدرت است. به طور معمول کوپر مشاهده یک نامزد مشاوران خواهد به او بگویید که “شما به نام [قاضی] مکزیکی. او نه مکزیکی. او آمریکایی است.” اما تهمت نبود عادی گفت: McEnany. “گاهی اوقات او می رود بیش از حد” او اذعان کرد. “گاهی اوقات شما می دانید که او می گوید: چیزهایی که ما آرزو می کنم او این کار را نکرد. اما بسیاری از جمهوریخواهان و محافظه کاران آن را به عنوان هزینه تغییر دهید.”

مانند دیگر جمهوری خواهان McEnany تصمیم گرفت از آن مهم تر به چوب با مغلوب ساختن پیشی جستن نسبت به نفی او حتی پس از او flaunted خود را قومی خشم. و جمهوری خواهان هنوز هم با وجود بیشتر نژادپرستانه و طغیان. اما McEnany می رود بیشتر است. او تعریف تعصب به طوری که حتی آشکار حملات—ممنوعیت مسلمانان رد صلاحیت لاتین قضات impugning این میهن پرستی چینی آمریکایی ها—می تواند معاف شود. اگر شما مایل به دفاع از چنین چیزهایی را به سختی مسائل که آیا شما خود را یک طرفدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>