مغلوب ساختن پیشی جستن جدید ترول: او نمی خواهد “بازگشایی” اقتصاد — او فقط می خواهد کسی را سرزنش

پنج شنبه شب دسترسی به روزنامه نگاری تیم در واشنگتن پست منتشر شده قطعه ای اعلام کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به “بازگشایی بسیار ایالات متحده” است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است فشار برای بازگشایی این کشور تا ماه آینده” مت Zapotosky جاش Dawsey, Jose A. Del واقعی و ویلیام Wan گزارش اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت “درهای بسته” است و “به دنبال یک استراتژی برای از سرگیری فعالیت های کسب و کار 1 مه.”

تبلیغات:

این است که نیازی به گفتن ترسناک به عنوان جهنم است. ما هیچ جا در نزدیکی فتح coronavirus بیماری همه گیر و به لطف مغلوب ساختن پیشی جستن سهل انگاری عمدی متولد از تمایل خود برای پنهان کردن گسترش ویروس — ما که چیزی نزدیک به تست ظرفیت لازم برای شروع اجازه جمع مردم با خیال راحت دوباره. جای تعجب نیست, این مقاله باعث بسیاری از وحشت و خشم و منطقی پس: هیچ چیز وجود دارد اما حرکت نزولی به “بازگشایی” اقتصاد بدون برنامه برای کنترل گسترش ویروس.

اما نه بیش از حد 11-سطح شطرنج در مورد آن تهمت یا حداقل متحدان خود را — احتمالا جدی در مورد این. در عوض پچ پچ در مورد “بازگشایی” این اقتصاد است که به احتمال بسیار زیاد بیشتر از یک سیاسی gambit از جدی پیشنهاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او می دانم که او نیاز به آمده تا با برخی از استدلال چرا ویرانی اقتصادی با آن مواجه هستیم این است که تقصیر او نیست. (این گسل است.) از همه مهمتر, آنها نیاز به کسی که دیگری را سرزنش می کنند. این پچ در مورد “بازگشایی” است که در مورد آماده کردن زمینه برای که. سقوط می آیند تهمت خواهد استدلال می کنند که او می خواست برای نجات اقتصاد و همه بازگشت به کار, اما “دولت عمیق” نمی خواهد به او اجازه دهید. او سعی می کنید برای استفاده از این خراب اقتصاد به عنوان شواهدی وجود دارد که او باید دوباره انتخاب را در این قرار است توطئه های جاسازی شده لیبرال سوسیالیستی خائن.

تبلیغات:

وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل اعتقاد به این است که بیشتر سیاسی gambit از جدی پیشنهاد. برای یک چیز, تهمت نمی کند در واقع باید قدرت را به “بازگشایی” اقتصاد به عنوان امنیت ملی متخصص مارسی ویلر با اشاره به در توییتر. دولت کنترل آن و در حالی که حداقل در برخی از ایالت های بدون شک همراه با هر دیوانه طرح تهمت رول متحده مانند نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز و ماساچوست — که انتقادی به رفاه اقتصادی از بقیه کشور — نمی خواهد بازی را همراه با یک harebrained طرح است که باعث می شود در حال حاضر ویرانگر همه گیر خروش دوباره به زندگی است.

نیز وجود دارد coronavirus خود را. حتی اگر تهمت می تواند موج گرز جادویی خود را و “بازگشایی” اقتصاد گسترش سریع COVID-19 احتمالا به همان اندازه اگر نه بیشتر به خراب کردن اقتصاد به عنوان هفته از قرنطینه بود. انبوهی از اجساد و ضعف بیمارستان نیست خوب برای اقتصاد به طور کلی! و آن را نمی خواهم مردم را به طور ناگهانی به بازگشت به خود را قبلا به زندگی عادی زمانی که یک بیماری خطرناک است که هنوز پخش كردن تمام اطراف آنها را.

شاید مغلوب ساختن پیشی جستن است به اندازه کافی گنگ به این باور است که اقتصاد مانند یک نور شما فقط می توانید برگردید و همه چیز خواهد شد و سپس بازگشت به راه قبل از آن بود. اما مردم در اطراف او مانند دادستان کل لایحه Barr, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. — که بد به عنوان آنها ممکن است درک کنند که هیچ راه ساده “به حالت عادی بازگشت.” میلیون ها نفر از آمریکایی ها که بیکار شده ام بیش از سه هفته گذشته نمی جادویی پیدا کردن شغل جدید و بازیابی از زمان ویرانی اقتصادی خواهد بود طولانی و دشوار است.

تبلیغات:

در عین حال Mnuchin شده است حمایت تهمت زدن و گفت که او معتقد است که اقتصاد را می توان به “بازگشایی” را به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده. بار هم به تازگی اعلام کرد که زمان مستند سفارشات “سخت گیرانه” و پیشنهاد کرد که برخی از اصلاح صورت “اجتماعی فاصله” می تواند بدون گفتن “مردم برای رفتن به صفحه اصلی و پنهان در زیر تخت خود.”

Barr, وحشی, کاریکاتور از وضعیت فعلی امور — هیچ کس را زیر تخت و همه ما مجاز به ترک خانه برای خرید مواد غذایی و ورزش — نکات در این واقعیت است که این لفاظی بیشتر سیاسی است تا جدی. بنابراین خود را ریاکارانه پیشنهاد برای یک نسخه از “اجتماعی فاصله” است که به نوعی متفاوت تر از آنچه که مردم در حال حاضر در حال انجام است. وجود دارد هیچ چیز مانند و Barr است, البته, باد, لوله کشی هوای گرم.

تبلیغات:

در تبلیغات مقابل ما نیز مردمی در فاکس نیوز مشتاقانه هل دادن این “بازگشایی اقتصاد” خط. برخی از آنها مانند Sean Hannity, واقعا در حال diddle-brained احمق که درک نمی کنند چقدر بد است که خواهد بود. اما دیگران مانند Tucker Carlson احتمالا به اندازه کافی هوشمند به درک که چنین حرکتی را خراب کردن هر دو اقتصاد و بهداشت عمومی هستند و بنابراین این شناور به عنوان یک بدبینانه سیاسی شگرد به جای واقعی سیاست پیشنهاد.

در واقع به هیچ وجه در اطراف عمیقا بدبینانه نظریه از آنچه اتفاق می افتد در اینجا: مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او در حال بهره برداری از دسترسی به روزنامه نگاری صحبت می کند که به خواننده تمایل به احساس مانند آنها دانش خودی به گسترش نادرست روایت است. که روایت است که تهمت می خواهد به “بازگشایی” اقتصاد و صرفه جویی در همه مشاغل حتی هر چند که غیر ممکن است. و هدف این است که هنگامی که اقتصاد همچنان به مخزن تهمت می توانید رنگ خود را به عنوان یک قربانی نابکار نیروهای که مانع او از ساخت امریکا بزرگ دوباره.

تهمت نمی خواهد در واقع بهره مندی از “بازگشایی” اقتصاد بعد از همه و در برخی از سطح او ممکن است درک کنند که. آن را نمی خواهد کار راه او به معنی آن خواهد بود و این امر احتمالا منجر به حتی بیشتر ویرانی اقتصادی به همراه بهداشت عمومی فاجعه است. اما او قطعا ممکن است بهره مندی از کاشت یک روایت در مورد چگونه قهرمانانه خود را تلاش برای نجات همه ما خرد شد توسط نیروهای سرکوبگر از “دولت عمیق.”

تبلیغات:

هیچ شواهدی وجود ندارد که هر کسی در خانه یا در حزب جمهوری خواه در کنگره است و حتی درگیر شدن با قسمت های مختلف پیشنهاد برنامه های خارج وجود دارد برای بازگشایی اقتصاد است. عدم علاقه به طور جدی در نظر گرفتن این نشانه خوبی است که آنها در حال بدست گرفتن نه این جدی است.

مشاهده در این نور و این احتمال وجود دارد که جناح راست صاحب نظران هستند که عمدا تحریک آمیز هنگامی که آنها می گویند که بیل o’reilly به تازگی انجام داد که بسیاری از “افرادی که در حال مرگ [از این ویروس] هر دو در اینجا و در سراسر جهان شد آخرین رمق خود را به هر حال.”

هدف که در بخش های بزرگ به منظور جلب واکنش خشم از لیبرال ها که می تواند به عنوان “صحت سیاسی.” محافظه کاران پس از آن می توانید بازیگران خود را به عنوان hard-nosed واقع گرایان که در حال سرکوب شدن توسط oversensitive لیبرال ها که در حال حاضر به مخزن اقتصاد در یک بیچاره پیشنهاد برای صرفه جویی در تعداد انگشت شماری از افرادی که قرار بود به مرگ به هر حال.

تبلیغات:

این به سادگی نمی توان اظهار داشت بصورتی پایدار و محکم به اندازه کافی: این یک دروغ وحشتناک. این یک دوگانگی کاذب به گودال صرفه جویی در زندگی در برابر صرفه جویی در اقتصاد است. برای یک چیز, شما نمی توانید در حالت دوم بدون انجام سابق; ویروسی همه گیر است بسیار مخرب در خود و برای خود و نه فقط به دلیل قرنطینه. دیگر لیبرال ها به نظر می رسد تنها افرادی که مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد برای نجات اقتصاد است که برخی شتابزده “بازگشایی” اما عمده محرک اقتصادی دولت برنامه ای است که پمپ به عنوان مقدار پول به عنوان مورد نیاز (و پس از آن افزایش مالیات ثروتمندان برای جبران ضرر و زیان).

اما این تحریکات از o’reilly و دیگر محافظه کاران که می گویند آنها از ذهن نیست اجازه دادن به مردم برای نجات اقتصاد هستند شگفت آور موثر است. آنها را تولید مورد نظر خشم از لیبرال ها و مهم تر آنها را از تمرکز دور از فوری بحث این کشور نیاز به, است که در مورد چگونه به صرفه جویی در زندگی و بازسازی اقتصاد ما.

این روایت در مورد “دولت عمیق” و “صحت سیاسی” است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آخرین خندق مجدد استراتژی است. ناخواسته خود را نادرست دوگانگی بین صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در اقتصاد بهتر کار میکند اگر از آن باقی مانده است فرضی است که می گویند اگر اقتصاد نیست “بازگشایی شد.” که راه تهمت می توانید چرخش توهمات چگونه چیزهای بزرگ شده اند که اگر ما تا به حال فقط به او گوش و ادعا می کنند که فقط شرایط رو بدتر چون برف ریزه لیبرال ها راه خود را. اگر او در واقع می تواند “بازگشایی” اقتصاد گسترده ویرانی خواهد برای خود صحبت می کنند. او مزایای به مراتب بیشتر از ترک که به عنوان یک فانتزی بیش از ساخت آن را به یک واقعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>