مغلوب ساختن پیشی جستن نوظهور خشم در برابر چین است بد کاری: اجازه ندهید که او را دور با آن

شفاف تلاش برای منحرف کردن اذهان از ادامه شکست منجر به یک پاسخ موثر به یک فاجعه بهداشت عمومی بحران بزرگ showrunner در کاخ سفید در روند معرفی یک داستان جدید arc: حماسه نبرد با شر چین است.

آن را شامل سرزنش چین برای یک ویروس بود که به احتمال زیاد uncontainable ساخت انواع تیره القائات و خواستار آن است که خود را با سرویس های اطلاعاتی پیدا گریست برای ضد چینی تئوری های توطئه و تهدید عظیم اقتصادی تلافی ظاهرا حتی به نقطه متخلف در بدهی ایالات متحده است.

تبلیغات:

هیچ چیز خواهد آمد از این.

او با همه صحبت کنید و هیچ عمل حتی زمانی که کشور به شدت به آن نیاز دارد.

اما در اینجا چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است انجام: زشت موج خصومت نسبت به چین, چینی, افراد — از جمله مهاجران و چینی-آمریکایی ها — و هر کسی که مغلوب ساختن پیشی جستن-addled yahoos فکر می کنم حتی به نظر می رسد چینی.

تبلیغات:

این بیشتر می تواند بی ثبات کردن اقتصاد جهان — و آن را تقریبا به طور قطع آسیب جهانی هماهنگی مورد نیاز برای بازیابی از ویروس.

آن را سخت به تصور کنید که با فشار نمی پریدن از روی این شی براق با شور و شوق اما خبرنگاران و سردبیران نیاز به یادآوری است که در هر فرصتی چه تهمت واقعی و واضح اهداف هستند. او امیدوار به تغییر موضوع از خود بی کفایتی تغییر سرزنش و بیشتر شعله ور خود را پایه با ناسیونالیستی خشم.

وجود دارد همچنین ممکن است دقیق تر و روانی هدف این حرکت و همچنین: آن دیدار رئیس جمهور نیاز به دیده می شود به عنوان هر دو شخصا قربانی و فوق العاده قهرمانانه در همان زمان.

تبلیغات:

و در حالی که چینی ها در دولت انجام شده است به طور کامل نمونه مسئول سازمان های خبری باید مخالفت و مقاومت در برابر شرارت, چین و مردم چین است.

حتی اگر خبرنگاران نمی تواند به نوبه خود به حزب مخالف به صورت متناوب مشاهده — به این نکته دموکرات ها به نظر می رسد خواهان درگیر شدن در یک نبرد بیش از که می تواند نفرت چین بیشتر — آنها باید صدا را به آگاه اصلی متفکران است که می تواند قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن بیگانه مخرب کینه جو و بیش از حد شخصی و رویکرد به سیاست خارجی در زمینه ای مناسب است.

تبلیغات:

آن را ممکن است تا مطبوعات برای جلوگیری از قرمز جدید را بترساند.

به او ؟

این تخت از دیوانگی — در واقع پارانویا — از مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش در مورد چین به طور کامل بر روی صفحه نمایش در یک همشهری مصاحبه انجام شده در روز چهارشنبه.

استیو هلند نوشت: “مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او معتقد است که چین را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس اثبات شده است که پکن ‘انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید به او را به از دست دادن خود را از حضور در انتخابات مجدد در ماه نوامبر است.”

تبلیغات:

مستقیم نقل قول به نظر می رسید مبهم صادقانه به اینکه آیا تهمت بود به طور مستقیم اتصال دولت چین را ویروس, پاسخ به دیدگاه های خود از او را شخصا. (من می خواهم برای دیدن متن کامل!)

اما تهمت ظاهرا می گویند حداقل تا حدودی در زمینه ویروس: “چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید به من از دست دادن در این مسابقه است.”

هلند می نویسد که تهمت نیز گفت: “او معتقد است که پکن می خواهد خود را دموکراتیک حریف جو بایدن برای پیروزی در انتخابات به سهولت فشار تهمت قرار داده شده در چین بیش از تجارت و مسائل دیگر.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر شناور این ایده که چین حمایت بایدن در یک صدای جیر جیر در آوریل 18:

اما البته نه یک پنی از این تعرفه ها در واقع پرداخت شده توسط چین است. تعرفه های پرداخت شده توسط ایالات متحده واردکنندگان و افزایش هزینه ها به طور کلی به مصرف کنندگان در قالب قیمت های بالاتر.

در اینجا یکی دیگر از واقعیت را بررسی کنید: آنا Fifield گزارش واشنگتن پست در ماه نوامبر که چینی مقامات دولتی در واقع ریشه برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر به دلیل آنها ترجیح می دهند خود را معاملاتي رویکرد بیش از یک است که محور اصول است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار این ادعاها در روز پنج شنبه شب در جریان یک پرسش و پاسخ جلسه بعد از اظهارات در مورد افراد مسن. “چین نمی خواهید برای دیدن من دوباره انتخاب” او گفت:, “و به همین دلیل است که ما در حال گرفتن میلیاردها و میلیاردها دلار — بسیاری از میلیاردها دلار در ماه — از چین است.”

تبلیغات:

سپس او گفت: “من نمی خواهم … به بازیگران هر پراکندگی [sic] درست است که چین می خواهم برای دیدن خواب آلود جو بایدن. آنها را به این کشور برای سوار شدن مانند شما هرگز قبل از دیده می شود.”

القائات و تئوری های توطئه

نیویورک تایمز خبرنگاران علامت Mazzetti جولیان E. بارنز ادوارد وانگ و آدام گلدمن فاش روز پنج شنبه که تهمت مقامات کاخ سفید “را تحت فشار قرار دادند آمریکا جاسوسی سازمان به شکار برای شواهد برای حمایت از یک بی اساس نظریه که دولت آزمایشگاهی در ووهان چین شد منشاء شیوع کروناویروس.”

جمله بعدی (مرحبا!): “تلاش می آید به عنوان رئیس جمهور تهمت ميگيرد یک کمپین عمومی به سرزنش چین برای این بیماری همه گیر.”

مقاله خود را روشن ساخته است که برخی از افراد در داخل جامعه اطلاعاتی بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا با استفاده از این به عنوان یک سلاح سیاسی:

تبلیغات:

یک مقام اطلاعاتی سابق توصیف ارشد دستیاران’ تکرار تاکید آزمایشگاه نظریه به عنوان “نتیجه گیری خرید” یک توهین به اصطلاح در میان تحلیلگران است که پژواک از دولت بوش در سال 2002 فشار برای ارزیابی کرد و گفت که عراق تا به حال سلاح های جمعی از تخریب و لینک به القاعده شاید بدنام ترین مثال از سیاسی شدن هوش.

سپس پنجشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن سوخت کسانی که تئوری های توطئه است. پرسید: اگر او تا به حال دیده می شود هر چیزی را که به او “درجه بالایی از اعتماد به نفس است که ووهان موسسه ویروس شناسی بود که منشاء این ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن جواب داد: “بله ، بله من است.”

پرسید که چه اطلاعات او را به پشتیبانی خود را از مشاهده او پاسخ داد: “من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که.”

مبهم القائات می تواند در نهایت تاکتیک خود را از انتخاب. پنجشنبه خواسته اگر او بود گفت: دولت چین تا به حال اجازه دهید این ویروس گسترش عمدا او گفت: “یکی از دو چیز اتفاق افتاده است. آنها آن را انجام نمی, و آنها نمی تواند آن را انجام دهد از یک شایستگی نبوده است. یا به آنها اجازه دهید آن را گسترش. من احتمالا می گویند آن را خارج از کنترل است.”

او ادامه داد: “آیا آنها ساخته شده است یک اشتباه و یا اینکه آیا آن آغاز شده به عنوان یک اشتباه و سپس آنها ساخته شده و یکی دیگر — و یا آیا کسی چیزی را بر روی هدف است؟”

تبلیغات:

ساخت چین پرداخت

جف استین, Carol D. Leonnig جاش Dawsey و جری Shih در گزارش واشنگتن پست است که کاخ سفید در حال بررسی “طرح های پیشنهادی برای تنبیه و یا خواستار پرداخت غرامت مالی از چین برای دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.”

آنها به نقل از یک مشاور ارشد و گفت: “مجازات چین است که قطعا که در آن رئیس جمهور است که در حال حاضر است.”

پست گزارشگران مناسب اشاره کرد تا راه بالا که “این حرکت می تواند تراشه در حال حاضر روابط تیره بین دو ابرقدرت در لحظه های خطر ناک برای اقتصاد جهانی است.”

آنها می توانند, اما همچنین باید اشاره کرد که تهدیدات در حال ظهور از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به ندرت تحقق. و آنها می توانست خیلی قاطعانه تر مورد اشاره پوچی از ایده های خاص شناور با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات.

یک ایده شامل “سلب چین از آن “حاکمیت ایمنی’ با هدف فعال کردن دولت ایالات متحده و یا قربانیان به سو چین برای خسارت.” خبرنگاران حداقل توضیح داد که “کارشناسان حقوقی می گویند تلاش برای محدود کردن چین حق حاکمیت خواهد بود بسیار دشوار است برای به انجام رساندن و ممکن است نیاز به کنگره قانون.”

اما حتی crazier این ایده است که ظاهرا به آمریکا “لغو بخشی از بدهی های خود را به چین است.”

این بدستآمده سریع انکار از دو “ارشد کاخ سفید مقامات اقتصادی” که بود و سپس وارد داستان.

اما مالی خبرنگاران از سراسر اینترنت پاسخ با اعتقادی که از دست رفته بود از داستان است.

کای Ryssdal میزبان NPR “بازار” در توئیتر خود نوشت:

Felix Salmon, Axios مالی خبرنگار در توئیتر خود نوشت:

بن, سفید, سیاسی و اقتصادی خبرنگار در توئیتر خود نوشت:

اما نگران نباشید چرا که او هرگز آن را انجام دهد.

در واقع پنج شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر پس گرد. پرسید: اگر واقعا با توجه به پرداخت بدهی ایالات متحده به تعهدات چین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من می توانم آن را متفاوت اما حتی برای پول بیشتر فقط با قرار دادن در تعرفه. بنابراین من لازم نیست که برای انجام این کار است. آن را حدود یک تریلیون دلار… اما ما می تواند انجام دهد که احتمالا در کمی بیشتر از یک شیوه ای صریح.”

ایالات متحده-روابط چین در زمینه

اریک Levitz منتشر شگفت انگیزی مصاحبه در مجله نیویورک در روز پنج شنبه صبح با مورخ و نویسنده مایک دیویس. یک سوال در مورد چین است.

دیویس اذعان کرد که وجود دارد غیر قابل انکار اولیه از تلاش های دولت محلی در ووهان برای سرپوش گذاشتن بر میزان شیوع. من متوجه شد که او تا به حال به می گویند بعد چشم باز:

اما تا آنجا که به این اتهام که پکن نیست اطلاع جامعه بین المللی در موقع این به نظر می رسد یک داستان کاملا متفاوت. چین شناسایی اولین غیر معمول شیوع پنومونی در آغاز ماه دسامبر است. آنها اعلام کرد که یک ویروس ناشناخته بود مسئول در کمی بیش از یک هفته است. آنها توالی کل ژنوم ویروس. این بود که در این مورد مطلع تقریبا بلافاصله. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد به درک تعدادی از آمریکایی ها که کار را برای که و که در تقریبا فوری تماس بگیرید.

“سیگار کشیدن اسلحه” که معمولا در آورده شواهد در برابر چینی غلط اجتماعی-رسانه پیام است که انکار وجود انسان به انسان گسترش یافته است. اما دولت چین بلافاصله به دنبال آن است که با یک بیانیه رسمی که گفت: بله وجود دارد-انسان به انسان گسترش یافته است. بنابراین من بسیار اشتباه در مورد آن است. من نمی بینم شواهد است که جامعه علمی و یا کسانی که تحت پوشش است که تا….

اما با بازی “زرد ترس” مغلوب ساختن پیشی جستن است از بین بردن اتحاد — پزشکی و علمی داد — که کاملا مهم است که همکاری بین جوامع علمی از ایالات متحده و چین است. که در آن بسیاری از تحقیقات برش لبه در حال رفتن به انجام. و جامعه پژوهش احتمالا شکسته همه سوابق را برای همکاری از همه گیری آغاز شد.

ایالات متحده در سیاست خارجی ایجاد به شدت از همکاری با چین است. Kurt M. Campbell و با عجله دوشی — برتر آسیا سیاست رسمی در دولت اوباما و یک موسسه بروکینگز چین متخصص بود – نوشت: سیاست خارجی در ماه مارس که coronavirus بحران نیاز به “رهبری قوی” ایالات متحده از “هماهنگ جهانی پاسخ.”

آنها توصیه می شود در برابر “شدن مصرف یک جنگ روایت در مورد کسی که پاسخ بهتر”:

کمی به دست آورد بارها و بارها با تاکید بر ریشه های کروناویروس — که در حال حاضر به طور گسترده ای شناخته شده با وجود چین تبلیغات — و یا درگیر شدن در خرده tit-for-tat لفظی مبادلات با پکن است. به عنوان مقامات چینی را متهم به نظامی ایالات متحده از گسترش این ویروس و lambaste ایالات متحده تلاش های واشنگتن باید پاسخ دهند که لازم است اما به طور کلی مقاومت در برابر وسوسه برای قرار دادن چین در مرکز آن coronavirus پیام.

نه با این رئیس جمهور.

کمپبل و نشانی ادامه داد:

[T]در اینجا این است که خیلی واشنگتن و پکن می تواند هم برای جهان بهره مند شوند: هماهنگی تحقیقات واکسن و آزمایش های بالینی به عنوان به خوبی به عنوان محرک های مالی; اشتراک گذاری اطلاعات; همکاری صنعتی بسیج (در ماشین آلات برای تولید حیاتی تنفسی قطعات و یا یک بخش مثلا); و ارائه مشترک کمک به دیگران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه در حال تغییر شعارهای چین

مغلوب ساختن پیشی جستن نوظهور صالح خشم به سمت چین است که دقیقا این نوع از پیچ و تاب و طرح که به وجد واقعیت مخاطبان تلویزیون.

در طول ماه های ژانویه و فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن “تبلیغ دولت چین برای شفافیت و کار سخت برای شکست دادن کروناویروس که باعث بیماری” به عنوان سیاسی را Myah بخش توضیح داده شده است. بخش “لیستی از 15 بار رئیس جمهور مورد ستایش قرار داد چین برای فشار خود را برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر در اوایل ماه سال 2020 است.”

سی ان ان شمارش 12.

اما در اواسط ماه آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت در زمان شوم به نوبه خود. صحبت کردن در مورد رئیس جمهور چین تهمت گفت: در آوریل 19:

من خوشحال نیست. و من به او اجازه دهید می دانم که من را خوشحال نمی کند. بنابراین شما می دانید که ما تا به حال رابطه خوبی با — ما تا به حال بسیار بد رابطه با چین است. پس از آن ما تا به حال یک رابطه خوب چون ما ساخته شده است یک معامله بزرگ است. اما ما خوشحال نیست. این چیز خوبی نیست که اتفاق افتاده است. از آن بیرون آمد از چین, بنابراین ما — ما در یک موقعیت که در آن ما در حال رفتن به می گویند زیاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی ترین نظرات در آمد در 27 آوریل در پاسخ به goading مسلما نادرست سوال از خبرنگاران برای دو راست اخبار سازمان.

اولین چارلی Spiering از Breitbart اخبار پرسید:

[یک] اکثر نظرسنجی ها نشان می دهد که آمریکایی ها سرزنش چین برای گسترش coronavirus و در عین حال آنها با استفاده از بحران به جهان را بیشتر وابسته به زنجیره تامین خود را. شما چطور — چگونه می توانم شما را نگه چین پاسخگو و چگونه می توانم به شما در حفظ و در کشور ما — چگونه شما مشوق ما در کسب و کار ؟

(قضاوت از این Breitbart مقاله سوال بود نه بر اساس یک “اکثریت” از نظر سنجی اما در یکی از هریس.)

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار شده است که “ما خوشحال هستند با چین” و سپس اصرار داشت:

ما خوشحال هستند که با کل وضعیت زیرا به اعتقاد ما آن شده است می تواند در متوقف منبع آن شده است می تواند به سرعت متوقف شد و آن را نمی خواهد که گسترش در سراسر جهان است. و ما فکر می کنیم که باید اتفاق افتاده است. بنابراین ما به شما اجازه می دانم که در زمان مناسب, اما ما در حال انجام تحقیقات جدی.

Esmerelda رابینسون از نیوز مکس سپس chimed در با یک سوال بر اساس یک دروغ:

پیگیری چارلی سوال در مورد ساخت چین — برگزاری آنها مسئول — آلمان با ارسال لایحه ای به چین برای $130 میلیارد — ببخشید 130 میلیارد یورو خسارت ناشی از کوروناویروس. خواهد دولت خود را نگاه کنید در انجام همان?

اما به عنوان FullFact و دیگران گزارش کرده اند, آلمان هرگز فرستاده چین هر نوع لایحه. اتهام لایحه گزارش توسط انگلیسی تلخیص روزانه بیان شد در واقع یک تصویر خیالی توسط آلمان بزرگترین, روزنامه, بیلد, برای یک مقاله سرمایه گذاری قماری در خسارت های اقتصادی از ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما خوشحال بود به ریف در فرض:

ما می تواند چیزی بسیار ساده تر از آن است. ما باید راه های انجام کارهایی بسیار ساده تر از آن است. اما آلمان است که به دنبال در چیزهایی و ما به دنبال در چیزهایی است. و ما در حال صحبت کردن در مورد پول زیادی بیشتر از آلمان است صحبت کردن در مورد…. ما نمی تعیین مقدار نهایی هنوز … آن را بسیار قابل توجه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: چندین بار است که این ویروس می تواند و باید متوقف شده است — به وضوح با قصد سرزنش چین برای انجام این کار است.

یک بیانیه او ساخته شده که اثر این بود تفسیر بدبینانه برخی از ناظران به عنوان مناسب تر با اشاره به خود به او امتناع از اذعان به این احتمال که این ویروس را در ایالات متحده او ادامه داد: مقاومت گسترده تست و….

“این می تواند متوقف شده است و از آن می شده اند را متوقف کوتاه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 27 آوریل. “اما کسی وقت پیش به نظر می رسد تصمیم به انجام آن را که در راه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>