مغلوب ساختن پیشی جستن زاده ادعا می کند که او را به وارتون پس از او “پرداخت کسی” را نشسته از طرف او

انفجاری جدید بگو همه کتاب های نوشته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده در مورد سابقه خانوادگی خود را مدعی است که رئیس جمهور تنها به یک کالج خوب به دلیل متقلبانه به دست آمده SAT نمره.

به گزارش نیویورک تایمز, مریم تهمت ادعا در کتاب خود که “به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی در کوئینز . . . دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت کسی که برای گرفتن یک precollegiate آزمون SAT, از طرف او.”

تبلیغات:

مریم تهمت همچنین ادعا می کند که این تقلب نمره به او کمک کرد تا به دانشگاه پنسیلوانیا معتبر Wharton business school که رئیس جمهور اغلب می بالد در مورد داشتن حضور داشتند.

آینده کتاب با عنوان “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” رنگ ترسناک پرتره چگونه رئیس جمهور شد مرتب توسط پدرش به ظالم و چندان اشتیاقی نسبت به افراد دیگر. حتی اگر تهمت خانواده شکایت کرد برای جلوگیری از این کتاب انتشار آن در حال حاضر میله میله برای انتشار در هفته آینده.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>