مغلوب ساختن پیشی جستن نا مشخص از یک تئوری توطئه در مورد Antifa و معترضان این است که بخشی از جناح راست روند

در حالی که برخی از وحشتناک توییتهایی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مطمئنا نتیجه ضربه تصمیمات اتخاذ شده در طول جمهور گسترده اجرایی “زمان” (دفعات بازدید: نشستن در توالت, تماشای بی بی سی) وجود دارد متاسفانه دلیل خوبی برای این باور است که واقعی شور رفت و به بازی روز سه شنبه صدای جیر جیر که در آن تهمت آغشته مارتین Gugino یک 75 ساله فعال صلح که دریافت وحشتناک سر آسیب به عنوان یک نتیجه از تحت فشار قرار دادند توسط پلیس در جریان اعتراض در بوفالو, نیویورک.

صدای جیر جیر که متهم Gugino بودن “یک ANTIFA provocateur” در تلاش برای “سیاه و سفید” پلیس و تجهیزات که “سقوط کرد سخت تر بود تحت فشار قرار دادند” یکی از اصلی ترین نشانه های نوشته شده توسط کسی به غیر از تهمت و مانند یک کاخ سفید کارمند: آن استفاده می کند و حتی به درستی جادوها $5 کلمه “پرووکاتور” — که در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار محدود واژگان. بنابراین در حالی که صدای جیر جیر کهخود را به عنوان یک Trumpian فوران اجازه می دهد سیاستمداران جمهوری خواه و برخی از چهره های رسانه ها به تظاهر مهم نیست شانس هستند این ضربه نیست اما یک محاسبه تلاش برای شناور یک تئوری توطئه به معنای بی اعتبار نیست فقط Gugino, اما بزرگتر جنبش اعتراضی علیه خشونت پلیس و نژادپرستی که در سراسر کشور.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او ممکن است درخشان دسته تا کنون مونتاژ در کاخ سفید — در واقع, آنها احتمالا dimmest در تاریخ — اما حتی آنها درک قدرت تبلیغات از تئوری های توطئه است. زمانی که حقایق در برابر کسی دیدگاه تئوری های توطئه آنها را به مجموعه ای از “جایگزین حقایق” آنها می توانید استفاده کنید به چوب با یک چیز عجیب و غریب ایدئولوژی.

همین دلیل است که آن را هیچ جای تعجب است که تئوری های توطئه — هر دو مورد معترضان و در مورد مرگ جورج فلوید که قتل در دست مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین بود flashpoint که لگد هفته ملی و حتی بین المللی تظاهرات شده اند به سرعت در حال گسترش در جناح راست محافل. مشکل این است که تنها به احتمال زیاد به بدتر به تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها در حال باز کردن چشم خود را به گریم واقعیت خشونت پلیس به ویژه علیه مردم رنگ و رهبران محافظه کار بیشتر از جان گذشته برای حفظ سیستم های قدیمی در محل.

روز سه شنبه مدیر عامل شرکت از ورزشگاه های زنجیره ای, بازی رایانه, گرگ Glassman, استعفا داد و پس از نوار کاست منتشر شد از یک شرکت جلسه ای که در آن Glassman گفت: کارکنان “ما در حال عزاداری برای جورج فلوید” نورد استادانه درست شده تئوری توطئه در مورد چگونه فلوید بود و ظاهرا به قتل رسیده توسط چوین “به سکوت او را بیش از پول تقلبی.”

تبلیغات:

نوار منتشر شد پس از Glassman در حال حاضر کشیده انتقاد برای پرتاب کردن یک دسته از نامنسجم توییتهایی که پیشنهاد او دارای یک Trumpian شک و تردید در صداقت مترقی نگرانی در مورد خشونت پلیس و coronavirus. Glassman سپس تبدیل به اطراف و تکرار یک روایت مشابه که تحت فشار قرار دادند توسط نظریه پرداز توطئه الکس جونز به عنوان اگر وجود دارد اثبات شده است که فلوید مرگ تا به حال هیچ چیزی برای انجام با سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

وجود دارد یک کارمند در باشگاه که employeed هر دو فلوید و چوین به عنوان امنیت است که این ادعا این دو نفر تا به حال butted سر قبل از. اما اگر آن را تنها تقویت نگرانی از ترقی خواهان آن است که پلیس قادر به پنهان کردن خود را در پشت نشان به تحمیل خشونت بی معنی به غیرنظامیان و دور با آن به خصوص به عنوان چوین بود با کمک و حفاظت در طول اتهام قتل (Chauvin شده است به اتهام قتل درجه دوم) توسط سه نفر دیگر از افسران.

مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری توطئه در مورد Gugino است به همان اندازه نامنسجم به عنوان آن نیاز به باور 75 سال خواهد عمدا ترک خود جمجمه در یک پیاده رو به عنوان agitprop. اما تئوری های توطئه لازم نیست منسجم. آنها فقط نیاز به مردم چیزی برای چسبیدن به منظور توجیه خود را از قبل موجود تمایل به نادیده گرفتن و رد روشن و بدیهی است که درست ادعاهای معترضان در مورد نژاد پرستی و استبداد آمریکا اجرای قانون است. و در حال حاضر تعدادی از تئوری های توطئه در مورد هر دو فلوید قتل و تظاهرات که منجر به در حال افزایش است.

تبلیغات:

کاخ سفید شناور است یک تئوری توطئه متهم جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو از مخفیانه تحریک و دامن زدن به اعتراضات.

تگزاس تریبیون گزارش داد که تعداد زیادی از عربستان county صندلی در دولت شده اند, گیر افتاد, پخش كردن, تئوری های توطئه در روز های اخیر. تئوری های توطئه شامل ادعا می کند که فلوید مرگ جعلی بود که جورج سوروس میلیاردر یهودی مخفیانه متفکر تظاهرات و که هر دو coronavirus و خشونت پلیس هستند مضر بودن جعل به صدمه زدن به تهمت انتخابات شانس.

تبلیغات:

سابق رادیو فردا میزبان و رئیس فعلی از جناح راست امپراطوری رسانه ای Glenn Beck همچنین حمایت ضد سامی تئوری توطئه که سوروس است متفکر Black Lives Matter تظاهرات و “تلاش برای سیاه پوستان جدا از خود کلیسا.”

(این ایده که یهودیان مخفیانه کنترل حقوق مدنی و جنبش های یک تئوری توطئه است که قدمت آن به حداقل 1950s و ریشه در نژادپرست فرض که سیاه مردم ناتوان از سازماندهی یک جنبش خود را.)

مسیحی حق وزیر دیو Daubenmire که به تازگی به شنود گذاشته شود سخنران اصلی در ایران جمع آوری کمک در اوهایو نیز شناور این ایده که فلوید مرگ همراه بود گفتن بینندگان “من حتی نمی دانم اگر او مرده است. بسته تابوت” و درخواست “کسی تا به حال دیده می شود بدن از جورج فلوید?”

تبلیغات:

اما در حالی که بیشتر حاشیه جناح راست عناصر یک گروه که ظاهرا شامل رئیس جمهور ایالات متحده — در حال رفتن وحشی, Fox News درگیر شدن با آنچه که شاید قوی ترین تئوری توطئه از همه آنها: این ادعا که تظاهرات سازماندهی شده و یا تشدید توسط سایه چپ سوروس بودجه سازمان به نام “Antifa.” میزبان و همکاران را افزایش روایات در مورد چگونه “Antifa” تشکیل شبه نظامیان را بیش از شهرستانها و شهرهای کوچک و تقویت غلط ادعا می کند که “Antifa” است stashing آجر در اطراف شهرها برای اعتراض به پرت کردن در پلیس.

در حقیقت کلمه “antifa” فقط گرفتن همه مدت برای نامتجانس گروه از فعالان برخی از سازمان و برخی نه که در آغوش مقابله و تاکتیک در برابر فاشیست و سفید supremacists. آنها یک تور از شبه نظامیان بسیج غارتگران و قطعا نمی بودجه توسط سوروس. رویترز بررسی نشان می دهد که افرادی که دستگیر شده اند برای انجام عملیات خشونت آمیز در تظاهرات شده اند متصل به جناح چپ گروه اما برخی شده سفید supremacists به دنبال به هم بزنید تا چیز.

این تئوری های توطئه اجازه می دهد محافظه کاران به تطهیر نگرانی های مشروع و سازماندهی دلاوری از زندگی ماده یک جنبش مردمی و بدون رهبری متمرکز. به عنوان فشار مانت انتظار برای دیدن بیشتر و بیشتر از این تئوری های توطئه تکثیر از طریق هر دو جناح راست و رسانه ها در سیستم عامل رسانه های اجتماعی. به نظر می رسد برخی از محافظه کاران را به جای صرف وقت در این تئوری های توطئه از بحث در مورد مشکلات بزرگتر بودن مشخص شد.

تبلیغات:

اگر شما خودتان را درگیر شدن با افرادی که با استناد به تئوری های توطئه جلوگیری از گرفتن در یک خط به خط بحث با مردم بیش از یک روایت را معقول. حتی به یک مبارزه بر سر اینکه آیا فلوید قتل شد “صحنه” ارائه شده است به میل برای منحرف کردن اذهان از مسائل واقعی.

به جای این رویکرد بهتر است برای رفتن متا. درمان آن را به عنوان بدیهی است که تئوری های توطئه هستند کاذب (به عنوان آنها اغلب) و به جای تمرکز بر روی تماس پردازان توطئه برای تکرار ادعاهای بی اساس در خدمت یک نژادپرست دستور کار است.

یک مدل خوب به دنبال این است که از کسی که به بیرون درز Glassman تماس به Buzzfeed News. به جای تلاش به استدلال می کنند با Glassman را inanity این شخص ناشناس تصمیم به سادگی خود را در معرض سرداری. استراتژی موفق شد به عنوان توسط اثبات Glassman استعفای.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D.-n. y. نیز فراهم می کند یک مدل خوب در مورد چگونه به مقابله با این تئوری های توطئه است. به جای تلاش به استدلال می کنند با تهمت خود آشکارا مسخره نظریه در مورد Gugino, Ocasio-کورتز با اشاره به این که “هر کس را دیدم که در فیلم دقیقا چه اتفاقی افتاده است” و بنابراین بدون نیاز به استدلال می کنند بیش از آن. او castigated مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر به عنوان “قابل سرزنش” و حمله به “75 سال, پیر مرد — عدالت در محبت مرد”.

تبلیغات:

نظریه پردازان توطئه برنده اگر ما تمرکز بیش از حد به شدت در استدلال محتوای نظریه. مهم این است که برای تغییر به دور از “چه” به “چرا.” برجسته سازی اهداف از نظریه پردازان توطئه — دفاع از نژاد پرستی, پخش كردن سردرگمی — به جای آن قرار می دهد نظریه پردازان توطئه در موضع دفاعی است. تنها راه برای شکست دادن آنها به بازی بازی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی