مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست انتقام: او هنوز هم چیدن برندگان و بازندگان در یک بیماری همه گیر

وجود ندارد “ریاست جمهوری” محوری که از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. که روشن بود طولانی قبل از او تعجب پیروزی در انتخابات در سال 2016 است اما هرگز به عنوان دردناکی آشکار به عنوان آن را در وسط این همه گیر جهانی. در مواجهه با یک کشنده پاتوژن او نمی تواند به سادگی مسخره به تسلیم (اگر چه او مماشات کردن توییتر نام مستعار بحث برای منحرف کردن اذهان از شکست خود از رئیس جمهور تهمت بازگشت به خاک آشنا: انتقام سیاست است.

از امضای خود کاهش مالیات شرکت ها که حذف کسر برای دولت های محلی و مالیات بر درآمد است که به طور نامتناسبی ضربه آبی متحده به جنگ حقوقی با وکیل مدافع به طور کلی در کشورهای ساحلی مانند نیویورک و کالیفرنیا و رئیس جمهور تهمت صرف مقدار از دوره اول خود را لغزش به سیاسی خود را دشمنان. آن را به عنوان نزدیک به یک ایدئولوژی سازگار به عنوان هر چیزی که تا حالا نمایش داده می شود.

تبلیغات:

در پورتوریکو که در آن مقامات منتخب علنا انتقاد خود را از دست زدن به طوفان ماریا مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال متوقف کردن فدرال کمک به بازیابی جزیره است. در اوکراین — یک کشور او نیمه متقاعد حال توطئه علیه او — رئیس جمهور اقدام به استخراج بررسی جو بایدن در ازای congressionally موظف به کمک. در میان این بیماری همه گیر کوروناویروس او به نظر می رسد اولویت بندی خرده دعوا با رهبران دموکرات از آبی متحده شده اند که ضربه سخت ترین تا کنون.

در نیویورک, شهردار, بیل د Blasio به تازگی هشدار داده است که بیمارستان ها کمتر از 10 روز دور از کمبود در “واقعا پایه منابع” مورد نیاز برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیماران به طور یکسان. مغلوب ساختن پیشی جستن متولد و بزرگ شده در نیویورک به عنوان د Blasio اشاره کرد در روز یکشنبه را “ملاقات با مطبوعات” در عین حال “او نمی خواهد بلند کردن انگشت خود را برای کمک به وطن.”

“من آن را دریافت نمی” شهردار ادامه داد. “در حال حاضر من خواسته اند بارها و بارها نظامی به بسیج برای دفاع از تولید عمل مورد استفاده قرار گیرد به کمال خود به ما چیزهایی مانند هواکش. … اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است یک نمایش بزرگ از امضای یک فرمان اجرایی استناد به دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد تا دولت فدرال را وادار خصوصی تولید کنندگان به تولید به شدت مورد نیاز مواد. اما روشن شده در هفته متعاقب آن وجود دارد که هیچ برنامه ای برای به اجرا درآوردن شرکت همکاری — گزارش در دستور مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر. زمانی که فرمانداران به دنبال کمک از دولت فدرال در تامین مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد آنها دفاع از خود گفت: دولت فدرال بود “حمل و نقل کارمند.” سپس او بیشتر توپ زدن آنها.

حتی زمانی که برگ برنده دولت پا کرده است تا به قرض دادن یک دست توزیع کمک شده است به طرز محسوسی منحرف با واقعیت روی زمین است. در فلوریدا یک دولت که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما هنوز دیده می شود یک انفجار از موارد مقامات دریافت 100 درصد از تجهیزات پزشکی آنها درخواست شده در اوایل این ماه در سه روز. نیوجرسی, اما, دریافت کمتر از 6 درصد از آن در فوریه درخواست — بیش از دو هفته بعد. FEMA تا به حال ارائه شده فقط 400 هواکش به نیویورک یکی از سخت ترین ضربه متحده که از صبح روز سه شنبه. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو تا به حال درخواست 30,000.

“این یک خیابان دو طرفه — آنها به ما در درمان به خوبی بیش از حد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از کومو یک دموکرات شکایت کرده است. “او باید به من دستور داد این پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز تاون هال در روز سه شنبه. “آنها نمی توانند ما را سرزنش برای که. رژیم صهیونیستی. کومو قرار است به خرید خود هواکش.” این به نظر می رسد ادامه طولانی در حال اجرا دشمنی.

تبلیغات:

“تنها راه ما می توانید به دست آوردن این فن است از دولت فدرال” کومو گفت: در پاسخ اشاره کرد که دولت قادر به تهیه فقط از 7000 پنکه. “نه به ورزش است که قدرت غیر قابل توضیح است به من.”

با امتناع در واقع به استناد دفاع تولید عمل به راش تولید بسیار مورد نیاز هواکش و سپس سرزنش دموکرات برای اینکه بهتر به معروف پوست نازک رئیس جمهور به نظر می رسد اولویت نفس خود را بیش از زندگی مردم است. در این نقطه است که هیچ غافلگیری بزرگ, اما آن را بدتر از بی کفایتی. آن را بهره برداری از یک بحران به انتقام انتقام.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از کمک متحده به اندازه کافی تامین خواهد شد و مسلما عواقب مرگبار. چند متحده باید سیاست هایی که جیره مراقبت در هزینه افراد معلول — و بیمارستان ها به سرعت در حال تاخت و تاز کردن.

در میان همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن است با تکیه بر خرده سیاست به انتخاب برندگان و بازندگان.

او coronavirus نیروی کار به عنوان مثال شامل یک سابق لابی برای جلعاد یک شرکت دارویی. این هفته یک جلعاد مواد مخدر اعطا شد “بیماری نادر” وضعیت است که اجازه می دهد تا شرکت به سود حاصل از آن به طور انحصاری برای هفت سال حتی آن را به عنوان به احتمال زیاد به شدت محدود عرضه است. جلعاد تعطیل آن دسترسی اضطراری برنامه فقط به عنوان آن قیمت سهام افزایش یافت.

تبلیغات:

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin هشدار داده است که ایالات متحده نرخ بیکاری می تواند آمار 20 درصد نرخ دو برابر است که از بدترین نرخ بیکاری سطح از سال 2008 رکود اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به مبارزه خود برای ضربه نزدیک به 700000 نفر کردن مواد غذایی. و در حالی که بسیاری از ملت پریشان است با نگرانی از گسترش COVID-19 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو جلسات عمومی در نظر دارد به روده مقررات زیست محیطی در حالی که حفظ حکومت-ساخت برنامه. ضد اتحادیه قوانین مشابه است با عجله از طریق در سایه این بحران است.

البته تقریبا همه چیز مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار او فقط صاف و پوست کنده نسخه مدرن جمهوریخواه تفکر است. جمهوری خواهان مجلس سنا ثابت این هفته که آنها تا به حال هیچ اصولی اعتراض به دولت چیدن برندگان و بازندگان فقط حزبی مخالف است. این purveyors از بازار آزاد سرمایه داری به طور ناگهانی مشتاق به آغوش یکی دیگر از نجات از شرکت های بزرگ امریکا — در حال حاضر که یک جمهوری خواه در کاخ سفید است. این بار آنها حتی می خواستم قوه مجریه به صلاحدید بیش از تخصیص و توزیع کمک های far cry از شکایت خود را در مورد دولت اوباما. آنچه می تواند به اشتباه با Mnuchin چیدن برندگان و بازندگان بدون بررسی عمومی در طول ماه فقط قبل از انتخابات ریاست جمهوری ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن گذاشته لخت, نه برای اولین بار آنچه که در خیلی از حزب جمهوری خواه ارتدکسی بر ساخته شده است. با عجله خود را برای بازگشت به حالت عادی به عنوان coronavirus گسترش در سراسر کشور و پیشنهاد آن به خطر انداختن بیمار و سالمندان قابل قبول سازش او نشان داد ایران به دقیقا به عنوان سخت به عنوان آن سیاست تنظیمات بیش از چند دهه گذشته نشان داده اند. این بیماری همه گیر است و محروم کردن جمهوری خواه نما, حداقل.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>