مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی به نظر می رسد که در معرض جمهور بانکی اطلاعات


Kayleigh McEnany, White House press secretary, holds a check, in the amount of President Donald Trump’s salary, to be donated to the Department of Health and Human Services (HHS) during a news conference in the Brady Press Briefing Room of the White House in Washington, D.C., U.S., on May 22, 2020.

Kayleigh McEnany کاخ سفید وزیر مطبوعات دارای یک بررسی در مقدار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دستمزد برای اهدا به وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در یک کنفرانس خبری در بردی نشست خبری در کاخ سفید در واشنگتن دی سی, ایالات متحده در 22 مه سال 2020 است.

اندرو Harrer/استخر/Sipa, ایالات متحده آمریکا

در طول یک جلسه در روز جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany می خواستم به یک احساس خوب داستان از جایی که رئیس جمهور تصمیم گرفته بود به کمک مالی حقوق و دستمزد خود را در این سه ماهه. بنابراین او برگزار شد تا $100,000 بررسی کنید که او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد کمک به وزارت بهداشت و خدمات انسانی به “حمایت از تلاش های در حال انجام برای مقابله مهار و مبارزه با کروناویروس.” در این روند او نمایش داده می شود رئیس جمهور حساب بانکی و مسیریابی اعداد.

این بررسی که McEnany برگزار شد “به نظر می رسد به عنوان یک بررسی از یک سرمایه برای تکمیل اطلاعات مربوطه” یادداشت نیویورک تایمز. یک دولت رسمی گفت که مسخره چک استفاده شد در این جلسه و سخنگوی عقب رانده برابر بار برای حتی سوال که آیا جزئیات که پخش شد معتبر است. “امروز حقوق او رفت و برای کمک به پیشرفت روش های درمانی جدید برای درمان این ویروس اما آن را به رسانه ها برای پیدا کردن یک دلیل شرم آور نیست که به سادگی به گزارش حقایق تمرکز به جای اینکه بررسی واقعی است یا نه” کاخ سفید سخنگوی جاد Deere در بیانیه ای گفت:.

این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد به برداشت و یا واریز پول از یک حساب کاربری و همچنین می تواند کمک به هک یک حساب کاربری. کارشناسان می گویند که هر بانکی که به احتمال زیاد حمایت اضافی اطراف از جمله مشخصات حساب اما این بدان معنا نیست که اطلاعات خصوصی باید فلش در اطراف. “این یکی از کسانی که در آن شرایط تنظیم مثال بسیار مهم است” اوا Velasquez رئیس جمهور و رئیس اجرایی از سرقت هویت مرکز گفت. “این بسیار مهم است برای فرد به طور متوسط به درک این است که بهترین عمل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مدت طولانی ساخته شده از یک نقطه برجسته چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن اهدا حقوق و دستمزد خود را در هر سه ماهه تحقق یک وعده انتخاباتی. اما به بسیاری از آنها اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود مقدار زیادی از پول در طول ریاست جمهوری خود را با توجه به او خودداری محروم از منافع کسب و کار. “رئیس جمهور تهمت تصمیم به محروم خود را کسب و کار مشبک او $434 میلیون دلار درآمد شخصی در سال 2018 به تنهایی—سال گذشته که برای آن اطلاعات در دسترس است” رابرت مگوایر مدیر تحقیق و پژوهش برای شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن است در ماه مارس است. “که هزار بار بیشتر از ریاست جمهوری خود را حقوق و دستمزد.” به علاوه کمک مالی به HHS می آید به عنوان دولت او قبلا به نام برای برش در آژانس بودجه. “اساسا تهمت است که به طور فعال در حال کار برای از بین بردن HHS و دیگر سازمان های دولتی که در پاسخ به شیوع بیماری مانند coronavirus در حالی که دروغ ذکراست به عنوان سخاوتمندانه خود نیکوکار,” بورسی اشاره کرد در اوایل این سال است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری گوش دادن به چه بعدی: TBD.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>