مغلوب ساختن پیشی جستن “بیماری روانی” او را نا مناسب برای دور دوم

در ماه ژوئن سال 2016 هرگز Trumper ریچارد شمالی پترسون نوشت داغدار HuffPost مقاله تصریح می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود ذهنی نا مناسب به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده است. و چهار سال بعد پترسون revisits که موضوع به همان اندازه داغدار مقاله برای سنگر — تاکید بر این که مغلوب ساختن پیشی جستن “بیماری روانی” و “ناتوان بی ثباتی” را تا حد زیادی تحت تاثیر ریاست جمهوری خود و او را نا مناسب برای دور دوم.

پترسون (رئیس سابق از علت شایع و عضو شورای روابط خارجی) تحت پوشش بسیاری از زمین در HuffPost قطعه که زد با تیتر “بیش از حد بیمار به سرب: کشنده اختلال شخصیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” هرگز Trumper یک مغلوب ساختن پیشی جستن/ریچارد نیکسون مقایسه در سال 2016 خواست که تهمت مشترک برخی از نیکسون نقص شخصیت — برای مثال “عدم صداقت و پارانویا” — اما فاقد نیکسون عقل و ناتوان از “مرور جهان بزرگتر و درک شرایط پیچیده و مردم است.” مغلوب ساختن پیشی جستن پترسون هشدار داده بود که “بی نهایت خطرناک تر” از نیکسون. و در سنگر مقاله پترسون می ایستد و با همه چیز او گفت: چهار سال پیش.

تبلیغات:

“قابل توجه ترین مورد (تهمت را) بیماری روانی است که مطلق قوام خود را از رفتارهای” پترسون تنش. “من توضيحات خود را آسیب شناسی و چگونه آن را به کار در دفتر به عنوان قابل اجرا امروز به عنوان آنها چهار سال پیش. صرفه جویی واقعی در مراجع خاص به 2016, من نیاز به تغییر یک کلمه. این مدیون هیچ چیز به من بینش خاص و همه چیز را به تهمت و ناتوانی بود و چیزی غیر از او بود و همیشه خواهد بود: یک مرد بیش از حد آشفته به اشغال کاخ سفید است.”

در سال 2020 پترسون می افزاید: سوزاندن سوال است: “آیا بحرانی نوار از رای دهندگان با وجود همه ما یاد گرفته ایم در مورد unfitness برای ریاست جمهوری بازگشت این مرد به قدرت؟” که باقی مانده است دیده شود اما پترسون ادعا میکند که سه و نیم سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت به عنوان رئیس جمهور نمیتواند با “منطقی” خود بد رفتار.

“دیگر نمی تواند ما منطقی به دور خود ناتوان بی ثباتی — نه برای کاهش مالیات و یا قضات یا ایدئولوژی حکم بزرگ” پترسون می نویسد. “توسط عمدا جلوگیری چشمان خود را از تظاهرات پی در پی از خود وحشی درونی چشم انداز ایران و بسیاری از رسانه های خبری تبدیل شد و همدست او در کالج انتخاباتی پیروزی و آسیب او تحمیل دموکراسی ما و جامعه است.”

تبلیغات:

پترسون می گوید: “در سال 2020 آمریکا رای دهندگان با تجربه سه سال و نیم از مهمترین نابجا ریاست جمهوری در تاریخ ما است. ما هیچ بهانه ای باقی مانده است. … ما شاهد دستکاری خود را از وزارت دادگستری حملات در قانون امتناع افتخار کنگره احضاریه با شیفتگی رهبران مستبد اظهارات از قدرت نامحدود و تلاش برای درخواست و یا وادار انتخاباتی کمک از دولت های خارجی.”

یکی از نمونه های بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن “بیماری روانی” با توجه به Patterson, آشکار بود که او به دروغ متهم به جو اسکاربورو MSNBC از قتل است. زمانی که سکربروق (یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن صریح ترین منتقدان در سمت راست) بود خدمت در مجلس نمایندگان ایالات متحده به عنوان یک جمهوریخواه در سال 2001 یک کارمند زن که دچار بیماری قلبی لری Klausutis سقوط کرد و ضربه سر او. کالبد شکافی انجام شد و هیچ مدرکی از هر نوع از بازی ناپاک است. اما به عنوان پترسون اشاره می کند که متوقف نمی مغلوب ساختن پیشی جستن از ترویج بی معنی تئوری توطئه که Scarborough او را کشته است.

“در واقعیت” پترسون یادداشت “او در اثر حمله قلبی هنگام Scarborough شد 500 مایل دورتر. اما مغلوب ساختن پیشی جستن و ستم باعث شد او نگران ایم به التماس توییتر خود را حذف کنید سادیستی توییتهایی.”

تبلیغات:

پترسون نتیجه گیری خود را در سنگر مقاله با این ادعا که برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری نه تنها کیفرخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را, اما همچنین از تمام جمهوری خواهان که متفقین خود را با او با وجود بسیاری از سوء استفاده ها است.

“مشکل از مغلوب ساختن پیشی جستن فراتر از حزب و یا ایدئولوژی و بنابراین ما نیاز به خلاص شدن از شر او” پترسون می نویسد. “برای هیچ قانون اساسی تضمین در برابر یک رئیس جمهور بیش از حد بیمار روانی به احترام شرایط آن — و بیش از حد ترسو به او را متوقف کند. تا اطلاع ثانوی داریم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>