مغلوب ساختن پیشی جستن را پاکسازی صدای امریکا ادامه می دهد: ویزا برای خبرنگاران خارجی نمی تواند تمدید

ده ها تن از روزنامه نگاران خارجی انتظار می رود به بازگشت به کشورهای خود را از ایالات متحده به دنبال تصمیم روز پنج شنبه توسط رئیس تازه منصوب شده دولت فدرال جهانی, اخبار آژانس به تمدید ویزای خود را.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی (USAGM) در نظر گرفته شد بیش از ماه گذشته توسط مایکل بسته یک متحد نزدیک استیو Bannon, مشاور سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

ویزای جدید قانون اعلام شد سه هفته پس از بسته پاکسازی چندین بالا حرفه ای مقامات از صدای امریکا (VOA) و اخبار دیگر سازمان های نظارت USAGM در آنچه یکی از کارکنان سابق به نام “جمعه شب قتل عام.”

همکاران روزنامه نگاران خارجی خواهد شد که تحت تاثیر این تصمیم ابراز نگرانی کرد که بسیاری از می تواند به صورت قصاص برای کار خود را اگر آنها در حال عودت به کشورهای متخاصم به ایالات متحده و یا به آزادی مطبوعات.

“بسیاری از آنها به احتمال زیاد به صورت پیامدهای برخی بسیار شدید” مت آرمسترانگ عضو پیشین هیئت کارفرمایان پخش که نظارت USAGM تا زمانی که بسته در زمان بیش از NPR گفت پنج شنبه.

تبلیغات:

قلم آمریکا گفت که تصمیم به مقدار یک “خیانت” از خبرنگاران که کار کرده اند برای سال برای این سازمان که به ترویج آمریکایی پسند پوشش رویدادهای جهان است و دیده می شود ترقی خواهان به عنوان وسیله ای برای تبلیغات ایالات متحده.

“این گزارش تصمیم گیری قرار می دهد زندگی از بی باک, free-thinking روزنامه نگاران خارجی در معرض خطر گفت:” سوزان Nossel مدیر عامل سازمان است. “بسیاری از این روزنامه نگاران با کار کرده فردا دقیقا به دلیل آن را ارائه می دهد و آنها از این فرصت برای گزارش داستان است که آنها نمی تواند بگوید که در کشورهای خود بدون خطر مجازات شدید. اگر این روزنامه نگاران مجبور به بازگشت به خانه برخی از آنها استقبال خواهد شد با سلول های زندان یا بدتر. این بد است که فردا را از رئیس جدید می تواند بسیار بی پروا در مورد ایمنی از روزنامه نگاران.”

لورا Rosenberger از اتحاد امن برای دموکراسی توییتی که “بیگانه ستیزی” است که تنها منطق تهدید روزنامه نگاران توانایی در ایالات متحده باقی بمانند.

تبلیغات:

این تصمیم در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در محدود کردن ویزای کار ظاهرا به نفع حفظ شغل برای آمریکایی ها. روزنامه نگاران خارجی به خصوص نیاز به کارکنان USAGM اخبار سازمان های خود را به دلیل مهارت های زبان خارجی. یکی فردا روزنامه نگار NPR گفت که بیش از 100 کارمند در آژانس زبان خارجی خدمات می تواند مجبور به ترک.

کارمند دیگری گفت: نگهبان که تصمیم به تمدید ویزا به شرح زیر تغییر قابل توجهی در تن در بسته را به طور منظم ارتباطات با آژانس و مطبوعات است. منتشر شده در مطبوعات از USAGM در حال حاضر شامل ناشناس ستایش برای مدیر جدید.

تبلیغات:

“این یک بیت رهبر عزیز-مثل آن نیست ؟” کارمند گفت: نگهبان. “برای او می گویند که او در تلاش برای بهبود روحیه و در همان زمان او ارسال Voice of America, روزنامه نگاران, بازگشت به خانه به مکان هایی مانند تایلند یا کامبوج و یا چین. چگونه در جهان است که به بهبود روحیه کارکنان هنگامی که شما در حال فرستادن مردم به خانه شاید به مرگ است ؟ و این نه اغراق.”

هنجار ایسن از بنیانگذاران شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه) در مقایسه با حرکت به یخ های اخیر تصمیم به سفارش دانشجویان بین المللی به کشورهای خود را اگر آمریکایی کالج های آنها حضور حرکت به صورت آنلاین-تنها مدل در پاییز.

“تهمت و باند در حال نگاه کردن به احتمال از دست دادن و در حال خرابکاری مشترک در راه رسیدن” ایسن توییتی. “برای برخی از این روزنامه نگاران حکم اعدام.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>