مغلوب ساختن پیشی جستن را پاکسازی

“اگر دموکراسی آمریکایی بودند برای سقوط” کرنل دانشمند علوم سیاسی تام Pepinsky اخیرا نوشت: “مسلما شما نمی خواهد متوجه آن است.”

هفته گذشته شده است یک عهد به چقدر حق با او بود.

در حالی که بسیاری از کشور بود و دلچسب با مقدماتی نیوهمپشایر شنبه شب چیزی قابل توجهی اتفاق افتاده است: هر دادستان کار بر روی راجر سنگ مورد استعفا در اعتراض. این دلیل روشنی: دادستان کل لایحه بر مداخله در این مورد از طرف رئیس جمهور پیشرو دولت به یک فایل جدید صدور حکم توصیه یکی که مغایر با هفت تا نه سال حبس درخواست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی متحد است که دادستان بود در ابتدا برای خواسته.

چهار دادستان که استعفا داد — هارون Zelinsky جاناتان Kravis آدم Jed و مایکل Marando — حرفه ای مقامات سیاسی نیست انتصاب. آنها تا به حال مشغول به کار مجدانه برای اثبات که از سنگ ساخته شده بود نادرست اظهارات مسدود عدالت و با دستکاری شاهدان در رابطه با روسیه رسوایی و رابرت مولر را بررسی و امن محکومیت در ماه نوامبر. در حال حاضر تهمت و Barr در حال تلاش برای به دست آوردن سنگ کردن آسان است.

این نوع از ریاست جمهوری تداخل با وزارت دادگستری است که به سختی normal; یک دادگستری سابق بخش رسمی آن را به نام “شکستن-شیشه ای-در-مورد-از-آتش لحظه.” در عین حال رئیس جمهور تهمت عموم است reveling در این بی پروایی نشان دادن حمله به DOJ, استقلال, به tweeting “تبریک به دادستان کل لایحه Barr” صبح روز چهارشنبه “برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است.”

این حادثه جدا نیست بلکه بخشی از یک الگوی جدید سیاسی فدرال بوروکراسی. پس خود را تبرئه در استیضاح دادگاه هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و کارکنان خود شده اند در یک پرسنل جایگزینی اشک آور شلیک و تهدید مقامات در سراسر دولت آنها را به عنوان بی وفا با تقریبا هیچ بهانه ای. نمونه هایی که ما در حال حاضر آگاه از:

  • کاخ سفید برداشته سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman که شهادت در خانه اوکراین رسوایی جلسات از پست خود در شورای امنیت ملی. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام روز ارتش آغاز انضباطی جلسات در برابر Vindman و حذف و برادر خود را از امنیت ملی خود را ارسال.
  • تهمت آشکار اخراج سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland یکی دیگر از کلید استیضاح شاهد.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا دستور داد که سابق آمریکا وکیل جسی لیو نامزدی به وزارت خزانه داری این وزارتخانه در امور تروریسم و جرایم مالی خارج شود. در آخرین ارسال لیو تا به حال تحت نظارت دادستان راجر سنگ, مایکل فلین و پل Manafort.
  • کاخ سفید کارمند گفت: نیویورک پست که آنها می تواند کشیدن نامزدی ایلین McCusker حرفه ای وزارت دفاع کارمند بود که به چالش کشیده مدیریت بلوک در کمک به اوکراین به پنتاگون حسابرسی. “این دولت نیاز به افرادی که متعهد به اجرای رئيس جمهور در دستور کار, به طور خاص در سیاست خارجی و تلاش برای خنثی کردن آن,” کارمند گفت. (McCusker را نامزدی هنوز به طور رسمی خارج شود.)

به طور مستقل هر یک از این اقدامات می تواند نگران کننده است. کنار هم قرار دادن الگوی ترسانده است. مغلوب ساختن پیشی جستن پدید آمده از استیضاح رسوایی با اعتقاد به او مصونیت از مجازات است و در حال حاضر در تلاش برای خم شدن دولت آمریکا او را به مجازات مقامات که گفته عبور او و برای محافظت از خود و متحدان سیاسی که قانون را شکسته اند.

در طول استیضاح محاکمه سناتور. سوزان کالینز (R-ME) ادعا کرد که پس از رای گیری به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن است که او تا به حال “خود آموخته درس است.” آن risible پس از آن — و چیز عجیب و غریب در حال حاضر. مغلوب ساختن پیشی جستن پدید آمده از تبرئه تازگی جسارت به دنبال منافع خودش و توپ لیس, با حزب جمهوری خواه به طور کامل حاضر به دور نگاه کنید.

آن شده است یک هفته پس از خود را تبرئه. می تواند ما دموکراسی مقاومت در برابر چه آمده است ؟

یکی از ستون مرکزی از دولت دموکراتیک است که قانون باقی می ماند به عنوان مستقل که ممکن است از منافع سیاسی از کسانی که در قدرت. آنچه متحد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات این هفته است که هر یک از آنها نشان دهنده یک حمله به این اصل کلی است.

اگر رئیس جمهور و متحدان خود را بالاتر از قانون تلاش به مجازات جنایات خود را تضعیف و در بالاترین سطح پس از آن او می تواند در تعامل هر چه lawbreaking او می خواهد با مصونیت از مجازات. اگر کارکنان دولت باید وفادار به این رهبر و یا دیگری در معرض خطر از دست دادن شغل و یا حتی (در ستوان سرهنگ Vindman مورد) تهدید به محاکمه و سپس دولت می شود وسیله ای برای پیشبرد رئیس جمهور زمخت منافع سیاسی و نه از مردم.

این همه صدا ممکن است جنجال آفرینی. و این درست است که دموکراسی نمی میرند در هفته گذشته. اما این “همه چیز خوب است” اعتراض نتواند نقطه در دو روش.

اول مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات ایجاد یک اثر سرما. دادستان فدرال در حال حاضر در توجه است که دادستان کل است که مایل به دخالت خود را با موارد اگر آنها دلالت رئیس جمهور و در نتیجه آنها را کمتر تمایل به ریسک آن است. کارمندان دولت هشدار داده شده است که صحبت کردن در برابر ریاست جمهوری lawbreaking و یا سوء استفاده از قدرت را هزینه آنها شغل خود را.

اگر تهمت رنج می برد بدون عواقب این رفتار و جمهوری خواه و سلطه سنا فقط نشان داد که چرا او تقریبا به طور قطع خواهد شد — پس از آن این خواهد شد به احتمال زیاد مادی تاثیر می گذارد توانایی ما برای جلوگیری آینده Trumpian سوء استفاده. مغلوب ساختن پیشی جستن cronies احساس خواهد شد آزادتر به شکستن قانون و حزبی کارمندان دولت کمتر به احتمال زیاد به ضربه سوت زمانی که آنها انجام می دهند.

دوم دموکراتیک تخریب نمی کند تمایل به اتفاق می افتد همه در یک بار, این روز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل لایحه بر در کاخ سفید است.
درو Angerer/گتی ایماژ

در این مرحله ما همه بدست inured به این نوع استبدادی نفس بیش از حد توسط رئیس جمهور. ما می دانیم که مغلوب ساختن پیشی جستن است و ما می دانم آنچه که او را به انجام و ما قیمت آن را به درک ما از آنچه زندگی در آمریکای امروز است. به نظر می رسد خیالی به تصور بزرگ تظاهرات در خیابان ها در راه است که می گویند در سال 2017 مسلمان بان گالوانیزه هزاران نفر از آمریکایی ها به طوفان فرودگاه های کشور در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

اما این خستگی — پارادوکس این است که زمانی که همه چیز ظالمانه است, هیچ چیز است — دقیقا همان مکانیزمی که استبدادی حمله به دموکراسی تکیه می کنند. کندی گذشت زمان dulls عمومی خشم. اقتدارگرا می شود دور با یکی دیگر از سوء استفاده از قدرت. این است چگونه دموکراسی شده است برچیده شود در کشورهایی مانند مجارستان و ونزوئلا است.

“ما نمی خواهد نگاه کنید به عبور از قانون و یا لزوما حتی نتیجه انتخابات برای تعیین اگر دموکراسی بود فرو ریخت” به عنوان Pepinsky آن قرار می دهد.

اگر سرکش رئیس جمهور بودند به ذخیره کردن زباله به قانون آمریکایی ها می خواهم به فکر می کنم آنها می شود در خیابان ها به اعتراض علیه آن. و در عین حال که دقیقا چه تهمت انجام شده است این چند روز گذشته — و آن را احساس می کند مانند یک هفته به طور منظم. نبود برچسب هفته که دموکراسی درگذشت به دلیل وجود خواهد داشت یک هفته زمانی که دموکراسی درگذشت. آن را فقط کار نمی کند که راه.

و که باید به این سهام از سال 2020 انتخابات روشن است: آیا ما به عنوان یک ملت در حال رفتن به اجازه می دهد این ضد دموکراتیک پوسیدگی به گسترش و یا اینکه آیا ما با قرار دادن یک توقف به آن با دموکراتیک به معنی در اختیار ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی