مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات برنامه نگه می دارد هدف قرار دادن یک مانع عمده: قاضی جان رابرتز

نگاهی به قلب دموکرات: 2020 است 2016.

هیچ نظرسنجی لزوما قابل اعتماد در مقیاس ملی و خیلی زود به پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد در روز انتخابات با هر دقت و صحت. اما آنها نمی نیاز به unskewed. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین است که به وضوح دست و پا زدن در راه آن هرگز از طریق سه جداگانه کمپین مدیران در سال 2016. کارکنان خود را نسبتا پایدار باقی مانده است این فلک با براد Parscale هنوز هم در راس قابل ملاحظه ای به اندازه کافی وجود bigly flopping تهمت بازگشت به مبارزات انتخاباتی در تولسا. این تهمت را از حقه است که به وضوح در حال پخش بیات با کلید گروه های جمعیتی در نوسان متحده او نیاز به امن یک دوم.

تبلیغات:

این رئیس جمهور را قابل توجه شکست رهبری — در مواجهه با جهانی همه گیر و یک قیام ملی در برابر اجرای قانون و نژادی و بی عدالتی — که به احتمال زیاد علت وضع فعلی با توجه به نظر سنجی. اما دولت توجهی اداری صلاحیت و حاکمیت قانون را ترک کرده است تهمت بدون بسیاری از بافر توسط راه بالیدن وقتی که می آید به موفقیت در دفتر.

تا مطمئن شوید که این رئیس جمهور دست آوردهای. بزرگترین تا کنون بوده است تکمیل بازسازی از دادگاه های فدرال با پردازان جناح راست. طرح خود را به امن یک محافظه کار تحول فدرال قضائیه بدون شک پرداخت سود سهام بزرگ برای جمهوری خواهان در آینده است. اما در حال حاضر به نظر می رسد کمی بیش از حد, بیش از حد دیر شده برای صرفه جویی در مبارزات انتخاباتی خود از دولت را تکرار خجالت در دست فدرال قضات — مهمترین القضات جان رابرتز از دیوان عالی ایالات متحده.

حتی در حالی که حکم به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بحث برانگیز ترین حرکت مانند پرهیاهو و هدفمند ممنوعیت مسافران به ایالات متحده آمریکا از اکثریت کشورهای مسلمان در اوایل رئیس جمهور رابرتز است اندرز دولت به ارائه دلایل قانونی برای اقدامات خود را. سال بعد رابرتز در بر داشت خود را حاکم در برابر تهمت در سه عمده موارد — حتی در حالی که ساخت آن را روشن او نمی شی به نتیجه نهایی اما نه اریب روند — در ظرف بیش از دو هفته است. فراتر از دیوان عالی کشور دادگاه های فدرال باید به طور مداوم در برابر حکومت این دولت با در نظر گرفتن باد از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات بادبان حتی قبل از همه گیر و سیاه زندگی مهم است.

تبلیغات:

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین توقف در مرز ایالات متحده و مکزیک هفته گذشته پنتاگون اعلام کرد که تا به 4000 نیروهای مستقر خواهد شد به مرز شروع در ماه اکتبر. تعجب! این یک پخش 2018 را ترس از مورد مهاجر “کاروان” قریب به اتفاق این مرز پیش از انتخابات میان دوره ای. اما بعد از سه قاضی پنل مدار نهم دادگاه تجدید نظر پا در این اطلاعیه با 2-1 تصمیم گیری (یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب مخالف) که دولت تا به حال نقض قانون با استفاده از congressionally-اختصاص بودجه برای نظامی برای پرداخت به پیمانکاران ظاهرا کار خود را به ساخت دیوار. در این مورد رابرتز قبلا طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن انحراف از بودجه نظامی خود را به دیوار اما حتی اگر این تصمیم اخیر با موفقیت به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور آن است که بعید است به یک حکم قبل از انتخابات ماه نوامبر. با روز جمعه و احکام برقراری این دستور در مقابل تهمت و دولت هیچ بودجه جدید را منحرف شود برای اضافه کردن به تنها سه مایل از مرز جدید دیوار ساخته شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، هزاران نظامی و سرباز گارد ملی خواهد بود مستقر در مرز, آماده به لغو یک گروه ترکان و مغولان مهاجم که آمدن نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست آشکار به ربودن پول از ارتش خود را در حال حاضر-شکست دیوار آهنگ اخیر خود دروازه خود از نظر قانونی به چالش کشیدن درمانی مقرون به صرفه مراقبت از قانون یک قانون محبوب در زمانی که میلیون ها نفر از مردم رنج می برند از دست دادن شغل و در نتیجه دسترسی به کارفرمای خود مبتنی بر بیمه درمانی. این نوع خرابکاری می آید که یا از نابینا تعهد ایدئولوژیک علت و یا تکمیل توهم در مورد سیاسی انشعابات. این دقیقا همان است که بی اعتنایی به خصوص برای این منظور از قانون و روش آن تبدیل شده است, جان رابرتز را به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین دشمنان.

رابرتز’ اخیر بحث احکام — برابر با اضافه کردن یک تابعیت سوال به 2020 آمار افزایش سقط جنین, محدودیت ادامه داد: تبعیض در برابر تجاوز به مردم و تلاش برای از بین بردن این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه محافظت می کند که خیال از اخراج — قرار داده اند تهمت مبارزات انتخاباتی در یک اتصال. دادگاه عالی ساخته شده از رئیس جمهور مانند یک بازنده است. بارها و بارها دادگاه های فدرال را در بر داشت که رئیس جمهور نقض اداری روش عمل می کنند. به عنوان رابرتز نوشته است که دولت بارها و بارها ارائه شده “ساختگی” دلایل اقدامات خود را.

تبلیغات:

هنوز هم تهمت دیده است برخی از برخی از موفقیت های اخیر در دادگاه.

روز دوشنبه دادگاه عالی حکم داد که آن را خلاف قانون اساسی به کنگره برای ایجاد یک سازمان با یک رهبر است که نمی تواند حذف شود در رئیس جمهور صلاحدید — سنگ فرش موج برای مغلوب ساختن پیشی جستن به سرنگونی مستقل بازرسان ژنرال او را به عنوان معتاد به انجام حتی بیشتر به راحتی. در روز پنج شنبه دادگاه تصمیم گرفت به شنیدن دولت درخواست تجدید نظر از دادگاه بدوی حکم به انتشار redacted بخشی از رابرت مولر تحقیق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دخالت روسیه در انتخابات دخالت در سال 2016. این تصمیم به احتمال زیاد قرار می دهد هر گونه بالقوه وحی بر روی یخ را تا بعد از انتخابات یک حرکت است که به وضوح کمک می کند تا مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

در حال حاضر ما در انتظار یک تصمیم در مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی در مورد هر روز برای دیدن اگر جان رابرتز را دراز ناخن آخر دوباره رئیس جمهور انتخابات تابوت با اجازه دادن به کنگره برای دیدن اظهارنامه مالیاتی خود را و یا می فرستد یک قایق نجات برای مغلوب ساختن پیشی جستن غرق شدن کشتی.

در دراز مدت مغلوب ساختن پیشی جستن قضات خواهد شد نقل مکان کرد به دادگاه فدرال بیشتر به سمت راست از زیر هر رئیس جمهور پس از رونالد ریگان. اما به عنوان رابرتز’ احکام اخیر را روشن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کشنده بی کفایتی است تضعیف رئیس جمهور سیاسی و اقبال. آن را نیز به کشته شدن حداقل 130,000 آمریکایی ها در این سال و شمارش نهایی درس شی چرا در سال 2020 است 2016.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>