آرتور میلر هشدار داد که “میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال درد برای آیت الله.” حتی یک مرد از اواخر نمایشنامه نویس, درخشش می تواند پیش بینی کرده اند که رهبر که فرمان cultlike ارادت از این به طور فزاینده ای هار و خطرناک جمعی از شهروندان که رد عقلانیت — به می گویند هیچ چیز از دموکراسی را تبدیل به یک تلخیص ثابت با پنت هاوس مستقیم از Liberace توهمات.

به دلایل هر دو قابل فهم و موذی تر از رسانه های جریان اصلی وسواس بیش از “مغلوب ساختن پیشی جستن پایه” کسانی که رای دهندگان که به عنوان رئیس جمهور خود را یک بار افتخار را حمایت از او حتی اگر او “شات کسی در وسط خیابان پنجم.” بی پروفایل ترد سفیدپوستان پر کردن صفحات روزنامه ها و همه یکسان و یا تعویض جزئیات: بیکار کارگر کارخانه خیره از پنجره به بیرون در حالی که کشیدن یک سیگار تاسف از شکست سیستم و سرکوب سیاسی صحت اما جشن بگویید-آن-like-it-is سخت-مرد فضائل قهرمان خود ظاهرا تاجر موفق که با هر گفته و چه کسی می برد بیشتر امتیاز بیشتر و حمایت مالی از خانواده خود را از بریتانیا سلطنتی.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن فرقه ثابت می کند که نگران کننده مقدار زیادی از رای دهندگان نامناسب برای مشارکت در جامعه دموکراتیک هستند اما مشکل واقعی است. طی صحبت های اخیر من با جسی جکسون رهبر حقوق مدنی و نامزد سابق ریاست جمهوری در این گفت: “برای همه این بحث در مورد ‘پایه مغلوب ساختن پیشی جستن” او در واقع دارای دو پایگاه. اولین پایه little-red-hat پسران. The little-red-hat پسران, تمام, توجه, چرا که آنها با صدای بلند و آن را آسان تر است برای گفتن که داستان به خصوص برای شرکت های رسانه ای. دوم پایه است که شرکت های بزرگ امریکا است. که پایه بسیار قدرتمند است.”

The little-red-hat پسران ممکن است تشکیل یک اکثریت قریب به اتفاق در میان معاصر جمهوری خواه رای دهندگان اما آنها محاصره اقلیت در کشور خود را دارند. مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در بهترین روز هرگز افزایش یافته است بالاتر از 50 درصد و در سال 2016 45 درصد از جمعیت در سن رای گیری را به زحمت نمی, رای گیری در همه. با توجه به این سخاوتمندانه ترین برآورد, the little-red-hat پسر تقریبا 25 درصد از جمعیت آمریکا — یک distressingly بزرگ جناح اما نه دقیقا غیر قابل نفوذ میدان نیروی سیاسی حمایت می کند.

شرکت های چند ملیتی بزرگ بانک ها و دیگر وال استریت شرکت های مالی و بازیکنان دیگری ماده است. آنها فرم ترین نیروی تاثیرگذار در آمریکا زندگی همه اما کنترل سیستم سیاسی از طریق یک شبکه ای پیچیده از اهدا کنندگان لابی و فکر می کنم تانک. در حالی که درست است که تهمت به مخالفان خود در باشگاه کوچک از طبقه حاکم — فکر می کنم جف بزوس, وارن بافت و مایکل بلومبرگ — مزیت اقتصادی نخبگان فعال تهمت یا نه آنها او را دوست دارم. این درست باقی می ماند حتی به عنوان او را فراهم ریاست جمهوری تشویق به نژادپرستی تهدید به تضعیف نهادهای دموکراتیک حکومت و مرتکب نقض حقوق بشر در مرز مکزیک.

تبلیغات:

برای همه paeans به “تنوع” و “چند فرهنگی” در شرکت بروشور و تلویزیون, تبلیغات, کسب و کار ادامه خواهد داد برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن. آن پرداخت نشده کارکنان در سنا — معنی کل حزب جمهوری خواه انجمن — در حال حاضر در حال کار اضافه کاری برای اطمینان از خود را تبرئه چون تهمت سیاست های عظیم کاربی برای آنها.

توماس Meany, در یک داستان عالی در bizarro-جهانی اخیر واشنگتن همایش ملی “محافظه کاران” معتقد است که تهمت ترین پر سر و صدا بوستر در “NatCon” افتا به نظر می رسد به چشم پوشی خود را “از روی حیله و تزویر ایدئولوژیک بلند.” در طول دوره اول خود را در دفتر Meany می نویسد: “مغلوب ساختن پیشی جستن تغذیه ثروتمندترین در جامعه در ارز آنها ترجیح می دهند — دلار — و او تغذیه طرفداران خود را پایین تر با یک به طور موقت موثر جایگزین – به رسمیت شناختن.”

اذعان و آرامش مغلوب ساختن پیشی جستن را فراهم می کند برای ناامنی و تعصبات از little-red-hat پسران پنهان واقعی ذینفع از ریاست جمهوری خود. آن را باید نه به عنوان یک شگفتی آمده است که کاخ سفید تبدیل شده را در محاصره شهرهای کوچک در سراسر زنگ کمربند که در آن روستایی فقیر و طبقه متوسط خانواده های اویزان بر لبه مالی خراب کردن. به جای بازگشت به جسی جکسون تحلیل مغلوب ساختن پیشی جستن است “انجام همه چیز را در کسب و کار می خواهد.”

تبلیغات:

برخی از رای دهندگان ممکن است به یاد vomitous صحنه از مغلوب ساختن پیشی جستن جشن عبور از کاهش مالیات در کاخ سفید, چمن, در کنار معاون رئیس جمهور مایک پنس و سپس-مجلس پل رایان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و کل جمهوری خواه کنگره است. که سوسیالیستی سادگی به ثروتمند هزینه امریکا از 1.9 تریلیون دلار. برای همین متناوب مجموع پول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند ببخشند تمام بدهی های برجسته دانش آموز ایجاد یک سیستم مقرون به صرفه مراقبت از کودک برای پدر و مادر مشغول کار و حذف شهریه در کالج.

شرکت های بزرگ که سود در صدها میلیون ها نفر از جمله فدرال اکسپرس جنرال الکتریک و Netflix بدون پرداخت مالیات تحت مغلوب ساختن پیشی جستن طرح در حالی که 10 میلیون آمریکایی به معنای به طور متوسط به ویژه کسانی که با یک مقدار قابل توجهی از درآمد ناشی از فری لنس کار در واقع خود را دیدم صورت حساب های مالیاتی را افزایش دهد.

تبلیغات:

در یکی از لحظات نادر از صداقت و تهمت گزارش گفت: یک گروه از میلیونرهای در Mar-a-لاگو “شما همه درست کردم خیلی غنی تر” مباهات خود را در مورد سیاست های مالیاتی. دستمزد افزایش یافته است, در ولخرجى نرخ در طول چند سال گذشته و هنوز به خود را قبل از سال 2008 سقوط سطح. رئیس جمهور نمی تواند همان به رخ کشیدن به جیغ طرفداران در Youngstown Ohio یا Anderson, ایندیانا, و یا هر یک از دیگر, سابق, ساخت شهرها که رای دادند برای یک قیام با عظمت.

در ضمن تهمت حزب خود و بیش از حد بسیاری از dimwitted مفسران در سراسر رسانه های ترومپت افزایش بازار سهام به عنوان شواهدی از یک “اقتصاد پررونق.” در واقعیت آن است که اثبات تهمت را fealty به کسانی که استطاعت به خرید آپارتمان در یکی از ساختمان های خود.

پنجاه درصد از آمریکایی ها خود هیچ سهام و 75 تا 80 درصد از سهام را در پرتفوی از 10 درصد از درآمد. نوسانات شاخص Dow با وجود همه خوشدل اظهارات از newscasters باید کمی به هیچ تحمل در شهروند به طور متوسط بیشتر به ویژه کارگران بیکار به شدت امید برای بازگشت از توقیف یک کارخانه فولاد یا توقف معدن زغال سنگ.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن blathering در مورد توالت لامپ و ماشین ظرفشویی است نامنسجم لفظی تجلی خود را دولت تعهد به از بین بردن محیط زیست حفاظت و سلامت و استانداردهای ایمنی. چه جمهوری خواهان تماس خود را در “deregulatory دستور کار” اجازه داده است برای اطلاعات بیشتر آلودگی هوا و آب و تهدید به گونه های در معرض خطر و توسعه خصوصی در پارک های ملی است. خرابکاری آمریکا محیط زیست و به خطر انداختن سلامت کارگران و مصرف کنندگان هیچ کاری نمی کند برای بهبود زندگی little-red-hat پسران, اما آن را نشانی از افزایش سود شرکت های چند ملیتی.

دادگاه لغو بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن بدترین حملات در محیط زیست اما او قضایی قرار ملاقات در حال ایجاد آینده ای که در آن حتی حداقل های اجتماعی فشرده در معرض خطر است. به عنوان بندگان به شرکت های بزرگ پایه مغلوب ساختن پیشی جستن قضات به طور معمول قانون به نفع سرمایه بیش از مردم است.

به عنوان سنا محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن جنایات devolves به یک نمایش مسخره و با نتیجه 2020 انتخابات ریاست جمهوری نگران کننده نامشخص که هیچ وظیفه ای مهم تر از اعمال محدودیت در قدرت شرکت های بزرگ. “پول” به عنوان عبارت قدیمی می رود و در حال حاضر آن است که صحبت کردن در دفاع از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کل کلاس و غرق کردن صدای آزادی و عدالت و نجابت است.

تبلیغات:

اگر تهمت بود و تنها خود را sycophantic رای دهندگان رقت انگیز هنوز هم شعار “قفل و او!”, او را بازنشسته به خود شعله ور کاخ طولانی در پیش است. در عوض غنی از اهدا کنندگان که بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن و نیم میلیارد دلار جنگ قفسه سینه در حال محافظ خود بنده از محکومیت در سنا در حالی که تلاش برای خرید خود انتخاب مجدد در نوامبر است. به عنوان طولانی به عنوان آنها همچنان به شمع تا گنج بیشتر آنها خواهد بود مایل به قرار دادن آمریکا زمین قانون و زندگی در حراج بلوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی