مغلوب ساختن پیشی جستن را بی پروا ارتقاء هیدروکسی کلروکین برای مبارزه با کروناویروس توضیح داد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به مشتری جلب کردن هیدروکسی کلروکین مشترک ضد مالاریا دارو به عنوان یک درمان بالقوه برای Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus — حتی اگر هیچ شواهدی وجود ندارد که آیا موثر است یا حتی امن برای استفاده در این موارد.

در کنفرانس های مطبوعاتی و تلویزیونی در حساب توییتر خود او به دنبال ترویج مواد مخدر به عنوان یک درمان هنگامی که همراه با آنتی بیوتیک آزیترومایسین, همچنین شناخته شده به عنوان “Z-Pak.”

“هیدروکسی کلروکین & آزیترومایسین گرفته شده هم باید یک شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی” او توییتی شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تقویت کرده است بسیاری از آمریکایی ها فرستاده تقاضاهای مصرانه برای دارو ایجاد کمبود برای بیمارانی که نیاز به آن, از جمله کسانی که با اختلالات خود ایمنی که ذاتا آسیب پذیر به Covid-19 و تشویق مردم به خود درمانی بدون درک منافع بالقوه یا خطرات.

یک مرد در ایالت آریزونا درگذشت پس از او و همسرش نوشید سمی, ماهی, مخزن, تمیز کننده که حاوی همان مواد تشکیل دهنده فعال; همسر خود گفت: او به رسمیت شناخته شده به نام شیمیایی که تهمت صحبت در مورد هیدروکسی کلروکین در تلویزیون.

آزمایش های بالینی در حال انجام است اما تا کنون کمی شرکت شواهدی وجود دارد که هیدروکسی کلروکین, همچنین شناخته شده با نام تجاری خود را Plaquenil موثر است در درمان coronavirus: یک مطالعه در فرانسه یافت می شود که بیمارانی که در زمان این دارو همراه با یک آنتی بیوتیک پاکسازی ویروس از بدن خود را با سرعت بیشتری. یک مطالعه که آزمایش این دارو در يک کارآزمايی بالينی تصادفی شده در چین را پیدا کنید, تفاوت در میزان بازیابی, اما مانند فرانسه مطالعه آن درگیر تنها یک گروه کوچک از بیماران

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا پزشکان امیدوار هستند هیدروکسی کلروکین می تواند درمان coronavirus: آن را در حال حاضر تایید شده توسط سازمان غذا و دارو به عنوان یک درمان برای مالاریا و برخی بیماری های خود ایمنی از جمله لوپوس وجود دارد و نسبتا ارزان نسخه عمومی از مواد مخدر در دسترس است. که آن را آسان تر برای تولید و پخش در یک مقیاس گسترده.

حتی اگر مواد مخدر بودند قطعا موثر هر چند دانشمندان شناخته شده و برای چندین دهه است که مواد مخدر حمل عوارض روانی عوارض جانبی و همچنین می تواند باعث مرگبار عوارض قلبی. تنها بالینی می تواند روشن کند که به نفع و چه کسی می تواند در بیش از حد بزرگ یک خطر است.

تجویز این دارو در حال حاضر این است که “نوع یک ” last resort’ اندازه گیری برای کسانی که با بیماری شدید و” جاشوا ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی سیاست در قیصر بنیاد خانواده گفت: Vox, بعد اضافه کرد: “من خواهد بود بیشتر نگران داشتن تعداد زیادی از مردم از جمله کسانی که بدون علائم یا فقط علائم خفیف مصرف این دارو به دلیل خطر عوارض جانبی منفی و معلوم نیست منافع در این نقطه است.”

اما آمریکایی ها در انتظار نیست به سهام تا در هیدروکسی کلروکین — صدمه زدن به مردم که تکیه بر آن برای درمان شرایط دیگر.

هیدروکسی کلروکین مشتق از کلروکين یکی از گزینه های آزمایش شده به عنوان پزشکان به دنبال درمان های موثر برای Covid-19.

حداقل 13 مطالعات بالینی در سراسر جهان در حال پیشرفت هستند و یا اعلام شده است به پژوهشگران این فرصت را به سعی کنید به منظور بررسی اثرات آن در بيماران مبتلا به ویروس است.

این تحقیق هنوز در مراحل بسیار اولیه. به مراتب بیشتر مطالعات انجام می شود نیاز به قبل از آن حتی می تواند تلقی موثر اجازه دهید به تنهایی و به طور گسترده ای تجویز شده به بیماران است.

هنوز هم تهمت است و بارها و بارها و با اطمینان صحبت در مورد هیدروکسی کلروکین همراه با آزیترومایسین به عنوان یک درمان بالقوه برای ویروس retweeting اخبار داستان در مورد یک دکتر که ادعا کرد که او تا به حال 100 درصد نرخ درمان با درمان بیماران با داروهای.

رادیو فردا میزبان Laura Ingraham و Sean Hannity نیز شعار دارو خود را نشان می دهد اخراج کارشناسان نگرانی و ادعا می کنند که وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای قوی بالینی.

“در جهت دولت فدرال در حال کار برای کمک به دست آوردن مقادیر زیادی از کلروکين,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. “ما فکر می کنیم فردا خیلی زود هیدروکسی کلروکین و Z-Pak من فکر می کنم ترکیبی است که به دنبال بسیار خوب است و آن را برای توزیع شود.”

اما در هر صورت گسترده توزیع هیدروکسی کلروکین نیاز به مراتب بیشتر شواهد آن است که هر دو امن و موثر است. هیدروکسی کلروکین است که هنوز هم در مرحله اول از سه بالینی و اکثر داروهای بیماری های عفونی است که به نظر می رسد امیدوار کننده در مرحله اول لازم نیست در نهایت آن را به بازار است.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت گفته است که او هیچ اطلاعات تکیه می کنند که این دارو بی خطر است برای افرادی که تست کردم مثبت برای coronavirus و نه هر گونه اطلاعات است که ثابت می کند آن موثر است. او با رد این ایده که وجود دارد این است که یک “سحر و جادو مواد مخدر است.”

در ظاهر در فاکس نیوز گفت: “در نظر گرفتن مصرف مواد مخدر خود را به عنوان یک پتانسیل coronavirus درمان, اما تنها در یک کنترل كارآزمايي باليني.

“اگر من تا به حال در یک وضعیت که در آن من نیاز به یک داروی, من می خواهم به اطراف نگاه برای دیدن اگر وجود دارد یک کارآزمایی بالینی است که به من دسترسی در خطوط یک کارآزمایی بالینی,” او گفت:.

کارشناسان ابراز شک و تردید از مطالعات اولیه در مورد اثربخشی این دارو.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی مطالعه از فرانسه بود که به طور گسترده ای به اطلاع عموم اما بحث برانگیز: این نشان از حضور این ویروس در خون بیماران کاهش یافته و پس از دریافت دارو در ترکیب با آزیترومایسین.

اما مطالعه انجام شده بر روی تنها 26 بیماران انتقاد شده است: “این مسائل با این مطالعات فراتر از اندازه کوچک خود و یا این واقعیت است که در اوایل وعده در تحقیق و اغلب نمی تابه,” آمار خبر متی هارپر نوشت. “این یکی از حقایق در مورد چگونه پزشکان مشتاق به دیدن یک داروی جدید موفق می تواند ناخودآگاه دروغ به خود را با مطالعات بالینی: به اعتماد این مطالعات اغلب نیاز به تصادفی” و مطالعه نیست.

بیشتر مطالعه اخیر از چین که تصادفی بود اما هنوز هم بسیار کوچک است که از کسانی که موفق به دریافت مواد مخدر بودند هیچ بهتر است در مبارزه با این ویروس نسبت به کسانی که نمی.

در روز سه شنبه اضافی بالینی آغاز شد و در نیویورک, یک کانون عفونت است. دفتر فرماندار اعلام کرد که آن را تا به حال به دست آمده 70,000 دوز هیدروکسی کلروکین همراه با 750,000 دوز کلروکين یکی دیگر از نزدیک مرتبط مالاریا مواد مخدر و 10,000 دوز آزیترومایسین.

عوارض جانبی بالقوه از هیدروکسی کلروکین به خوبی مستند شده است. این دارو که کمتر سمی نسخه از کلروکين می تواند حمل عوارض روانی عوارض جانبی است که می تواند رخ دهد حتی پس از فقط یک تک دوز اگر بیشتر رایج پس از دوزهای بالا. کسانی که آشکار متفاوت در میان بیماران اعم از اضطراب و بی خوابی و کابوس به پارانویا و توهم و تغییرات شخصیتی و افکار خودکشی.

در مبارزه با مالاریا پزشکان را پذیرفته اند این عوارض جانبی بالقوه در مواردی که بیماران خواهد در غیر این صورت می میرند.

“خطر ابتلا به بیماری روانی است که از ارتباط کمی اگر یک مرده است به فکر می رود” Remington Nevin, متخصص اپیدمیولوژی است که دارای تخصص در ایمنی مواد مخدر توییتی.

هیدروکسی کلروکین همچنین می توانید مختل عادی عملکرد قلب افزایش آنچه به نام “QT interval” — زمان آن طول می کشد برای قلب به قرارداد و استراحت در هنگام پمپاژ خون است. در صورتی که فاصله می شود بیش از حد طولانی می تواند باعث ایجاد ضربان قلب نامنظم یا آریتمی است که می تواند منجر به غش و در موارد شدید مرگ ناگهانی قرار دادن بیماران در معرض خطر بالاتر ابتلا به سکته مغزی و نارسایی قلبی است.

آنتی بیوتیک آزیترومایسین که استفاده شده است در کنار هیدروکسی کلروکین در مطالعات در درمان coronavirus نیز حامل این پتانسیل قلبی عوارض جانبی. برای بیماران مسن و کسانی که با شرایط موجود است که آنها را مستعد ابتلا به عوارض ناشی از Covid-19 این خطرات به ویژه حاد است.

آن را کامل تیری در تاریکی با این حال: هیدروکسی کلروکین می کند که برخی از ضد ویروسی خواص (هر چند روشن نیست که آیا کسانی که خواص آن را موثر در برابر coronavirus) و برخی از آزمایشگاه کشت سلولی مطالعات نشان داده اند که این دارو می تواند بر علیه SARS-CoV-2 ویروس مسئول Covid-19. اما دانشمندان آزمایش نشده آن را به اندازه کافی در انسان — و ما در حال حاضر آنچه می تواند به اشتباه.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که عوارض جانبی منفی ندارد سنگین تر بودن از هر گونه اثرات مثبت” ميشود گفت. “واقعا وجود دارد هیچ جایگزینی و یا برش های کوتاه در اطراف انجام آزمایشات به پاسخ ایمنی و اثربخشی سوالات.”

هیچ کدام از این ها را متوقف کرده است و آمریکایی ها از دنبال کردن هیدروکسی کلروکین — گاهی اوقات خطرناک و یا به طور بالقوه راه های غیر قانونی.

BuzzFeed گزارش می دهد که یک مرد پس از فوت خود درمانی با یک مخزن ماهی تمیز کردن راه حل های که به اشتراک گذاشته شده برخی از همان مواد تشکیل دهنده. دیگر گزارش ها نشان می دهد وجود دارد اجرا بر روی خود دارو با برخی حتی عبور از مرز به خرید آن از مکزیک داروخانه ها.

ProPublica گزارش شده است که داروسازان در حال اجرا هستند از این دارو به دلیل در برخی موارد به نظر می رسد پزشکان به تجویز آن برای خود و یا اعضای خانواده خود تماس در تعداد بالا از نسخه به طور همزمان و یا درخواست برای اطلاعات بیشتر قرص بیش از حد معمول. یک داروساز توصیف آن به عنوان “تقلب”.

حتی برخی از بیمارستان ها آغاز شده انباشت دارو و تجویز آن به بیماران در خارج از برچسب بر اساس.

همه از این ساخته شده است که آن را سخت تر برای افرادی که نیاز به دارو آن را دریافت کنید.

BuzzFeed گزارش داد که قیصر Permanente عمده مراقبت های بهداشتی شبکه اطلاع بیماران که آن را متوقف خواهد کرد و پر خود را هیدروکسی کلروکین نسخه به منظور حفظ عرضه برای “بدحال با COVID-19,” ضمن تشکر از آنها را برای خود “قربانی.”

بیمارانی که در حال حاضر تجویز شده شروع کردن بیش از حد نگران کمبود.

“پس از من شنیده من دارو ذکر شده در اخبار من با عجله برای به دست آوردن 90 روز عرضه” استیسی تورس, استادیار جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو است که طول می کشد دارو برای یک بیماری شناخته شده به عنوان سندرم شوگرن نوشت واشنگتن پست. “دلسوز داروساز به من گفت” شما دقیقا شخص من می خواهم برای دریافت این دارو به’ — قبل از شکستن این خبر که قرص ها در پشت نظم است.”

برخی از ایالت ها در حال کار برای جلوگیری از این. نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak مسدود استفاده از داروهای ضد مالاریا داروها برای coronavirus بیماران برای محافظت در برابر انباشت. در حال حاضر Nevadans تنها می تواند به دست آوردن نسخه برای 30 روز عرضه به اطمینان حاصل شود آن را در دسترس برای “مشروع مقاصد پزشکی” مانند درمان لوپوس و آرتریت است.

اجرا در هیدروکسی کلروکین ناشی از ترس: آمریکایی ها در مواجهه با ترس و وحشت همه گیر و به دنبال امید. مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کردن است تا به عنوان هنوز اثبات نشده به مواد مخدر را امتحان کنید به آن را به آنها بدهد.

اما عواقب ناشی از لفاظی و همراه با اعتیاد به مواد مخدره برای هیدروکسی کلروکین هستند که احساس توسط افراد با شرایط خود ایمنی مانند لوپوس که خواهد بود حتی بیشتر در معرض خطر عوارض ناشی از Covid-19 اگر آنها نمی توانند به دارو.

“برای کسانی که با قبر و بیماری های خود ایمنی” فرانسیسکو نوشت: “نداشتن دسترسی به این دارو ممکن است کشنده باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>