مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد استراتژی های در حال کشتن یک تعداد گسترده ای از مردم

اجازه دهید ما فرض کنیم به خاطر بحث وجود خواهد داشت که انتخابات ریاست جمهوری در 159 روز به عنوان برنامه ریزی شده. این فرض با توجه به میزان COVID همه گیر همراه با جامع جمهوریخواه مقاومت به مفهوم رای گیری نیاز به یک جهش از ایمان است که چالش و حتی گسترده استعدادهای سیمون Biles.

خرس با من هر چند به دلیل وجود حداقل یک نفر در آمریکا معتقد است که وجود خواهد داشت یک انتخابات در ماه نوامبر و فکر به نظر می رسد به او می ترسم spitless. که فرد Donald J. Trump, و او را دلیل کافی برای نگرانی است.

تبلیغات:

با وجود تلاش های متعدد با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به قاب خود را دموکراتیک چلنجر جو بایدن به عنوان یک ذهنی مبهم “دولت عمیق” چین عمل که باعث COVID با کمک باراک اوباما پس از پرسشگری دارد فساد کل کشور از اوکراین رای دهندگان به نظر نمی رسد که در نظر گرفتن طعمه.

تقریبا هر نظرسنجی بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن توسط یک حاشیه قابل توجهی. این در خود عمیقا قابل توجه پدیده نیز بسیار به کار با این بیماری همه گیر. بایدن بدنام است مسئولیت خود در کمپین بلیزرز اما واقعیت این است که COVID فرستاده او را به اتاق خود ثابت کرده است که یک مزیت; او تا کنون فرصت کمتری برای ضربه خود را از زیرزمین و اگر او باعث می شود یک جامد انتخاب همسر در حال اجرا او ممکن است هرگز مجبور به ترک ساختمان تا زمانی که او حرکت می کند به کاخ سفید است.

ما آموخته است که در سال 2016 که در نظرسنجی تمایل به مورد به عنوان با ارزش به عنوان یک برنج نیکل امروزه اما حاشیه بین تهمت و هیلاری کلینتون در این نقطه چهار سال پیش بود و تنگ. چهار سال بعد بسیار است.

تبلیغات:

آخرین نظرسنجی ملی است بایدن برگزاری عظیم 11-نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. جدیدترین رویترز/ایپسوس نظرسنجی نشان می دهد بایدن سرب کاهش از 9 امتیاز به 6 از آخرین شمارش اما 6 نقطه رهبری در این مقطع است که دو بار در حاشیه کلینتون لذت بردم quadrennial پیش. پدیدهای است که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان مستقل جوان رای دهندگان و “hater” رای دهندگان که نفرت هر دو نامزد. گروه دوم بود و در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن حاشیه پیروزی در 2016, اما آنها به نظر می رسد balking سخت این زمان در اطراف.

مغلوب ساختن پیشی جستن است خونریزی پشتیبانی در میان سالمندان رای دهندگان یک گروه است که از عهده فشار از COVID را مرگ پس از همه گیر آغاز شد. این خون در این ماه نه تنها برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما برای میچ مک کانل را امید دار به حزب اکثریت در مجلس سنا.

“یکی از با دوام ترین دارایی های سیاسی که جمهوری خواهان برخوردار بوده اند و در سراسر قرن 21 است لبه خود در میان آمریکایی ها 65 ساله و مسن تر که تمایل به نوبه خود در انتخابات بیشتر قابل اعتماد تر از هر گروه دیگر” گزارش واشنگتن پست. “اما با رئیس جمهور تهمت را بی منطق و نامنظم اداره رمان coronavirus همه گیر او به سرعت در حال از دست دادن حمایت در میان این گروه سنی بیشتر در معرض آن نابسامانی است که یک علامت هشدار دهنده برای جمهوری خواهان به عنوان آنها نگاه کنید به سقوط است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مغز اعتماد رفت به کاخ سفید هفته گذشته به او هشدار می دهند خود را در خطر است. سه روز بعد از انتخابات ستاد از فلوریدا و آریزونا احضار شدند به روزولت که در آن تهمت جویده روی آنها را با خشم به مانند یک سگ با یک پیر با دختر جوان پوست دباغی نشده.

پس از مدت رهبری مبارزات ملی بود بی سر و صدا خورند: زمان توافق عمل لایحه Stepien نامگذاری شد معاون مدیر کمپین براد Parscale به طور موثر kneecapping Parscale را تحت تاثیر قرار. Stepien است متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر و این حرکت بود “DC-سبک کودتا” است که با توجه کوشنر “تقریبا منحصر به فرد کنترل بیش از 2020 دوباره انتخابات” با توجه به گزارش در کسب و کار خودی.

تبلیغات:

Masticate که نشخوار یک لحظه. کوشنر را دنباله از شکست او به عنوان فرض همیشه در حال گسترش نمونه کارها از وظایف در مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید بود یک شوخی در حال اجرا تا زمانی که COVID رسید. مغلوب ساختن پیشی جستن به کوشنر یک سری از وظایف حیاتی برای مقابله با این بیماری همه گیر. کوشنر — همیشه مشتاق به ریختن عسل به پاپ-در-قانون-نارنجی رنگی گوش قرار می گیرد سیاست قبل از علم و کمک گرفتن از یک کشت کامل از مردم کشته شدند. آن را بی کفایتی هنگامی که شما آن را بر روی هدف است.

این است که رفتار سالم کمپین اما رفتار شده است و این معضل از پرش. شده است وجود دارد کافی گزارش در بهمن نفرت ضرب وشتم مغلوب ساختن پیشی جستن به هر طریقی این هفته بود که تقریبا قطعا یک محصول از کمپین بد سر و صدا در اطراف او. کمتر مورد بحث این دو غیر قابل توضیح درگیری تهمت و تحریک علیه آمده است که حیاتی به انتخاب مجدد او.

در سال 2016 میشیگان یکی از نوسان متحده که تحت فشار قرار دادند مغلوب ساختن پیشی جستن است. دولت شده است grievously نهفته COVID از ماه مارس و مرکز دولت شده است در بحران پس از شکست دو سد ناشی از سیل عظیم.

تبلیغات:

در آماده سازی برای انتخابات نوامبر میشیگان وزیر امور خارجه Jocelyn بنسون از طریق پست از برنامه های کاربردی به صورت غیابی در هفته گذشته. این جلب کوره خشم از مغلوب ساختن پیشی جستن است که تهدید به خودداری COVID امداد بودجه برای دولت است. این از مردی که به تازگی تشویق مسلح جناح راست “بازگشایی” معترضان به اخلال در کسب و کار از دولت در ساختمان کاپیتول در لنسینگ.

“به این نوع از حواس پرتی فقط مسخره به صداقت” به لیبریا گرچن Whitmer گفت: “فردا صبح” در پاسخ. “تهدید به گرفتن پول از دولت است که صدمه زدن به عنوان بد به عنوان ما در حال حاضر فقط ترسناک است. و من فکر می کنم چیزی است که غیر قابل قبول است.”

کارولینای شمالی یکی دیگر از کلید دولت در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات مجدد برنامه است. بیش از آخر هفته روز یادبود مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و توییتر را انتخاب کنید و مبارزه با لیبریا روی کوپر خواستار او تضمین کامل عرصه را برای تابستان برنامه ریزی شده جمهوریخواه. وجود ندارد که تضمین تهمت و تهدید به حرکت کنوانسیون به بیشتر سازگار دولت است.

تبلیغات:

وعده در مورد آنچه اتفاق می افتد در هفته آینده عمیقا غیر مسئولانه در شرایط حاضر. وعده در مورد آنچه اتفاق خواهد افتاد و ماه از هم اکنون بسیار اوج حماقت و در عین حال این چیزی است که تهمت می خواستم از کارولینای شمالی یک دولت است که ساخت ترتیبات برای این کنوانسیون برای دو سال گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید فرستاده دولت به یک وحشی تقلا و با توجه به گزارش های انتخاباتی خود را نمی دانم که او قرار بود به انتخاب این مبارزه تا زمانی که آنها به عنوان خوانده شده در مورد آن در رسانه های اجتماعی همراه با هر کس دیگری. Govs. ران DeSantis از فلوریدا و برایان کمپ گرجستان دو مینی Trumps که آغوش خود را بی پروا اقتصادی بازگشایی برنامه افتاده در این فرصت به ربودن این کنوانسیون از کوپر.

با یک سقوط کرد از بین بردن تهمت توانسته است به بی ارزش میگیرد سه ایالت های جنوبی که مرکزی برای امید خود را برای باقی مانده در دفتر. کارولینای شمالی نیست با مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی و غیر قابل توضیح تهدید به حذف این کنوانسیون و مردم از فلوریدا و گرجستان به احتمال زیاد نمی خواهد در آغوش ایده دعوت بالقوه COVID بمب به میان آنها آمده فصل تابستان است. هر سه متحده در حال حاضر در بازی به صورت کلی انتخابات است. پشته میشیگان در شمع و تهمت به نظر می رسد بیشتر و بیشتر به یک عمدا ایجاد حریق به دنبال سوزاندن انتخاباتی خود را به کنده.

آن شده است یک هفته خوب برای رئیس جمهور. جنگ صلیبی خود را برای متقاعد کردن مردم است که پست الکترونیکی-در رای گیری یک انتخابات دموکراتیک-کلاهبرداری سرقت زد به یک دوقلو لایحه از عوامفریبی: غرب ویرجینیا پستی کارگر به اتهام تقلب در انتخابات پس از تغییر چند غیابی از دموکرات به جمهوریخواه و آن را نشان داد که کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany رای داده است از طریق پست 11 بار در 10 سال گذشته است. ضرب و شتم که با چوب.

تبلیغات:

روز چهارشنبه تهمت بالدار راه خود را به اسکودوی کیپ کاناورال به تماشای اندازی بسیار پیش بینی موشک SpaceX. در این روز در ایالات متحده COVID مرگ و میر پیشی گرفته 100,000 روح تهمت بود مشتاق به triumphalist سخنرانی پس از راه اندازی به اعلام است که همه چیز عالی است دوباره. هنگامی که آب و هوای نامساعد دخالت باعث راه اندازی می شود پاک تهمت بود مجبور به انصراف از ظاهر خود و دزدکی بازگشت به واشنگتن دی سی گریم مرگ و میر متعلق به اخبار چرخه و مغلوب ساختن پیشی جستن — که به تماشای این چیزها راه دیده بان گربه های لیزر نقطه بر روی دیوار — همه بیش از حد آگاه است.

قبل از همه گیر زده مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کل برنامه ریزی شد و به اجرا در اقتصاد است. روز پنج شنبه یکی دیگر از 2.1 میلیون مدعیان بیکاری متورم صفوف متقاضیان به یک شخص 40 میلیون نفر. مغلوب ساختن پیشی جستن را با عجله به بازگشایی COVID-شکست اقتصاد به عنوان وسیله ای برای نجات خود انتخاب مجدد چشم انداز را اجرا بی پروا به این واقعیت است که اکثریت قریب به اتفاق شهروندان عمیق رزرو در مورد برگشت به حالت عادی و اصلی خود استراتژی مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به گرد و غبار.

به طور گسترده تر به اجماع در حال ساخت در جوامع علمی و پزشکی که COVID بدون تعمیر سریع و در اینجا خواهد بود برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن. “وجود دارد یک فرصت خوب coronavirus هرگز از بین برود” واشنگتن پست ominously گزارش روز پنج شنبه. “حتی پس از یک واکسن کشف شده است و مستقر coronavirus به احتمال زیاد باقی می ماند برای دهه های آینده گردش در میان جمعیت جهان است.”

به جای قبول این علمی ارزیابی و عمل بر این اساس مغلوب ساختن پیشی جستن است و خرمن کوبی در مقابل آن مانند یک boated تا هم اره ماهی گرفتیم … و این شده است از دست رفته بر روی متحدان خود را که در درجه اول به دنبال لطفا ، “در حداقل یک دوجین متحده ادارات بهداشت را متورم تست اعداد و یا تخلیه مرگ برگه با تغییر معیارهای که شمارش به عنوان یک coronavirus قربانی و چه به عنوان یک coronavirus آزمون” گزارش سیاسی اواخر شنبه شب.

تبلیغات:

چگونه این مردم فکر می کنم آنها می توانید دور با این تخت رمز و راز به من. COVID نمی مراقبت از آنچه شما فکر می کنم و یا آنچه شما می خواهید. تعداد حرکت در اطراف به عنوان شما لطفا. تماس در حال آمدن است از داخل خانه و بیشتر این lickspittles پا زدن می تواند به پایین جاده در مغلوب ساختن پیشی جستن ضمنی دستور های شدیدتر عواقب خواهد بود برای همه ما اما بیشتر به ویژه برای آنها. مرده به یاد داشته باشید به انجام زندگی می کنند.

با معیارهای عادی سیاست آمریکا این غرش رعد از گلایه ممکن است وادار رئیس جمهور نشسته به جلو و یک لیندون “نباید به دنبال خواهد قبول نمی کند” جانسون و به طور داوطلبانه قبول سرنوشت خود را به عنوان یک شکست خورده-termer. با این حال نه زمان عادی. COVID وعده برای اخلال در انتخابات حتی در مطلوب ترین شرایط, و پست الکترونیکی-در رای گزینه — اما به سختی بیاستفاده — تحت full frontal assault توسط کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای حامیان هستند به عنوان اختصاص داده شده به آنها که تا کنون بوده است و اگر مردم در انتخابات به عنوان کم به عنوان آن بود در سال 2016 او می ایستد یک فرصت خوب بودن انتخاب مجدد توسط همان باریک حاشیه.

یکی صد میلیون می تواند همه چیز و تغییر خواهد کرد در حال حاضر و نوامبر است. جو بایدن قدیمی دهه استعداد عمومی برای خودسوزی به سختی باعث پیروزی او فانی قفل و ما هنوز هم نیاز به یک انتخابات در طول یک بیماری همه گیر … اما اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فعال تلاش برای defenestrate خود را در مبارزات انتخاباتی اخیر خود رفتار شده است یک نقشه راه برای چگونه به انجام دقیقا دقیقا همان است که. در ضمن در حال مرگ همچنان ادامه دارد.

کپی رایت © Truthout. تجدید چاپ با اجازه.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kameralı su tesisatçısıhovarda betElektronik sigaraturkuaz korsan taksi