مغلوب ساختن پیشی جستن راست: بازگرداندن زیرساخت های هفته


US President Donald Trump and Vice President Mike Pence make their way through the Colonnade for the daily briefing on the novel coronavirus, COVID-19, in the Rose Garden of the White House in Washington, DC, on March 30, 2020. (Photo by MANDEL NGAN / AFP) (Photo by MANDEL NGAN/AFP via Getty Images)

اجازه دهید او را ساخت (و نه فقط زمانی که او می خواهد).

مندل فا نگن/گتی ایماژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهم به زیرساخت های هفته.

نگاه که کردم یک نقطه انسان یک نقطه است. منظورم این است که او کمی در جزئیات—در حالی که در کوتاه مدت نرخ بهره توسط فدرال رزرو در حال معلق در هوا نزدیک به صفر بازده 10 ساله خزانه داری یادداشت ها در حال حاضر در مورد .7 درصد بالای تاریخی و پایین تنظیم در اوایل این ماه. اما هر چه. خط پایین این است که ایالات متحده می تواند قرض گرفتن پول برای فقط در مورد چیزی کمتر از هیچ چیز اگر شما عامل تورم است که باعث می شود این واقعا یک لحظه خوب برای ایالات متحده آمریکا برای تامین مالی برخی غفلت پروژه های بهبود صفحه اصلی.

وجود دارد یک نکته مهم اینکه: در حالی که این زمان واقعا خوب به قرض گرفتن پول برای زیرساخت هزینه های آن را در یک لحظه بزرگ در واقع به ساخت زیرساخت ها است. برای اولین بار ما در وسط یک بیماری همه گیر. ما نمی خواهیم به تشویق غیر ضروری کارگران به بیرون بروید و گسترش coronavirus. دوم هزینه های زیربنایی نمی خواهد انجام دهد که بسیار برای کمک به اقتصاد و ایجاد شغل در حال حاضر حداقل در مقایسه با طول معمولی رکود. یکی از دلایلی که چرا زیرساخت ها به طور معمول باعث می شود برای خوب محرک های مالی است که آن را به یک چند برابر اثر است. شما پرداخت برخی از خدمه به تعمیر یک جاده که به آنها می دهد و سپس آنها بروید و وقت خود را صرف حقوق و پول نقد باعث می شود راه خود را از طریق اقتصاد perking تا رشد. در حال حاضر شما نمی توانید بیشتر از یک اثر چند برابر چون ما به معنای واقعی کلمه دستور داد بخش های بزرگی از اقتصاد را تعطیل و غیر قانونی رفتن به محل کار. اگر به شما پرداخت خدمه برای رفع کردن یک جاده در حال حاضر آنها احتمالا فقط رفتن به خانه بعد از آن و نه صرف مقدار زیادی از آن.

شما می دانید که هنگامی که خواهد بود یک لحظه بزرگ برای ساخت یک دسته از زیرساخت ؟ هنگامی که این بیماری همه گیر تحت کنترل است و ما باید این کشور را به بازگشت به کار. این بحران تقریبا قطعا ترک برخی از طولانی آسیب های اقتصادی و برخی بهنگام مخارج محرک می تواند کمک به سرعت بخشیدن به روند بهبود. به علاوه نرخ بهره به احتمال زیاد هنوز هم در نزدیکی خود را در زمان پایین که بلافاصله پس از این فاجعه تمام; فدرال رزرو قصد ندارم به افزایش است که به سرعت و سرمایه گذاران اشتها برای دارائی های ایمن شده است رفتن به در حالی که به بهبود می یابند.

بنابراین در اینجا یک ایده: دولت باید با تصویب یک زیرساخت لایحه به زودی طرح یک دسته کامل از پروژه های است که می تواند شکستن زمین یک بار فوری بحران است که ما می توانیم به زور گرفتن بیشترین سود اقتصادی کردن آنها. همه چیز را teed تا حالا انجام هزینه های کمی بعد.

اختصاص یک کل فاز 4 لایحه کمک به زیرساخت های اشتباه خواهد بود با توجه به کاستی های بسیاری است که نیاز به خطاب در آخرین نجات بسته است که کنگره به تصویب رسید. همچنین هر قانون باید تمرکز مستقیم هزینه های عمومی و نه نوع از معافیت های مالیاتی برای توسعه دهندگان مغلوب ساختن پیشی جستن تیم شمردن در گذشته است. اما با توجه به این که هیچ تضمینی وجود ندارد که جمهوری خواه سنا را در واقع سعی کنید به تصویب یکی دیگر از قطعه ای از تسکین قانون در حال حاضر آمریکا باید با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن را تثبیت در تحت اللفظی پل-ساختمان به سعی و لایحه دیگری اتفاق می افتد. صدمه دیده است نیست که برای یک بار رئیس جمهور ایده در اینجا این است که در واقع خوب در میدهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>