مغلوب ساختن پیشی جستن خود خدمت مهاجرت بان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید ممنوعیت جدید مهاجرت طراحی شده است به مطمئن شوید که او می تواند همچنان به استخدام کارگران خارجی در Mar-a-لاگو و دیگر خواص انکار شغل برای آمریکایی ها او ادعا می کند در مورد مراقبت.

در طول پنج ساعت حماقت سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “توقف مهاجرت ما کمک خواهد کرد که قرار بیکار آمریکایی ها برای اولین بار در خط به عنوان شغل امریکا بازگشایی — بسیار مهم است. این امر می تواند اشتباه و ناعادلانه برای آمریکایی ها گذاشته شدن توسط ویروس به جای هر کار مهاجر پرواز در خارج از کشور. ما اول باید به مراقبت از آمریکا مددکار — مراقبت از آمریکا.”

تبلیغات:

اما کمتر از یک دقیقه بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه خود خدمت اخطار:

این ممنوعیت شامل “تنها به افرادی که به دنبال اقامت دائم او گفت:” با استناد به دارندگان و متقاضیان گرین کارت. او گفت: ممنوعیت کارگران مهاجر می کند “نمی شود به آن وارد به طور موقت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که استفاده گسترده از هر دو کارگران خارجی از ورود به ایالات متحده از نظر قانونی با ویزای موقت و غیر قانونی.

تبلیغات:

در Mar-a-لاگو برای مثال نزدیک به 80 کارگران — chambermaids صبر و کارکنان و بار من و دیگران — در حال کارگران خارجی. می توان آنها را اخراج و آنها را وادار به بلافاصله کشور را ترک کنند. این عدم تعادل در قدرت تضمین خارجی کارکنان تقریبا مشخصی برای ارسال به خصمانه شرایط کار. در نوبه خود است که به تهمت و مدیران خود را کنترل فوق العاده ای بیش از این کارگران است.

وجود دارد حداقل 4000 واجد شرایط رفت و آمد مکرر کارگران که هر سال به دنبال اشتغال اما نمی تواند حتی مصاحبه های استخدامی در Mar-a-Lago. مغلوب ساختن پیشی جستن به اطراف کردم نیاز به ارائه این آمریکایی ها شغل با ارسال اشتغال توجه در طبقه بندی آگهی در روزنامه های محلی بدون ذکر Mar-a-Lago. متقاضیان تا به حال به فایل رزومه, فکس, یک تکنولوژی چند کم پرداخت می شود صنعت گردشگری کارگران خود را.

در سال 2015 و 2016 زمانی که تهمت بود در حال اجرا برای دفتر با حمله به مهاجرت نیروی کار خود را در شرکت های اعمال شده برای بیش از 400 H-2B ویزا برای دستمزد پایین کارگران موقت خارجی.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>