مغلوب ساختن پیشی جستن ضربت له آزادی در خیابان پورتلند

توجه توجه بسیار نزدیک به پرتلند سنگ., که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را قلع-شاخ-دیکتاتور حرکت علیه تظاهرکنندگان را تهدید می کند همه ما است.

ارسال مسلح فدرال اجرای قانون لباس پوشیدن در مبارزه با خستگی به گرفتن مردم از خیابانها است عمدا تحریک آمیز استراتژی است. برخی از کسانی که دستگیر و یک شات با لاستیک گلوله که شکسته جمجمه خود را به نظر می رسد در فیلم ها شده اند به اقدام قانونی می کردند چه مقدار به مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس مخفی.

تبلیغات:

این حملات به دستور سرحال دیکتاتور در دفتر بیضی و نظارت خود را consigliere, William P. Barr — بیا با پتانسیل نامحدود به تحریک خشونت بیشتر ، استفاده گسترده از این تاکتیک به خصوص به عنوان روز انتخابات نزدیک می تواند حتی ایجاد بهانه ای برای تلاش برای سرنگونی جمهوری ما و صلح آمیز انتقال قدرت به رئیس جمهور جدید باید تهمت از دست دادن محبوب و رای کالج انتخاباتی است.

چنین اقداماتی می تواند به تحریک یک جنگ داخلی توسط emboldening مسلح ضد سامی, فاشیست, nativists, نژادپرستان و متنفر از آزادی برای مردم آنها را دوست ندارم. که خطر از راه دور حداقل امروز اما که می تواند به سرعت تغییر.

کسانی که قوی هستند کلمات و بدترین آمده ممکن است به تصویب. اما با توجه به تهدید از مغلوب ساختن پیشی جستن بدخواه طبیعت و بیماری های روانی مطرح, این امر می تواند احمقانه به هشدار در مورد پتانسیل در خود فاحش سوء استفاده از قدرت در پورتلند.

تبلیغات:

به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه تهدید به ارسال فدرال اجرای قانون به شهرستانها “اجرا شده توسط لیبرال دموکرات” نامگذاری بالتیمور شیکاگو و دیترویت, New York, اوکلند (که وی آن را “افتضاحی”) و فیلادلفیا.

ولرم واکنش

متاسفانه اقدامات مقامات محلی در پورتلند آن دو سناتور ایالات متحده آمریکا و دیگر مقامات منتخب شده اند milquetoast. نوشتن نامه ها و تماس های تلفنی و درخواست تهمت مقامات لطفا برای متوقف کردن مثل نگه داشتن یک دست به یک سونامی است.

تبلیغات:

در حالی که این امر به خودی خود تحریک آمیز شهردار تد چرخ می تواند به منظور پورتلند پلیس برای دستگیری هر کسی گرفتن مردم از خیابانی که نیست ، ویلر همچنین کمیسر پلیس شهر.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوست به دشمنان نظم و قانون است. نه تنها او به نام نئو نازی ها کنفدراسیون romanticizers و ضد سامی “بسیار خوب مردم” او را مورد عفو قرار داده و تبدیل احکام مجرمان که جنایات او معتقد بودند رفتار مناسب با راجر سنگ و سابق ققنوس-منطقه کلانتر جو Arpaio.

تبلیغات:

در سال 2018 تهمت عفو دو دامداران درگیر در تشنج از Malheur ملی پناهگاه حیات وحش در جنوب شرق اورگان بخشی از 41 روز به بن بست توسط افرادی که ادعا می کنند مانند تهمت که آنها را بالاتر از قانون است.

در سطح بالا و بی قانونی

و این نه فقط خصوصی شهروندان که فکر می کنم خشونت پاسخ به سیاست های آنها را دوست ندارم. در تابستان گذشته وزارت امور خارجه آمریکا به مردم ایران ، برایان Boquist یک جمهوریخواه دولت سناتور در اورگان تهدید در طول یک مصاحبه تلویزیونی به شلیک پلیس هر دولت دموکراتیک فرماندار ممکن است ارسال به زور توافق قانونگذاران در کنگره. جمهوریخواهان فرار کرده بود کنگره برای جلوگیری از رای دادن در لایحه تغییر آب و هوا.

تبلیغات:

در این شرایط چه کسی می داند که اگر کسانی که گرفتن مردم پورتلند خیابان — گاهی اوقات پوشش سر خود را به عنوان اگر آنها میدان جنگ زندانیان و حول آنها را بینام و اجاره وسایل نقلیه — در واقع فدرال پلیس یا فقط فرصت طلب و با انگیزه های سیاسی ربایان?

اجرای قانون استفاده مشروع یک وظیفه برای حفاظت از تظاهرکنندگان و کاهش خطر خشونت است. ما این را در همه زمان ها در طول گرم تظاهرات که در آن پلیس محلی اغلب جداسازی مخالفان و مشورت با رهبران اعتراض به حداقل رساندن خطرات برای امنیت مردم و اموال.

پس چرا بازداشت مغلوب ساختن پیشی جستن نشان-فاقد عوامل? بهتر است به عمل در نام ایمنی و اجازه دهید آن همه توان طبقه بندی شده اند در دادگاه از به مخاطره می اندازد پورتلند شهروندان با ایجاد فرصت هایی برای خصوصی شبه نظامیان برای بهره برداری از چنین شرایطی است. بهتر است بیش از حد به روشن شدن حکم دادگاه در مورد اینکه آیا تهمت است سوء استفاده از قدرت خود را و یا ما به قوانین فدرال برای جلوگیری از چنین اقدامات خطرناک.

تبلیغات:

تحقیر برای قانون اساسی

پورتلند موارد نقض حقوق بشر باید در این زمینه از مغلوب ساختن پیشی جستن بی اعتنایی مطلق برای ما اساسی است. او به دروغ claimedthat مقاله دوم اجازه می دهد تا او را به انجام هر چیزی که او می خواهد. جورج Consovoy یکی از وکلا گفت: یک قاضی فدرال در ماه اکتبر گذشته بودند که مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع ساقه کسی که در خیابان پنجم نیویورک پلیس نمی تواند بررسی حتی اگر قربانی کشته شد.

در هر نوبت مغلوب ساختن پیشی جستن بر نظر او است که او را بالاتر از قانون حتی پس از تمام نه دیوان عالی کشور به صراحت به او گفتم در غیر این صورت. (دو مخالفان در منهتن هیئت منصفه در مورد هر دو توافق کردند که با اصل نه فقط قاضی جان رابرتز’ نظر اکثریت در کامل است.)

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ممکن است قبول نتایج انتخابات اگر او از دست می دهد.

تبلیغات:

کریس والاس از روباه پرسید: “آیا می توانید به پاسخ مستقیم—شما قبول انتخابات؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من باید برای دیدن. نگاه شما می خواهید برای دیدن. من قصد ندارم به فقط می گویند بله. من قصد ندارم برای گفتن ندارد و من نیست آخرین بار هم نیست.”

ما در گذشته گزارش شده است در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر تهمت حاضر به ترک کاخ سفید است. برای مطمئن شوید که او به فکر کردن در مورد چگونه به چسبیدن اگر رای دهندگان او را رد. البته او ممکن است سعی کنید به فرار ذلتی بازنده بودن را با بازی گلف در روز افتتاح و یا میزبانی خود تبریک برای sycophants در Mar-a-Lago. اما او باید سعی کنید به نگه داشتن به دفتر بیضی لحظه ای جانشین او است سوگند یاد کرد که سرویس مخفی وظیفه تغییر خواهد کرد به رئیس جمهور جدید است. آنها را قورباغه مارس یک سرکش مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج از ساختمان.

اما فرض بر این است که ما در میان خشونت در سراسر کشور fomented با مغلوب ساختن پیشی جستن عوامل تحریک و که او نه اخراج ارشد سرویس مخفی عوامل که حاضر به بیعت او را به عنوان او تلاش برای دریافت James Comey به انجام زمانی که او FBI مدیر و جایگزین آنها را با وفاداران.

حقایق مهم نیست

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست خود را به آرامی کاهش پایه conflating معترضان و آنارشیست ها با شواهد کمی از دومی است. اما کسانی که تنها خود را دریافت اخبار از فاکس Breitbart و آشکارا بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن است نجات دهنده خود و کسانی که انتقاد او هستند — را انتخاب کنید — آنارشیست ها فاسد, کمونیست احمق idiots و یا از همه بدتر لیبرال. برای بسیاری از Trumpers تجربی حقایق مهم نیست.

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: والاس در روباه “شما می دانید اگر شما نگاه در آنچه رفته در پورتلند کسانی که آنارشیست ها و گرفته ایم بسیار سخت ایستاده است. اگر ما نمی ایستادگی در پورتلند شما می دانید ما به بازداشت بسیاری از این رهبران است. اگر ما را ندارد که ایستاده در حال حاضر شما باید یک مشکل مثل شما—رفتن آنها به از دست دادن پورتلند. بیایید ببینید…”

از دست دادن پورتلند? مردم محلی در حال خنده.

تظاهرات نه کمتر

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است دلیل اصلی تظاهرات در پورتلند را ادامه داده و رشد بزرگتر به عنوان هوشمند روزنامه ویلامت هفته گزارش صبح روز دوشنبه:

“مغلوب ساختن پیشی جستن مستقر پلیس فدرال به پورتلند به سرکوب شش هفته از تظاهرات. او زمانی اثر مخالف است. جمعیت تجمع در خارج از مرکز شهر courthouses در جولای 18 و 19 بودند به عنوان بزرگ به عنوان هر پورتلند دیده است در ماه گذشته است. این جمعیت همچنین به نظر می رسد به طور قابل توجهی بالاتر از در هر قبلی تظاهرات.

“که در هیچ بخش کوچکی از آنجا که گزارش ها از تاکتیک های تهاجمی فدرال افسران — از جمله تیراندازی یک معترض با مهمات, بازداشت نفر در اجاره ون و اشک کشتار با گاز شهرستان کمیساریای — باید گالوانیزه ساکنان این شهرستان برای مقابله با آنچه آنها را به عنوان یک اشغال نظامی.”

میهن رئیس جمهور در شهر

پورتلند gray industries در یکشنبه, سرمقاله, تمسخر یک مغلوب ساختن پیشی جستن شخص یا جانور سوگلی برای تبدیل مزاحم اعتراض به حمله به ملت ما و همچنین به نام مغلوب ساختن پیشی جستن خود خدمت مشکل ساخت:

“این یک چیز خوب وجود دارد شواهد عکاسی ایجاد کنند که اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ در واقع بازدید پورتلند هفته گذشته است. چرا که بر اساس خود florid بیانیه ای در مورد شهر ما “تحت محاصره” یک فرد معقول و منطقی فرض کنیم کل شهر در شعله های آتش و هیچ کس نمی تواند رفتن به خارج با خیال راحت در شب.

“در گرگ پورتلند, اراذل و اوباش که “تشدید خشونت روز به روز’ بوده است وحشت شهر. او رنگ یک عکس از غرب وحشی و یا در آینده ناکجاآباد که در آن بی قانونی فراوان و مقامات محلی تحریم و جنایت. و در رفتن-برای-شکست اغراق گرگ برابر خرابکاری فدرال دادگاه با حمله به امریکا خود را.

“بله بخش هایی از مرکز شهر سطل آشغال شده است. بسیاری از ساختمان های دولتی و خصوصی شده اند توقیف برای محافظت از آنها را از آسیب بیشتر است. اما اجازه دهید گرگ بازدید از آنچه در آن است: یک بازی سیاسی توسط یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب با استفاده از پورتلند به عنوان پس زمینه. او در حال تصرف این فرصت برای ایجاد یک روایت نادرست دولت فدرال صرفه جویی در روز.

“در حقیقت مداخله فدرال تنها باعث بدتر شدن اوضاع شده.”

ناپدید شدن مردم

این نوع از رفتار تحریک آمیز با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمام شده است که به دور از ناپدید شدن مردم آرژانتین-سبک. که آداب و رسوم و گشت مرزی و دیگر اجرای قانون فدرال عوامل در حال حاضر به شلیک یک مرد برای برگزاری یک موسیقی قابل حمل بازیکن باید به ما یادآوری می کنند که کارمندان از جمله کسانی که باید در انجام به عنوان آنها می گفت. به همین دلیل ما شاهد نوزادان و کودکان کوچک پاره پاره از مادران و پدران و قرار دادن در قفس برخی از آنها کاملا به معنای واقعی کلمه ناپدید شد.

اگر تا کنون وجود دارد یک شیب لغزنده بحث شود آن است که بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن فاحش سوء استفاده از قدرت در استفاده از تخصصی فدرال اجرای قانون و یا آنچه که ما حداقل امید و فرض این است که اجرای قانون فدرال — برای گرفتن معترضان کردن خیابان ها و روح و روان آنها را دور.

جمهوری خواه و همکاران

این اقدامات به عنوان برگ برنده از دست دادن او قلدری گرفتن جمهوری خواهان. پس او برنده جمهوری خواه نامزدی چهار سال پیش در این ماه تنها یک جمهوری خواه در کنگره تا به حال شکیبایی به رد antics خود جاستین Jalbi میشیگان. او ترک ایران. بقیه به عنوان همکاران به جای مقامات به اتهام دفاع از قانون اساسی ما در برابر همه دشمنان از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

حتی میت رامنی و در حال حاضر سناتور سابق پوسته پوسته شدن جف عمل کرده متناقض راه به عنوان آنها از ترس تهمت در درجات مختلف.

پس از مدتی-تهمت-حامی جان مک کین درگذشت در سال 2018 یک بار صریحتر ضد مغلوب ساختن پیشی جستن لیندسی گراهام از کارولینای جنوبی رفت و همه در برای مغلوب ساختن پیشی جستن. گراهام یک پروفایل در نامردی.

که انتخاب مقامات جمهوری خواه و برخی از دموکرات ها پس ترس مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را قادر خواهد ساخت تا خود را در حمله به قانون اساسی ما و یا حداقل دنبال راه های دیگر به ما می گوید که ما امن نیست تا زمانی به عنوان برگ برنده نگه می دارد ، اگر او می شود دور با دیکتاتوری حرکت در پورتلند در حال حاضر ما ممکن است همه به زودی کشف کنند که آزادیهای ما هستند اما یک حافظه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com