مغلوب ساختن پیشی جستن حومه کمک رسانی به شرح زیر نیکسون و والاس نژادپرستانه راهکار

با بسیاری از صاحب نظران این استدلال که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بیگانه حومه رای دهندگان به رئیس جمهور پله تا خود را به حومه و توسعه — و او است که انجام آن در آشکارا نژادپرستانه و ترس از راه های که به یاد می آورد رئیس جمهور ریچارد نیکسون و segregationist جورج والاس در 1960s و 1970s.

در یک سخنرانی در کاخ سفید جنوبی چمن در روز پنج شنبه, جولای 16, تهمت ناودان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در سیاست های مسکن و حمله یک قانون طراحی شده برای مبارزه با تبعیض نژادی است. بایدن تهمت ادعا کرد که “سم مهلک” حومه اگر رئیس جمهور منتخب در ماه نوامبر با ایجاد ارزش ملک به شاقول و جرم و جنایت به موشک وار رفتن.

تبلیغات:

“خانه خود را در مقدار و نرخ جرم و جنایت خواهد شد به سرعت در حال افزایش” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد. “جو بایدن و کارفرمایان خود را از چپ رادیکال می خواهید به طور قابل توجهی ضرب آنچه آنها انجام می دهند در حال حاضر و آنچه خواهد بود که نتیجه نهایی است که شما را کاملا از بین ببرد زیبا و حومه. حومه خواهد بود و دیگر به عنوان ما آن را می دانم.”

اگر این نوع لفاظی های آشنا برای تلفن های موبایل به این دلیل است که نیکسون و والاس با استفاده از استدلال مشابه در سال 1968 انتخابات ریاست جمهوری. هر دو از آنها را زد در قانون نظم و سیستم عامل بیرون رفتن از راه خود را برای متقاعد کردن سفید حومه پیدا کرده اند که ادغام خواهد نابود کردن جوامع خود. و هنگامی که تهمت قول به “حفاظت از حومه از برچیده توسط واشنگتن دموکرات توسط مردم در سمت چپ که می خواهید برای دیدن حومه نابود” این است که حق از نژادپرستانه Nixon/والاس راهکار.

“حومه تخریب به پایان خواهد رسید با ما” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد طی ماه جولای 16 گفتار.

تبلیغات:

بایدن انتخاباتی سایت ایران سیاست های مسکن اشاره کرد, “نژادی و نابرابری در مالکیت خانه کمک به نژادی شکاف ثروت. آن است که دور زمان گذشته برای پایان دادن به سیستمیک مسکن تبعیض و دیگر همکاران به این اختلاف.” به ناروا این است که یک حمله در سفید حومه پیدا کرده اند.

در شرایط که در آن آمریکایی ها زندگی می کنند استراتژیست های سیاسی تمایل به تقسیم رای دهندگان به سه گروه اصلی: (1) شهرنشینان, (2) ساکنان مناطق روستایی و شهرهای کوچک و (3) حومه پیدا کرده اند. مغلوب ساختن پیشی جستن می برد بزرگترین موفقیت در مناطق روستایی و شهرهای کوچک به خصوص در کشورهای که قلب خود را سفید MAGA پایه. شهرنشینان در ضمن به شدت لاغر دموکراتیک: از سیاتل به لس آنجلس به نیویورک فیلادلفیا و بوستون و واشنگتن, ایالات متحده آمریکا,’ مراکز بزرگ شهری در حال اکثریت دموکراتیک است. و مغلوب ساختن پیشی جستن است wildly محبوب در آن شهرستانها.

حومه پیچیده تر هستند. در گذشته حومه لس آنجلس و نیویورک و فیلادلفیا بودند بیشتر ایران-دوستانه از شهرهای آنها متصل به. برای مثال فیلادلفیا مناسب شده است توسط دموکرات ها; فیلادلفیا نداشته خواه شهردار از اوایل 1950s و جمهوری خواهان در اقلیت هستند در فیلادلفیا شورای شهر. اما در طول 1980s و 1990s مشهد حومه Montgomery County, Bucks County و دلاور شهرستان انتخاب بسیاری از جمهوری خواهان — اگر چه آنها تمایل به محافظه کاران عاقل نه سر lunatics یا راست انجیلی فرهنگ رزمندگان. “تام ریج در حال حاضر هرگز Trumper شد محبوب در حومه فیلادلفیا زمانی که او به عنوان فرماندار پنسیلوانیا در طول 1990s. اما زمانی که راست ایالت پنسیلوانیا ریک سانتوروم انتخاب شد از دفتر در سال 2006 او را رد کرد و در حومه فیلادلفیا — که رفت برای اکثریت میانه رو دموکرات ایالت و سناتور ” باب کیسی جونیور در حال حاضر در خدمت خود دوره سوم شده است.

تبلیغات:

بیشتر منطقه فیلادلفیا است که به سختی منحصر به فرد در این زمینه است. از جنوب کالیفرنیا به هوستون حومه 2018 midterms یافت حومه پیدا کرده اند رای گیری به شدت دموکراتیک و رد Trumpism. و اگر حومه پیدا کرده اند پیوستن شهرنشینان در رای گیری برای بایدن در ماه نوامبر آن فاجعه بار خواهد بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

یکی از چیزهایی است که ساخت حومه نژادی یکپارچه از قضا این است که gentrification است که به درستی محکوم به عنوان یک شکل از پاکسازی قومی و اجتماعی پاک کننده است که نیروهای آفریقایی-آمریکایی ها و سایر مردم از رنگ (به عنوان به خوبی به عنوان کارگر سفیده) از جوامع شده اند یک بخش برای نسل های. و بسیاری از افراد طبقه کارگر رنگ از مناطق شهری تبدیل شده اند neo-حومه پیدا کرده اند. مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل تلاش برای مرعوب کردن سفید حومه پیدا کرده اند با گفتن آنها را آنها را سیاه همسایه است. اما بسیاری از حومه پیدا کرده اند در حال حاضر سیاه و سفید همسایه که مناطق داخلی شهرستان به طور فزاینده ای غیرقابل تحمل با تشکر gentrification.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بدیهی است که امید به مرعوب حومه پیدا کرده اند به رای دادن به او. اما اگر 2018 هر گونه نشانه دو برابر را در نژاد پرستی برنده خواهد شد بیش از حومه پیدا کرده اند — و این می تواند بیگانه آنها را به جای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>