مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت مؤتلفه پایه نام هیچ ربطی به با احترام نظامی


Sign reading Fort Bragg.

یکی از ورودی نشانه ها به امکانات در فورت براگ در روز 13 مه سال 2004 در فایت ویل کارولینای شمالی.*

لوگان مدل پارچه سست بافت پرچمی/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط کنده خود را در عمیق تر در طرف اشتباه تاریخ در حال تغییر سریع اجماع بر نقش و شرم از نژادپرستی در امریکا است. در یک صدای جیر جیر بعد از ظهر چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت مخالف تغییر نام 10 ارتش ایالات متحده پایگاه که به نام مؤتلفه افسران. به عنوان او آن را قرار داده:

این به یاد ماندنی و بسیار قدرتمند پایگاه باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث فرهنگی و سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی است. ایالات متحده آمریکا آموزش دیده و اعزام قهرمانان ما در این مقدس زمینه و برنده دو جنگ جهانی. بنابراین دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی. تاریخ ما به عنوان بزرگترین کشور در جهان را نمی توان با دستکاری. احترام نظامی ما!

تهمت ها نمایش داده می شود هیچ درک درستی از فقط که همنام از این پایگاه بودند—نه که این پایگاه های داده شد و نام خود را پس از جنگ جهانی اول و در برخی موارد پس از جنگ جهانی دوم است.

او توییتی اعتراض خود را در پی خبری که بازیگری خود را از ارتش رایان مک کارتی ابراز تمایل به “دو حزبی گفتگو” در مورد تغییر نام پایگاه. مک کارتی در بیانیه ای پس از بازنشسته ژنرال جنرال دیوید پترائوس فرمانده سابق نیروهای آمریکایی در عراق و افغانستان نوشت: یک مقاله برای اطلس اواخر هفته گذشته با عنوان “نگاهی به مؤتلفه نام ما پایگاه ارتش.”

پس از سه بازنشسته ارتش سرهنگ که تا به حال قابل توجه مشاغل در زمان خود در وظیفه فعال مایک Jason John Nagl و پل Yingling ساخته شده مشابه استدلال در DefenseOne.

در 155 سال پس از پایان جنگ ارتش ایالات متحده به نظر می رسد در آستانه پذیرش کامل شرایط و ضوابط این اتحادیه ،

در ضمن تهمت است, به طور معمول, clueless در مورد تاریخ این کشور او ظاهرا منجر می شود. و به جای سرب در یک جنبش به جبران نماد سفید برتری یک گام است که نباید چندان دشوار او یک بار دیگر ترجیح میدهد به حمام افتاب گرفتن در آنچه که او می بیند به عنوان buzzwords از پایگاه خود را—قدرت! قهرمانان! نظامی!—حتی به عنوان تزئین جانبازان تجسم کسانی که ارزش های اصیل تر از او تا به حال خواهد شد در حال آمدن به شرایط با گناه ریشه جنبه های خاصی از خود سنت.

تمام 10 از پایگاه ارتش در سابق مؤتلفه متحده در جنوب. Fort Benning, گرجستان, صفحه اصلی چند زرهی و پیاده نظام گردان است پس از نام ژنرال هنری Benning که برای حمایت از برده داری بود و خیلی مشتاق است که او پیشنهاد پرنس از اتحادیه و تشکیل جنوب slavocracy بیش از یک دهه قبل از جنگ داخلی آغاز شد. فورت براگ در کارولینای شمالی خانه از 82nd Airborne Division است که پس از ناکامی در Braxton براگ که حتی خوب افسر; او به بسیاری از نزاع با مافوق و زیردستان است که او یک بار از دست رفته فرصت برای بهره برداری از یک ضعف در اتحادیه ژنرال اولیس گرانت سازند. فورت گوردون, گرجستان, صفحه اصلی, ارتش سایبری سپاه است پس از نام ژنرال جان قهوه ای, گوردون, برده صاحب که رز به سرعت از طریق صفوف مؤتلفه و پس از جنگ پیوست Ku Klux Klan. لیست در می رود.

در اقیانوس اطلس مقاله پترائوس نوشت که در سال های بسیاری از او به عنوان یک فعال-افسر وظیفه اغلب مستقر در این پایگاه

من هرگز فکر نمی کردم زیاد در مورد این مردان در مورد ماهیت خدمات خود را در طول جنگ داخلی … دلایل آنها مفتخر شد و یا زمان های مختلف قلعه’ dedications. نه من فکر می کنم در مورد پیام آن نام ارسال می شود برای بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار خدمت در این تاسیسات—پیام هایی که شده است باید اشاره کرد همه ما است.

و نه زمانی که او یک دانشجوی دانشکده افسری در وست پوینت او سوال ستایش نشان داده شده به سمت مؤتلفه ژنرال رابرت لی ه بود که یک فرمانده بزرگ اما همچنین مانند تمام دیگر مؤتلفه افسران—به جرم خیانت. “ما را تشویق به فکر می کنم عمیقا در مورد علت که” لی جنگیده بودند پتریوس می نویسد: “حداقل ما در تاریخ نظامی کلاس.”

پترائوس گفت: من در یک ایمیل در روز چهارشنبه بود که آن را تنها پس از بازنشستگی از ارتش در سال 2011 که او “شروع به فکر کردن در مورد چگونه عجیب و غریب آن بود که رهبران مبارزه علیه این اتحادیه شد و بیشتر به طور گسترده ای افتخار—با نام خود را در فدرال قلعه, جاده, سربازخانه, دروازه, مسکن, مناطق, و غیره.—از کسانی که مبارزه برای کشور است. و البته کسانی که مبارزه برای جدایی انجام شد تا برای حفظ حقوق کشورهای خود را به بردگی دیگران با کسانی که “دیگران” در حال حاضر حدود 20 درصد از سربازان در آن پایگاه.”

این افکار عمیق تر به عنوان او را از خواندن چندین زندگینامه ژنرال Ulysses Grant اتحادیه فرمانده ارتش و بعد از آن دو دوره رئیس جمهور بود که مفتخر به سختی در همه یا در وست پوینت و یا پایگاه ارتش. پترائوس می گوید که او “خانههای گلی خالی شده است برای برخی از زمان” که ارتش باید علنا آدرس این بی احترامی. “حوادث هفته های اخیر,” او گفت:, “بودند کاتالیزور برای نوشتن مقاله.”

John Nagl فارغ التحصیل از وست پوینت در 1988-14 سال پس از پترائوس—اما درمان مؤتلفه قهرمانان باقی مانده همان. او نمی بینم نور تا سال 2017 وقتی تظاهرات شروع شد و بیش از مؤتلفه آثار در چندین شهرهای جنوبی. همچنین در این سال تشکر. ایوت کلارک معرفی یک لایحه در کنگره به پایگاه ارتش از مؤتلفه نام برای شرکت مخالفان از ارتش و با حمایت کمی از همکاران او در خانه است.

جنجال موجب Nagl که در حال حاضر رئیس یک مدرسه پسران در پنسیلوانیا به عنوان خوانده شده تا در تاریخ از بناهای تاریخی. “پس از آن بود,” او نوشت: به من یک ایمیل در روز چهارشنبه “که من آموخته است که آنها تا به حال ساخته شده پس از جنگ داخلی به عنوان بخشی از Jim Crow نژادی ترور تقویت و آموخته نیز که ارتش تا به حال نام پست ها و قلعه ها پس از مؤتلفه ژنرال در همان دوران. آن بوده است نهفته در درون من پس و زمان لحظه به نظر می رسید مانند یک فرصت برای کمک به سرویس من عشق را به خوبی حق دیرینه اشتباه است.”

مایک جیسون وست پوینت فارغ التحصیل از بعد هنوز در سال 1995 به عنوان یک تاریخ نظامی عمده و سپس توسط آکادمی در حال تغییر بود. بخش تاریخ “بود و در حال حاضر با استفاده از کلمات برای خیانت که آن را به مؤتلفه فارغ التحصیلان,” او نوشت: من در یک ایمیل. “احترام بود قطعا در افت شدید.” او رعد و برق پیچ و مهره لحظه—زمانی که نام این پایگاه شد بیش از صرفا “ناراحت کننده و یا احمقانه”—آمد و زمانی که جیسون بود کاپیتان ارتش در حال حرکت به عقب از یک تور در اروپا به دی سی “من فقط تصور بودن در کفش از یکی از سیاه NCOs [افسران درجه دار], رانندگی با یک confederate monument در Jefferson Davis بزرگراه به یک Ft. لی یا Ft. Pickett—آن را متوقف کرد من مرده در آهنگ های من است.”

جیسون که در حال حاضر یک دفاع مشاور “رو در موضوع” فقط این گذشته فوریه به زودی پس از بازنشستگی از ارتش در زمانی که او ارسال یک صدای جیر جیر با اشاره به زمان بازگشت در سال 2008 زمانی که خود را فرمانده تیپ دستور حذف همه متفق لباس شاهانه یا فاخر. ارتش بار نام او را برای مصاحبه با او در رفت و رکورد به بحث در مورد این موضوع و پس از آن آغاز شده “صدایی زنگ در رسانه های اجتماعی” به طور مداوم. “بسیاری از افسران رسیده اند به من برای مشاوره و صحبت بیش از آن.” دیگر افسران NCOs و داوطلب خدمت سربازی مردان و زنان نگه داشته اند تا بحث.

در این موضوع شده است چرکین بی سر و صدا پشت صحنه, برای برخی از زمان. و در حال حاضر با گسترده ای از اعتراضات را برانگیخت با کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس ناگهان عبور سریع از جدید قوانین و مقررات پلیس رفتار و تحقق حتی امثال رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که جمهوری خواهان باید برای انجام کاری در مورد معضل نژادپرستی و خشونت بسیاری از ادارات پلیس—آن را هیچ جای تعجب است که بحث از 10 مؤتلفه-نام پایگاه افزایش یافته است به جلو و همچنین حتی اگر خود رئیس جمهور است سر خود را در شن و ماسه.

نظر بر این که در بسیاری از دیگر مسائل مطرح شده توسط Floyd قتل است تغییر سرعت. اخیرا در ماه فوریه به زودی پس از دریایی سپاه اعلام کرد که ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم سخنگوی ارتش گفت: خدمات خود را به حال هیچ برنامه ای برای تغییر نام پایگاه نظامی. “ارتش یک سنت نامگذاری تاسیسات و خیابان ها پس از شخصیت های تاریخی نظامی اهمیت از جمله اتحادیه ها و کنفدراسیون عمومی افسران” گفت: وظیفه و هدف مجله.

این پاسخ را در حال حاضر غیر قابل قبول برای هر کسی علاوه بر مغلوب ساختن پیشی جستن. این شجاعت یک افسر دیگر نمی تواند جدا از جنایی تباهی خود باعث می شود و بسیاری از هنوز هم افتخار مؤتلفه افسران فاقد بسیار به عنوان شجاعت. نه به طور گسترده تر می توانید تاریخچه تواند به حداقل برسد به چیزهای بی جان از نشانه های خیابانی مجسمه ها و یا پایگاه های نظامی. تاریخچه یک چیز در زندگی است. کسانی که نشانه های مجسمه و پایگاه علامت احترام و در نتیجه مشروعیت بخشیدن به این علل است که خود را همنام جنگیدند—باعث می شود که هرگز نباید مفتخر شده اند در ایالات متحده آمریکا است. آن است که مدت زمان طولانی گذشته به ضمیمه آنها را به نامها و باعث می شود که شایسته هستند.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به چه بعدی در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

اصلاح 10 ژوئن 2020: با توجه به عکس ارائه دهنده خطا در این پست در اصل اشتباه فایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی