مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری در حال ساخت درآمد آمریکایی ها کاهش, گزارش دولت می گوید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری پیش بینی شده است به منظور کاهش دمای خانواده درآمد واقعی دلار 1,277 با توجه به یک گزارش جدید از دفتر بودجه کنگره (CBO).

CBO یک حزبی کنگره بازوی تحقیقاتی پیش بینی شده است که این تعرفه ها اعمال شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و تلافی جویانه تعرفه های اعمال شده توسط کشورهای مانند چین را کاهش دهد و رشد اقتصادی در حالی که افزایش قیمت به مصرف کنندگان است.

تبلیغات:

“تعرفه انتظار می رود به منظور کاهش سطح واقعی تولید ناخالص داخلی حدود 0.5 درصد و افزایش قیمت مصرف کننده با 0.5 درصد در سال 2020 است. به عنوان یک نتیجه, تعرفه نیز پیش بینی شده برای کاهش دمای واقعی درآمد خانوار توسط $1,277 (در سال 2019 دلار) در سال 2020” در این گزارش است. این رقم بیش از دو برابر $580 طرح در سال گذشته CBO گزارش.

مقایسه متوسط خانوار آمریکایی می پردازد درباره $2,000 در مالیات بر درآمد فدرال به معنی جنگ تجاری به طور موثر به مقدار مالیات افزایش بیش از 60٪.

این گزارش گفت که اثرات منفی خواهد شد “کاهش بیش از زمان” به عنوان شرکت تنظیم به شرایط بازار اما هنوز هم پروژه های تجارت جنگ به کاهش رشد اقتصادی در هر سال از طریق 2030 اگر تعرفه در محل اقامت.

تبلیغات:

CBO توضیح داد که تعرفه صدمه زدن به اقتصاد ایالات متحده در چندین راه تناقض تهمت و ادعا می کنند که جنگ تجارت خوب و “آسان را به نفع خود.” برای یک, تعرفه افزایش هزینه های کالاهای مصرفی. آنها همچنین ایجاد عدم اطمینان است که “منجر به برخی از ایالات متحده کسب و کار به تاخیر انداختن و یا خودداری کردن از سرمایه گذاری های جدید و یا ایجاد تنظیمات هزینه به زنجیره تامین خود را.” و تعرفه ها نیز در نتیجه سیاست های تلافی جویانه از شرکای تجاری کاهش صادرات توسط شرکت های آمریکایی.

این گزارش همچنین اضافه شده است که این تعرفه ها “به طور مستقیم تحت تاثیر کسری بودجه و بدهی.” این گزارش پیش بینی فدرال کسری بودجه به افزایش به $1 تریلیون دلار در این سال و به طور متوسط $1.3 تریلیون دلار در هر سال از طریق 2030. بدهی های دولت فدرال پیش بینی شده است به رشد از 81 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال 2020 به 98 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال 2030 و 180 ٪ از تولید ناخالص داخلی در سال 2050.

و با وجود تهمت و ادعا می کنند که سیاست های خود را به رهبری تاریخی رشد اقتصادی CBO پروژه که اقتصاد رشد خواهد کرد و تنها 1.7 درصد از طریق 2030. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ادعا کرد که اقتصاد را با رشد 4 تا 6 درصد اما رشد بوده است به سختی بیش از 2 ٪ در هر یک از سه چهارم آخرین آهسته تر از طول نهایی سه سال از دولت اوباما.

تبلیغات:

CBO گزارش فقط آخرین تحقیقات نشان می دهد عواقب آن به مصرف کنندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ است.

یک 2019 نیویورک فدرال رزرو گزارش نشان داد که هزینه های تعرفه منتقل شد به طور کامل به مصرف کنندگان در قالب قیمت های بالاتر با “هیچ تاثیری” خارجی صادر شده است.

تبلیغات:

گزارش اقتصاددانان در هیئت مدیره فدرال رزرو در ماه دسامبر منتشر شده بیشتر نشان داد که این تعرفه ها صدمه زدن به صنعت ساخت که آنها در نظر گرفته شده برای محافظت از. در این گزارش تاکید شده است که تعرفه ها به تولید کنندگان کوچک “افزایش” بود اما به زودی “جبران بزرگتر میکشد از اثرات” از افزایش هزینه ها و تلافی جویانه تعرفه ها. به عنوان یک نتیجه تولید و اشتغال کاهش یافت در حالی که قیمت برای مصرف کنندگان ادامه داد: برای افزایش, باعث رکود در بخش تولید برای بسیاری از سال گذشته است.

تجارت جنگ است همچنین آمار خرده فروشی, تکنولوژی, ارتباطات از راه دور و صنایع پوشاک.

بسیاری از تلافی جویانه تعرفه های اعمال شده توسط چین و دیگر کشورهای در پاسخ به تهمت را تشدید نیز هدفمند کشاورزان است. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ اعلام دو کشاورز کمک مالی بودند که در دو اندازه 2009 خودرو نجات تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما. درآمد مطرح شده توسط تعرفه های اعمال شده در چین هستند به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی برای پوشش هزینه کمک مالی بنا به گزارش دیگری از بانک فدرال رزرو نیویورک.

تبلیغات:

با وجود تهمت تلاش برای پرتاب پول مالیات دهندگان در مشکل خود را ایجاد مزرعه ورشکستگی سر به فلک کشید 20 درصد در سال گذشته بیشترین افزایش را پس از دوره پس از 2007-08 بحران اقتصادی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است استدلال می کنند که این درد از تجارت جنگ است که ارزش آن به دلیل آن را ایجاد مذاکره اهرم در ایران با کشورهایی مانند چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن bragged حدود دو “تاریخی” پیروزی پس از او امضا “مرحله 1” مقابله با چین و آمریکا-مکزیک-کانادا توافق (USMCA) تهمت را به شدت تبلیغ جایگزینی برای نفتا.

این USMCA است که “90 درصد یکسان” به نفتا اشاره واشنگتن پست به کاترین Rampell که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “بدترین معامله تجارت تا کنون ساخته شده است.” خیلی از بقیه “تا حد زیادی كربس زبان از مشارکت ترانس پاسیفیک یک اوباما-دوران مقابله تهمت پاره کردن چرا که آن را ‘فاجعه’ و ‘تجاوز به کشور ما'” در مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات.

تبلیغات:

این معامله شامل برخی از حمایت عناصر برای بخش های مانند ما صنعت خودرو اما دولت خود را تجزیه و تحلیل نشان داد که این مقررات در واقع ممکن است صدمه دیده و شرکت های خودرو با افزایش هزینه های.

فاز 1 چین معامله نورد بازگشت برخی از, اگر چه تقریبا همه از تعرفه های چین در ازای مقامات چینی متعهد به افزایش انبوه کشاورزی ایالات متحده-واردات. اما برخی از کشاورز گروه به سرعت با انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت یک معامله بر اساس وعده “خرید یک بار” به جای تسکین طولانی مدت.

“رئیس جمهور تهمت و گفت که همه ما در حال رفتن به نیاز به خرید و بزرگتر تراکتور” داکوتای شمالی کشاورز جاستین شرلوک و گفتگو کرد. “من فکر نمی کنم بسیاری از کشاورزان در حال رفتن به سرمایه گذاری پول زیادی تا زمانی که ما می بینیم که این یک معامله انجام می شود و یک قرارداد بلند مدت.”

مقامات چینی در حال حاضر پیشنهاد آنها را نمی خرید اگر “شرایط بازار” تغییر با توجه به پست و قیمت سویا کاهش یافت و با وجود تهمت شعار چین nonbinding وعده به خرید میلیاردها دلار از سویا.

تبلیغات:

برآورد گزارش خبری بلومبرگ نشان می دهد که هزینه تعرفه برای مصرف کنندگان ممکن است از بین بردن چه سود خانواده ها رو از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات که شدت جریان به ثروتمندان و شرکت های بزرگ.

Gary Hufbauer یک عضو ارشد در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد, پیش بینی برای خروجی که سالانه هزینه به خانواده ها می تواند همچنان به افزایش با وجود تهمت را به شدت تبلیغ جدید تجارت می پردازد.

“به طور متوسط برای خانوار از آن خواهد شد از دست دادن خالص بدون شک” او گفت:. “این دردناک خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی