مغلوب ساختن پیشی جستن به دام افتاده در خود پناهگاه از ترس — با پایه فن از جناح راست ترسو

ما در حال حاضر بیش از یک هفته به کاخ سفید را به تلاش برای توجیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب به گاز اشک آور معترضان مسالمت آمیز به منظور روشن شدن راه برای یک عکس op و بهانه نمی گرفتن هر گونه بهتر است. مقامات حتی نمی توانید تصمیم بگیرید که در یک دروغ برای گفتن پینگ ponging بین انکار خشونت علیه معترضان بود که جدی این رویداد گسترده مستند به ادعای آن را توجیه بود. آخرین بهانه ای از دادستان کل لایحه Barr که قبلا سعی در انکار او دستور داد این اقدام به نوعی می افتد به هر دو اردوگاه است.

“[T]او رئیس جمهور ایالات متحده باید قادر به راه رفتن یک بلوک از کاخ سفید به کلیسا از رئیس جمهور” بر گفته برت Baier در فاکس نیوز دوشنبه شب در تلاش برای رنگ و استفاده از زور علیه معترضان مسالمت آمیز به عنوان به سادگی لازم است.

تبلیغات:

حتی به عنوان او این بار صحبت از هر دو طرف دهان خود را با این ادعا که آن را “کاملا نادرست” می گویند که اشک کشتار با گاز انجام شد به منظور تسهیل تهمت عکس op حتی اگر فقط چند ثانیه قبل از بر کرده بود ادعا کرد که کشتار با گاز اشک آور به منظور تسهیل در مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op توجیه بود.

مقامات کاخ سفید نمی تواند حل و فصل در یک روایت منسجم برای یک دلیل ساده: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به گاز اشک آور معترضان در معرض دروغ در پشت خود سخت-مرد preening نشان می دهد که او در واقع یک sniveling ترسو زیر.

در واقع کل جناح راست در واکنش به اعتراضات به عنوان طولانی تظاهرات مرکزی است که همه جناح راست مردانه مرد پهلوانان عمل قرار داده و در افرادی که در واقع یک دسته از weenies که ادرار خود را در ترس در نزد معترضان در خیابان ها.

تبلیغات:

آن را به ترقی خواهان که همواره با تمسخر برای سال به عنوان “سویا پسران” و “به راحتی باعث” که نشان داده اند فیزیکی و شجاعت اخلاقی مورد نیاز برای ضربه خیابان ها در خطر گاز کشته و یا مورد ضرب و شتم به منظور ایستادن برای آنچه آنها باور دارند که در. و معترضان در حال انجام این کار تنها با bandanas برای حفاظت از, در حالی که پلیس را وادار به پنهان شدن در پشت بدن زره پوش و ماسک گاز.

چهره شجاعت نیست که پنهان در پشت دیوار و زره و phalanxes به خوبی مسلح پلیس تیراندازی سلاح پرتابه. چهره شجاعت است گزارشی از معترضان که می رود به خیابان ها بدون هیچ گونه حفاظت دلیل آن را درست انجام دهید.

بدون شک برگ برنده تصور خود را به دنبال مانند قهرمان فتح به عنوان او strode در سراسر لافایت مربع در پی انتشار خشن اما در کل افتضاح فقط به پایان رسید تا با تائید متنفر نام مستعار “پناهگاه پسر” — یک مرد تا پوست نازک است که او با توسل به سفارش پلیس به گاز اشک آور معترضان فقط او نیست که به heckled توسط آنها.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن “پناهگاه پسر” عمل پژواک بزرگتر حقیقت در مورد راست آمریکا و به خصوص سمی مردانگی است که در آن قلب تپنده: همه که مرد سخت ذکراست احساساتی است تلاش برای پنهان کردن این ترس است که تعریف محافظه کاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن تمام زندگی حرفه ای سیاسی شده است بر اساس pandering به مقدار متناوب از ترس است که انگیزه راست آمریکا: ترس از افرادی که متفاوت از آنها ترس از شهرهای بزرگ و ترس از تغییر است. بسیاری از خود-شناسایی سخت بچه ها در حق ذوب پایین در صرف فکر می کردم که یک زن ممکن است احساس قدرت به صحبت کردن. و نژاد پرستی که مغلوب ساختن پیشی جستن باعث شده است مبتنی بر ترس و همچنین رانده شده توسط افرادی که می ترسند که آنها را در معرض به عنوان متوسط اگر آنها را مجبور به رقابت با مردم از رنگ در زمین بازی.

تبلیغات:

و البته جناح راست وسواس با پلیس است که در مورد نامردی. آن چنان ریشه در ترس خود را از جهان — و به ویژه از مردم از رنگ است که آنها مخفی کردن در پشت یک ارتش مجهز به تانک و سپر و اسلحه و دیگر سلاح پرتابه به معنای تحمیل خسارت حداکثر در مردم در حالی که حفاظت از خود را از خطر فیزیکی.

و ترس است که ایجاد این وضعیت شده است در معرض بارها و بارها در طول این اعتراضات. پلیس توجیه رها کردن گاز و گلوله های لاستیکی در تظاهرات به دلیل چند خالی بطری آب پرتاب کردند و آنها را به عنوان اگر بطری آب شد این سلاح خطرناک ترین شناخته شده برای انسان است. جناح راست اوباش شده اند رمنج از معترضان با خودروهای خود را با پنهان شدن پشت یک تن از فلز در حالی که شجاع تظاهرات ایستاده در خیابان بدون حفاظت در همه. و ترس و محافظه کاران ترکش در خانه, screeching درباره “غارت و شورش” در حالی که خود را مترقی دوستان و بستگان خود را به خیابان ها و خطر حمله توسط پلیس.

روز پنج شنبه یک 75 ساله به نام مارتین Gugino در بوفالو, نیویورک, نشان داد جهان چه شجاعت واقعا به نظر می رسد مانند وقتی که او بدون هیچ گونه حفاظت با نزدیک شدن یک تیم از باتون-دست و صورت-محافظ پلیس. یک افسر تحت فشار قرار دادند و او را بر روی زمین به عنوان یک استخر از خون تشکیل شده در زیر سر مرد, بزدلانه پلیس راه می رفت و با ترس به حتی اذعان آنچه اتفاق افتاده بود با ارائه کمک های اولیه. Gugino در بیمارستان بستری شد به عنوان یک نتیجه.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز bunkered تا پشت دیوار و امنیت در پاسخ شنبه در توییتر با اهانت Gugino, یک فعال صلح که همچنین داوطلبان به عنوان یک وکیل برای مسکن مقرون به صرفه:

اما البته تهمت و دروغ در مورد Gugino. تضاد بین دو مرد که نزدیک به همان سن و سال نمی تواند بیشتر stark: تهمت ترسو که مذاکرات یک بازی بزرگ در توییتر اما ترس از جهان خارج است که او تا به حال معترضان با گاز کشته به طوری که او نمی باید به آنها نگاه در چشم; Gugino با وجود سن و سال او نشان شجاعت واقعی در شرکت در یک تظاهرات علیه خشونت پلیس و پلیس گرفتار در دوربین نشان دادن چقدر خطرناک آن برای او وجود داشته باشد.

تبلیغات:

بدون شک Gugino واقعی شجاعت باعث ترسو مانند تهمت احساس و مثل همه بزدلانه قلدر همه جا مغلوب ساختن پیشی جستن است در واکنش با دروغ و سوء استفاده است.

که محافظه کاری نامردی پنهان شدن پشت یک رابطه جنسی خشن-مرد چهره درست بوده. نگاهی به NRA که همواره به بازار عرضه اسلحه با ترکیب بیش از حد مردانه پهلوانان papered بیش از یک دریای نژادپرستانه ترس. و تهمت و شعار که حق بال عشق “ساخت دیوار” و “امریکا بزرگ دوباره” همه چیز در مورد ترس خود را از تفاوت و تغییر دهید. اصلی ترین ویژگی تعریف از محافظه کاری شده است بزدلی و کمو و اسلحه فوتبال صرفا overcompensation برای آن است.

یکی از قدرتمند ترین معابر در “بازی تاج و تخت” توسط George R. R. Martin یک ارز بین ند استارک و پسر جوان خود را سبوس زمانی که سبوس می پرسد: “آیا هنوز هم شجاع بود اگر او ترس؟”

ند پاسخ “است که تنها زمان می تواند شجاع.”

تبلیغات:

نقطه ای از این بورس ساده است: شجاعت نیست در مورد آزاد بودن از ترس و اما در مورد مواجهه با ترس و انجام درست هر حال.

معترضان می ترسم. البته آنها هستند. مقدار زیادی از آنها حمله شده است. برخی از آنها شده است به طور دائم مجروح شدند. چند کشته در حوادث مربوط به یا مجاور به تظاهرات در شهرهای مختلف. اما بسیاری از مردم در تأمین انرژی از طریق ترس خود را و بیرون رفتن به هر حال.

چه تهمت و حامیان او هستند نیست و شجاع است. آنها قلدر. آنها خجالتی و دور از هر گونه مبارزه نیست که در مورد آنها مشت کردن. آنها نقطه اسلحه در مردم مسلح با بطری آب خالی و پنهان کردن اتومبیل های خود را در حالی که رمنج از جمعیت سرپا ایستادن پشت دیوار و سپر چهره در حالی که پرتاب گاز اشک آور.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز واقعا میدارد کسی خود را اندازه — درخواست ده ها تن از زنانی که او را متهم کرد از تجاوز جنسی — و او می فرستد و وکلای او برای مقابله با هزاران نفر از مردم او را پیچ بیش در زمان خود است. این مرد به احتمال زیاد تا به حال هرگز یک لحظه از شجاعت واقعی در زندگی خود. طرفداران هستند که هیجان زده با قلدری راه هایی هستند که فقط در معرض است که آنها به عنوان بزرگ بزدل ها به عنوان او است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>