مغلوب ساختن پیشی جستن unhinged باغ گل رز کمپین تجمع: خود استقلالی عمل گرفتن واقعا احساساتی

رئیس جمهور تهمت است که با داشتن یک رالی مشکل است. این آخر هفته گذشته او مجبور به انصراف از شدت تبلیغ تجمع در پورتسموث ظاهرا به دلیل “بد آب و هوا.” آنها به طور معمول نمی انصراف از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات حتی زمانی که افراد در خارج از انتظار را در زیر انجماد آب و پس از این بود تعجب آور است. در واقع آب و هوای گرم و آفتابی در انگلستان و سواحل آن روز, پس از آن بسیار واضح است که کمپین مقامات از ترس آنها می خواهم تکرار تولسا افتضاح.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی نمی تواند بسیار طولانی بدون جوید. آنها مانند مواد مخدر برای او. به یاد داشته باشید او برگزار شد “پیروزی تظاهرات” حتی در طول انتقال ریاست جمهوری و زمانی که دیگر رئیس جمهور منتخب بدون تجربه سیاسی ممکن است شده اند ماندم, به یادگیری چیزی کمی در مورد کار. این دوره طولانی از هیچ تظاهرات در اولین ماه از این بیماری همه گیر ساخته شده او را بی قرار و عصبی است که او در زمان بیش از نیروی کار جلسات و sparred با مطبوعات فقط به گرفتن برخی از اعتبار. او نیاز به تظاهرات مانند او نیاز به رژیم غذایی کک و L ‘ Oreal نور مایل به قرمز بور و رنگ مو.

تبلیغات:

من مطمئن هستم که او ناراحت بود که رسانه ها پخش جو بایدن در سخنرانی در آب و هوا و انرژی در روز سه شنبه صبح تا کاخ سفید برنامه ریزی یک باغ گل رز “کنفرانس مطبوعاتی” بود که در واقع بهانه ای برای او به ارائه یکی از کمپین گسترده سخنرانی. معلوم است که تا آنجا که تهمت ممکن است عشق از نگاه یک رالی محل پر از طرفداران جیغ آنچه که او واقعا دوست دارد که صدا را از صدای خود را.

او شروع به کمی انرژی پایین اما حتی بدون نشئه اعضای فرقه فریاد میکشند “قفل و او!” و “ساخت که دیوار!” او موفق به کار خود برای ارائه یکی از انحصاری نامنسجم رالی اجرای برنامه به عنوان اگر مخاطب در مقابل او نیست یک دسته از نقاب های اجتماعی فاصله خبرنگاران بودند که بدون شک اشتباه است به همین دلیل آنها احضار شده به باغ گل رز به عنوان غرفه برای مغلوب ساختن پیشی جستن از بیخ و گفتار.

این طبیعی نیست. حتی فاکس نیوز’ Bret Baier مجبور شد به نقطه پس از آن بود که “باید منصفانه اگر رئیس جمهور اوباما داده بود یک سخنرانی در کاخ سفید و جمهوریخواهان در کنگره شده اند تا در آغوش.” در واقع اگر اوباما تا به حال انجام هر چیزی می خواهم که سران جمهوری خواه را swiveled بر روی شانه های خود را و دهان خود را گرفت با سبز صفرا مانند لیندا بلر در “جن گیر.” پس از همه آنها تا به حال تمام عیار مناسب hissy زمانی که اوباما عینک کت و شلوار قهوهای مایل به زرد به اتاق جلسه کاخ سفید یک روز.

تبلیغات:

این “باغ گل رز استراتژی” آن را به عنوان نامیده می شود که رئیس جمهور انتخاب کردن نه به کمپین قرار است برای نشان دادن رئیس جمهور خیلی سخت در محل کار و انجام کسب و کار مردم که او نمی تواند زمان را به شرکت در احمقانه رویدادهای سیاسی. آن است که اغلب به کار هنگامی که یک رئیس جمهور در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در وسط یک بحران به دلایل آشکار است. آنها به طور کلی نمی خواهید رای دهندگان به فکر می کنم آنها در حال نادیده گرفتن وظایف خود را هنگامی که چیزی جدی است که اتفاق می افتد. (این مثال واضح بود که جیمی کارتر در مواجهه با ایران بحران گروگانگیری در طول the1980 مبارزه با رونالد ریگان. آن را نمی کند به او کمک کند.)

مطمئن باغ گل رز استراتژی نیز سیاسی و طراحی شده برای ایجاد و یا صیقل دادن یک تصویر بدون در نظر گرفتن آن را مدت طولانی است که مرسوم رییس جمهور برای صرفه جویی آتشین کمپین سخنرانی برای جاده ها است. آنها قرار است به ارائه برخی از کرامت و ادب در باغ گل رز. تهمت نمی دانم معنای این کلمات و او در حال تلاش برای متقاعد کردن هر کسی که او را سخت در کار بر روی چیزی جز تماشای تلویزیون به tweeting و بیتوجه.

این اولین بار نیست باغ گل رز در ظاهر که او را تبدیل به یک سیاسی استقلالی. زمانی که کاخ سفید برای اولین بار شروع به میزبانی روزانه coronavirus نیروی کار جلسات با رییس و در غیاب آنها اغلب سرکش و کاملا سیاسی است. اما آنها حداقل املاک جلسات مطبوعاتی با سوالات جدی از رسانه ها. روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی بود طعمه و سوئیچ. پس از درهم و برهم برای نزدیک به یک ساعت رئیس جمهور در زمان فقط سه سوال که یکی از آنها تا به حال بدیهی است که کاشته شده است با OAN مورد علاقه خود را تبلیغ لباس.

تبلیغات:

چه او در واقع می گویند ؟ که می تواند خلاصه در چند جمله. او پاره پاره در چین برای یک بیت فقط برای توجیه داشتن “کنفرانس مطبوعاتی” در وهله اول. سپس او را صرف بیشتر وقت خود را به خواندن woodenly از یک لیست آماده حمله به خطوط علیه جو بایدن که شامل نظر پوچ مانند “جو بایدن حرفه ای تمام شده است یک هدیه به حزب کمونیست چین” و متهم بایدن گفت که “این ایده که چین در حال رقابت ما است واقعا عجیب و غریب” که تهمت آگهی libbed, “او واقعا عجیب و غریب است.” بود که قبل از او ادعا کرد که بایدن طرح انرژی را در ویندوز بودن ممنوع است. هیچ کس می توانید می گویند آنچه که در مورد.

و بله تهمت صرف چه احساس مانند ساعت قرائت معمول مناجات او ظاهرا بی سابقه دستاوردها که شامل این فرد نظر:

تبلیغات:

ما باید توافق نامه که در آن زمانی که بایدن و اوباما در مورد استفاده را به قاتلان آنها می گویند “نمی آنها را به بازگشت به کشور ما نمی خواهیم آنها را.” ما باید به ما نمی خواهیم آنها را. آنها نمی آنها را. در حال حاضر ما آنها را. روزی من به شما بگویم چرا. روزی من به شما بگویم چرا.

من فکر نمی کنم من می خواهم به دانستن است.

به عنوان برای این موضوع که در خط مقدم هر آمریکایی ذهن در حال حاضر تهمت تنها ارائه معمول innumeracy جهل و دروغ:

اگر ما نمی توانیم به انجام تست — به جای تست بیش از 40 میلیون نفر اگر ما نیمی از تست ما که نیمی از این موارد است. اگر ما دیگر — شما قطع است که در نیمی از ما را دوباره نیمی از آن است.

بدیهی است هیچ کس نمی تواند او یاد می دهد به همین دلیل است که ذهن bogglingly مسخره و اشتباه بنابراین او فقط نگه می دارد گفتن آن است.

تبلیغات:

اکثر سوزان از همه او در زمان اعتبار برای صرفه جویی میلیون ها نفر از زندگی صداقت تاکید دوباره است که ایالات متحده دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان است. (آن را نمی کند.) به او از دست دادن بیش از 136,000 آمریکایی با بیش از هزاران به طور جدی بیمار و خانواده در همه جا عزادار است و هیچ چیز در مقایسه با غرور و افتخار بزرگ ما باید در رئیس جمهور ما به اتهام صرفه جویی در مصرف ما از چیزی بدتر است.

به یاد داشته باشید زمانی که برگ برنده استفاده می شود می گویند ما می خواهم خسته ام از همه برد و ما می خواهم التماس او برای جلوگیری از آنجا که ما نمی تواند آن را و او می خواهم اصرار دارند که ما تا به حال به نگه داشتن برنده این که آیا ما آن را دوست داشت یا نه ؟ این ظاهرا همان چیزی است که او در مورد صحبت شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>