مغلوب ساختن پیشی جستن “زمان جنگ رئیس جمهور” بحث این است که رنگ پریده — و آن را کاملا می تواند کار

مانند هر دیگر خرده باهم مرد از پشت-کوچه زرنگ به وال استریت کلاهبرداران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک دزد است و او همیشه می خواهید یک دزد. در حال حاضر رئیس جمهور است که به وضوح سرقت از جورج دبلیو بوش راهکار در خصوص افتضاح راه است. به طور خاص مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به شدت حسود از بوش را تایید نظر سنجی پس از حملات تروریستی سپتامبر. 11 سال 2001 به نقطه به تازگی اعلام خود را به یک جنگ رئیس جمهور در مواجهه با جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. و آن را کاملا می تواند او را دوباره انتخاب شود.

همانطور که از گذشته چند روز تهمت است بازاریابی COVID-19 به عنوان یک “نامرئی دشمن.” او نمی تواند جلوگیری از تکرار bellicose پیش پا افتادگی که امریکا در جنگ علیه این ویروس حتی اگر او صرف دو ماه از این فاجعه به ما گفتن این بود که هیچ معامله بزرگ است.

تبلیغات:

در عین حال در طول پنج شنبه نسخه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد رئیس جمهور گفت: “در یک معنای واقعی ما در جنگ است.” در بالا از درک این تعریف از “جنگ” یا “درست” مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین تلاش برای در حال حاضر خود را با زنگار از وحدت و همکاری (که او و مردم خود را به طور معمول در تضاد با نفرت انگیز ترک و توییتهایی دربارهی مخالفان سیاسی خود را) در حالی که آشکارا تشکر “اولین پاسخ” به عنوان در روزها و هفته های پس از 9/11.

که منجر به جنگ عراق در سال 2002 و اوایل 2003 دیدم جمهوری خواهان انتخاب کنید تا کرسی در کنگره در حالی که بوش به آسانی انتخاب مجدد در سال 2004 به علت در درجه اول به عنوان یک جنگ رئیس جمهور — که کل “تغییر ندهید اسب midstream” نخ. مغلوب ساختن پیشی جستن است گرسنه برای برخی از این ستایش در حال حاضر و او را سرقت هر چه او نیاز به سرقت به منظور آن را دریافت کند. چرا ؟ آن چه او می کند و آن را چون او می داند که اگر او از دست می دهد در ماه نوامبر وجود دارد یک فرصت مناسب او را تحت تعقیب برای یک یا چند جنایت. این شرط برای رئیس جمهور و همچنین دونالد جونیور, اریک, Ivanka و جارد کوشنر, نمی تواند بیشتر. اگر برنده شدن به معنی بازیافت بوش-چنی رویکرد از جنگ با تروریسم او آن را انجام دهد. او هر چیزی را.

فقط در مورد رای دهندگان آمریکایی به خصوص نمی خرید به مفهوم بیچهره میکروارگانیسم به عنوان یک تروریست مانند تبه کار دولت است ارسال کلمه است که انسان دشمن در این ادعا جنگ چین است. Breitbart اخبار و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور در حال متهم چین از گسترش دروغ در مورد ویروس — و حتی متهم به سازمان بهداشت جهانی که در چین حقوق و دستمزد.

تبلیغات:

بنابراین اگر شما در حال نگه داشتن نمره COVID-19 ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن القاعده در حالی که چین مغلوب ساختن پیشی جستن طالبان و/یا عراق. در واقع من در حفظ و انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن در یکی از روزانه خود را مغلوب ساختن پیشی جستن قسمت نمایش به ضربه گیر کردن یک عکس از COVID-19 پرتاب آن بر روی زمین با شتاب نزدیکترین تصادف تعقیب درهم bullhorn و اعلام “من می تواند شما را بشنود و coronavirus را از شنیدن همه ما به زودی!” نشانه لی گرین سرود.

در حقیقت این یک “جنگ” در راه همان تهمت دانشگاه بود”،”

بر اساس تاریخ اخیر به تنهایی تهمت می داند که بیش از حد بسیاری از ما پمپاژ جمعیتی را بخورید تا شکلات-چشمه مزخرف با مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک ملاقه. این مهم نیست که آیا این یک جنگ واقعی. مغلوب ساختن پیشی جستن به بسته بندی خود را به عنوان استخوان موجب generalissimo بسته بندی خود را در commander-in-chief قدرت چرا که در حالی که او درک بسیار کمی در مورد به اصطلاح دشمن او حداقل می داند که آمریکایی ها تمایل به انتخاب مجدد رئیس جمهور که مبارزه و پیروزی در جنگ.

تبلیغات:

ما لازم نیست به نگرانی که تهمت واقع خواهد شد راه اندازی یک مبارزه با جنگ علیه چین است. او را بیش از حد ترسو است. در این حالت اگر چه او را ندارد. این چیزی بیش از یک روابط عمومی جنگ. همه او نیاز به انجام است را اعلام کرد چین به دشمن تکرار و تکرار و سپس اعلام پیروزی و مرحله پیروزی. حداقل 40 درصد از ما خواهد خورد و آن را مانند تهمت ودکا. آن همه اتفاق می افتد صرف نظر از اینکه COVID-19 مورد در حال کاهش است. در واقع رئیس جمهور است که در حال حاضر صحبت کردن در مورد لغو برخی از انزوا سفارشات زمانی که او به طور تصادفی تعیین شده 15 روز دوره است به طور بالقوه بدتر از گسترش ویروس. واقعیت در این غیر از جنگ, جنگ, کاملا بی ربط, فقط به عنوان آن شده است کاملا بی ربط پس از مراسم تحلیف روز.

در معرض خطر از دفن لود X-factor در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح جنگ به عنوان آن را در طول منجر به تهاجم و اشغال عراق, یک بار دیگر, شامل, کابل, شبکه های خبری — بله همه آنها — و همچنین به عنوان اخبار بخش عمده چهار پخش شبکه های. اخبار مدیران در سراسر تلویزیون شماره گیری هستند به دلایلی که رسوا منطق هدیه رئیس جمهور با اعتبار رایگان زندگی می کنند هر روز به گسترش دروغ و لاف زدن در مورد خود اعلام کرد قهرمانی و مبارزه با جنگ او را رد کرده و حتی وجود چند هفته پیش.

تبلیغات:

روشن, چهار بزرگ شبکه های پخش از جمله ABC, CBS, NBC و Fox (مناسب) و وقفه های منظم و برنامه نویسی برای انجام این کار. آن را فقط به شبکه های کابلی.

این امر می تواند یک چیز اگر این اخبار همایش ارائه شد اخبار واقعی اما خوب 90 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد چیزی جز بلاعوض fluffing از رئیس جمهور شکننده نفس; تهمت اختراع non-حقایق در مورد پزشکی و ویروس مانند ترغیب مردم به استفاده از تست نشده meds; و البته چند دقیقه که در آن قبل از همه گیر رالی مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد کامل با “چینی ویروس” سگ سوت و مانند اطمینان خود را متعصب malaysia که خود تلویزیون-له است که هنوز هم برای آنها وجود دارد.

البته اخبار تلویزیون مردم این را می دانند و آنها اجازه دادن به او را دور با آن در ادامه به هوا این کون, بوسیدن جلسات مانند واقعی ، این خبر و پخش زنده آن نیاز به توقف در حال حاضر. به یاد داشته باشید کسانی که خالی-جایگاه عکس در طول سال 2016 انتخابات آنهایی که قبل از زنده پخش مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات تقریبا هر روز ؟ این اتفاق می افتد همه را دوباره و دوباره در حال حاضر در طول این چرخه انتخابات. این است چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن برنده خواهد شد دوباره.

تبلیغات:

چند هفته پیش اشاره کردم انتخاباتی مدل فرموله شده توسط دانشمند علوم سیاسی راشل Bitecofer که پیش بینی شده است که در سال 2020 خواهد بود یکی دیگر از موج انتخابات برای دموکرات جلوگیری از هر گونه “شوک به سیستم است.” خوب سیستم ؟ دیدار با شوک — هر روز حداقل یک ساعت در حالی که آمریکا بینندگان تلویزیون, قفل در خانه های خود به عنوان اسیر مخاطبان تغذیه bucketloads از مغلوب ساختن پیشی جستن agitprop و rah-rah میهنی طلبی کارگردانی در برابر ویروس, زنده تلویزیونی از کاخ سفید است. تقریبا به همان اندازه به عنوان ویروس و اقتصادی فاجعه آن تجلی ما باید عمیقا نگران این مورد خاص “شوک به سیستم” و راه آن را دامن زدن تهمت مجدد انتخابات.

این تلویزیونی کنفرانس مطبوعاتی هستند تمدید رایگان کمپین تبلیغات. هیچ چیز بیشتر.

بی رحمانه و آشکار طنز در اینجا این است که اتهام “دشمن مردم” می تواند کمک به انتخاب مجدد مردی که مسئول تماس با آنها است.

تبلیغات:

من استفاده می شود به این باور آن را ارزشمند برای نشان دادن نسبت ناروا به او چه کسی است: مصر یک سادیست که در طول این آخر هفته گذشته gleefully مسخره میت رامنی برای بودن در قرنطینه (بسیار برای وحدت و همکاری). متاسفانه من اشتباه است که فرض کنیم که آمریکا بینندگان تلویزیون — که برخی از آنها در حال کشتی غریبه برای کاغذ توالت — بودند به اندازه کافی پیچیده به بوی یک دلقک رو موش. من هم اشتباه است که فرض کنیم که کابل, اخبار مردم نمی خواهد تکرار مشارکت خود را در اجرا به عراق و یا خود را خالی-تریبون اشتباهات از سال 2016 و در عین حال در اینجا ما دوباره. همانطور که من نوشت: هفته گذشته آن را مانند موش خرمای کوهی امریکا روز بارها و بارها و بارها.

غیر جنگ جنگ به تجمع در اطراف و یک تعداد انگشت شماری از شبکه های تلویزیونی به پخش آن می تواند بیش از اندازه کافی برای غلبه بر مغلوب ساختن پیشی جستن خستگی و می تواند به راحتی پایمال کردن این جشنواره از یک انتخابات “موج آبی.” نیمه امیدوار خبر این است که تهمت را صرف پنج سال گذشته بی وقفه در چرخش و اهریمنی هر کسی که نیست قسم خورده شاگرد او در ناله و خشم فرقه پس از آن بعید است که او همیشه در جمع آوری این نوع از حمایت مردمی جورج دبلیو بوش دریافت کرد و پس از 9/11. اما او نیاز ندارد. همه او نیاز به چند هزار رای اضافی در چندین نوسان متحده — به اندازه کافی به بازی کالج انتخاباتی دوباره — و ما نزول به فاشیست idiocracy خواهد بود به طور چشمگیری شتاب تشکر در بخشی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بی خبر همدستان در اخبار تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>