مغلوب ساختن پیشی جستن “قدرت سفید” tweet: رئیس جمهور ما در حال حاضر یک سفید-supremacist فلاشر

به این نکته در انتخابات ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: بیش از 19,000 عمومی نهفته است.

او به تازگی چیزی است که خیلی از شخصیت: او صادقانه در مورد خود درونی افکار و عقاید واقعی.

روز یکشنبه رئیس جمهور را بازتوییت کرد یک ویدیو از یکی از هواداران خود در فلوریدا نمایش “مغلوب ساختن پیشی جستن 2020” و “امریکا” اولین نشانه در حالی که بارها و بارها فریاد “قدرت سفید!”

تبلیغات:

در اینجا خلاصه ای از ان بی سی نیوز از آنچه اتفاق افتاده است:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج یک ویدیو در توییتر صبح روز یکشنبه یک مرد در یک سبد خرید گلف با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دنده فریاد “سفید قدرت است.”

این ویدئو که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از فلوریدا بازنشستگی جامعه شناخته شده به عنوان روستاهای برجسته رژه از چرخ دستی گلف با نرم افزار pro-مغلوب ساختن پیشی جستن علائم رانندگی گذشته anti-مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان بودند که فریاد نفرین در آنها. مردی که فریاد “سفید قدرت” بود در پاسخ به معترضان فریاد “نژادپرست است.”

توییت حذف شد از خوراک ساعت بعد.

“با تشکر از شما به افراد زیادی از روستاهای” مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نوشته شده است. “چپ رادیکال هیچ چیز دموکرات ها سقوط خواهد کرد در پاییز. فاسد جو است. شما به زودی ببینید!!!”

مغلوب ساختن پیشی جستن گرداننده نمی تواند اجازه دهد چنین لحظه ای از صداقت به روی پای خود بایستد. آنها سعی کرده اند به پاک کردن آن است. (همانطور که اشاره شد این توییت حذف شد بعد از آن در روز.)

معاون مطبوعاتی کاخ سفید وزیر جاد دیر اقدام به تمیز کردن رئیس جمهور ظروف سرباز یا مسافر کرد و گفت: “رئیس جمهور تهمت یکی از طرفداران بزرگ از روستاها. او نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو. آنچه او مشاهده شد و شور و شوق فوق العاده ای از خود بسیاری از هواداران است.”

تبلیغات:

در سی ان ان روز شنبه نشان می دهد بحث “وضعیت اتحادیه” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر تلاش کردند تا بهانه ای برای تهمت را توییت کرد و گفت که “بدیهی است که نه رییس جمهور و دولت او و نه من می خواهم هر چیزی را به حمایت از سفید برتری یا هر چیزی.”

حقایق: یکشنبه بود و به سختی اولین بار است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده سفید supremacist ضد سامی یا انواع دیگر نفرت پیام در توییتر.

از طریق رفتار و حرف و سیاست های او پیشرفت مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها خود را نشان داده به سفید supremacist.

تبلیغات:

عبارت “قدرت سفید” یک نژادپرست لکه دار کردن و تهدید خشونت علیه nonwhite مردم است. بی حد و حصر سیاه و قهوه ای مردم و بسیاری دیگر نیز کشته شده اند به زیر پرچم خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی بازدید Tulsa, اوکلاهما, این سایت یکی از ایالات متحده بدترین نمونه از سفید روی سیاه تروریسم برای اولین بار خود را “باز گشت تجمع” که در اصل برنامه ریزی شده برای “Juneteenth.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلاش برای خفه کردن امریکا چند نژادی دموکراسی است. او رفت و به تولسا به رقص در قبر آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها متعهد وفاداری خود را به treasonous Confederate States of America, تعهد به دفاع از بناهای عمومی به آن بد شود.

تهمت و تهدید کرده است که آن دسته از آمریکایی ها که در حال اعتراض به پلیس thuggery و قتل پس از جورج فلوید قتل با امکان نظامی کشته و زخمی شدند. او توصیف کرده است و سیاه و قهوه ای و سفید معترضان به عنوان “اراذل و اوباش است.”

تبلیغات:

کاخ سفید مشاور استفان میلر شاید مغلوب ساختن پیشی جستن مورد اعتماد ترین و با ارزش aide است آشکار و unapologetic سفید supremacist.

مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که اسپانیایی و لاتین در حال متولد نژاد از متجاوزان و قاتلان که فقط می خواهید برای آمدن به آمریکا ، سفید مردم است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها به دنبال تصویب سیاست هایی که نوار مسلمانان از ورود به ایالات متحده است. او سعی کرده است یک سری از مانورهای برای به حداقل رساندن و یا از بین بردن مهاجرت به آمریکا از nonwhite کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم او را زندانی دهها هزار نفر از nonwhite مهاجران و پناهندگان است. ظلم و ستم در برابر nonwhite مردم همچنان به تهمت رژیم وحدت استراتژی سیاسی.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وسواس را تهدید می کند, باراک اوباما, این کشور اولین رئیس جمهور سیاه پوست با اتهام خیانت و سپس به زندان یا بدتر. (به طور سنتی, خیانت شد و مجازاتش مرگ است.) تهمت بود همچنین یک کلید صدا در نژادپرست “birther” توطئه که ادعا می کند که اوباما بود که “بومی” شهروند ایالات متحده و در نتیجه فاقد شرایط لازم برای رئیس جمهور شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید شده و در آغوش توسط Ku Klux Klan و دیگر سفید supremacist گروه.

به عنوان نشان داد یک سری از پرونده های حقوقی در سال 1970 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پدر خود را نمی خواهد به اجاره آپارتمان به سیاه پوستان و لاتین.

مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه را تصویب سیاست های عمومی با هدف محدود کردن حقوق مدنی و حقوق بشر از سیاه و قهوه ای مردم است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن infamously توصیف سفید supremacists و نژادپرستانه اوباش که rampaged از طریق Charlottesville, Virginia در ماه اوت سال 2017, قتل هدر Heyer و مجروح شدن بسیاری دیگر به عنوان “بسیار خوب مردم است.” جای تعجب نیست که رئیس جمهور تهمت سفید “قدرت” تصویری در توییتر او همچنین توضیح حامیان او دیده می شود در این کلیپ به عنوان “بزرگ مردم است.”

در یک تلاش آشکار برای سوخت نژادپرستی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی به اشتراک گذاشته و یا تایید شده فیلم های تصادفی در توییتر نشان می دهد که مردم سیاه و سفید حمله به مردم سفید.

در نهایت “قدرت سفید!” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ارزش سیستم و نام تجاری است. همان درست است از امروز حزب جمهوری خواه. اما حتی در لحظه ای خود را از “قدرت سفید” صداقت تهمت نمی تواند فرار نهفته است.

سفیدی خود یک دروغ است. وجود دارد هیچ “سفید” به مردم است. مورخان اجتماعی دانشمندان و دیگران exhaustively مستند سفیدی است که به لحاظ اجتماعی ساخته شده هویت که برای اولین بار به وجود آمد و در 15 و 16 قرن ها بود اما نه به طور کامل منجمد تا قرن 18 و 19. و در طول تاریخ تعاریف و مرزهای که شمارش به عنوان “سیاه و سفید” را به طور مداوم منتقل شده است. مورخ Nell Irvin نقاش و نویسنده کتاب “تاریخ مردم سفید” به بررسی این در یک مقاله جدید برای ان بی سی نیوز:

تبلیغات:

سفید هویت نه تنها به زندگی بهار تمام عیار و تغییر ناپذیر است که اکثر مردم فرض است. سفیدی است که به شدت تحت استدلال ترک میلیون ها نفر بی اطلاع از تاریخ که مشخصه ثابت تغییر است. سفیدی طول زمان تغییر کرده است بیش از جای خود و در موقعیت های بی شمار انسان ها رتبه بندی.

اجازه دهید من دوباره آن را می گویند: سفیدی سابقه دارد که معانی را تغییر دهید. نه محققان و نه مردم عادی شده اند قادر به توافق بر تعریف از مردم سفید — که سفید است و چه کسی نیست — و نه در تعدادی از مسابقات که تعداد به عنوان سفید. اختلاف نظر حاکم است و حاکم پس از مدرن و علمی مفهوم انسان نژادها اختراع شد و در قرن 18 روشنگری. Nota bene: اختراع در قرن 18.

قبل از روشنگری مردم طبقه بندی شده خود و دیگران با توجه به قبیله, قبیله, پادشاهی, locale, دین و بی نهایت از هویت وابسته به آنچه که مردم فکر می کردند مهم بود در مورد خود و دیگران است. قبل از روشنگری اروپایی ها می تواند انسان را ببینید تفاوت آنها می توانید ببینید که قد بلند که کوتاه که نور پوست که تاریک تفاوت آنها توضیح داد که با توجه به دین و مذهب, فرهنگی, عادات, جغرافیا, ثروت و آب و هوا, در میان اکثر ویژگی های معمول اما نه نژاد.

در اساسی ترین راه های سفید روی سیاه chattel برده داری, اروپایی استعمار و امپریالیسم کمک به ایجاد سفیدی به عنوان معنی دار اجتماعی هویت در غرب و دیگر نقاط جهان است.

سفید مردم هستند نه قربانی و یا در غیر این صورت تبعیض در امریکا به عنوان یک گروه به دلیل هویت نژادی. در واقعیت, سفید نفر به عنوان گروه کنترل در هر عمده اجتماعی, سیاسی, اقتصادی و فرهنگی موسسه در این کشور است.

تهمت های اخیر حمایت از سفید برتری خود را از طریق به اشتراک گذاری یک “قدرت سفید” پیام در توییتر است, بر خلاف آنچه برخی پیشنهاد کرده اند که یک پیش نمایش از سال 2020 انتخاب مجدد استراتژی است. او فعالیت در نژادپرستی و سفید برتری در سال 2016 است که او را برداشته به ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن است که به سادگی در ادامه با تنها استراتژی او می داند و او می داند که درخواست تجدید نظر را به هواداران خود. در تمام سفید برتری است که در بافت همبند از سن مغلوب ساختن پیشی جستن.

این commentariat اغلب توصیف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستی و سفید برتری به عنوان مثال از “سگ سوت سیاست” و یا “حمله هوایی آژیر” و “foghorns” کارگردانی در پایگاه خود را. که درست است به اندازه کافی. اما نیز وجود دارد که بهتر است توضیحات.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بهترین درک به عنوان یک سفید supremacist فلاشر که جهش از بوته و باز خود را در سنگر, کت, افشای زشتی خود را به رهگذران بیچاره. سپس او فرار و آن را انکار می کند تا به حال اتفاق افتاده relishing هیجان از آنچه که او فقط وارد بر مردم است.

اما در یک بدبخت ترین وضعیت برای امریکا و جهان انحرافی است نه پنهان شدن پشت یک زباله دانی در fetid کوچه. به جای او در دفتر بیضی و مخاطب از دهها میلیون نفر که در حال titillated خود را ننگین اجرای برنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>