“Trumpville” بحران بی خانمانی انتظار می رود به افزایش به عنوان coronavirus اخراج moratoriums منقضی

در اوایل دهه 1930 اصطلاح “Hoovervilles” (به عنوان در پرزیدنت هربرت هوور) بود که با استفاده از توصیف چادر شهرهای اشغال شده توسط تعداد بی شماری از آمریکایی ها که تا به حال ارائه شده است بی خانمان با رکود و فروپاشی مالی سال 1929 و در سال 2020 آمریکا ممکن است به دنبال در یک بحران “Trumpvilles” (به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن) در ماه های آینده. Axios خبرنگار Courtenay قهوه ای هشدار می دهد که در ماه های آینده یکی از نتایج مخرب این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند به اخراج های بی شماری از مستاجران که دیگر قادر به پرداخت اجاره خود را.

“اکثر متحده متوقف اخراج زمانی که coronavirus آمار,” قهوه ای یادداشت ها. “اما کسانی که نگه می دارد در حال انقضای در حدود همان زمان که بیشتر سخاوتمندانه مزایای بیکاری را به خشک…. یک پنجم بزرگسالان نظرسنجی در ماه مه گفت که آنها به حال کمی و یا بدون اعتماد به نفس آنها خواهد بود قادر به پرداخت اجاره و یا وام مسکن با توجه در ماه ژوئن است.”

تبلیغات:

قهوه ای در می رود و به استناد برخی از اطلاعات در توضیح دلیل می تواند وجود داشته باشد بسیاری از اخراج در ماه های آینده.

“یک پنجم بزرگسالان نظرسنجی در ماه مه گفت که آنها به حال کمی و یا بدون اعتماد به نفس آنها خواهد بود قادر به پرداخت اجاره و یا وام مسکن با توجه در ماه ژوئن با توجه به هفتگی سرشماری بررسی اندازه گیری COVID-19 و تاثیر آن بر آمریکایی” قهوه ای مشاهده. “شهری موسسه تجزیه و تحلیل داده های سرشماری در بر داشت تقریبا 25% از مستاجرها معوق و یا عدم پرداخت اجاره بها را در ماه گذشته در مقایسه با 14 درصد از سفید مستاجرها.”

براون همچنین اشاره می کند که در میشیگان دادگاه در حال انتظار “را به عنوان بسیاری به عنوان 75,000 مالک/مستاجر براده” چرا که “دولت قانونی” اخراج “تمام شده این هفته است.”

تبلیغات:

اجاره شده است تبدیل شدن به طور فزاینده غیرقابل تحمل در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و با توجه به پائولا Cino ملی مسکن چند, شورای coronavirus همه گیر است و همه چیز حتی سخت تر است برای آمریکایی ها که در حال حاضر در حال مبارزه با هزینه های مسکن.

Cino گفت Axios, “وجود دارد عرضه و قیمت مشکل و فرصت آن را به یک مقدار زیادی بدتر خود را ارائه مگر اینکه واقعا وجود دارد خوب در حمایت از دولت های فدرال و ایالتی و محلی ،

در اینجا که در آن “Trumpvilles” بخشی می آید اگر چه قهوه ای نمی کند در واقع استفاده از آن مدت است. افزایش اخراج قهوه ای گزارش می تواند به معنای “حتی بالاتر از نرخ بی خانمانی — ترک بیشتر مردم در خیابان در میان جهانی از همه گیر.”

تبلیغات:

Alieza Durana, یک تحلیلگر سیاست در دانشگاه پرینستون را اخراج آزمایشگاه گفت Axios, “قبل از همه گیر ما پناهگاه بی خانمان سیستم در آمریکا کشیده شد و نازک و همچنین راه اندازی اجتماعی فاصله.”

یکی از مهم ترین نقاط قهوه ای باعث می شود در مقاله این است که “اخراج توقف است نه اجاره یخ” به این معنی که “عقب افتاده اجاره است که هنوز هم جمع شدن برای مستاجران شده اند که قادر به پرداخت آن است.”

تبلیغات:

قهوه ای اشاره می کند که برخی از “ملک مدیران و یا مادر و پاپ صاحبخانه” احتمالا “مذاکره با مستاجر قبل از اخراج آنها است.” اما قهوه ای اضافه می کند که “صاحبخانه خود را به احتمال زیاد احساس خرج کردن. برخی از ایالت ها نیز قرار داده و توقف سلب حق مالکیت بر اموال و کسانی که مکث در مورد به پایان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی