Truthdig کارکنان گذاشته در میان کار توقف

خوانندگان مترقی سایت خبری Truthdig ممکن است دیده غمگین پیام ارسال شده به صفحه اصلی این هفته است. “Truthdig در حال رفتن به یک وقفه” وب سایت متحده است. “آرشیو ما از 15 سال از برنده جایزه روزنامه نگاری مستقل در دسترس هستند به صورت رایگان. به خوبی ایمن ماندن و نگاه کردن به هر یک از دیگر.”

آنچه یک “وقفه” به این معنی است که معلوم نیست حتی به اخبار سایت کارمندان سابق. روز چهارشنبه نامه فسخ وارد صندوق های ورودی از سایت های کوچک در میان کارکنان یک کار توقف جهانی و همه گیر. [یادداشت سردبیر: سالن گهگاه چاپ مقالات از Truthdig از طریق رسمی انتشار قرارداد.]

تبلیغات:

سالن صحبت کرده است به سابق کارکنان که در حال مختل چگونه جناح چپ نشریه که گزارش کار و عدالت اجتماعی مسائل خود به خود گذاشته کارکنان در میان اعتصاب که کارکنان گفت: آنها امیدوار شده اند که در کوتاه مدت یک بار متوسط خود را خواستار شدند. در میان خواسته بودند سالانه بررسی عملکرد برنامه ریزی شده پرداخت افزایش چهار ماه پرداخت می شود والدین ترک و جبران خسارت برای شرکت در طرح بیمه بهداشت و درمان. ملی روابط کار هیئت مدیره محافظت از حق کارگران به اعتصاب; کارفرمایان ممنوع از شلیک کارکنان برای اعمال این حق است. کارکنان نیست ارائه شده قطع بسته است.

“من حدس می زنم خواهد بود که از آن چیزی بود که برنامه ریزی شده بود به هر حال فقط شاید قرار داده در حالی که کمی پیش” Kasia اندرسون که اخیرا خدمت خود را به عنوان سردبیر اجرایی گفت: سالن. “من احساس می کنم که هر چند شاید این به نظر می رسد به [ناشر] Zuade [کافمن] که او را نمی خواهید ما را به راه خود را از دیدن چیزهایی که [سردبیر] رابرت [شیر] نیاز به رفتن. . . و این نبود که فقط اما باب به نظر ما تنها چیزی که ایستاده بین ما و ناعادلانه درمان است.”

“از آنجا که از چیزهایی که اتفاق می افتد بسیاری از ما احساس کردند که Zuade شد به وضوح در تلاش برای گرفتن بیش از سرمقاله که ما می دانیم از هر دو آنها گفتن ما آشکارا بود و نه در همراهی با توافق خود را بنابراین ما قرار داده در وسط اختلاف خود را” اندرسون ادامه داد.

تبلیغات:

قطعا اختلاف بین Truthdig ناشر Zuade کافمن و سردبیر رابرت Scheer نقطه اوج رسیده در اوایل این ماه هنگامی که اخبار سایت را کارکنان و همکاران با انتشار نامه ای در وب سایت که به سرعت گرفته شده پایین اعلام توقف کار در اعتراض به ناعادلانه شرایط کار. این مسائل بودند اوج اختلاف بین کافمن و Scheer.

کارکنان در آن زمان گفت: توافق رسیده بود تا جایی که کافمن در تلاش بود به زور Scheer که صاحب شرکت انتشار و نظارت سرمقاله. شیر را با وضعیت انتشار در حال حاضر ناشناخته است. سالن رسیده است به هر دو کافمن و شیر برای نظرات.

“که اختلاف نزدیک است آن نادر که ما نگران خانم کافمن است که در تلاش برای تحت کنترل گرفتن از Truthdig, در نتیجه به طور موثر از بین بردن آقای Scheer از وب سایت شرکت او-صاحب و co-تاسیس” کارکنان نوشت: در این نامه در مورد توقف کار شد که در بخشی از بیانیه ای جداگانه ارسال شده در کانتر. “این غیر قابل قبول است به ما.”

تبلیغات:

اما اندرسون وجود دارد گفت: تا به حال مدت طولانی است که مسائل در این نشریه که از سال 2005 آغاز شده. اندرسون شروع به کار در Truthdig در سال 2007 با دو معافیت بیش از دهه گذشته است.

“از همان آغاز وجود داشته است یک سری از کارکنان که سمت چپ Truthdig به دلیل درگیری با Kaufman” اندرسون گفت: سالن. “من فکر می کنم حداقل نه از سر راست به عنوان من اینجا نشسته.”

تبلیغات:

اندرسون گفت که برای سال کارکنان که به مسائل با انتشار یافت آن را سخت به آنها را حل و فصل به دلایل مختلف از جمله این که بسیاری از کارمندان مجبور به نشانه عدم افشای توافق نامه.

“مردم نبودند apt به صحبت می کنند اما ما صحبت در میان هر یک از دیگر” اندرسون گفت.

کافمن منتشر شده یک داستان در Truthdig با عنوان “نامه سرگشاده از Truthdig ناشر و مدیر عامل شرکت: Breaking My سکوت” در 17 مارس ادعا که Scheer “برپا مبارزات انتخاباتی از اطلاعات غلط.” کارکنان اعتصاب خطاب بسیاری از ادعا می کند در بیانیه دیگری در کانتر.

تبلیغات:

در یک بیانیه سوم گذراند توسط Truthdig کارکنان که فسخ کارکنان تصریح کرد: حقیقت تاسف در رسانه ها — یعنی که صاحبان و مدیران نشریات نیست همیشه تراز وسط قرار دارد با انتشار ارزش ها است.

“Truthdig مرگ در نهایت نشان دهنده یک بحران لیبرالیسم وب سایت شده است مستند برای سال — که در آن عدالت اجتماعی است که تنها ارزش پیگیری تا زمانی که آن را نمی تهدیدی برای منافع مادی از جامعه قدرت واقعی کارگزاران” در این بیانیه تأکید کرد.

در مصاحبه با سالن یعقوب Sugarman که قبلا مشغول به کار در سالن و اخیرا به عنوان سردبیر Truthdig گفت: آنچه اتفاق افتاده این است که نماینده یک سیستمیک موضوع در روزنامه نگاری.

تبلیغات:

“چه اتفاقی افتاد به Truthdig است هولناک,” Sugarman گفت: سالن. “اما من نمی دانم که در آن نمایی بدتر از ترکان جوان را نه به رسمیت شناختن اتحادیه کارگری? آن را قطعا مورد جدا شده است.”

در واقع, Truthdig “وقفه” می رسد در یک لحظه زمانی که ad-پشتیبانی رسانه ای است که به احتمال زیاد در صورت تشدید مشکلات اقتصادی با توجه به همه گیر مربوط به رکود است. این هفته اخبار ظاهر است که BuzzFeed است اجرای کاهش حقوق و دستمزد با توجه به تاثیر اقتصادی coronavirus. Nieman Labs به تازگی این باورند که coronavirus می تواند پیش بینی عذاب محلی alt-هفته نامه در سراسر کشور است. انداختن paywalls به ارائه رایگان اطلاعات به مردم در مورد این بیماری همه گیر است که بر بسیاری از نشریات. The New York Times Co. گفت: آن است که شاهد یک رکود در تبلیغات رزرو با توجه, با توجه به نظارتی تشکیل پرونده.

“اگر وجود دارد هیچ روزنامه یا رسانه های آنلاین در سمت چپ که وجود دارد خواهد بود به گزارش یک بحران مثل این یکی و چگونگی تاثیر آن بر جوامع محلی?” نیک چارلز یک خبرنگار آزاد و سردبیر و سخنگوی صرفه جویی در روزنامه نگاری پروژه گفت: در بیانیه های رسانه ای. “هنگامی که شما ببینید, دکتر, پرستار, بهداشت, کارگر, بقال, اولین پاسخ و دیگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر برجسته در اخبار — یک خبرنگار با آنها مصاحبه; یک ویرایشگر ساخته شده مطمئن شوید که آن دقیق بود; یک عکاس خبری در زمان تصویر خود را.”

“اتاق های خبر ضروری خدمات و در حال نشان دادن ارزش واقعی خود را در طول این بحران” چارلز گفت.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>