Tucker Carlson 2024: توسط فاکس نیوز سوپراستار موقعیت خود را به عنوان برگ برنده را جانشین طبیعی?

خوب بود که یک چهارم جولای آخر هفته برای کتاب بود ؟ به عنوان یک کشنده بیماری همه گیر در ادامه به رفت و برگشت از طریق این کشور و در نتیجه یک فاجعه اقتصادی رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به یک زن و شوهر از سخنرانی آتشین است که در آن او به سختی به ذکر هر یک از که و به جای آن اعلام جنگ نیمی از امریکا است.

در جمعه, 3rd دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرواز به کوه راشمور به نظر می رسد قبل از یک گله از طرفداران عاشقانه و رساندن پیام او در نظر دارد برای حمل او را از طریق نوامبر. او اعلام کرد که این کشور تحت محاصره نه فقط توسط “نامرئی دشمن” COVID-19 یا حتی معمول حمله به انبوهی از بیگانگان و تروریست ها حمله کرد. او thundered:

تبلیغات:

ملت ما شاهد یک بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما. اوباش خشمگین در حال تلاش برای پاره کردن مجسمه از بنیانگذاران ما محو کردن ما مقدس ترین بنای یادبود و از بند باز کردن یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرستانها ما.

بود که:

شب بعد در واشنگتن او تحویل جدی به وعده های کوچک خود را اختصاص داده شده اما مخاطب ویژه مهمانان دعوت شده به کاخ سفید و چمن:

او همچنین بارها و بارها وعده داده شده برای متحد کردن ملت احتمالا پس از تمام جناح چپ فاشیست, مارکسیستها و آنارشیست ها و آشوبگران و غارتگران آنها مغلوب شده است. چیزهایی اول اول.

تبلیغات:

اگر شما دوست game, خود آمریکایی “قتل عام” مراسم تحلیف شما تا به حال به عشق این جفت عصبانی اعلان جنگ علیه شهروندان آمریکایی در روز این کشور را جشن می گیرد آن آزادی و استقلال است. آنها قطعا reeked از میهن پرستی و عشق به کشور.

در واقع آنها فقط reeked. بنا به گزارش آنها کار از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد و dark passenger استفان میلر است که معمولا شناخته شده برای خود را نفرت انگیز شرارت مهاجران. به نظر می رسد او را تبدیل به شیطانی خود استعداد برای بدنام کردن شهروندان آمریکایی نیز هست.

البته میلر به حال مقدار زیادی از الهام بخش از مردی که خودش را. رئیس جمهور نفرت برای هر آمریکایی که نمی استحمام او را در شکوه و تحسین شده است آشکار است. اما به تازگی او را تبدیل حجم به 11 در امیدوار است که او می تواند شلاق فرهنگ جنگ به زمین تب با قانع کردن مردم که این دشمنان در داخل هستند به معنای واقعی کلمه از آمدن به کشتن آنها را در تخت خود را. ما شناخته شده احساسات خود را در مورد این مسائل پس از او در زمان از یک صفحه کامل آگهی روزنامه در سال 1980 با عنوان, “بازگرداندن مجازات اعدام. بازگرداندن ما به پلیس.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است تصمیم گیری است که او قصد ندارم به بحث در مورد غیر مسلح سیاه افرادی که کشته شده توسط پلیس و او قطعا نمی خواهید به بحث در مورد این بیماری همه گیر است که هنوز هم ravaging ملت ما در حالی که بقیه جهان توسعه یافته است بازگشت به برخی از نسخه عادی. او تصمیم گرفت به جای به را از دست داد علت کنفدراسیون و ریچارد نیکسون.

او را به گرفتن مشاوره از کسی که به تازگی دریافت چه تهمت بدون شک نظر قابل توجه ترین جایزه جهان را ارائه کرده است:

تبلیغات:

“Tucker Carlson امشب” به پایان رسید سه ماهه به عنوان بالاترین امتیاز برنامه در کابل نیوز, تاریخچه tallying به طور متوسط 4.33 میلیون بیننده.

همانطور که می دانید در مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن رأی تلویزیون به مراتب بیشتر نشان دهنده محبوبیت خود را از رای گیری سیاسی که او هنوز هم درک نمی کند. و Tucker Carlson است که کشتن آن ها در فاکس نیوز با سفید supremacist ترس از شب پس از شب. که موظف است برای تحت تاثیر قرار دادن رئیس جمهور به عنوان یک نشانه آن است که این فرمول برد.

جاناتان قو از Axios گرد است تا چند لفظی تشابه بین کارلسون اخیر تک گویی و تهمت جولای 4 گفتار. در اینجا یک نمونه کوچک:

  • کارلسون: “برای بیش از یک ماه اوباش از خشونت مردم دیوانه اند پرسه می زدند این کشور وحشت شهروندان و از بین بردن همه چیز است.”
  • مغلوب ساختن پیشی جستن: “عصبانی اوباش در حال تلاش برای پاره کردن مجسمه از بنیانگذاران ما محو کردن ما مقدس ترین بنای یادبود و از بند باز کردن یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرستانها ما.”
  • کارلسون: “آموزش و پرورش کارتل اجرا در کودکان خود را اجرا کند.”
  • مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما در مدارس ما اتاق های خبر حتی شرکت ما اتاق جدید وجود دارد چپ فاشیسم است که خواسته های مطلق و وفاداری.”
  • کارلسون: “انقلاب فرهنگی آمده است به غرب.”
  • مغلوب ساختن پیشی جستن: “اشتباه نکنید: این جناح چپ انقلاب فرهنگی طراحی شده است برای سرنگونی انقلاب آمریکا.”

کارلسون باید شکایت تهمت برای سرقت ادبی. واشنگتن پست پل Waldman است وارد شده و مشروح برخی از کارلسون دیگر سفید supremacist اتوها, اینجا, اینجا, اینجا, اینجا, اینجا, اینجا, او, e, اینجا و اینجا.

تبلیغات:

کارلسون قطعا داشتن یک لحظه. سیاسی گزارش می دهد که کسانی که رتبه های بالا (حتی اگر آنها باید هزینه او را تقریبا همه تبلیغ) را خواه خودی وز وز که کارلسون طبیعی ریاست جمهوری مدعی برای 2024. ظاهرا آنها با فرض این که برنده و یا از دست دادن این سقوط Trumpism است که آینده خود را.

کارلسون بسیار زرنگ و دانا تر از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک تعداد دیگر که تعریف خود را به عنوان جناح راست populists و وارثان به خانه که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است. من نوشته ام در مورد کارلسون نام تجاری خاص قبل از, و آن را به طور قابل ملاحظه ای خطرناک تر از هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن با جورج والاس قدیمی مدرسه مؤتلفه با طعم نژادپرستی می آمد تا با. کارلسون بسیار بیشتر در خط با جناح راست پوپولیسم مجارستانی نخست وزیر ویکتور وزیر سابق و تهمت مشاور استیو Bannon که پیچیده است برنامه ای است که نمایشنامه در همان ترس و خشم به عنوان Trumpism اما عمیق تر ریشه های ایدئولوژیک و جدی تر استبدادی اهداف است.

صاحب نظران و مفسران به نظر می رسد به کار گرفته می شود با این واقعیت است که کارلسون اغلب excoriates از استقرار جمهوری خواه قرار می دهد و از کنجکاو feelers به برخی از ایده های بیشتر معمولا همراه با کلید سمت چپ به عنوان اگر او بودند و برخی جدید و منحصر به فرد با نام تجاری روشنفکر محافظه کار است. ظاهرا آنها فراموش می کنند که تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن آمد و “رام” ایران با تأسیس حزب چای انواع حال excoriated جمهوریخواه رهبری برای سال. به یاد بیاورید که آن مجلس Paul Ryan هو شد به شدت در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی در سال 2016.

تبلیغات:

همانطور که برای کارلسون قرار پوپولیسم او را به سادگی تحریک همان سفید نارضایتی که مغلوب ساختن پیشی جستن می کند اما به سادگی به یک درک بهتر از نحوه قرار دادن اقتصاد به آن است. این یک بحث است که با این نسخهها کار برای او به عنوان یک کابل اخبار میزبان. به نظر می رسد که بسیاری از مردم در حزب جمهوری خواه را در حال حاضر تصمیم گرفت که تنها مردم به آنها اعتماد برای اداره کشور هستند و تلویزیون, مشهور به طوری که باعث می شود کارلسون اولیه مورد علاقه برای حمل تهمت بنر.

وجود دارد یکی بسیار جذاب چین و چروک در این سناریو: اگر چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد و این سقوط و تصمیم می گیرد او می خواهد به یکی دیگر از اجرا در آن در سال 2024? او خواهید بود هم سن و سال پس از آن به عنوان جو بایدن در حال حاضر است و آن را سخت به تصور کنید که او نمی خواهد این فرصت را به bilk خود را پیروان فرقه از پول به عنوان آنجا که ممکن است در طول چهار سال آینده به آماده شدن برای یک مسابقه برگشت. من فکر نمی کنم هر کسی را برای رفتن به اجازه برای اجرا با Trumpism تا تهمت خود را با آن به پایان رسید.

ما می دانیم که چه تهمت قادر است. اما Tucker Carlson در حال حاضر به نظر می رسد یکی از nastiest قطعه کار در سیاست آمریکا برای یک مدت طولانی — و او را از لحاظ فنی در سیاست کاملا رتبهدهی نشده است. اصلی نبرد بین آنها خواهد بود ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>