Tucker Carlson در معرض به عنوان coronavirus truther: چگونه رادیو فردا میزبان ماسک توطئه در پوپولیسم

MSNBC میزبان Chris Hayes به نام Fox News میزبان Tucker Carlson سهشنبه برای “coronavirus trutherism,” محکوم “faux-پوپولیستی ire که نصب شده توسط محافظه کار سیاست میراث مورد از La Jolla” به عنوان بخشی از “تلاش هماهنگ” به “فروختن خطرناک اطلاعات غلط.”

“وجود دارد یک تلاش هماهنگ در بخشی از افراد با نفوذ در شبکه های کابلی است که همه ما در تماس برگ برنده تلویزیون در حال حاضر به فروختن خطرناک اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس. آن را ” coronavirus trutherism,'” هایس گفت: در اشاره به این اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر قاچاق توسط فاکس نیوز’ وبگاه صف.

تبلیغات:

“سوال در مسئله ما است که در پاسخ باید آشکار به همه: این بیماری واقعا به عنوان کشنده به عنوان اکثریت قریب به اتفاق کارشناسان به ما بگویید که در آن است ؟ به عنوان ما را دیده ام با چشم خود ما?” هیز پرسید. “شب گذشته یک میزبان خود گفت بینندگان است که کارشناسان در اشتباه هستند. ما باید بلند مستندات دلیل آن را نه به عنوان کشنده به عنوان ما فکر می کردیم.”

شب قبل کارلسون عنوان coronavirus مرگ و میر توسط تشبیه یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 57,000 مردم در امریکا به آنفولانزا.

“ما خوشحال می گویند که منحنی شده است ناقص” کارلسون گفت: 4.5 میلیون شبانه بینندگان در روز دوشنبه. “اما آن را به احتمال زیاد به دلیل مستند. این ویروس فقط تقریبا به عنوان کشنده به عنوان ما به فکر آن بود — همه ما از جمله در این نمایش است. همه فکر می کردند آن بود اما معلوم نمی شود.”

تبلیغات:

این زمانی است که هیز در معرض منبع آن نادرست و افشا ادعا می کند که میفروخت توسط کارلسون.

“در حال حاضر اگر شما فکر بودند, ‘صبر کنید, چگونه می توانید به او می گویند منحنی مسطح نیست به دلیل مستندات? نه به دلیل کاملا بی سابقه ای در سراسر کشور مستندات?'” هیز پرسید. “خوب شما به این سوال بپرسید.”

“اما Tucker Carlson بر اساس ادعای او در بخشی از پزشکان که خود یک مرکز مراقبت های فوری در بیکرزفیلد کالیفرنیا” او ادامه داد. “و آنها می گویند تحقیقات خود دریافتند coronavirus است که اساسا هیچ بدتر از آنفولانزا.”

تبلیغات:

“در حال حاضر بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی را رد کرد این پزشکان یافته” هیز اضافه شده است. “با توجه به دانشگاه واشنگتن زیست شناس دکتر کارل Bergstrom که متخصص در بیماری های عفونی, مدل سازی, ‘آنها با استفاده از روش های مضحک برای دریافت نتایج است که کاملا غیر محتمل.'”

این MSNBC میزبان همچنین با اشاره به یک بیانیه مشترک از کالج آمریکایی پزشکان اورژانس و آکادمی آمریکایی طب اورژانس که محکوم به بیکرزفیلد جفت برای انتشار “مغرضانه و غیر کارشناسی” اطلاعات در یک تلاش آشکار برای “پیشرفت شخصی خود را به منافع مالی و بدون توجه به سلامت.”

تبلیغات:

“دریافت این: حتی یوتیوب در زمان پایین یک مصاحبه تصویری از این پزشکان” برای نقض سیاست خود را در برابر coronavirus اطلاعات غلط هایس گفت.

توییتر به تازگی مجبور رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham به پایین توییتهایی هل دادن اثبات نشده دارو برای درمان جدید کروناویروس در نقض پلت فرم “اطلاعات گمراه کننده سیاست افزایش خطر بهداشت ادعا می کند.”

کارلسون نادیده گرفت این حادثه در بعد درد دل در برابر درک سانسور بر روی پلت فرم این ادعا که “بزرگ با تکنولوژی باور نمی کند شما باید اجازه داده شود به فکر می کنم” در مورد ایده هایی که چالش های پزشکی اجماع به عنوان او ذکر شده حذف شده رودی جولیانی صدای جیر جیر در مورد درمان همان.

تبلیغات:

“به زودی آنها خواهید بود به شما گفتن که فردا نیوز — نه چین ناشی از این بیماری همه گیر” کارلسون گفت: در آن زمان. “در واقع بسیاری می گویند که در حال حاضر. چه مدت قبل از شروع این ادعا که به نام سلامت عمومی — همشهری باید سرکوب? پارانوئید? خوب شما سازمان دیده بان. که اتفاق می افتد.”

هیز قرار داده محافظه کار شبکه در انفجار به عنوان او در بازی یک سری از کلیپ ها از, فاکس نیوز, حمایت شخصیتهای اطلاعات غلط.

“در آغاز این وحشتناک دوره رئیس جمهور — همراه با نوکران و مشاوران و مبلغان — همه آنها به حداقل برسد چه بود,” او گفت:. “هنگامی که تلفات شد بیش از حد زمانی که حقایق دیگر نمی تواند نادیده گرفته می شود و بسیاری از این افراد همان آغاز و سپس با در نظر گرفتن این ویروس به طور جدی. و در عین حال در حال حاضر — در حال حاضر پس از حدود 60,000 نفر از هموطنان ما آمریکایی ها از دست داده اند به این باطل ویروس — آنها را به جایی که آنها شروع: پیشنهاد این است که خطرناک است.”

تبلیغات:

این MSNBC میزبان پس از آن ادا کارلسون نفاق در زمینه فاکس نیوز’ خود سیاست است.

“یک دلیل وجود دارد بسیاری از کارمندان رادیو فردا است که در نیویورک در حال کار از خانه در حال حاضر. حداقل کسی وجود درک و چرا از آن مهم است برای ادامه به حفظ فاصله فیزیکی,” هایس گفت. “این چیزی است که عادی و روزمره کار آمریکایی به خرید زمان برای انجام با خود فداکاری. و در عین حال Tucker Carlson شده است که رادیو و تلویزیون در امن انزوا به شما گفتن است آن را بی خطر به بیرون بروید.”

هیز بود و نه تنها کسی به تماس کارلسون که اغلب با استفاده از پلت فرم خود را به فروختن سفید supremacism. هرزه تد ازای D-هاوایی نیز به ضرب گلوله در رادیو فردا میزبان تلاش برای تطهیر coronavirus مرگ و میر.

“اعضای خانواده بیش از 56,000 آمریکایی که جان خود را از #COVID19 در کمتر از دو ماه با من مخالف با @TuckerCarlson,” لیو توییتی. “و زمان مورد مرگ و میر در ایالات متحده است که بیش از 5.6%. به سادگی غیر قابل قبول است که @FoxNews نگه می دارد و نادیده گرفتن علم و کمرنگ جلوه دادن ویروس.”

تبلیغات:

اخیر دانشگاه شیکاگو مطالعه در بر داشت که “بیشتر بینندگان از ‘Hannity’ نسبت به ‘Tucker Carlson امشب’ به شدت در ارتباط با تعداد بیشتری از COVID-19 موارد و مرگ و میر در مراحل اولیه این بیماری همه گیر.”

“اگر Tucker Carlson واقعا فکر می کند مردم نیاز به بازگشت وجود دارد او می تواند کمک به” هایس گفت. “از آنجا که در حال حاضر آنها نیاز مردم در زندگی کمک امکانات است که باید نابود شده است این. و آنها نیاز مردم در گوشت قرمز و گوشت فرآوری گیاهان بیش از حد. آنها از دست داده ایم یک تن از مردم به این بیماری است. بنابراین در آن وجود دارد اگر شما فکر می کنم که بد برو ریز ریز کردن تا برخی از گوشت خوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>