Tucker Carlson: نه کار مقامات بهداشت عمومی به “تصمیمات بزرگ” در مورد COVID-19 پاسخ

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson گفت: بینندگان پنج شنبه شب که کارشناسان بهداشت عمومی را باید بزرگ “تصمیم گیری” در میان coronavirus بحران “از آنجا که کار خود را نه.”

“آنچه را که باید اتفاق افتاده است به عنوان مثال اگر ما را مجبور به تصویب یک مطلب معمولی پاسخ به این اپیدمی?” کارلسون او خواست بینندگان. “اگر ما خواسته سالمندان و ضعف سيستم ايمنی و هر کس دیگری رو از نظر آماری بالاتر از میزان خطر ابتلا به ماندن در داخل منزوی میشه ؟ و پس از آن در همان زمان اجازه بقیه جمعیت به استفاده از مطلع حس مشترک و ادامه به کار می کنند ؟ اگر چه ما انجام خواهم که یک ماه پیش ؟ آیا مرگ و میر امروز بود بسیار بالاتر از آن است که در حال حاضر ؟ شاید نه. ما نمی دانیم.”

تبلیغات:

او افزود: “اما آن را به وضوح مکالمه ما باید به حال قبل از اینکه ما قفل شده است و کل کشور را پایین قرار داده و 10 میلیون نفر از کار. اما لازم نیست که مکالمه. ما برون سپاری تصمیم گیری به مقامات بهداشت عمومی. و این عجیب و غریب و طنز از لحظه ای که ما زندگی را از طریق. یکی از مهمترین درس از این بحران این است که بهداشت عمومی ایجاد نشد ما بد است.”

کارلسون ذکر دو نمونه که در آن مقامات بهداشت عمومی گفته قادر به افزایش به مناسبت: توانایی مراکز کنترل بیماری به تولید تعداد کار coronavirus آزمایشات لازم برای پاسخگویی به همه گیر و اتهاماتی که سازمان بهداشت جهانی به دنبال دولت چین منجر شود به جای به چالش کشیدن خود را روایت در مورد COVID-19 شیوع.

“این یک استدلال در برابر تجربه و تخصص. آن را حتی یک پوپولیستی استدلال” کارلسون گفت. “البته بانکداران درک امور مالی. اپیدیولوژی درک coronavirus به مراتب بیشتر از بسیاری از مردم انجام دهد. بنابراین تبدیل شدن به کارشناسان در بحران را حس می کند و ما باید و امیدوارم ما همیشه خواهد شد. اما ما نمی توانیم اجازه می دهد “کارشناسان” به تصمیمات بزرگ. که کار خود را نه. این یک دموکراسی است. این کار ما است.”

تبلیغات:

هر چند کارلسون به نام مقامات بهداشت عمومی او نیست تماس با همکاران خود در فاکس برای انتشار دروغ. رادیو فردا میزبان Sean Hannity شکایت در اوایل این ماه که “من دوست ندارم که چگونه ما در حال ترساندن مردم بی ارزش” و ادعا کرد رئیس جمهور منتقدان در تلاش بودند به “چماق زدن” او “با این جعل است.” Lynette “الماس” Hardaway و راشل “ابریشم” ریچاردسون به دروغ ادعا دوشنبه که رسانه ها تا به حال متورم تعداد COVID-19 مرگ و میر به منظور صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن. Laura Ingraham در اصل توصیف تهمت منتقدان به عنوان “وحشت نيستم” و نادرست ادعا کرد که مراکز کنترل بیماری است “به شدت سیاسی سازمان است.”

سابق فاکس کسب و کار شبکه میزبان تریش ریگان ادعا ماه گذشته که “این استیضاح بیش از همه دوباره. و مانند با مولر بررسی خواهم با اوکراین-دروازه آنها اهمیتی نمی دهند که آنها صدمه دیده است. آیا توان خود نیاز به ایجاد هیستری جمعی برای تشویق فروش در بازار بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم به تازگی و یا اینکه آیا آن را برای ایجاد هیستری جمعی برای جلوگیری اقتصاد ما مرده در آهنگ های خود, آیا بچه های خود را. آنها به ما گفت که چقدر آنها طلب رکود اقتصادی به عنوان یک راه برای خلاص شدن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” (ریگان بود که بعد از اخراج از فاکس کسب و کار شبکه است.)

یک بهداشت عمومی کارشناس توضیح داد که به سالن در هفته گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به بحران ساخته شده همه چیز بدتر است.

تبلیغات:

“این قطعا را بدتر می کند” دکتر ویلیام Haseltine — یک زیست شناس مشهور برای کار خود را در مقابله با اچ آی وی/ایدز برای مبارزه با سياه زخم و برای پیشبرد دانش ما از ژنوم انسان — گفت: سالن وقتی پرسیده شد که در مورد تهمت بی میلی به اذعان شدت پس از خبر همه گیر اولین شکست در ژانویه و فوریه. “و واکنش او بود — اگر نه بدترین ها در جهان — در میان بدترین در جهان است. آن را خطرناک بود. آن درخت. از آن غافل شد. آن خود خدمت.”

او افزود: “او باید به ما هشدار آن در آینده شد. او باید تهیه شده است با انباشت تمام تجهیزات لازم. اما حتی امروز ما در حال انجام آنچه ما باید انجام دهید. اجازه دهید من آن را قرار داده که در راه است. آنچه که ما باید انجام, است تماس, ردیابی [شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با بیماران آلوده] و داشتن اجباری قرنطينه برای هر کسی که در معرض شده است. و quarantining در خانه نیست اما در اتاق های هتل تک اشغال اتاق های هتل ها.”

تبلیغات:

پخش کامل ویدئو در Media Matters for America:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>