Tulsa مخفی: داخل مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع

ژوئن 20th, و ما ضد جنگ دامپزشکان سفر کرده بود تمام راه را به Tulsa, اوکلاهما در میان یک بیماری همه گیر در اعتراض به رئیس جمهور تهمت ها و حماقت انتخابات سال 2020 تجمع که در آن او به رژه کالاهای خود را و تظاهر همه به خوبی با این کشور است.

ما هرگز از برنامه ریزی برای رفتن داخل کاورنو عرصه که در آن تجمع بود برگزار می شود. من بخشی از ما بداهتا شناسایی تیم که به نام سمعی در آخرین لحظه. ما به طور ناگهانی تصمیم به نفوذ نه فقط محیط است که تولسا رالی اما BOK مرکز خود را. این بدان معنی است که من یک نگاهی از نزدیک در MAGA جمعیت وجود دارد در چه معلوم بود بیشتر از نیمه خالی آرنا.

تبلیغات:

ما چکمه-on-the-زمین ائتلاف از دو ملی ضد جنگ جانباز سازمان — در مورد چهره و جانبازان برای صلح (VFP) — پرتاب کرده بود با هم یک جای خطرناک مستقیم رویداد اقدام در هماهنگی با فعالان محلی که دعوت ما.

ما برنامه ریزی برای صعود به سه اصلی تبلیغاتی که در اطراف مرکز و جایگزین, پیر شکوه یک Oklahoma state پرچم و یک تولسا یکی با زندگی با مضمون آگهی ها. تنها در هنگام ورود ما خودمان را مانع توسط یازدهم-تغییر ساعت در ایران عکس: جدید دروازه و غیر منتظره پلیس استقرار. رقص موانع فلزی و نفوذ قابل ملاحظه خط پولیس ملی و Guardsmen به نظر می رسید برای اطمینان از یک سفر بی ثمر به زندان پس از به زیر-با حضور در داخل سالن تجمع ما رفت و به موفقیت معلوم شد — پیدا کردن یک backdoor مسیر برای کسانی که به تبلیغاتی.

هنگامی که ما تا به حال زمان برای کشتن. در حالی که دیگران در این گروه نفوذ و میله پرچم کوهنوردان ملبس به دنده خود ما پنج نفر و سه مرد سفید پوست سابق سربازان در آمریکا را برای همیشه در جنگ و دو بومی آمریکایی (یک دامپزشک خودش) — در زمان استراحت در تا حد زیادی خالی عرشه فوقانی این تجمع است. عصبی شوخی پس از آن در گرفت در مورد پوچی از مغلوب ساختن پیشی جستن “استتار” است که تا به حال کاسته ما ورودی. مورد علاقه من پنهان: یک اسپانیایی سابق دریایی دوستان قرمز-سفید-و-آبی “BBQ آبجو آزادی” مخزن بالا.

تبلیغات:

موسیقی irked من فورا. بسیار به نگرانی از بقیه تیم من به ارمغان آورد یک نوت بوک همراه شد و در حال حاضر مخفیانه تند. در یک نقطه, ما گوش به ترتیب به مایکل جکسون “Billie Jean” بیتلز را “را” و ملکه “ما قهرمانیم” بیش از این عرصه را بلندگوها. من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چگونه است که مرد سیاه و سفید از, اجازه دهید بگویم, پیچیده, گرایش جنسی, چهار صریح انگلیسی, هیپی, و, گی, ایدز قربانی (Freddie Mercury) احساس می کنید در مورد راه تهمت کارزار co-اصول ارزیابی خود آهنگ. ما می توانید حدس بزنید هر چند از اواخر Tom Petty خانواده به سرعت محکوم کرد استفاده از راک آهنگ “I won’t Back Down” در این تجمع است.

من به تماشای یک زن در یک “جو بایدن دختر نانسی پلوسی, چلچله ها” تی شرت gleefully رقص مایکل جکسون falsetto (“اما این بچه پسر من نیست!”). با توجه به این که “Billie Jean” پرهیاهو توصیف خارج از زناشویی پدری نبرد و تقابل بودند این بود که یک طرفدار زندگی طرفدار “ارزش های خانواده” وجود دارد چیزی زشت و ناپسند در مورد او بی خیال تکان تکان خوردن.

کنتراست در میهن پرستی

تبلیغات:

و پس از آن وجود دارد نسخه ای از میهن پرستی بر روی صفحه نمایش در این عرصه است. من هرگز دیده می شود بسیاری از نمایندگان از ستاره و راه راه در زندگی من, کلاسیک پرچم همه جا پرچم و طرح های گچ بری بر همه شیوه ای از لباس. به یاد داشته باشید من به وست پوینت. هیچ کس نشان داد کوچکترین نگرانی است که بسیاری از قرمز-سفید-و-آبی سازگاری فرسوده و یا دست تکان دادند به شدت نقض قوانین محاوره شناخته شده به عنوان پرچم ایالات متحده کد (ایالات متحده کد عنوان 4 فصل 1).

که گفت: رفتن مخفی در Trumplandia به معنای ورود به یک جهان که در آن آن را بسیار روشن است که یک جناح سیاسی دارای پرچم را به گروگان گرفتند. آنها آن را به عنوان آنها — و تنها در انتظار آنهاست. آنها تعریف و معنای آن را نماد و استفاده مناسب از آن به صحبت می کنند از آنها آن را نشان دهنده. جمعیت بعد از همه بود و وانیل. (وجود دارد بیشتر مردم از رنگ در خدمت آبجو از تشویق رئیس جمهور است.)

تبلیغات:

با یک برآورد تقریبی نیمی از شرکت کنندگان تا به حال برخی از نسخه از پرچم خود را در لباس تهمت آگهی ها و یا لوازم جانبی دیگر نشان می دهد بیش از صرف غرور ملی. اغلب های فضایی با شکوه بودند تصاویر (اغلب درجه نظامی) اسلحه جمجمه (یکی با پوشیدن لباس نارنجی toupee،) و ضد لیبرال شعار. قابل توجه پیراهن شامل: قدیمی تگزاس جنگ استقلال چالش “آمده و آن را!” بالاتر از نوع AK-47 تفنگ حمله طولانی مورد علاقه امریکا دشمنان; ریف کلاسیک Nixonianline, “اکثریت خاموش در حال آمدن است”; و افترا آمیز “به خود فضای امن ریزه!”; نه به ذکر است یک آبپاش صرفا توطئه مانند “الکس جونز هیچ کار اشتباهی انجام داد” (با یک پرچم کوچک طراحی بر روی آن بیش از حد).

آگهی ها بودند و حتی تهاجمی تر. “برگ برنده 2020: خود احساسات” بود که فن های مورد علاقه. یکی دیگر از محبوب در یک عکس-خرید دونالد را پف صورت بر روی سیلوستر استالونه را به عضله متصل به بدن یک مسلسل در ران. تصویر که البته تا به حال برداشته شده است از ریگان-عصر pro-جنگ ویتنام فیلم “رمبو: اولین خون قسمت دوم” اتصالات همراهی برای مغلوب ساختن پیشی جستن کلاسیک plagiarized Reaganesque پاره “را در امریکا بزرگ دوباره.” در نهایت یک بنر با حروف خوانده شده “L G B T.” در بالای نامه همچنین در صورتی بودند آرم به تصویر می کشد, به ترتیب, مجسمه آزادی, یک تفنگ (یک M16) یک لیوان آبجو و مشخصات مجسمه نیم تنه از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را دریافت ؟

برای ما از چند جنگ/multi-تور جانبازان مبارزه با آن را سخت به تعجب که آیا بسیاری از این پرچم و سلاح علاقه مندان به حال هرگز دیده می شود یک شات اخراج در خشم یا sported شکوه قدیمی در سمت راست شانه یونیفرم آستین. هر چند ما همه استاندارد سیاه و کهنه توپ-کلاه و آشکارا تهمت پسند تی شرت, بسیاری از ما interlopers می ترسید جمعیت به نحوی ممکن است حدس می زنم آنچه که ما در واقع شدند. در عین حال tellingly نزدیک ما آمد و به تفرج خودمان را قبل و بعد از کشیدن ما پنهان به افشای سیاه “در مورد چهره: جانبازان در برابر جنگ” پیراهن — بود که در سرود ملی.

تبلیغات:

هیچ چیز بهتر از نمونه تضاد بین آنچه من بیا به فکر می کنم به عنوان “تب و تاب میهن پرستی” از جمعیت و پیچیده تر “مشارکتی میهن پرستی” از مخالف دامپزشکان از آن لحظه. در اولین یادداشت — ما هنوز در حال انتظار در این عرصه را محاصره لابی — تمام تیم ما بازاندیشانه در ایستاده بود, توجه, حذف, ما کلاه مواجه نزدیکترین بخور پرچم قرار گیرد و ما دست بر دل ما. ما تنها کسانی را — تا زمانی که در اواسط سرود چند خجالت رهگذران به دنبال مثال ما. بسیاری از مردمی فقط در ادامه به چهار نعل همراه اغلب chomping در نرم چوب شور و گاهی اوقات استفراغ کردن, عجیب و غریب نگاه ما. Trumpian میهن پرستی تنها تا کنون می رود.

خدمه ما بود, در واقع به جای متنوع اما اغلب چنین دامپزشکان گروه باقی می ماند به طور نامتناسبی سفید و نر. در واقع یکی از دلایل محلی و جوامع بومی بدون شک درخواست ما حضور مبهم (و نه غیر منطقی) فرض است که maleness, سفیدی و جانباز وضعیت ممکن است پیشنهاد خود را به اعتراضات برخی از صورت ظاهر از حفاظت. با این وجود من پیر رئیس در وست پوینت هیئت علمی بازنشسته سرهنگ گرگوری Daddis خلاصه محدودیت های حفاظت در برابر چنین در این عبارت: “وطن پرست” جانبازان فقط لطفا. و چقدر دقیق بود که شد با خشونت آشکار لحظه ای ما “آشکار” در پایه آن تبلیغاتی.

حدود سه ده مبارزه با تورهای braved بین ما قطعا نمی صرفه جویی بدون خشونت تیم از, فوری, فیزیکی مجزا کینه پلیس — یا چهار نفر از اعضای گروه ما از دستگیری کوهنوردان shimmied کسانی تبلیغاتی. و نه به عمد قابل مشاهده جانباز دنده ارائه هر گونه نجات از فورا jeering جمعیت به عنوان بقیه از ما بودن و همراهی به نزدیکترین خروج و پرتاب کردن. “Antifa!” یک مرد فریاد زد: به طور مستقیم به یک دریایی دامپزشک ، صادقانه آمریکا “با تشکر برای خدمات خود را” بیش از حد چاپلوسی فرهنگ شده است هرگز بیشتر از نازکترین غشاء. با این حال بسیار ما جانبازان مشهور مبارزه برای “آزادی” که آزادی و احترام به متمم اول قانون اساسی حقوق ضد جنگ و ضد مغلوب ساختن پیشی جستن دامپزشکان است که باید با آن تبخیر شده و با سرعت قابل توجه در چنین شرایطی است.

تبلیغات:

سه رشته کهنه یا نظامی مخالفت

هنوز شدت MAGA جمعیت سولفات — پیشنهاد اخیر ایمیل نفرت هر دو مورد چهره و من دریافت کرده اند — این است که تا حدودی رانده شده توسط یک سوء ظن است که تیم مغلوب ساختن پیشی جستن است از دست دادن نظامی وفاداری. در واقع شواهدی وجود دارد که چیزی است که در واقع بستر در هر دو سرباز و جانباز جوامع دوست دارد که این کشور دیده نشده و پس از پایان دم از جنگ ویتنام تقریبا نیم قرن پیش. امروز افزایش شک و مخالفت دارای سه قسمت اصلی است: بازنشسته و افسران جوان مبارزه با جانبازان و بیشتر نگران کننده برای امنیت ملی نخبگان — رتبه-و-فایل خدمت سربازان و ملی Guardsmen.

اولین خدمه آن دسته از افسران ارشد دریافت کرده اند فقط در مورد تنها توجه رسانه ها حتی اگر آنها ممکن است در نهایت اثبات این مهم حداقل از سه. بسیاری از 89 دفاع سابق مقامات که بیان “alarm” در واشنگتن پست op-ed بیش از رئيس جمهور در پاسخ به این کشور جورج فلوید تظاهرات و همچنین دیگر بازنشسته ارشد افسران نظامی که تقبیح جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن رزمی تهدیدات در زمان حال گسترده به رسمیت شناختن نام. آنها شامل وزیر سابق دفاع و بازنشسته دریایی سپاه ژنرال جیم (“سگ دیوانه”) برخوردار است و چندساله latecomer سابق وزیر امور خارجه و رئیس ستاد مشترک کالین پاول ، و این قابل توجه است که چنین افرادی-که از رهبران نظامی سابق صحبت کرده است که اگر با یک صدا در برابر تهمت را شنیع و التهاب اخیر رفتار است.

هنوز کمی احتیاط این است که در سفارش قبل از canonizing خدمه که مبادا ما را فراموش کرده ام نه برنده و نه مخالف یک نسل به ارزش های غیر اخلاقی جنگ است که باید مبارزه کرد. به یاد بیاورید که سنت Mattis خود استعفا داد ارسال بیش نیست خود وزارت همدستی در مرز genocideunderway در یمن یا pointlessly escalatory حملات هواپیماهای بدون سرنشین در سومالی اما در پاسخ به صرف ریاست جمهوری پیشنهاد کشیدن نیروهای آمریکایی از دام بحران سوریه است.

تبلیغات:

در واقع برای همه پچ پچ در مورد قانون اساسی سوگند خیانت و شهروند, حقوق نقض ضد Trumpism در نهایت چسب این ستاره نکردم خدمه با هم. اگر جو بایدن همیشه طول می کشد راس انتظار می رود این پرچم سابق افسران برای رفتن قطع در این کشور را برای همیشه لطفا برای جنگ های در بغداد و بالتیمور به طور یکسان.

بیشتر قابل توجه و منحصر به فرد است که موج اخیر سرپیچی از محافظه کار به طور معمول کم به اواسط سطح مبارزه با جانبازان, اکثر, اگر نه همه از یک نسل junior به گرفتن توجه سابق پنتاگون برنج و مناسب. وجود نشانه های اولیه از یک تغییر در میان کسانی که پس از 9/11 چکمه بر روی زمین ، در سال گذشته معتبر نظر سنجی نشان داد که دو سوم از جانبازان معتقد بود جنگ در افغانستان و عراق و سوریه “بودند و نه ارزش مبارزه” و 73% پشتیبانی کامل خروج از افغانستان در خاص است. قابل توجه چنین نرخ ضد جنگ احساسات بیش از کسانی که از غیر نظامیان چیزی که ممکن است هیچ سابقه.

بعلاوه فقط قبل از رئیس جمهور بحث وست پوینت فارغ التحصیلی سخنرانی بیش از 1000 فارغ التحصیلان آکادمی نظامی امضا باز letteraddressed به matriculating کلاس و پرهیاهو و انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار به نظامی سرکوب در زندگی توجه کردند. عمدتا سابق کاپیتان و سرهنگ که میرسد فارغ التحصیلی کلاس ها از سال 1948 تا سال 2019 آنها به طور خلاصه برداشت اصلی عناوین خود را داند. رابین رایت از نیویورکر حتی مصاحبه و به نقل از چند صریح امضا (شامل خودم). سپس قدرتمند ویژوال بیانیه سپاه تفنگداران دریایی جانباز تاد Winn دو بار زخمی در عراق که ایستاده بود برای ساعت ها در خارج از Utah state capitol در حرارت سوزان در لباس کامل با پیام “من نمی توانم نفس بکشم” ضبط بیش از دهان او.

در سمت چپ جانبازان جامعه سنتی قلب ضد جنگ نظامی مخالفت صفوف سازمان های من متعلق به و من با آنها “مستقر” به تولسا نیز دارای عقاید. هر دو در این عملیات مشترک و در اخیر مشترک جانبازان برای صلح (تا حد زیادی ویتنام فارغ التحصیلان) و در مورد صورت تصمیم به راه اندازی یک “ایستادگی کردن برای زندگی” کمپین — تشویق و حمایت از خدمت سربازان و guardsmen به رد بسیج سفارشات — دو گروه گرفته اند گام واقعی به سوی تشویق چند نسل مخالفت سیستمیک نظامی گری. در واقع بیش از 700 دامپزشکان عموم امضا نام خود (من) به مورد در صورت تحریک آمیز باز نامه ای خواستار چنین امتناع. وجود دارد حتی ex-خدمات اعضا میان مراتب جرم بیشتری از کارش جانبازان که پیوست معترضان در خیابان های این کشور را به شهرستانها و شهرهای کوچک در تعداد قابل توجهی که در طول ماه یا بیشتر از تظاهرات.

تبلیغات:

که ما به ارمغان می آورد به مرحله نهایی ترین ترس القا) رشته از جمله مخالفت: کسانی که در خدمت نظامی خود را. تعداد آنها البته غیر ممکن است برای اندازه گیری از جمله مقاومت می تواند طیف وسیعی از منفعل به آشکار و پنتاگون است بیزار به اطلاع عموم کوچکترین اشاره از وجود آن است. اما در مورد چهره به سرعت دریافت نمرات از تماس از نگران سربازان و Guardsmen در حالی که VFP گزارش اولین بسیج فسخ تقریبا بلافاصله. حداقل 10 خدمات اعضای شناخته شده به دست گرفته اند “مراحل بتن” برای جلوگیری از گسترش تظاهرات و با توجه به New York magazine بررسی برخی از نیروهای “دوباره خود را در سرویس” یا “آماده به ترک.”

در نهایت وجود دارد خود من مکاتبات. در طول سال من دریافت یادداشت از پریشان خدمات اعضا با نظم. اما در ماه-به علاوه پس از جورج فلوید مرگ من و بعد فورا رفت واز نزدیک به 100 گونه پیام ها از خدمت غریبه — و همچنین از چندین سابق وست پوینت دانش آموزان تبدیل lieutenants — بیشتر است که نسبت به چهار سال قبل. ماه گذشته یکی از کسانی که سابق دانشجویان از معدن شد اولین وست پوینت فارغ التحصیل در 15 سال گذشته اعطا می شود وجدان آيات وضعیت. او را تکمیل خدمات خود را تعهد به عنوان یک noncombatant در خدمات پزشکی سپاه. در عرض 36 ساعت است که اخبار, پخش كردن, انگشت شماری از دیگر دانش آموزان سابق ابراز علاقه در مورد او و تعجب اگر من می تواند قرار داده و آنها را در تماس با او.

Intersectional دامپزشکان

در یک لحظه از crankiness این ژانویه با استفاده از یک تصادف تعقیب درهم bullhorn اشاره کرد و در دانشگاه کانزاس پردیس من تقبیح احساساتی دانشجویی مشارکت در یک پست-قاسم سلیمانی ترور تظاهرات علیه جنگ احتمالی با ایران است. و آن را هنوز هم باقی مانده است باز سوال که آیا مجموعه ای از فعال گروه که در مورد چهره و جانبازان برای صلح باید طوری به تازگی ایستاده بود در همبستگی با نشان خواهد داد تا برای آینده ما ضد جنگ تلاش.

تبلیغات:

هنوز رشد در سراسر نسل امروز ضد جنگ جانبازان جنبش گمان من ارزش را در خود دارد و بخشی از این ارزش نهفته در ما به رسمیت شناختن است که مشکل آمریکا نظامیگری نیست و محدود به مناطق جنگی از این کشور جنگ برای همیشه لطفا برای. ایستاده تا برای زندگی, تبادل چادر در ایستاده راک رزرو برای مبارزه با یک جامعه را تهدید خط لوله و مشابه همبستگی اقدامات این نسل از ضد جنگ جانبازان شروع به راه خود را از هم جدا در آن مخالفت با آمریکا در جنگ های خارج از کشور و در خانه است.

به عنوان هر دو Covid-19 بحران و نظامی پلیس در خیابان های شهرهای آمریکا روشن ساخته اند که قدرت امپراتوری است که ما جانبازان مبارزه برای خارج از کشور همان است که برخی از ما در حال حاضر مبارزه در برابر در خانه و دو نمی تواند بیشتر از نزدیک مرتبط است. مبارزه ما این است که حداقل در بخشی از بیش از کسانی را که به تعریف میهن پرستی.

باید ناگهانی موج نظامی و کهنه مخالفت حفظ و افزایش آن همواره در برابر سقوط از نمایش با شکوه میهن پرستان از Chickenhawk امریکا که حضور داشتند که تولسا تجمع و همه ما را به چهره های جدید و مهم تئاتر در این کشور جنگ فرهنگ. من نمی تظاهر به دانستن این که آیا چنین تظاهرات خواهد شد و آخرین یا نظامی مخالفت خواهد augur تغییر واقعی از هر نوع. چیزی که من نمی دانم آنچه مورد علاقه من راک استار بروس اسپرینگستین به تکرار قبل از زنده renditions از آهنگ خود را در “متولد شده برای دویدن”: به یاد داشته باشید در پایان هیچ کس برنده مگر اینکه همه برنده.

کپی رایت 2020 دنی Sjursen

به اقامت در بالا از مهم مقالات مانند این ثبت نام برای دریافت آخرین به روز رسانی از TomDispatch.com اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>