Tulsi Gabbard فقط موفق به کسب یک نماینده. آیا او در آینده بحث ؟

تشکر. Tulsi Gabbard در نهایت موفق به کسب یک نماینده: او آمد و در دوم در ساموآ آمریکا قفقاز در سه شنبه.

که برنده نمی قرار داده و او را در کشاکش برای نامزدی — او می خواهم نیاز 1,990 بیشتر نمایندگان برای تبدیل شدن به نامزد — اما تحت قوانین برای آخرین دموکراتیک بحث آن خواهد او را بر روی صحنه.

هنوز روشن نیست که اگر او را دعوت به بعد بحث دموکراتیک در 15 مارس.

Xochitl هینجسا DNC ارتباطات گفت که شنبه شب در توییتر “البته آستانه بالا خواهد رفت.” “در زمانی که ما در ماه مارس بحث تقریبا 2000 نمایندگان اختصاص داده خواهد شد,” هینجسا نوشت. “آستانه منعکس خواهد شد که در آن ما در این مسابقه به عنوان آن را همیشه است.”

به تاریخ 25 فوریه بحث در چارلستون کارولینای جنوبی, کمیته ملی حزب دموکرات گفت: نامزدها به یک یا بیشتر از موارد زیر: حداقل 12 درصد حمایت در دو DNC-تایید کارولینای جنوبی, نظر سنجی حداقل 10 درصد حمایت در چهار DNC-تایید نظر سنجی های ملی و یا حداقل یک نماینده از هر مسابقه که برگزار شده است تا کنون.

اما آیا او می خواهید برای شرکت تضمین شده نیست. نه مشارکت سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ و بهداشت ، الیزابت وارن که او نیز به پایان خواهد سه شنبه با نمایندگان.

DNC قوانین تغییر کرده است برای بحث مشارکت در اخیر بحث. زمانی که اولیه شروع یک نامزد کرده بود به حداقل 1 درصد پشتیبانی در حداقل سه حالت و یا نظر سنجی های ملی و یا افزایش پول از حداقل 65,000 فرد اهدا (گسترش بیش از حداقل 20 متحده با حداقل 200 اهدا کنندگان در هر یک از این کشورها).

گذشت زمان نامزدها تا به حال به دیدار با هر دو رای گیری و فرد نیاز سهم. در نهایت هر دو سهم و رای گیری سطح آستانه شد دقیق تر و منجر به تعدادی از نامزدها و سپس در مسابقه مانند بهداشت ، Cory Booker و نویسنده Marianne Williamson بودن حذف شدند.

به عنوان به طور فزاینده ای بالا بحث نوار شروع به حذف نامزدهای رنگ وجود دارد تماس به شل محدودیت برای اطمینان از بحث ویژه دیدگاه های گوناگون. در ماه دسامبر نه نامزد گرد هم آمدند و با ارسال نامه ای به DNC گفت: به طور فزاینده ای دشوار برای دیدار با بحث معیارهای کرده بود “بی ارزش و مصنوعی تنگ شده” در این مسابقه است.

DNC رد این انتقاد بود اما با اعلام یک تغییر عمده در ماه فوریه — دیگر بودند کمک های فردی مورد نیاز است. این حرکت بود که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان در حال ساخته شده به اجازه می دهد بلومبرگ بر روی بحث مرحله. و از آن ناراحت تعدادی از نامزدها از جمله بهداشت ، برنی ساندرز که به نام تصمیم “تعریف تقلب سیستم.”

DNC نادیده انتقاد و بلومبرگ به نظر می رسد در هر دو نوادا و کارولینای جنوبی بحث. در حال حاضر آن را به نظر می رسد DNC آماده است برای تغییر بحث قوانین دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>