معلوم Uber و Lyft سواری هستند نه دوستدار محیط زیست در همه: مطالعه

آن شده است به خوبی مستند شده است که تعمیم سوار-به اشتراک گذاری شرکت هایی مانند Uber و Lyft کمک به افزایش ترافیک و کاهش حمل و نقل ridership در شهرستانها اما تا به حال آن را به حال شده است معلوم نیست اگر سوار-به اشتراک گذاری شد در واقع دوستدار محیط زیست خود را به عنوان بوستر ادعا می کنند.

در حال حاضر یک گزارش جدید منتشر شده توسط اتحادیه دانشمندان نگران (UCS) debunks این باور رایج است که مصرف یک Uber یا Lyft برای محیط زیست بهتر است صرفا به دلیل یک ماشین سوار-به اشتراک گذاشته می شود.

تبلیغات:

بلکه محققان در آمریکا بر اساس غیر انتفاعی علم سازمان حمایت در بر داشت که “سوار-نقطه سفر امروز نتیجه در حدود 69 درصد بیشتر آلودگی آب و هوا به طور متوسط از سفر آنها جابجایی.”

چگونه می تواند باشد ؟ بر اساس این گزارش سوار-به اشتراک گذاری کربن فشرده به دو دلیل.

ابتدا در نظر بگیرید که همه زمان صرف رانندگی با هیچ مسافر در سواری; از این رو, “معمولی سوار-نقطه سفر بیشتر آلاینده از یک سفر در یک ماشین شخصی به طور عمده به عنوان یک نتیجه از ‘deadheading’— مایل سوار-نقطه سفر وسایل نقلیه بدون مسافر بین استخدام سواری” در این گزارش توضیح می دهد.

تبلیغات:

دلیل دوم مربوط به نحوه سوار-به اشتراک گذاری استفاده نمی شود صرفا به عنوان یک جایگزین, اما اغلب به عنوان یک مکمل. “سوار-نقطه است و نه فقط جایگزین ماشین شخصی سفر; در عوض, آن است که افزایش تعداد اتومبیل سفر” کاغذ متحده است.

این سازمان باعث می شود این استدلال که بدون Uber و Lyft شهروندان خواهد بود بیشتر تمایل به جرم حمل و نقل دوچرخه و یا خودداری کردن از یک سفر به طور کامل. در حالی که آنها توصیه برق سوار-به اشتراک گذاری سواری, محققان می گویند که نمی خواهد به اندازه کافی برای جبران تاثیر سوار-به اشتراک گذاری duopoly شرکت.

“برای سوار-نقطه برای کمک به بهتر آب و هوا و تراکم نتایج سفر باید هم مخلوط و برقی, جابجایی تک اشغال ماشین سفرهای بیشتر و تشویق کم تولید گازهای گلخانه ای حالت مانند جرم حمل و نقل, دوچرخه سواری و پیاده روی.”

تبلیغات:

محققان تاکید می کند که دولت ها و نه بخش خصوصی باید در ارائه عمومی با کم کربن گزینه های حمل و نقل.

“دولت باید ارائه عمومی با دسترسی به با کیفیت بالا, حمل و نقل مرکب گزینه های اولویت بندی جنبش مردم بیش از اتومبیل و اطمینان حاصل شود که تمام حالت های کاهش آلودگی” محققان کشور. “آنها باید در انطباق با قوانین از جاده ها—برای سوار-نقطه شرکت های حمل و نقل انبوه و دیگر کاربران—برای اطمینان از دسترسی برای همه امن و عادلانه و کارآمد حمل و نقل است.”

تبلیغات:

محققان همچنین دولت است که “وجدان مصرف کنندگان کمک می کند با ساخت smart سفر انتخاب است که کاهش تولید گازهای گلخانه ای و تراکم ترافیک و تشویق شرکت ها برای ارائه گزینه های تمیز کننده.”

یک مثال می توان به انتخاب کردن برای یک همسفری سوار یک گزینه ارائه شده توسط هر دو شرکت در برخی از مناطق مترو. با توجه به گزارش های خصوصی “غیر هم مخلوط سوار-نقطه سفر به تولید حدود 47 درصد بیشتر از تولید گازهای گلخانه ای” نسبت به متوسط ماشین شخصی سفر.

جالب, تاکسی مسئول تقریبا به همان اندازه آلودگی به عنوان سوار-سهام در بخش با توجه به قوانین و مقررات, محققان می گویند.

تبلیغات:

“قابل توجه شهرستانها باید تنظیم تاکسی برای دهه” محققان توضیح می دهند که در این گزارش. “بسیاری از شهرستانها محدود کردن تعداد تاکسی و نیاز به صندلی چرخدار در دسترس وسایل نقلیه; برخی از آنها را متقاعد صاحبان تاکسی به حرکت به سمت خودروهای هیبریدی است.”

“در مقابل سوار-نقطه مقررات بسیار یک کار در حال پیشرفت است حتی به عنوان شماره سوار-نقطه سفرهای بسیار فراتر تاکسی سفر در شهرستانها ایالات متحده” محققان اضافه کنید.

قطعا هر طرح های ساخته شده توسط هر Lyft و یا بارگذاری برای محدود کردن انتشار کربن نمی تواند یک راه حل برای این مشکل اساسی ساخته شده است که این شرکت های محبوب در وهله اول: راحتی. بسیاری از مصرف کنندگان که می توانیم آن را به انتخاب کردن برای سریع ترین حمل و نقل گزینه ای است که اغلب یک Uber یا Lyft به جای حمل و نقل عمومی و یا پیاده روی — به خصوص در حومه که در آن دومی گزینه ها امکان پذیر نیست.

تبلیغات:

این اولین گزارش از نوع خود را به نشان می دهد سوار-به اشتراک گذاری برنامه های در حال کمک به بحران آب و هوا. در سال 2019 اطلاعات وارد شده توسط millward brown اروپایی برای تحقیقات و کمپین گروه حمل و نقل و محیط زیست ارتباط بین افزایش سوار-به اشتراک گذاری رانندگان در شهرهای اروپایی و افزایش سطح آلودگی هوا.

“افزایش سریع سوار-نقطه خدمات مانند Uber بدان معنی است که درب به درب خدمات مخربی بر ترافیک CO2 و آلودگی هوا و انتشار” گزارش اعلام کرد.

قابل توجه آلودگی هوا بدتر شده در ایالات متحده بین سال 2017 و 2018.

با توجه به این آستانه کردن اجسام رد UCS گزارش به عنوان گمراه کننده است. Uber تاکید کرد می خواهد آن را به “بخشی از راه حل برای پرداختن به تغییرات آب و هوا.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>