حرکت یا کشش ناگهانی, یوتیوب, و ق, مجازات تهمت و دیگر نژادپرستان و این یک چیز بزرگ برای آزادی

آزادی غیر ممکن است برای هر کس که دیدگاه غالب که dehumanize هر کسی. و به نظر می رسد که چند عامل های رسانه های اجتماعی موافق قضاوت اخیر از ممنوعیت و یا تعلیق نژادپرستانه حساب سراسر یوتیوب, حرکت یا کشش ناگهانی و ق در.

برای کسانی که dehumanized — آیا با نژادپرستی و تبعیض classism, ableism ضد تجاوز احساسات و یا هر گونه تعصبات — صدای خود را در حال کاهش و یا آشکار سکوت و در فرایند آنها از دست دادن توانایی خود را به طور کامل شرکت در دموکراسی ما. همه ما نیاز به زندگی در جامعه ای که در آن نفرت دلسرد بی اعتبار و در صورت امکان پاک کردن به طور کامل از گفتمان ما. این به این معنا نیست که ما باید تمام برچسب ایده های نفرت به سادگی از آنجا که ما با آنها اختلاف نظر دارند; به انجام است که اجرا می شود گرفتار جمهور دوایت آیزنهاور معروف بیانیه “در یک دموکراسی بحث این است که نفس زندگی است.” هنگامی که واقعی نفرت وارد گفت و گو آن را به عنوان یک دود سمی در هوا از بحث خفه کننده برخی از صداها و تضعیف بقیه.

تبلیغات:

این ما به ارمغان می آورد به یک سری از تصمیم گیری های اخیر توسط شرکت های فن آوری:

کشش محبوب ویدیویی خدمات مرتبط با جامعه بازی به طور موقت به حالت تعلیق جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب از آنجا که این شرکت ادعا را نقض سیاست های خود را در نفرت. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال شده یک ویدیو از یک سخنرانی ادعا مستند نشده مهاجران مکزیکی هستند بیشتر احتمال دارد به متجاوزان و جنایتکاران و همچنین تصویری که او در آن صحبت فرضی در مورد “بسیار دشوار hombre” شکستن به خانه یک “زن جوان است.”

“نفرت انگیز رفتار است نه مجاز در حرکت یا کشش ناگهانی” یک سخنگوی این شرکت گفت: سالن. “در راستای سیاست های رئیس جمهور تهمت کانال صادر شده است تعلیق موقت از Twitch برای نظرات در جریان و محتوای متخلف حذف شده است.”

تبلیغات:

به طور مشابه یوتیوب ممنوع چند به صراحت سفید supremacist کانال برای بیان نفرت از جمله کسانی که در ارتباط با آمریکا رنسانس دیوید دوک استفان Molyneux و ریچارد اسپنسر. بعلاوه ق ممنوع محبوب pro-مغلوب ساختن پیشی جستن فروم به نام r/The_Donald همراه با حدود 2000 انجمن های دیگر از جمله برجسته جناح چپ جامعه r/ChapoTrapHouse. و این حتی شامل مغلوب ساختن پیشی جستن زمان جنگ با توییتر است که به اوج خود رسید به او نزنی و در مقابل شرکت و تهدید آزادی بیان است.

“ما سیاست های سختگیرانه منع تبعیض در یوتیوب و خاتمه هر کانال است که بارها و بارها یا به طرز وحشتناکی نقض این سیاست” یک سخنگو از یوتیوب گفت: سالن, در بیانیه ای. “پس از به روز رسانی دستورالعمل های ما به آدرس بهتر supremacist مطالب ما شاهد یک 5x سنبله در تصویری حذف است و باید خاتمه داده شود با بیش از 25 ، 000 کانال برای نقض ما نفرت سخنرانی سیاست.”

ق مراجعه کننده به سالن بیانیه ای توضیح داد:”ما متعهد به بسته شدن فاصله بین ما ارزش ها و سیاست های ما به صراحت آدرس نفرت” و این که “در نهایت این مسئولیت ما را برای حمایت از ما در جوامع با در نظر گرفتن قوی تر اقدام علیه کسانی که سعی تسلیحاتی نقاط ق برابر افراد دیگر است.”

تبلیغات:

هیچ کس که می فهمد قانون اساسی می تواند استدلال می کنند که این شرکت تصمیم گیری را نقض متمم اول قانون اساسی که تنها محافظت سخنرانی از دولت سرکوب. پروفسور ریک Hasen در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین دانشکده حقوق گفت: سالن توسط ایمیل است که “شرکت های خصوصی در حال اجرا وب سایت منوط به شکایت برای نقض متمم اول قانون اساسی. شرکت های خصوصی هستند بازیگرانی که می تواند شامل هر آنچه که محتوای آنها می خواهند از مواردی است که قانون جلوگیری از آنها را از انجام این کار است.”

UCLA School of Law پروفسور یوجین Volokh تکرار Hasen را مشاهده اما پس از آن به تشویق سالن را به منظور بررسی این موضوع از نقطه نظر های مختلف از طریق یک آزمایش فکری.

تبلیغات:

“این کار نقض متمم اول قانون اساسی حقوق. آن را نقض نمی کند هر اساسنامه که من می دانم. آن را نقض نمی کند هر مشترک اصول قانون به دلیل کشش یک نهاد خصوصی و آمازون که صاحب آن یک نهاد خصوصی در همان زمان” Volokh گفت: سالن. او سپس گفت که این تصمیم می تواند در نظر گرفته شود مشکل اگر یک مقایسه آن را به یک سناریو فرضی است که در آن دانشگاه هاروارد اخراج یک استاد برای بودن بیش از حد جناح چپ.

“شما ممکن است می گویند وجود دارد گسترده تر رایگان سخنرانی اصول که در حال نقض اینجا هر چند که البته نه یک استدلال حقوقی,” Volokh گفت. “این استدلال شما ممکن است فکر می کنم در دانشگاه هاروارد زمینه به عنوان علمی در مورد اخلاق که موسسات دانشگاهی نباید سعی کنید به سانسور سخنرانی و یا توسط خود دانش آموزان است. شما ممکن است می گویند این است که یک ماده از نوع رسانه ای اخلاق و به طور خاص است که یک پلت فرم مانند حرکت یا کشش ناگهانی و یا مانند یوتیوب و یا مانند Facebook نباید محدود سخنرانی مهم است که مردم در حال تلاش برای انتقال است.”

این جایی است که من باید با احترام مخالفم با این استدلال. و به توضیح دهد که چرا من باید اشاره به تجربه شخصی.

تبلیغات:

زمانی که من 12 سال من نزدیک بود به قتل در یک ضد سامی نفرت و جنایت. برای 18 سال آینده من به ندرت تجربه کرده ضد یهودی تعصب اما زمانی که برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری شد جمع آوری بخار و او به ضد سامی نظرات در یک سخنرانی من احساس نیاز به صحبت کردن در برابر آنها. در پاسخ اندرو Anglin — همان برجسته نئو نازی ها که بعدها بدنام برای تمسخر مرگ از چپ معترض هدر Heyer برای صحبت کردن در برابر این افراد متعصبی در شارلوتزویل — یک مقاله نوشت که حمله به من در یک ضد سامی مد. من به عنوان یک “یهودی انگل” و یک عضو از یک “قبیله شر” در حالی که دیگران که گردش این مقاله من به نام یک “شیطانی kike” و “کثیف یهودی موش صحرایی.”

دو سال بعد از آن من بود با آزار و doxxed توسط یک ناسیونالیست که ارسال شده ضد سامی الگوهای رفتاری در Facebook صفحه چون من نوشت: یک مقاله در انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن. پس از من نمیفهمد که او بود و از او خواسته برای مصاحبه با او doxxed من و به دروغ گفت: او تنها انتقاد اسرائیل (مقاله او به چالش کشیده تا به حال هیچ چیزی برای انجام با شرق میانه).

من به این داستان چون که هر یک از این حوادث من زخم تا در پایان دریافت از برخی از ننگین ترین تلاش در قلدری و ارعاب است که من تا کنون تجربه کرده است. مردم که این چیزها را نمی کند چرا که آنها می خواستند به شرکت در یک مناظره صادق و یا اینکه آنها صرفا مخالفت با من در مورد مسائل خاص. آنها تصمیم گرفته بود که چون من یک یهودی آنها تا به حال حق به رفتار من و نوار دور من انسان ها به سادگی برای بیان دیدگاه ها است که آنها را به اشتراک بگذارید. از دیدگاه یک bigot کسانی که اعضای گروه آنها خیال شایسته احترام باید سپاسگزار برای هر آنچه که حقوق خود را (یا واقعی) ظالمان در حال حاضر به آنها بدهد. اگر این بدان معناست که آنها به هیچ یک در همه از جمله حق زندگی و سپس پس از آن می شود.

تبلیغات:

اخلاقی زبان, رسانه های عامل موظف به ایجاد یک فرهنگ که در آن صدای همه استقبال می شود. باید وجود داشته باشد یک تنوع از مردم و تنوع ديدگاه با محدودیت تنها بودن در افکار و کلمات است که می تواند در حد یک یا دیگر. این به این دلیل است که لگد زدن به کسانی که نژادپرستان از سیستم عامل خود را ندارد ما کمتر اما بیشتر از آن.

من خواهد شد با توجه به پاسخ Raheem Kassam سابق Breitbart اخبار لندن editor-in-chief Raheem Kassam که شرکت میزبان یک پادکست با سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور استیو Bannon. وقتی که من برای دیدگاه های خود را, او پاسخ داد: “تصور کنید در حال اجرا یک شرکت و نه درک خطر غیر ضروری شما در حال گرفتن با مردم شغل و معیشت با در نظر گرفتن مواضع حزبی در برابر کسی که – اگر دوباره انتخاب – رفتن به دنبال شما با نیروی کامل از دولت آمریکا برای سانسور محافظه کاران است. زنده با شمشیر و تمام . . .”

به Kassam, من می خواهم پاسخ با متن واقعی از متمم اول قانون اساسی:

“متمم اول قانون اساسی تضمین در مورد آزادی دین و بیان و اجتماعات و حق درخواست. آن را منع کنگره از هر دو ترویج یک دین بیش از دیگران و همچنین محدود کردن یک فرد مذهبی. آن را تضمین آزادی بیان توسط منع کنگره از محدود کردن مطبوعات و یا حقوق افراد آزادانه صحبت می کنند. آن را نیز تضمین حق شهروندان به جمع آوری صلح آمیز و به درخواست خود دولت است.”

تبلیغات:

وجود دارد هیچ تهدیدی برای حقوقی رایگان سخنرانی توسط شرکت های خصوصی تصمیم به مهار نفرت بیان اینکه spewed با تهمت و بسیاری از خود را راست کرد. نیز وجود دارد هیچ تهدیدی برای روح آزادی بیان توسط این شرکت ها انجام می دهند این چیزها.

تهمت و تهدید به استفاده از قدرت دولت به مقابله به مثل در برابر آن دسته از شرکت های, از سوی دیگر یک تهدید است به هر دو نامه و روح متمم اول قانون اساسی. او و حامیان او هستند نه اینکه متوقف شود از انتشار دیدگاه های خود را در سیستم عامل های دیگر و تهمت خود یکی از قدرتمند ترین افراد در جهان است. هنگامی که آنها در مورد صحبت از برگشت در کسانی که آنها را نگه دارید پاسخگو نیست چرا که آنها در مورد مراقبت از آزادی بیان است. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن است درگیر در جنگ های مختلف علیه آزادی بیان است. به این دلیل است که آنها نمی خواهند به پاسخگو برای آنها چه می گویند.

یک ملت بر اساس اصل برابری انسان و بستگی به کیفیت بازار از ایده ها در جهت رشد سزاوار بهتر از این. و امید من این است که مغلوب ساختن پیشی جستن روزی متوجه است که رهبری خوب می آید نه از اجتناب از پاسخگویی اما استقبال از آن. به قول محبوب فیلم ابرقهرمان است که در آن کاپیتان امریکا صدا بسیار شبیه به تهمت (که من انتقاد در آن زمان) که او نیاز به بررسی های آهنین خود را refreshingly فکری همتای:

“اگر ما نمی توانیم قبول محدودیت های ما boundaryless ما بهتر از مردمان بد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>