توییتر پنهان تهمت صدای جیر جیر است که تهدید و خشونت علیه دی سی فعالان

توییتر بار دیگر تعدیل یک صدای جیر جیر ارسال شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — این بار با پنهان کردن آن را با یک برچسب هشدار دهنده و اضافه کردن یک هشدار توجه کنید.

“ما قرار می گیرد منافع عمومی توجه در این توییت برای نقض سیاست ما در برابر رفتار توهین آمیز, به طور خاص, حضور یک تهدید از آسیب در برابر یک گروه مشخص” توییتر نوشت. در اصل صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این شایعه از یک پلیس-رایگان خودمختار منطقه در حال شکل در واشنگتن, دی سی, نوشتن “وجود دارد هرگز یک “منطقه خودمختار’ در واشنگتن, دی سی, تا زمانی که من رئیس جمهور شما. اگر آنها سعی می کنند آنها خواهد شد با نیروی جدی!”

تبلیغات:

در زمان نگارش این رئیس جمهور است و نه در واکنش به توییتر اعتدال.

ماه گذشته توییتر تحریک اختلاف زمانی که آن را متصل به یک واقعیت-بررسی برچسب برای یک جفت از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها که به دروغ ادعا کرد که پست الکترونیکی-در برگه های جعلی. رئیس جمهور در پاسخ با نوشتن است که “جمهوری خواهان احساس می کنید که سیستم عامل رسانه های اجتماعی کاملا سکوت محافظه کاران صداها” و وعده داده شده به “به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد.” وی افزود: “توییتر در حال حاضر نشان داده شده است که همه چیز ما شده است گفت: در مورد آنها (و دیگر هموطنان) درست است. اقدام بزرگ به دنبال!”

تهمت بعد به دنبال از طریق در تهدید خود را با امضای یک فرمان اجرایی آموزش کمیسیون ارتباطات فدرال به سادگی قوانین و مقررات جدید است که ممکن است معاف سیستم عامل رسانه های اجتماعی از بخش 230 1996 ارتباطات نجابت عمل است که محافظت از سیستم عامل های آنلاین برای برگزار می شود از نظر قانونی مسئول گفتار مربوط به مطالب ارسال شده توسط کاربران خود را.

تبلیغات:

این نیست جلوگیری از توییتر. به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک صدای جیر جیر در مورد جورج فلوید تظاهرات در مینیاپولیس که توییتر تعدیل با الحاق آن با “منافع عمومی متوجه” توضیح داده است که خود را به عنوان شعارهای “ستایش خشونت است.” صدای جیر جیر در سوال گفت: “این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد.” ارجاع یک تهدید برای ارسال در گارد ملی تهمت افزود: “هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین آتش زا توییت نوشته شده بود پس از یک جنبش اعتراضی به نام خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه (BHAZ) راه اندازی شد, در واشنگتن, DC. معترضان همچنین تلاش برای پایین کشیدن مجسمه ای از رئیس جمهور اندرو جکسون با استفاده از طناب اگر چه آنها متوقف شده توسط ایالات متحده پارک پلیس و سی پلیس.

BHAZ اقدامات یاد نوپای مستقل منطقه شکل گرفته در سیاتل در این ماه شناخته شده به عنوان ریز ریز کردن (کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض zone) و قبل از آن, CHAZ (کاپیتول هیل خودمختار منطقه). کسانی که معترضان خواستار, در میان چیزهای دیگر بررسی گذشته و حال موارد خشونت پلیس در سیاتل و واشنگتن (از جمله افرادی که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و یا مورد آزار قرار گرفته توسط افسران یا نگهبانان زندان); آزادی همه زندانیان زندانی برای ماری جوانا مربوط به جرائم و محو سوابق خود را; اجازه می دهد زندانیان به رای; اجاره کنترل; دانشگاه آزاد; رایگان مسکن عمومی و اجتماعی مراقبت های بهداشتی.

تبلیغات:

سیاتل شهردار جنی Durkan کرده و گفت که او را با رهبران جامعه و آفریقایی به رهبری گروه به صورت مسالمت آمیز از بین بردن ریز ریز کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>