توییتر فقط نورد یک از ویژگی های است که غیر قابل دسترس برای کاربران غیر فعال شده


A screenshot of Twitter says "See what's happening in the world right now. Join Twitter today."

یک تصویر عکس در واشنگتن دی سی در جولای 10, 2019.

ALASTAIR پیک/گتی ایماژ

روز چهارشنبه در توییتر اعلام کرد که به آن اضافه شده است ویژگی های جدید را قادر خواهد ساخت که کاربران iOS برای ایجاد توییتهایی با استفاده از صدای خود را. “به ما گوش: ما در حال آزمایش یک راه جدید برای شروع یک گفتگو” آن توییتی های چشمک زن سیاه-و-سفید تصویر آرم خود را در برابر یک پس زمینه سیاه و سفید و یک کلیپ صوتی که در آن یکی می توانید شنیدن صدا گفت: “یک ، یکی دو میکروفن را بررسی کنید. (شیپور خاموشی میکروفون….) این چیزی است ؟ صدای جیر جیر با صدای خود را.”

اما آن توییتهایی بلافاصله جلب واکنش از چند نفر از اعضای ناشنوا و سخت از شنیدن جامعه که با اشاره به ویژگی های آن عدم دسترسی. Jaipreet Virdi ناشنوا مورخ, پزشکی, تکنولوژی و ناتوانی در دانشگاه دلاور توییتی در پاسخ به “در حال حاضر وجود دارد بیش از حد بسیاری از ویدئوها در توییتر که نیست زیر نویس و از این رو غیر قابل دسترس. @توییتر این بود که شانس خود را برای طراحی با قابلیت دسترسی از شروع نه به عنوان یک چاره اندیشی موقت است. من خسته از شرکت ها به من گفتن برای شنیدن آنها را زمانی که آنها به هیچ وجه به انجام آن است.” امیلی Ladau که ویرایشهای حقوق معلولین واشنگتن ریشه در حقوق, وبلاگ سخت است شنیدن و با استفاده از یک صندلی چرخدار توییتی “هی @TwitterSupport این توییت نیز ممکن است می گویند” به ما گوش: ما در حال آزمایش یک راه جدید برای ایجاد توییتهایی غیر قابل دسترس.’ حداقل این نباید داشته اند نورد بدون از جمله یک راه به عنوان آن است.”

صوتی توییتهایی نیز غیر قابل دسترس را به کاربران دیگر معلول است. آنها نشان می دهد یک فلاش تصویر از کاربر مشخصات عکس حتی اگر فلاش مطالب دلسرد محتوای وب دسترسی دستورالعمل ها—که اغلب به عنوان استاندارد طلایی برای دیجیتالی دسترسی—به دلیل آن می تواند باعث تشنج در افرادی که صرع حساس به نور. صوتی توییتهایی همچنین در حال حاضر مسائل مربوط به نابینایان و کم بینایی کاربران که استفاده از صفحه نمایش خوانندگان و فن آوری خط بریل است که نمی تواند تشخیص دهد یک صدای جیر جیر.

در پاسخ به Ladau و دیگر کاربران توییتر با شکایت مشابه در چهارشنبه توییتر گفت: “این است یک نسخه اولیه از این ویژگی. ساخت این نوع از توییت های در دسترس برای همه مهم است و ما در حال بررسی راه هایی را که اتفاق می افتد.”

اما کارشناسان می گویند که دسترسی نمی تواند یک چاره اندیشی موقت در طراحی محصول به دلیل نادیده گرفتن نیازهای افراد معلول همواره منجر به ایجاد محصولات بد که نمی خدمت تمام کاربران. “هیچ کسب و کار مدرن به خصوص در صنایع با تکنولوژی بالا را راه اندازی یک محصول جدید با نقض حریم خصوصی و یا مسائل امنیتی و یا یک وب سایت جدید با لینک های خراب یا گمشده محتوا گفت:” هیت تامپسون که با استفاده از صندلی چرخدار است و رئیس اجرایی در AudioEye یک وب سایت دسترسی شرکت در یک ایمیل ، “چرا در دسترس بودن درمان متفاوت در این زمینه ؟ هنگامی که شما نمی دیجیتال دسترسی یک بخش اصلی از ارائه شما در حال حمل و نقل نیمه پخته محصول است که برگ یک چهارم از خود نشانی مخاطبان—افراد معلول است.”

بیش از یک چهارم بزرگسالان آمریکایی غیر فعال است و برخی استدلال می کنند که آمریکایی های معلول که قانونگذاران گذشت 30 سال پیش برای رسیدگی به عدم دسترسی در دنیای فیزیکی امر به اینترنت بیش از حد است. پیشین نوشته. تونی کوئیلو, که صرع دارد و اولیه حمایت از ادا قطعا فکر می کند آن را ندارد. “این اتصال دیجیتال کاملا حیاتی در جهان امروز ما,” او گفت: در یک ایمیل. “توییتر نیز در حال حاضر یک راه است که شرایط اضطراری و بلایای طبیعی و رویدادهای محلی در حال ابلاغ به سرعت. نداشتن دسترسی به این اطلاعات مهم می تواند زندگی را تهدید.” بسیاری از دادگاه ها به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن کوئیلو دیدگاه; در یک نقطه عطفی تصمیم, 9th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر حکم داد که domino’s Pizza نقض ادا چرا که وب سایت خود را کار نمی کند با یک مرد کور screen reader نرم افزار. در اکتبر دیوان عالی کشور کاهش یافته است به شنیدن Dominos’ درخواست برای بررسی این مورد ترک نماز در محل. اکثر وب دسترسی موارد نیز حل و فصل به سرعت—با توجه به 2019 گزارش 3Play رسانه های یک شرکت است که فراهم می کند شرح, رونویسی و صوتی شرح خدمات 55 درصد از موارد ثبت شده در سال 2019 حل و فصل شد در عرض 60 روز است.

پس از بیش از یک روز پایدار انتقاد از دیجیتال دسترسی کارشناسان افراد معلول و ناتوانی سازمان های حقوق توییتر در نهایت به صدور یک عذرخواهی اواخر پنج شنبه. “با عرض پوزش در مورد تست صدا توییتهایی بدون پشتیبانی برای افرادی که بینایی ناشنوا یا کم شنوا” خود را صدای جیر جیر می خواند. “این یک دست به معرفی این آزمایش بدون این حمایت است. دسترسی باید یک چاره اندیشی موقت است.” در دو اضافی توییتهایی در موضوع توییتر اضافه شده است که آن را “ثابت چند مسائل مربوط به چشم انداز دسترسی از جمله ساخت صدای توییتهایی شناسایی بر روی جدول زمانی و بهبود دسترسی به صدای جیر جیر تجربه” و این که به روز رسانی در دسترس خواهد بود بعد از آن. “ما در حال حاضر در حال کاوش در ایده هایی برای چگونه ما می تواند پشتیبانی دستی و خودکار رونوشت. ما همچنین به دنبال در چگونه ما می تواند ساخت یک گروه اختصاص داده شده به تمرکز بر دسترسی به قطعه سازی و وکالت در تمام محصولات با همکاری @TwitterA11y و @TwitterAble تیم” نهایی جیر می خواند.

اما توییتر نشده حذف قابلیت ادامه به رسم محکومیت از معلولیت جامعه است. برخی از مشاهیر هستند و تعهد به عدم استفاده از آن تا زمانی که توییتر ساخته شده است آن را در دسترس است. Lin-مانوئل میراندا در پاسخ به شکایت از یک فن که نمی تواند او را بشنود آواز و او را تشویق به استفاده از این ویژگی تا زمانی که آن را در دسترس ساخته شده است, “من می شنوم من و شما می توانید رول عرض آن است. نه بیشتر تا دسترسی مسائل حل و فصل شود. حذف my last one, نگه داشتن این یکی تا پاسخ خود را به متن.”

اما این اولین بار نیست توییتر کاهش یافته است توپ دیجیتال در دسترس است. الیزابت Ellcessor استادیار مطالعات رسانه در دانشگاه ویرجینیا که مطالعات دسترسی به فناوری در توئیتر خود نوشت که “این متن مبتنی بر پلت فرم موفق به دسترسی به صفحه خوان کاربران برای نزدیک به یک دهه.” توییتر ایجاد شد و در سال 2006 اما توییتر را ندارد این امکان را برای کاربران به اضافه کردن شرح تصویر به تصاویر و ارسال آنها را به وب سایت تا سال 2016. شرح تصویر, همچنین شناخته شده به عنوان “alt-متن” فعال نابینا و کم بینایی کاربران را به “خواندن” تصاویر مانند هر متن دیگر ارسال.

اما “حتی این ویژگی هنوز هم نیاز به کاربران برای انتخاب کردن در به این معنی که گاه به گاه کاربران توییتر هرگز و یا وادار به فکر کردن در مورد دسترسی به” Ellcessor گفت: در یک ایمیل ، توییتر همچنین نشده remediated دیگر مسائل دسترسی مانند آن عدم خودکار نوشتن شرح تصاویر و ویدئوها—یکی از ویژگی های که در دسترس بوده است برای چندین سال در Facebook و YouTube.

Instagram نیز مواجه انتقاد از افراد معلول برای عدم دسترسی. Shaylee منسفیلد یک ناشنوا 11 ساله بازیگر که ستاره در این فیلم احساس ضرب و شتممنتشر شد جمعه در Netflix بکشد و کسی که ارتباط با استفاده از زبان اشاره آمریکایی. در ماه آوریل او نوشته شده زیر نویس فیلم به Instagram اصرار آدم Mosseri رئیس اجرایی از Instagram برای اضافه کردن خودکار captioning به پلت فرم آن است. “من نمی فهمم افراد مورد علاقه من در Instagram,” او گفت: با اشاره به جلسه سازندگان محتوا. “چرا ؟ بدون شرح!” مادر شینا McFeely که ناشنوا گفت: در یک ایمیل مصاحبه “ما دوست داریم به شنیدن از IG به طور مستقیم و با هم کار کنند” اما هنوز برای دریافت پاسخ با وجود چندین تلاش برای ایجاد ارتباط با Instagram نمایندگان.

بسیار قاچاق سیستم عامل رسانه های اجتماعی مثل Instagram و توییتر باید بیشتر همراه هنگامی که آن را به دسترسی خود میلیاردها دلار سالانه درآمد حاصل از تبلیغات آنها به منابع استخدام های دیجیتال دسترسی کارشناسان و مشورت ناتوانی جامعه قبل از انتشار ویژگی های جدید است.

این عدم دسترسی از سیستم عامل رسانه های اجتماعی ممکن است تا حدی ناشی از عدم قابلیت دسترسی وب سایت آموزش علوم کامپیوتر آموزش و پرورش است. با توجه به جهانی 2018 بررسی انجام شده توسط WebAIM غیر انتفاعی فراهم می کند که قابلیت دسترسی وب سایت راه حل های 92.8 درصد از وب سایت دسترسی به پزشکان گفت که آنها نمی یاد هر چیزی “اساسی” در مورد دسترسی در طول مطالعات خود را. بلکه آنها خود آموخته و یا آموخته در کار است.

اما Ellcessor امتیاز به ableism—اعتقاد به این که افراد دارای معلولیت کمتر و یا با ارزش در خور توجه از nondisabled مردم—به عنوان دلیل شرکت رسانه های اجتماعی مانند توییتر نیست فعالانه طراحی خدمات خود را با افراد معلول در ذهن است. “این شرکت در حال … به دنبال ساخت های فرهنگی و ارزش مالی و تبدیل آن به یک مزیت در بازار,” او گفت:. “غیر فعال کاربران هستند نه به عنوان ارائه شده است که ارزش به احتمال زیاد به دلیل فرهنگی روایت از ناتوانی در ادامه به تاکید بر کسری بودجه و ننگ.”

رسانه های اجتماعی شرکت ها باید تحت یک تغییر کیفی به طور موثر طراحی خدمات برای غیر فعال کاربران Ellcessor گفت. “بزرگترین تغییر خواهد بود برای این شرکت ها برای درمان در دسترس به عنوان یک بنیادی بخشی از کار خود را; این ترویج در دسترس توسعه و اغلب منجر به قوی تر رابط و امکانات برای همه کاربران. این تغییر به نوبه خود مستلزم آن است که همه کارکنان باید برخی از آموزش در چرا و چگونه برای ایجاد دسترسی سیستم و دسترسی تخصص دنبال شود و به رسمیت شناخته شده در رهبری سازه.”

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>