توییتر تعطیل سفید ملی, گروه نما به عنوان Antifa پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور سهام خود را صدای جیر جیر

توییتر تعطیل جعلی Antifa حساب پس از لینک کردن آن به سفید ملی, هویت گروه Evropa این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد.

توییتر سخنگوی سی ان ان گفت که یک حساب کاربری ادعا متعلق به یک ملی Antifa سازمان تعطیل شد و پس از آن به نام خشونت در اعتراض به خشونت پلیس. Antifa کوتاه برای ضد فاشیستی است متمرکز سازمان بلکه یک اعتراض سیاسی جنبش ساخته شده کوچک مستقل گروه ها و افراد است.

تبلیغات:

“این حساب نقض پلت فرم ما دستکاری و دادن سیاست به طور خاص ایجاد حساب های جعلی” این سخنگو در بیانیه ای گفت. “ما در زمان اقدام پس از تایید ارسال یک صدای جیر جیر تحریک به خشونت و شکست توییتر قوانین است.”

این حرکت پس از این حساب به نام خشونت در مناطق مسکونی.

“امشب شب رفقای” که به تازگی ایجاد حساب توییتی یکشنبه. “امشب ما می گویند:” F**k شهر ” و ما حرکت به مناطق مسکونی… سفید هود…. و ما را به آنچه مال ماست.”

تبلیغات:

شبکه اجتماعی مرتبط جعلی حساب به هویت Evropa که مرکز قانون فقر جنوب اتحاد طبقه بندی شده به عنوان یک ناسیونالیست نفرت ،

توییتر سخنگوی سی ان ان گفت که این شرکت اقدام علیه حساب های جعلی مربوط به هویت Evrope در گذشته به عنوان به خوبی.

روز یکشنبه tweet به اشتراک گذاشته شده توسط Donald Trump Jr. در Instagram که ذکر آن به عنوان اتهام شواهد برای حمایت از پدر خود ادعا می کنند که Antifa یک داخلی گروه تروریستی, حتی اگر آن است که یک وابستگی به جای متمرکز سازمان است.

تبلیغات:

“کاملا دیوانه” آیا جونیور نوشت. “فقط به یاد داشته باشید آنچه ANTIFA واقعا است. یک سازمان تروریستی! آنها حتی تظاهر کنه.”

این پست بعدا حذف شده پس از توییتر تعطیل حساب.

جعلی حساب ایجاد شد به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او را برچسب Antifa داخلی گروه تروریستی هر چند کارشناسان می گویند این حرکت را خلاف قانون اساسی است. آن را نیز غیر ممکن است و از آنجا که هیچ متمرکز Antifa سازمان هر چند برخی از شعبههای محلی وابسته به جنبش به خوبی سازمان یافته است.

تبلیغات:

دادستان کل ویلیام بار هم مقصر Antifa برای تحریک به خشونت. مقامات دولتی گفته اند که آنها در بر داشت افراط گرایان از چپ و همچنین به عنوان سفید supremacists تحریک خشونت میان پلیس و معترضان مرگ جورج فلوید. رئیس جمهور اصرار وجود نداشت سفید supremacist دخالت.

“این ANTIFA و رادیکال چپ” او توییتی در روز شنبه. “دراز نمی تقصیر را به گردن دیگران!”

اما اف بی آی متوجه شد که سفید supremacist گروه خواست كه به درگیر در خشونت های دو روز پس از فلوید مرگ سیاسی شده است.

تبلیغات:

یک یادداشت از وزارت امنیت داخلی به نقل از اف بی آی نشان داد که “سفید supremacist افراطی تلگرام کانال تحریک پیروان برای شرکت در خشونت و شروع ‘boogaloo’ — یک اصطلاح مورد استفاده توسط برخی از افراطیون برای اشاره به آغاز دومین جنگ داخلی — تیراندازی در یک جمعیت است.”

اف بی آی همچنین شواهدی وجود دارد که “مشکوک آنارشیست افراطیون و شبه نظامیان افراط گرایان به اتهام برنامه ریزی برای طوفان و سوزاندن مینه سوتا امور خارجه کنگره” این یادداشت گفت.

هر چند این یادداشت مشخص نیست, سیاسی اشاره کرد که “آنارشیست افراط گرایان” به نظر می رسد به مراجعه به چپ افراطی در حالی که “شبه نظامیان افراط گرایان” اشاره به کسانی که در سمت راست.

تبلیغات:

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz یک دموکرات برای اولین بار پیشنهاد کرد که سفید supremacists و یا افرادی که از خارج از کشور نفوذ کرده بود تظاهرات هفته گذشته است. اما مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون که منجر به پیگرد قانونی در Floyd مرگ خواست احتیاط قبل از پریدن به نتیجه گیری.

“حقیقت این است که هیچ کس واقعا نمی داند گفت:” ان بی سی نیوز. “شده است وجود دارد بسیاری از نوار ویدئویی گرفته شده توسط تظاهر کنندگان از افرادی که بسیار مشکوک هستند که واقعا شروع به شکستن پنجره. شده اند وجود دارد دیگر عکس های از اتومبیل بدون پلاک. بسیار رفتار مشکوک.”

افراط گرایی کارشناسان وجود دارد گفت: مدارک و شواهد از یک طیف گسترده ای از شرکت کنندگان است.

“ما در حال رفتن به دیدن یک تنوع از حاشیه malefactors,” برایان لوین که ریاست این مرکز برای مطالعه نفرت و افراط گرایی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن برناردینو نیویورک تایمز گفت. “ما می دانیم که برای یک واقعیت وجود داشته است راست آشوبگران هر دو آنلاین و در این تظاهرات همچنین به عنوان دور به سمت چپ.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>