دو آمازون کارگران توضیح دهد که چرا آنها راه می رفت خاموش کار برای COVID-19 حمایت


A protestor holds a sign in front of an Amazon facility.

آمازون کارگران در آمازون استاتن آیلند انبار اعتصاب در تقاضا که از این مرکز تعطیل شود و تمیز.

آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

آمازون کارگران در ادامه اعتصاب در چند تحقق مراکز سراسر کشور این هفته گفت که نگه داشتن آمریکا را در بسته های در حال آمدن است به طور فزاینده قرار دادن آنها در معرض خطر است. تظاهرات صورت گرفت در سه امکانات مختلف در پاسخ به آنچه که کارگران ادعا کافی احتیاطی و عدم شفافیت در اطراف coronavirus تست از شرکت.

روز دوشنبه کارکنان در آمازون امکانات در جزیره استاتن و شیکاگو حاضر به کار پس از مردم در هر دو محل آزمایش مثبت برای COVID-19. روز چهارشنبه کارگران در یک مرکز در رومالوس میشیگان انجام همان. در هر سه مورد این معترضان خواستار محل کار خود را به طور موقت بسته برای تمیز کردن عمیق. آنها همچنین ادعا شده است که آمازون تا به حال نشده است اطلاع رسانی به کارگران در مورد عفونت به موقع و دسترسی آنها به محصولات تمیز کردن و مراقبت از سلامت کافی بود برای کمک به آنها آب و بحران است. این هفته تبدیل شد به خصوص گرم برای آمازون و پس از آن اخراج مسیحی Smalls یک کارمند که با کمک سازمان استاتن آیلند راه رفتن کردن. این شرکت متهم Smalls نقض قرنطینه سفارشات اما نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio و دولت دادستان کل Letitia جیمز به زودی به نام برای رسیدگی به اخراج. معاون خبر پس از آن منتشر شد بخش داخلی به بیرون درز یادداشت که در آمازون مشاور عمومی David Zapolsky نوشت: از اسمالز “او را هوشمند و یا بیان و به حدی مطبوعات می خواهد به تمرکز بر روی ما را در مقابل ما خواهد بود بسیار قوی تر روابط عمومی موقعیت به سادگی از توضیح برای زمان بی حد و حصر چگونه ما در حال تلاش برای محافظت از کارگران است.” (Zapolsky بعد عذرخواهی کرد و گفت که او “نا امید و ناراحت است.”)

آمازون گفته است در پاسخ به حملات “ما گرفته اند اقدامات شدید برای نگه داشتن مردم در امن و سه برابر کردن عمیق تمیز کردن تهیه لوازم ایمنی است که در دسترس هستند و تغییر فرآیندهای برای اطمینان از کسانی که در ساختمان های ما در حال نگه داشتن امن فاصله است.” در این هفته اعلام کرد اقدامات جدید مربوط به پاکیزگی و بهداشت در امکانات آن است.

برای به دست آوردن یک حس از آنچه شرایط بوده است مانند داخل انبارها صحبت کردم که دو کارگر از مکان های مختلف که راه می رفت خاموش کار در هفته های اخیر به دلیل آنها می گویند محل کار خود را ناامن هستند. یک کارمند که با این نسخهها کار نه چندان دور از استاتن آیلند انبار—در تحویل ایستگاه در کوئینز—و وابسته به کار گروه حقوق Amazonians متحد در شهر نیویورک به من گفت که تظاهرات مانند این که تبدیل شدن به یک ضرورت برای ایمنی خود را. “به طور کلی به آنها را به انجام هر نوع اقدامات احتیاطی در همه در هر مرحله ما تقریبا تا به حال به مبارزه با آنها را دندان و ناخن,” او گفت که خود را مرکز برگزار شد راه رفتن در 19 مارس پس از مثبت coronavirus پرونده به نور وجود دارد. پس از اعتراضات این کارگران تسهیلات بسته به صورت دو شیفت و گفت: حجم سفارشات آن را به حال برای رسیدگی به نظر می رسید به کاهش هر چند او نگران است که شل فقط ممکن است شده اند تخلیه بر روی محل دیگری است. (آمازون شده است به طور کلی تغییر موجودی به تمرکز بر روی اقلام ضروری در طول بحران.)

این کارگر اضافه شده است که تمیز کردن وسایل شده اند کم و بسیاری از مردم نبوده و نشان دادن به کار به این معنی است که این مرکز به تکیه بر یک “نسبتا لاغر خدمه سوپر کارگران” هستند که با انگیزه های اضافه کاری پرداخت. او به ویژه نگران آن است که رانندگان در محل کار خود را آزمایش مثبت برای این ویروس پس از این وانت که آنها با استفاده از به اشتراک گذاشته و احساس امنیت نمی خواهید به کار با توجه به این که بسیاری از مدیران در این مرکز تصمیم گرفتند به قرنطینه خود را در خانه. با توجه به کارکنان این شرکت گفت: نیروی کار که بالاتر یو پی اس می تواند چک کردن دوربین به مطمئن شوید که هر کسی که آمد در تماس با یک فرد که تست مثبت باقی می ماند اما او شک و تردید است که این دوربین ها در واقع پوشش در همه جا در مرکز.

من هم با صحبت ماریو Crippen که با این نسخهها کار در آمازون انبار در رومالوس میشیگان. در چهارشنبه Crippen کمک کرده و منجر به اعتصاب وجود دارد در اعتراض به شرایط کار. حداقل سه نفر در این انبار باید آزمایش مثبت برای coronavirus هر چند کارگران مشکوک است که وجود دارد بیشتر موارد. “من غمگین هستم به می گویند, اما من فکر می کنم کسی ممکن است به مرگ برای آنها را به گرفتن حق اعمال” Crippen به من گفت. او گفت که او انبار شده اقدام به تلو تلو خوردن می شکند و به حداقل رساندن تماس با ما, اما همچنین اشاره می کند که کارگران تنها یک ضد عفونی کننده پاک برای تمیز کردن ایستگاه خود را و در حال اجرا هستند کم در ضد عفونی کننده دست به نقطه ای که در آن مردم فقط می توانید آن را در اتاق استراحت. کارگران نیز محدود به دو جفت دستکش در هر هفته است. درخواست یک مدیر برای بیشتر دستکش یا دستمال مرطوب فراتر از آن است که سهم نیاز به کارگران خود را به ترک ایستگاه و شمارش به عنوان زمان کار است که می تواند منجر به دیگر پیامدهای. (آمازون نزدیک آهنگ چگونه کارگران با استفاده از وقت خود را در تحقق مراکز به حداکثر رساندن بهره وری.) Crippen همچنین ادعا می کند که یک مدیر گفت: برخی از کارکنان که آنها خواهد بود اگر از کار اخراج آنها پیوست و اعتراض خود را هر چند آمازون گفت که آن را نمی خواهد به هر گونه اقدام انضباطی علیه کسانی که شرکت کردند.

آمازون خواهد شد نورد جدید ضد coronavirus اقدامات هفته آینده علاوه بر آن شیوه های فعلی از داشتن کارکنان ماندن در خانه به مدت دو هفته اگر آنها تست مثبت و دقیق تر شستشو و تمیز کردن. کارکنان به زودی دسترسی به ماسک صورت و تحت درجه حرارت چک قبل از ورود شرکت امکانات. کارمند در کوئینز تحویل ایستگاه می گوید که در حالی که این مراحل را در مسیر درست آنها به اندازه کافی نمی رویم. او می خواهم به طور خاص برای دیدن آمازون گسترش مزایای پزشکی—برای قسمت تایمر به طور خاص—و جلوگیری از حمل و نقل غیر ضروری موارد به سرعت. “شما می توانید در Amazon.com در حال حاضر و سفارش یک قایق لنگر به نشان می دهد تا در درب خود را هفته آینده,” او گفت:. “من احساس می کنم خیلی بهتر از قرار دادن زندگی من در خط اگر من می دانستم که ما در خدمت مردم خوب [توسط حمل و نقل فقط ملزومات] نه وینیل یا لاستیک جوجه یا توپ بولینگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>